Jump to content

Sony Ericsson W610i


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εφοσον εχεις το κ750ι γιατι να παρεις παλι ενα "σχεδον" ιδιο κινητο.εγω στην θεση σου θα επαιρνα κ800ι που η τιμη του ειναι κοντα στα 200 ευρο.:)

 

το ειχα αυτο

εγω παντως λεω να το παρω για δευτερο διοτι ειναι καλο τηλεφωνο μου αρεχει που ειναι και πορτοκαλι πισω και μαυρο μπροστα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 227
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το ειχα αυτο

εγω παντως λεω να το παρω για δευτερο διοτι ειναι καλο τηλεφωνο μου αρεχει που ειναι και πορτοκαλι πισω και μαυρο μπροστα

Οκ γουστα ειναι αυτα.εγω παντως στην θεση σου δεν θα το επαιρνα..:) (εχωντας τετοια καβαντζα κινητων πισω)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα το πηρα καλο ειναι

μου μπορω να βρω θεματα και παιχνιδια και οτι αλλο;

thanks :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα το πηρα καλο ειναι

μου μπορω να βρω θεματα και παιχνιδια και οτι αλλο;

thanks :)

θεματα στο γνωστο και πολυ καλο σαιτ http://www.lasyk.net

τωρα παιχνιδια θα βρεις εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θεματα στο γνωστο και πολυ καλο σαιτ http://www.lasyk.net

τωρα παιχνιδια θα βρεις εδώ :)

 

ευχαριστω πολυ φιλε μου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,παιδιά,εσείς που περιμένατε τον κωδικό στα μηνύματα,βρήκα λύση!!!Πρώτα από όλα,να σας πω ότι θα πρεπει να ανεβάσετε το flash menu...Αν δε ξέρετε,εδώ θα πάτε στο "Flash Menu"...Η διαδικασία είναι η ίδια...Απλά εδώ κατεβάστε αυτό και αυτό...Αν σας ζητήσει κωδικό η σελίδα,βάλτε scottas...Το λοιπόν,κατεβάστε τα,αποσυμπιέστε τα...Κλείστε το κιητό,βγάλτε βάλτε μπαταρία και συν΄δεστε το στον υπολογιστή με πατημένο το C...Θα σας πει εντοπίστηκε νέο υλικό,USB FLASH DRIVERS...Δώστε χειροκίνητα σαν οδηγό το φάκελο USBFlash κι αν δεν μπορείτε να το δώσετε,το φάκελο x86 που υπάρχει μέσα σε αυτόν...Περιμένετε μέχρι να γίνει η εγκατάσταση...Μόλις γίνει,βγάλτε το κινητό,βγάλτε βάλτε μπαταρία και ακολουθήστε τον παραπάνω οδηγό που έδωσα...

 

 

http://rapidshare.com/files/23203921/Orbit_Pass.rar

Το flash menu-normal

 

 

http://rapidshare.com/files/23203759/Orbit_PassVIB.rar

Το flash menu με δόνηση κάθε φορά που αλλάζετε και μετακινήστε σε άλλο εικονίδιο...

Επίσης να πω πως δε φέρω καμιά ευθύνη σε περίπτωση βλάβης κινητού!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υποτίθεται οτι το κινητό παίζει aacplus (aac+) και aac. Μπορεί να μου πεί κάποιος σε ποιο φάκελο πρέπει να τα ρίχνω στην κάρτα μνήμης έτσι ωστε να παίζουν στο walkman player???

 

Για ένα περίεργο λόγο όταν τα έκανα encode σε aac+ δεν τα εμφάνιζε στο walkman, και στην διαχείριση αρχείων δεν είχε επιλογή αναπαραγωγή παραμόνο αποστολή, πράγμα που σημαίνει οτι δεν αναγνωρίζει τα αρχεία ως μουσικά...

 

Με τι κατάληξη πρέπει να τα κάνω encode??? .aac? .m4a? .mp4?

 

Επίσης τους Ελληνικούς τίτλους στα τραγούδια τους βγάζει κινέζικους.

λένε πως βλέπεις την απάντηση γραμμένη στη σελήνη
Link to comment
Share on other sites

thanx one_tree_hill! To disc2phone είναι απαράδεκτο πρόγραμμα. Προχειροδουλειά. Το κινητό υποστηρίζει 500 format και το software μετατρέπει μόνο σε mp3....

 

Καμμιά λύση για την κινέζικη γραμματοσειρά στα Ελληνικά;

λένε πως βλέπεις την απάντηση γραμμένη στη σελήνη
Link to comment
Share on other sites

thanx one_tree_hill! To disc2phone είναι απαράδεκτο πρόγραμμα. Προχειροδουλειά. Το κινητό υποστηρίζει 500 format και το software μετατρέπει μόνο σε mp3....

 

Καμμιά λύση για την κινέζικη γραμματοσειρά στα Ελληνικά;

 

Είναι Walkman αλλά δεν υποστηρίζει ελληνικούς χαρακτήρες;;;;;;:blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

akseizei na to agoraso???to w610...den 8elo epidoseis apo tin kamera giati exo psifiaki...alla 8elo na einai stilato(opos kai einai),to 8elo gia mousiki kai megali autonomia...ti lete??

παρε w810i,εχει καλυτερη αυτονομια :) αμα το βρεις κιολας..γιατι εχει καταργηθει.

τωρα και το w610i μια χαρα κινητο ειναι..αλλα χανει στην αυτονομια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παρε w810i,εχει καλυτερη αυτονομια :) αμα το βρεις κιολας..γιατι εχει καταργηθει.

τωρα και το w610i μια χαρα κινητο ειναι..αλλα χανει στην αυτονομια.

 

Και εγώ αυτό του είπα στο Post που είχε κάνει στου Thread του W810.:):p

Link to comment
Share on other sites

παρε w810i,εχει καλυτερη αυτονομια :) αμα το βρεις κιολας..γιατι εχει καταργηθει.

τωρα και το w610i μια χαρα κινητο ειναι..αλλα χανει στην αυτονομια.

 

 

 

to agorasa to w610...kai mou fenete mia xara...skeftomoun na valo ti mpataria apo ena allo kinito px tou W580i h tou W910...les na tairiazoun??

Link to comment
Share on other sites

poia mpataria allou se kinitou tairiazei sto w610???pou na exei kaliteri autonomia...

Δεν ξερω ανα ταιριαζει.δεν ξερω επισης αμα βρεις στην αγορα την ιδια μπαταρια με μεγαλυτερη αποδοση.μην κανεις πειραματισμους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χαιρετώ την κοινότητα μετά από αρκετούς μήνες απροβλημάτιστης λειτουργίας του W610i...Δυστυχώς αυτές οι καλές μέρες μάλλον έφτασαν στο τέλος τους...:P

 

Το λοιπόν...Σήμερα το πρωί παρατήρησα στο κέντρο της οθόνης έναν περίεργο χρωματιστό σχηματισμό από pixels σαν τόξο...Φανταστείτε βεγγαλικά που σκάνε και πέφτουν από τον ουρανό,κάπως έτσι απλοϊκά για να το καταλάβετε,μιας και δεν μπορώ να το βγάλω φωτογραφία...τα pixels αυτά έχουν μωβ προς φούξια απόχρωση όταν το φόντο είναι άσπρο και γίνονται πράσινα προς το πράσινο φωσφοριζέ όταν το φόντο είναι μαύρο...Έκλεισα το κινητό,το ξανάνοιξα,το άφησα πάλι κλειστό καμιά ώρα,τίποτα,αυτά εκεί...:( Δεν θυμάμαι να το χτύπησα ή να πιέστηκε κάπου (συνήθως στην τσέπη του τζίν) περισσότερο απ'ότι συνήθως,εξ'άλλου έχει περάσει πολύ δυσκολότερες καταστάσεις...

 

Δεν ξέρω αν παίζει κάποιον ρόλο αλλά χτες βράδυ μου έστειλε ένας φίλος με το S500 το default theme του και το έτρεξα στο W610i...Δεν εμφανίστηκαν όλα όπως στο S500 (φόντο,μενού κ.λπ.) οπότε το έβγαλα και το έσβησα,βαζοντας πάλι το παλιό μου theme...Μέχρι εκείνη τη στιγμή δεν είχα παρατηρήσει τίποτα...Any ideas?

 

Ευχαριστώ.:)

Samsung Galaxy GT-i9100 Black

OS: Android 4.2.2 (SlimBean Build 8)

Radio: XXLS9

Provider: Cosmote (WU)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αγορα το W610i πρωτα ειχα το V630i και απο ενταση ειναι πολλυ καλυτερο εναντι του W610i . Υπραχει τροπος να αυξισο την ενταση στο ηχειο.Πειραξα και τον ισοσταθμιτι αλλα παλι με την ιδια περιπου ενταση ακουγοταν.:blink:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα,

Πήρα και εγώ το W610 μετά από το W810 που είχα. Η αντικατάσταση ήταν αναγκαία, γιατί το bluetooth του ήταν 1.2 και είχα πρόβλημα στο κιτ του αυτοκινήτου. Στις 5 κλίσεις, το τηλέφωνο κόλλαγε στις 3 και επανερχόταν μόνο όταν του έβγαζα την μπαταρία. Έτσι λοιπόν έπρεπε να πάρω ένα με πρωτόκολλο 2. η αγορά του w610 ήταν μονόδρομος. Οι πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές. Αρκεί να έβρισκα και θήκη….

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
πουλαω το w610. το εχω 5 μηνες και μονο απο εξω που ειναι ελαφρα αλλα πολυ λιγο γρατζουνισμενο! ! ! το κινητο ειναι σε καλη κατασταση απλως πουλιεται γτ θα γινει αγορα ενος καινουργιου! ! ! πρωτα ο θεος! ! !:p
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Guest BAMBAACHA
Καλησπερα.θα παρω κινητο σε λιγο καιρο και ειμαι αναμεσα σε w610i-z555i-w380i! το w610 θεωρειται καλυτερο και γιατι...????(αλλιωσ θα επαιρνα το w380i που ομωσ δυστυχωσ εμαθα οτι δν εχει βιντεο και η καμερα του δεν ειναι και απο τισ καλυτερεσ...!!!!!)
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia..... thelo mia xari...... an ginetai kai exei kapoios to paixnidi puzzle bubble me levels......tha to ektimousa an to vriskate kai mou to dinate!!!!! sas efxaristo...

 

 

 

 

 

Εχεις pm ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχει ποσες μερες τωρα το κινητο εχει τρελαθει.Η καμερα ανοιγει απο μονη της χωρις να το ακουμπαω καθολου το κινητο.Ουτε τηλεφωνο μπορω να παω γιατι πεταγεται η καμερα ουτε στα μενου να μπω τιποτα.Οτι και να κανω η καμερα ειναι ανοιχτη συνεχεια.Εκανα αναβαθμιση λογισμικου με το Update service μεσω υπολογιστη και παλι τα ίδια.Τι μορω να κανω σε αυτη την περιπτωση?Κατευθειαν σε τεχνικο?
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...