Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω χασει τα μισα forlinks. Δοκιμασα του προηγουμενου αλλα παλι τα ιδια. μηπως γνωριζεις που μπορω να τα βρω;

 

Σε ποιό file βρίσκονται τα forlinks;

Άκυρο, τα βρήκα. Στείλε email να σου τα στείλω.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εβαλα το 7 αλλα εχασα το destinatortoday.dll που εμφανιζε την φωτογραφία στο today screen

υπαρχει κατι αντιστοιχο γιατι ηταν βολικο να το πατας χωρις γραφιδα?

 

τελικα βρηκα το dll και το φορτωνει κανονικα.

το μονο που δεν εχω βρει ειναι να αλλαξω την φωτογραφια στο today plugin με του 7 αντι για του 6

Link to comment
Share on other sites

Prwta ap'ola sygnwmi pou grafw greeklish alla to pc ayto dn exei akoma ellinikous xaraktires :(

 

Sas parakalw, peite mou pws tha egkatastisw se mio c320 to destinator, gt to miomap mou vazei kai pigainw apo pezodromous kai me vazei anapoda se monodromous!

 

Einai anagki!

 

Eyxaristw :)

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί Dest6 & Dest7 δεν μου περιστρέφουν τον χάρτη, ενώ το έχω επιλέξει στις ρυθμίσεις?

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί Dest6 & Dest7 δεν μου περιστρέφουν τον χάρτη, ενώ το έχω επιλέξει στις ρυθμίσεις?

 

Για την version 574 εχει αυτο το προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε το skin που χρησιμοποιεις Επιλογες/Ρυθμισεις/Οψη &Αισθηση

 

Δεν μου δίνει επιλογές πέρα από την Standard...!!!

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Ελεγξε μήπως έχεις τον χάρτη να δείχνει μονίμως το βορρά.:O

 

Τί εννοείς?..Έχω επιλέξει το: "Περιστροφή Χάρτη σύμφωνα με τις οδηγίες κατεύθυνσης". Υπάρχει κι άλλη επιλογή?

EDIT: Ναι το είδα.. Θα το κοιτάξω όταν ξαναβγώ έξω.. Πάντως το demo μου παίζει τέλεια..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε το skin που χρησιμοποιεις Επιλογες/Ρυθμισεις/Οψη &Αισθηση

 

Εντάξει, κατέβασα το skin του panosha, το δοκιμάζω σε λίγο με το αυτοκίνητο..

By the way, έχει βρεί κανένας σας κανένα μαγαζάκι που να έχει βάσεις gps ή κινητών για μηχανή?

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

καλα μιλάμε πηγαίνοντας την κυριακη για σελι μου εβγαλε την πιστη χωρια που με εστειλε μεσα απο βεροια ενω υπαρχει παρακαμπτηριος πολυ πιο συντομη, μετα τις Κουμαριες με ειχε συνεχεια μες τα <<χωραφια>> καλα στον γυρισμο τι το θελαμε το ρεβανι μας εκανε ενα tour σε ολη την Bεροια (καλα εκει στην πλατεια ωρολογιου εδωσε τα ρεστα του)για να μας βγαλει στον δρομο για θεσ/νικη. ηξερα να βγω αλλα ηθελα να δω που το <<παει>> το desti7 αρα ειναι αυτο που λεν και οι mythbuster ο <<μυθος>> ........busted
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα μιλάμε πηγαίνοντας την κυριακη για σελι μου εβγαλε την πιστη χωρια που με εστειλε μεσα απο βεροια ενω υπαρχει παρακαμπτηριος πολυ πιο συντομη, μετα τις Κουμαριες με ειχε συνεχεια μες τα <<χωραφια>> καλα στον γυρισμο τι το θελαμε το ρεβανι μας εκανε ενα tour σε ολη την Bεροια (καλα εκει στην πλατεια ωρολογιου εδωσε τα ρεστα του)για να μας βγαλει στον δρομο για θεσ/νικη. ηξερα να βγω αλλα ηθελα να δω που το <<παει>> το desti7 αρα ειναι αυτο που λεν και οι mythbuster ο <<μυθος>> ........busted

 

Καλά μην περιμένεις ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ πρόγραμμα πλοήγησης. Άνθρωποι που έχουν το δικαίωμα να κάνουν λάθη το έγραψαν. Όσο για τα χωράφια, έλεγξε μήπως δεν έχεις επιλέξει να αποφεύγει τους χωματόδρομους. Αν δεν το έχεις επιλέξει κάθε φορά που του λες να σε πηγαίνει σύντομα, θα σε ρίχνει στους χωματόδρομους, αν με αυτούς υπολογίζει ότι θα κάνεις λιγώτερα χιλιόμετρα.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Καλά μην περιμένεις ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ πρόγραμμα πλοήγησης. Άνθρωποι που έχουν το δικαίωμα να κάνουν λάθη το έγραψαν. Όσο για τα χωράφια, έλεγξε μήπως δεν έχεις επιλέξει να αποφεύγει τους χωματόδρομους. Αν δεν το έχεις επιλέξει κάθε φορά που του λες να σε πηγαίνει σύντομα, θα σε ρίχνει στους χωματόδρομους, αν με αυτούς υπολογίζει ότι θα κάνεις λιγώτερα χιλιόμετρα.

με τον ορο χωραφια εννοω οτι δεν υπηρχε καν δρομος μιλαμε για μια αποσταση περιπου στο χιλιομετρο ξεζουμαρισα αρκετα τον χαρτη και ο δρομος ηταν αρκετα μακρια το ιδιο συνεβει και στον γυρισμο και για να ευθυμήσουμε λιγο πλακα θα ειχε να πηγαινα με το accent απο εκει που με εστελνε το desti 1,5 μετρο το χιονι δεξια και αριστερα :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia tha thela na mou pei kapoios an kserei,pou mporo na vrw thn fonh ths sapho gia to destinator 7(gia to destinator 6 thn exw!)

an kapios thn exei kai mporei na mou thn steilh tha tou eimoun ypoxrepos!euxaristw!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia tha thela na mou pei kapoios an kserei,pou mporo na vrw thn fonh ths sapho gia to destinator 7(gia to destinator 6 thn exw!)

an kapios thn exei kai mporei na mou thn steilh tha tou eimoun ypoxrepos!euxaristw!

 

To έχω χιλιοποστάρει...:p

 

http://rapidshare.com/files/69535611/Sapfo_Dest7_odytsak.RAR

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

εβαλα το sirftech για να αλλαξω πρωτόκολλο επικοινωνίας αλλα οταν τρεχει το desti μου αλλαζει την ημερομηνια και την ωρα στο mio και αρχιζουν να βαραν ειδοποιησεις παλια ραντεβου και οτιδηποτε προϋπήρχε αν στο καπακι τρεξω το igo επαναφερει και ημερομηνια και την ωρα (κριμα ρε γ@μτ με την αλλαγη σε sirf χωρια που κλειδωνε το desti σε δευτερολεπτα ειχα και σημα και μεσα στο σπιτι) καμια ιδεα κανεις ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εβαλα το sirftech για να αλλαξω πρωτόκολλο επικοινωνίας αλλα οταν τρεχει το desti μου αλλαζει την ημερομηνια και την ωρα στο mio και αρχιζουν να βαραν ειδοποιησεις παλια ραντεβου και οτιδηποτε προϋπήρχε αν στο καπακι τρεξω το igo επαναφερει και ημερομηνια και την ωρα (κριμα ρε γ@μτ με την αλλαγη σε sirf χωρια που κλειδωνε το desti σε δευτερολεπτα ειχα και σημα και μεσα στο σπιτι) καμια ιδεα κανεις ?

 

Αν δε θέλεις να κάνεις ζημιά στο μηχάνημα μην αλλάζεις το πρωτόκολλο. Το πρωτόκολλο επικοινωνίας είναι ΝΜΕΑ, το chipset του GPS είναι SIRFSTAR αλλά το ένα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ.

Το σήμα μέσα στο σπίτι δεν είναι πραγματικό...

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Αν δε θέλεις να κάνεις ζημιά στο μηχάνημα μην αλλάζεις το πρωτόκολλο. Το πρωτόκολλο επικοινωνίας είναι ΝΜΕΑ, το chipset του GPS είναι SIRFSTAR αλλά το ένα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ.

Το σήμα μέσα στο σπίτι δεν είναι πραγματικό...

ε τοτε ποιος ο λογος υπαρξης του προγραμματος για αλλαγη απο nmea σε sirf απευθύνετε σε πιο εξειδικευμένες συσκευές?στο 6 δεν ειχα τετοιο προβλημα απλα εκει μου ελεγε τις φωνητικες οδηγιες 2+3 φορες συνεχομενες και λειτουργουσε καλα με το 7 το προβλημα του ειναι αυτο παρεπιπτοντος γιατι στο igo ημερομηνία και ωρα διορθώνονται? αυτο δεν χρησιμοποιει πρωτοκολλο? και απο οτι το εψαξα εχει μονο ρύθμιση για θυρα και ταχυτητα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειχα αγορασει το pm..

δε θα κανω αυτη τη δουλεια συνεχεια..

για αλλους λογους δε μπορω να χρησιμοποιησω τους κωδικους του

 

Εαν είσαι νόμιμος κάτοχος, επικοινώνησε με την NGi για να βρεις λύση στο πρόβλημά σου. Οι νόμιμοι κάτοχοι του pn κάνουν δωρεάν αναβάθμιση στο 6.

Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...