Jump to content

Τι θα κάνατε αν είχατε 1 ώρα ζωής ακόμα στον πλανήτη


lowbap96
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

 

Εγω θα εκανα οτι πιο τρελο μπορουσα,ετσι κι αλλιως χαμενος θα παω οποτε..........Θα επαιρνα οτι καλυτερο αυτοκινητο εβρισκα στο δρομο θα παταγα οποιον ηταν μπροστα μου και θα το διασκεδαζα...........

 

Θα έπαιζες GTA δηλαδή.:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 217
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα ειχες αυπνιες κ μονο στη σκεψη οτι εχει μεινει μονο μια ωρα :p

Tavor, Lexotanil, Tranxene, Stedon, Hipnocedon, Halcion, Normison, Vulbegal, κ.α.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Φαρμακοποιός να γίνεις. Αδικείσαι! :p

Που να προλαβω ομως να βγαλω πτυχιο σε μια ωρα :what:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που θα εκανα ηταν να αποχαιρετησω τα αγαπημενα μου προσωπα και μετα θα πηγαινα να εκλεβα ενα γρηγορο αμαξι και θα ετρεχα μονος ή με την αγαπημενη μου! (οχι δεν την ρωτησα, αλλα πιστευω οτι θα ερχοταν μαζι μου)
Link to comment
Share on other sites

Αν ερχοταν παντως τετοιο καιρο με την ζεστη θα πηγαινα σιγουρα παραλια για το τελευταιο μου μπανιο,οκ το ξερω εχω χαζεψει απο τον πολυ ηλιο :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αν ερχοταν παντως τετοιο καιρο με την ζεστη θα πηγαινα σιγουρα παραλια για το τελευταιο μου μπανιο,οκ το ξερω εχω χαζεψει απο τον πολυ ηλιο :lol:

και αν ερθει χειμωνα θα πας για σκι?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Θα πηγαινα σε μια πανεμορφη ερημικη παραλια με την κοπελα μου και θα απολαμβανα τις τελευταιες μου στιγμες...Αφου ειχα αποχαιρετησει τα αγαπημενα μου προσωπα..............

''Ολα ειναι δρόμos''

Sony Xperia L (4.2.2)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγώ δεν θα σπατάλαγα χρόνο για να αποχαιρετήσω τα αγαπημένα μου πρόσωπα. Έτσι κι αλλιώς θα τα έβλεπα σε 1 ώρα.

 

Θα έκανα ελεύθερη πτώση χωρίς αλεξίπτωτο αφού πρώτα θα είχα φάει όσο παγωτό μπορούσα.

Link to comment
Share on other sites

Θα πηγαινα σε μια πανεμορφη ερημικη παραλια με την κοπελα μου και θα απολαμβανα τις τελευταιες μου στιγμες...Αφου ειχα αποχαιρετησει τα αγαπημενα μου προσωπα..............

 

Πολυ συναισθηματικοι θα ησασταν οι περισσοτεροι τις τελευταιες σας στιγμες...:fool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα τραγουδατε εσεις και αμα ειχατε μια ωρα ζωης μονο ακομη θα κλεγατε την μοιρα σας σιγα μην ειχατε ορεξη διαθεση νευρα και ηρεμια να κανετε πραγματα !! ελεος δηλαδη παιδακια μου!

σας καραγδουπησε ο ηλιος στην κρουμπα μου φαινετε !!......

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Θα ζητουσα εξηγησεις και θα μιλουσα ειλικρινα σε καποια ατομα.... Ισως να εφτιαχνα διαθηκη και μετα σιγουρα θα επαιρνα μια μηχανη (θα προτιμουσα μια Suzuki Hayabusa) και οπου με βγαλει ο δρομος...
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aν είχα μία ώρα ζωής θα θελα να την περάσω με το πρόσωπο που αγαπάω για να έχω τη δική του εικόνα όταν φύγω..

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Θα έπαιρνα πατατάκια και θα την άραζα στην ταράτσα μαζί με καμια φίλη/ φιλο αν δεν βαριότα να ρθει και θα απολάμβανα το θέαμα καταστροφής του κόσμου.

Την επόμενη μέρα θα πήγαινα κανονικά στη δουλειά μου :p

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Θα έπαιρνα πατατάκια και θα την άραζα στην ταράτσα μαζί με καμια φίλη/ φιλο αν δεν βαριότα να ρθει και θα απολάμβανα το θέαμα καταστροφής του κόσμου.

Την επόμενη μέρα θα πήγαινα κανονικά στη δουλειά μου :p

 

Υποτιθεται οτι ΕΣΥ εχεις μια ωρα ζωης ακομα,οχι ο υπολοιπος κοσμος.... Ή ακομα και αν ηταν ετσι θα ησουν και εσυ μεσα στον ολο κοσμο....Λεω τωρα!

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

α ρε εβουλα, ή ζωίτσα ή whatever...:)

Υποτιθεται οτι ΕΣΥ εχεις μια ωρα ζωης ακομα,οχι ο υπολοιπος κοσμος.... Ή ακομα και αν ηταν ετσι θα ησουν και εσυ μεσα στον ολο κοσμο....Λεω τωρα!

Προσπαθεις τι? να βάλεις κανόνες σε ένα thread που το φτιάξαμε για το χαβαλέ???χαχαχα

κοιτα επειδη εγω είμαι ο αντιπρόσωπος του θεου επι της γης θέλω να καταστραφεί ο κόσμος. ΟΠΩΣ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ

Κ γω θα τρωω πατατάκια...Και θα χαζεύω το θέαμα!!!!

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?

(και την επόμενη θα πρέπει να παω κ κανα σουπερμαρκετ γιατι δεν έχει και τιποτα το σπιτι)

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

α ρε εβουλα, ή ζωίτσα ή whatever...:)

 

Προσπαθεις τι? να βάλεις κανόνες σε ένα thread που το φτιάξαμε για το χαβαλέ???χαχαχα

κοιτα επειδη εγω είμαι ο αντιπρόσωπος του θεου επι της γης θέλω να καταστραφεί ο κόσμος. ΟΠΩΣ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ

Κ γω θα τρωω πατατάκια...Και θα χαζεύω το θέαμα!!!!

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?

(και την επόμενη θα πρέπει να παω κ κανα σουπερμαρκετ γιατι δεν έχει και τιποτα το σπιτι)

 

Τοτε το μονο που μπορω να κανω ειναι να προσπαθησω να γινω φιλη σου για να ειμαι εγω αυτη που θα κατσει να απολαυσει το θεαμα μαζι σου αγαπητε mylogic_x ή απλα για να μου πεις και εμενα ποτε θα γινει.... Οπως και να το κανεις, η παρεα με τον αντιπροσωπο του Θεου επι γης θα ειναι ενδιαφερουσα.. :shifty::shifty:

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπααα τετοιοι φίλοι σαν εμενα να σου λείπουν, ακου τι σου λεω....χαχαχα

 

το whatever δεν πήγαινε επι προσωπικού, στο αν σε λενε εβη η ζωη πήγαινει, ετσι για να μην υπαρχει παρεξήγησις :)

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

μπααα τετοιοι φίλοι σαν εμενα να σου λείπουν, ακου τι σου λεω....χαχαχα

 

το whatever δεν πήγαινε επι προσωπικού, στο αν σε λενε εβη η ζωη πήγαινει, ετσι για να μην υπαρχει παρεξήγησις :)

 

2 Ονοματα εχω οποτε δεν τιθεται θεμα παρεξηγησης... Καλα,κατι θα ξερεις!!

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το ξανασκέφτηκα, θα γινόμουν σατανιστής, παραφράζοντας το "νομίζεις ότι εκει που πάω είναι η ώρα να κανω νεους εχθρους" με το "καλό είναι να έχω κ καναν νέο συμμαχο εκεί που πάω" :lol:
Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...