Jump to content

[S60 3rd Edition] Nokia Maps (ex. Ovi Maps/Smart2go)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To kserw oti ayto pou tha rwtisw einai kapws katakriteo.. Alla epeidi den exw oute thn diathesi alla oute to portofoli na plirwsw 69 eyrw gia fwnitiki ploigisi, yparxei kapoios allos tropos?

 

PX kapoio allo programma, an yparxei h fwnitiki ploigisi spasmeni sto net h kati tetoio. Den zhtaw na mou peite pou tha thn vrw apla an yparxei!

 

Sygnwmh an prosevala kapoious..

 

An den thelei kapoios na apantisei edw as mou steilei prive

 

Sas eyxarsitw :)

http://img.photobucket.com/albums/v208/Cozmec/Gray-sig3.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

PX kapoio allo programma, an yparxei h fwnitiki ploigisi spasmeni sto net h kati tetoio. Den zhtaw na mou peite pou tha thn vrw apla an yparxei!

 

Sygnwmh an prosevala kapoious..

 

An den thelei kapoios na apantisei edw as mou steilei prive

 

Sas eyxarsitw :)

 

 

Οχι ,δεν υπαρχει .

 

Γραφε με Ελληνικους μικρους χαρακτηρες

για να καταλαβαινουμε τι γραφεις .,,,

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

η πρωτη αποπειρα να χακαρουν το smart2go:

 

HACK* Navigate for free with Nokia Maps

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

There is a way to navigate for free with Nokia Maps. You have to install application, set date e.g one year forward and register for free 3 days. Change the date back.

 

Now, if you want to navigate, switch date to the date of registration, start to navigate. After your phone ask you for acceptance of terms the navigation will start. Change the date back without exiting the Nokia maps. The navigation will work until you switch off the application.

 

You can repeat this procedure as much as you need.

 

 

tell me if it works or not...

 

δοκιμαστε το και πειτε αν σας δουλευει.εγω αγορασα ενα μηνα αδεια.αν δουλευει θα περασω το serial αλλιως θα ο βαλω οποτε θελω να χρησιμοποιησω το navigation.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Kalispera. mipos xerei kaneis apo esas pws mporw na apegkatastisw thn kainouria ekdosh tou Nokia Maps apo to kinhto mou (N95) kai na perasw kapoia prohgoumenh ekdosh tou Smart2go? kathws h kainouria ekdosh h opoia exw twra den diathetei thn epilogh ths 'katagrafis' diadromhs (tracking), thn opoia kai eixa brei para poly xrhsimh.

 

na ypothesw oti den xerei kapoios pws mporoume na apegkatasthsoume to smart2go, etsi?

Link to comment
Share on other sites

μονο αν κανεις format την μνημη τηλεφωνου οποτε εμφανιστει η αρχικη εκδοση που ειχε το nokia maps ενσωματωμενη με την αναβαθμιση που εχεις στο τηλεφωνου.μετα μπορεις να βαλεις οποια θες απο τις επομενες!
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

η πρωτη αποπειρα να χακαρουν το smart2go:

 

HACK* Navigate for free with Nokia Maps

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

There is a way to navigate for free with Nokia Maps. You have to install application, set date e.g one year forward and register for free 3 days. Change the date back.

 

Now, if you want to navigate, switch date to the date of registration, start to navigate. After your phone ask you for acceptance of terms the navigation will start. Change the date back without exiting the Nokia maps. The navigation will work until you switch off the application.

 

You can repeat this procedure as much as you need.

 

 

tell me if it works or not...

 

δοκιμαστε το και πειτε αν σας δουλευει.εγω αγορασα ενα μηνα αδεια.αν δουλευει θα περασω το serial αλλιως θα ο βαλω οποτε θελω να χρησιμοποιησω το navigation.

 

Αριστοτέλη αυτό το κόλπο συζητιέται εδώ και πολύ καιρό στο xxxxxxxxxxxx, αλλά τα αποτελέσματα δεν είναι βέβαια.

Κάτι ακούστηκε ότι παίζει σε προηγούμενες εκδόσεις μέχρι το week 38.

Aυτό αποτελεί 1 καλό κίνητρο για να μην αναβαθμίσουμε ποτέ το πρόγραμμα!:)

Πρέπει και να θυμάσαι και την ακριβή ημέρα που ενεργοποίησες τη δοκιμαστική περίοδο.Εγώ έχω την παρακάτω απορία.Ενεργοποίησα την υπηρεσία στις 01/10.Άρα θα κρατήσει μέχρι και τις 3/10.Αν μετά λήξει η δοκ. περίοδος και θέλω να κάνω το κόλπο με το hack και βάλω ημερομηνία στο κινητό τις 2/10.Θα πιάσει ή όχι?:!:

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αριστοτέλη αυτό το κόλπο συζητιέται εδώ και πολύ καιρό στο xxxxxxxxxxx, αλλά τα αποτελέσματα δεν είναι βέβαια.

Κάτι ακούστηκε ότι παίζει σε προηγούμενες εκδόσεις μέχρι το week 38.

Aυτό αποτελεί 1 καλό κίνητρο για να μην αναβαθμίσουμε ποτέ το πρόγραμμα!:)

Πρέπει και να θυμάσαι και την ακριβή ημέρα που ενεργοποίησες τη δοκιμαστική περίοδο.Εγώ έχω την παρακάτω απορία.Ενεργοποίησα την υπηρεσία στις 01/10.Άρα θα κρατήσει μέχρι και τις 3/10.Αν μετά λήξει η δοκ. περίοδος και θέλω να κάνω το κόλπο με το hack και βάλω ημερομηνία στο κινητό τις 2/10.Θα πιάσει ή όχι?:!:

 

Εχω την εντύπωση πως παίρνει και πληροφορίες από το δορυφόρο για ημ/νία-ώρα, οπότε το ξεχνάς μάλλον αυτό... Δεν το δοκίμασα ακόμα στο δικό μου, αλλά λογικά δεν...

 

Το Nokia Maps πάντως στο 6110 μού δούλεψε άψογα μετά από μερικά κολλήματα τις πρώτες μέρες, με τον όποιο χάρτη είχε για Ελλάδα... Εδώ ταξίδευα με το καράβι για Χίο το καλοκαίρι, και μου έβγαζε με τι ταχύτητα κινούμασταν εν πλω!!!!

 

Τώρα στο Ν95.... Είδωμεν. Οποτε πάω κάπου, βάζω και την καρτούλα της VMC επάνω και κατεβάζω την περιοχή, για να μην σκίζω το λογαριασμό μου τσάμπα και βερεσέ!

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Τώρα στο Ν95.... Είδωμεν. Οποτε πάω κάπου, βάζω και την καρτούλα της VMC επάνω και κατεβάζω την περιοχή, για να μην σκίζω το λογαριασμό μου τσάμπα και βερεσέ!

 

Τί εννοείς με αυτό? Τι κόλπο είναι αυτό?

 

Περιοχή εννοείς χώρα? Ή πιο συγκεκριμένα όποια πόλη θες κατεβάζεις απο π.χ. Ελλάδα.

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πιάσει στίγμα, αναλόγως του ζουμ που κάνεις κατεβάζει και τη λεπτομέρεια! Οπότε το φορτώνω σε όλες τις κλίμακες (ζουμ με * και #), και.... there you go! Αν θες, κανεις το πιο κοντινο ζουμ και σαρώνεις όλη την Ελλάδα... Θα σου πάρει ώρες, αλλά θα κατεβάσει ακόμα και τις οδούς, όπου υποστηρίζονται!

 

Παρεπιπτόντως, επειδή το Ν95 το πήρα προ ολίγων ημερών και φοράει την 0013 έκδοση, οφείλω να ομολογήσω πως το A-GPS είναι και γ@μώ τις αναβαθμίσεις! Επιασε και κλείδωσε 4 δορυφόρους μέσα από το σπίτι μου! Βέβαια μένω 3ο όροφο και τελευταίο, αλλά στο 1ο Ν95 που είχα πάρει Αρχές Ιουνίου (παραεισαγωγή by Wind), όπως και στο 6110, αυτό δεν γινόταν με τίποτα...

 

 

ΥΠΟΨΗ: Η Vodafone Mobile Connect (VMC), παρέχει ΔΩΡΕΑΝ τη χρήση μέχρι 30 Σεπτεμβρίου για συνδρομητές που γράφτηκαν από Απρίλιο και μετά! Οπότε αν θες να το κάνεις, έχεις ακόμα λίγες μέρες! Και φρόντισε να επιτρέπεις στο κινητό να συνδέεται σε HSDPA για να πιάνεις πάνω από τα 384Κ που πιάνει η απλή UMTS!

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Αριστοτέλη αυτό το κόλπο συζητιέται εδώ και πολύ καιρό στο xxxxxxxxx, αλλά τα αποτελέσματα δεν είναι βέβαια.

Κάτι ακούστηκε ότι παίζει σε προηγούμενες εκδόσεις μέχρι το week 38.

Aυτό αποτελεί 1 καλό κίνητρο για να μην αναβαθμίσουμε ποτέ το πρόγραμμα!:)

Πρέπει και να θυμάσαι και την ακριβή ημέρα που ενεργοποίησες τη δοκιμαστική περίοδο.Εγώ έχω την παρακάτω απορία.Ενεργοποίησα την υπηρεσία στις 01/10.Άρα θα κρατήσει μέχρι και τις 3/10.Αν μετά λήξει η δοκ. περίοδος και θέλω να κάνω το κόλπο με το hack και βάλω ημερομηνία στο κινητό τις 2/10.Θα πιάσει ή όχι?:!:

 

 

αυτο ειναι το ερωτημα φιλε και γιαυτο ποσταρα το σχετικο αρθρο για να δοκιμασουμε και να βγαλουμε συμπερασματα.το θεμα ειναι οτι εγω δε μπορω να το δοκιμασω γιατι εχω χρησιμοποιησει την αδεια τριων ημερων και δε θυμαμαι ποτε.δε μπορς να αλλαζω συνεχεια την ημερομηνια μεχρι να βρω ισως ποτε ηταν οι τρεις μερες.εσυ που θυμασαι δοκιμασε το και πες τα αποτελεσματα....!

 

ενα αλλο ερωτημα ειναι αν οπως δουλευει για τις τρεις μερες αν δουλευει και με αδεια ενος μηνα που αγορασα εγω.δηλαδη αν βαζοντας την ημερομηνια σε μια απο τριαντα μερες απο την ενεργοποιηση θα δουλεψει.

 

οποτε δοκιμασε το και πες μας.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Loipon egw eiha agorasei 1 mina kai elikse ehtes , piga na kanw to kolpo me tin alagh hmeromeneias alla dystihos den petihe!!!! gia na doume an allos to dokimase.

Satnews

Admin Team :http://www.satplanet.gr

http://rapidshare.com/users/R73U5V

Link to comment
Share on other sites

το τελευταιο upgrade rom για το maps που μπορω να το βρω?ευχαριστω..

Το έχω ανεβάσει εδώ. Μπορείς να το κατεβάσεις!

 

Θα ήθελα να κάνω μια παρατήρηση όμως.... Όταν το πέρασα από πάνω από το Nokia Maps 1.0 είχα πρόβλημα. Η εφαρμογή δεν τρέχει και στο μενού εμφανίζει μόνο τη λεζάντα και όχι το εικονίδιο, και το χειρότερο δεν μπορώ να την απεγκαταστήσω!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ανεβάσει εδώ. Μπορείς να το κατεβάσεις!

 

Θα ήθελα να κάνω μια παρατήρηση όμως.... Όταν το πέρασα από πάνω από το Nokia Maps 1.0 είχα πρόβλημα. Η εφαρμογή δεν τρέχει και στο μενού εμφανίζει μόνο τη λεζάντα και όχι το εικονίδιο, και το χειρότερο δεν μπορώ να την απεγκαταστήσω!

 

δηλαδη μου συστηνεις να μην την εγκαταστησω και να αφησω ως εχει??:worry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τωρα τελευταια εχω προβλημα με τις φωνητικες εντολες στο ν95 ενω τις βαζω κανονικα στον φακελο οταν κανω προσομοιωση διαδρομης δεν μιλαει καθολου.Παω στις ρυθμισεις και φαινετε οτι δεν εχει επιλεγει η ελληνικη γλωσσα (την πεταει εξω την επιλογη γλωσσας) υπαρχει καποια εξηγηση για αυτο;Το εχω παρατηρησει σε 2 Ν95.Στο δικο μου δεν εχω προβλημα (ν11.0.0.026 οπως και το δικο μου)

 

Παιδια σε κανεναν δεν εχει τυχει αυτο;Εμενα μου εχει συμβει παρα πολλες φορες.Ενω ρυθμιζω τα ελληνικα σαν φωνητικη οτανβγαινω εξω απο τις ρυθμισεις εξαφανιζεται η επιλογη

Link to comment
Share on other sites

Loipon egw eiha agorasei 1 mina kai elikse ehtes , piga na kanw to kolpo me tin alagh hmeromeneias alla dystihos den petihe!!!! gia na doume an allos to dokimase.

 

 

ισως επρεπε να κανεις πρωτα τα προηγουμενα βηματα πρωτα.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πιάσει στίγμα, αναλόγως του ζουμ που κάνεις κατεβάζει και τη λεπτομέρεια! Οπότε το φορτώνω σε όλες τις κλίμακες (ζουμ με * και #), και.... there you go! Αν θες, κανεις το πιο κοντινο ζουμ και σαρώνεις όλη την Ελλάδα... Θα σου πάρει ώρες, αλλά θα κατεβάσει ακόμα και τις οδούς, όπου υποστηρίζονται!

 

Παρεπιπτόντως, επειδή το Ν95 το πήρα προ ολίγων ημερών και φοράει την 0013 έκδοση, οφείλω να ομολογήσω πως το A-GPS είναι και γ@μώ τις αναβαθμίσεις! Επιασε και κλείδωσε 4 δορυφόρους μέσα από το σπίτι μου! Βέβαια μένω 3ο όροφο και τελευταίο, αλλά στο 1ο Ν95 που είχα πάρει Αρχές Ιουνίου (παραεισαγωγή by Wind), όπως και στο 6110, αυτό δεν γινόταν με τίποτα...

 

 

ΥΠΟΨΗ: Η Vodafone Mobile Connect (VMC), παρέχει ΔΩΡΕΑΝ τη χρήση μέχρι 30 Σεπτεμβρίου για συνδρομητές που γράφτηκαν από Απρίλιο και μετά! Οπότε αν θες να το κάνεις, έχεις ακόμα λίγες μέρες! Και φρόντισε να επιτρέπεις στο κινητό να συνδέεται σε HSDPA για να πιάνεις πάνω από τα 384Κ που πιάνει η απλή UMTS!

Γιατι να κατσεις χειροκινητα ζουμαρωντας να φορτωσεις τις οδους?Με το maploader ειναι πολυ πιο γρηγορο,εννοεις οτι κανοντας το αυτο σου βγαζει και χαρτογραφηση περιοχων που οι χαρτες μεσω maploader δεν εχουν?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χτες εκανα αναβαθμιση απο την 11 στην 12 και τωρα στο maps βαζοντας οπαιαδηποτε οδο για να ψαξει(εννοειτε με greeklish)δεν βρισκει καμμια οδο!τι μπορει να φταιει?:(
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό το πρόβλημα το έχω απο την αρχή.. πήρα το Ν95 πριν 2 περίπου βδομάδες και ποτέ μα ποτέ καμία αναζήτηση δεν μου έχει δώσει αποτελέσματα.. ακόμα και αν βρίσκω την οδό και την γράφω με τον ακριβώς ίδιο τρόπο!!!

 

Μπορει κανεις να βοηθησει?

http://img.photobucket.com/albums/v208/Cozmec/Gray-sig3.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό το πρόβλημα το έχω απο την αρχή.. πήρα το Ν95 πριν 2 περίπου βδομάδες και ποτέ μα ποτέ καμία αναζήτηση δεν μου έχει δώσει αποτελέσματα.. ακόμα και αν βρίσκω την οδό και την γράφω με τον ακριβώς ίδιο τρόπο!!!

 

Μπορει κανεις να βοηθησει?

Και εγω επισης εχω το ιδιο προβλημα και σε ολες τις αναβαθμισεις που του εχω κανει και το εχω και σχεδον 3 μηνες.

Το GPS στο νοκια ειναι πολυ δυσχρηστο, ανενημερωτο και αργο αφου ακομη και οταν θελω να βρω εναν δρομο γρηγορα χρησιμοποιω ακομη των παλιο καλο κλασικο χαρτη βιβλιο.

Link to comment
Share on other sites

για οσους δε το ξερουν αλλαζοντας sim σας δινει το προγραμμα ξανα τρεις μερες αδειας!
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

για οσους δε το ξερουν αλλαζοντας sim σας δινει το προγραμμα ξανα τρεις μερες αδειας!

 

Το δοκιμασες ? οι επιπλεον 3 μερες αδειας ισχυουν μονο

για την συγκεκριμενη σιμ ή μπορεις να χρησιμοποιησεις

και την αρχικη (ή οποιαδηποτε αλλη) ? :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

για οσους δε το ξερουν αλλαζοντας sim σας δινει το προγραμμα ξανα τρεις μερες αδειας!

Δηλ. αν καταλαβα καλα αν βαλω την sim που εχω τωρα στο Ν95 με ενεργοποιημενη την πλοηγηση σε ενα Ε90 θα εχω και εκει ενεργοποιημενη την πλοηγηση ή οχι;

Το εχει δοκιμασει καποιος αυτο;

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να κανω λιγο μια ερωτηση????

 

πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα ομως πως καθεστε και ασχολειστε με αυτο το αθλιο πραγμα που θελει να λεγετε gps στο n95 :lol:

προτιμω να γελαω γιατι αλλιος θα κλαιω για τα επομενα 5 χρονια....

 

λοιπον αυτο το πραγμα που λετε ειναι παντελος αχρηστο!

 

1)κλειδωνει μετα απο κανα 10λεπτο... (αφου εχεις ξεκινησει με το αμαξι και εχεισ κανει την μιση διαδρομη, η εχεις βρει τον δρομο που ηθελες να ψαξεις στο gps)

 

2)για να κλειδωσει στο 10λεπτο πρεπει να το κρεμασεις στο παρμπριζ η καλυτερα να το βαλεις με βεντουζα :lol: εξω απο το αμαξι γιατι αν κανεις κανα λαθος και το αφησεις στο χειροφρενο ας πουμε παιζει να μην κλειδωσει ακομα και αν περασουν 2 μερες...:blink::blink:

 

3)ακομα και αν τελικα κλειδωσει... πραγμα λιγο δυσκολο αλλα τεσπα καθε 3 και λιγο χανει το σημα οποτε σωστα αποτελεσματα δεν βγαζεις αν θες να μετρησεις διαδρομη η ταχυτητα....

 

4)δεν εχω ενεργοποιησει την πλοηγηση αλλα ακομα και αν ειναι συνδεμενο με δορυφορους οταν κινησε ο χαρτης δεν γυρναει για να βλεπεις παντα τον χαρτη ετσι οπως βλεπεις τους δρομους μπρωστα σου. πραγμα που κανει ολη την κατασταση πολυ μπερδεway και θελει να γυρνας αριστερα δεξια πανω κατω το κινητο για να καταλαβεις πως πρεπει να κοιτας τον χαρτη :mad:

 

5)μια φορα πηγαινα σερρες ηταν η δευτερη φορα που ανοιξα το gps ετσι για να χαρω λιγο και μου εβγαλε πως η μεγιστη ταχυτητα που επιασα ηταν 235χλμ ανα ωρα....:blink:

ακομα με δουλευουν οι φιλοθ μου για αυτο... λενε πως θα πανε να παρουν ολοι seat leon 16ari για να πηγαινουν με 235χλμ :O:mad:

 

6) η αναζητηση οπως ειπαν και οι αλλοι δεν δουλευει....

 

7) ακομα και αν δουλεψει παιζει να εχεις φαει ενα μισαωρο για να βρεις αυτο που εψαχνες....

 

8)μια φορα το εβαλα και καλα να κανει προεπισκοπηση πλοηγησης...

ενας θεος ξερει ποσουσ κυκλους με εβαλε να κανω... αν οι δρομοι που εδιχνε ηταν μονοδρομοι και το καλυτερο αν υπηρχαν αυτοι οι δρομοι που μου εδιχνε να ακολουθησω.... γιατι πιστεψτε με αυτοι οι δρομοι απλα δεν υπηρχαν :mad:

 

9) το τελευταιο που θα πω... σας επριξα γιαυτο.. οχι οτι δεν εχω και αλλα να πω... λοιπον τι λεγαμε? ναι 9) οι χαρτες τις ελλαδας ειναι τοσο αθλιοι που πραγματικα μονο Gps δεν ειναι και μονο πλοηγηση δεν μπορεις να κανεις οπως ειπα και πριν. απο τοτε που πηρα το κινητο προσπαθω να καταλαβω την γειτονια μου...

ε δεν γινεται με τιποτα!!!! ειναι ολα τελειος λαθος!!!!

 

ουφ αυτα... τα ειπα και ξεσκασα.... ε μα... σου πουλανε gps και καλα και περνεις @@ που συνδεονται σε δορυφορο

 

ps και ας τολμησει κανεις να διαφωνησει με αυτα που ειπα :kill:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...