Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό έφταιγε. Έκανα την αλλαγή κατά τη διάρκεια της γραφής του μηνύματος και συνέχισε να μου δίνει μέγιστο 70 χαρακτήρες. Πρέπει να βγει κανείς, να αλλάξει τα settings και μετά έχει 160 χαρακτήρες διαθέσιμους. Ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα μηνυματα σε ποιο φακελο αποθηκευονται?Μου εστειλαν ενα αρχειο αλλα επειδη δεν μπορει να το αναγνωρισει δεν το ανοιγει και θελω να το περασω στο PC...
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Τα μηνυματα σε ποιο φακελο αποθηκευονται?Μου εστειλαν ενα αρχειο αλλα επειδη δεν μπορει να το αναγνωρισει δεν το ανοιγει και θελω να το περασω στο PC...

 

Μπορείς να εγκαταστήσεις κάποιον file manager, όπως π.χ. ο X-plore, με τον οποίο μπορείς να αποκτήσεις πρόσβαση στο φάκελο των συνημμένων αρχείων και επομένως να αντιγράψεις ή να μετακινήσεις το αρχείο που δέχτηκες σε κάποιο φάκελο της κάρτας μνήμης ή του τηλεφώνου.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να εγκαταστήσεις κάποιον file manager, όπως π.χ. ο X-plore, με τον οποίο μπορείς να αποκτήσεις πρόσβαση στο φάκελο των συνημμένων αρχείων και επομένως να αντιγράψεις ή να μετακινήσεις το αρχείο που δέχτηκες σε κάποιο φάκελο της κάρτας μνήμης ή του τηλεφώνου.

 

Εχω τον X-plore αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω σε ποιον φακελο πρεπει να παω για να το βρω:)

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Εχω τον X-plore αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω σε ποιον φακελο πρεπει να παω για να το βρω:)

 

Στον X-plore είναι πολύ εύκολο.

Όταν δεχθείς ένα αρχείο σε μήνυμα (δηλαδή μέσω Bluetooth ή MMS), ανοίγεις τον X-plore και απλά πατάς το πλήκτρο "4". Τότε σε πάει στο φάκελο των συνημμένων αρχείων και βλέπεις όλα τα αρχεία που έχεις δεχτεί.

Τα επιλέγεις, κάνεις αντιγραφή ή μετακίνηση σε φάκελο της αρεσκείας σου και έπειτα το στέλνεις στο PC σου. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εχω τον X-plore αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω σε ποιον φακελο πρεπει να παω για να το βρω:)

Είναι πολύ απλό.

Πάτα το πλήκτρο 4 και θα μεταβείς αυτομάτως στο φάκελο με των εισερχομένων.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μου ανοίγει με wifi video στο youtube ούτε με το προγραμματάκι του youtube ούτε με το opera ούτε με τον browser του τηλεφώνου. Μου ανοίγει το real player και προσπαθεί να συνδεθεί με vodafone και όχι με το μόντεμ μου, το ρυθμίζω αλλά δεν γίνετε τίποτα.

Μήπως έχετε ιδέα τι πρέπει να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μου ανοίγει με wifi video στο youtube ούτε με το προγραμματάκι του youtube ούτε με το opera ούτε με τον browser του τηλεφώνου. Μου ανοίγει το real player και προσπαθεί να συνδεθεί με vodafone και όχι με το μόντεμ μου, το ρυθμίζω αλλά δεν γίνετε τίποτα.

Μήπως έχετε ιδέα τι πρέπει να κάνω;

Με τον ενσωματωμένο browser και με τον Opera δεν παίζουν τα flv βίντεο ούτως ή άλλως.

Δοκίμασε και με το emTube.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε. Το πρόγραμμα έπαιξε κανονικά.Για τα flv υπάρχει κανένα πρόγραμμα;

 

Παίζει το emTube αρχεία .flv. :D

Αποθηκεύεις τα αρχεία όπου θέλεις στο κινητό και τα ανοίγεις από το emTube με την επιλογή: Επιλογές->Open local file. ;)

Ψάχνεις εκεί που τα έχεις αποθηκεύσει και τα παίζει κανονικότατα. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Χτες είδα ότι το Ν95 έχει καλύτερη κεραία WiFi από το Ε65. Κατάφερε να σερφάρει ενώ το δικό μου μετά από προσπάθειες απλά βρήκε το δίκτυο.
Link to comment
Share on other sites

γμτ πιάνονται τρίχες από το μάγουλό μου στα κουμπιά του κιν

 

 

 

ειναι το μονο που με εκνευρίζει σε αυτό το κιν :lol::lol:

 

Το διάβασα αυτό πριν πάρω το κινητό και κυλιόμουν στο πάτωμα.

Τώρα που το πήρα ένα έχω να πω: ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ :O:lol:

 

Κατά τα άλλα... είναι εξαιρετική συσκευή. Προς το παρόν, εδώ και λίγες μέρες δε μου έχει λείψει το 6680 μου και δεν προβλέπεται να μου λείψει κιόλας, το 65 είναι καταπληκτικό. Καλώς σας ξαναβρήκα μετά από καιρό.

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πηρα ενα μεταχειρισμενο Ε65 απο μελος μας για την γυναικα μου και ενω η αφυπνηση φαινεται απενεργοποιημενη καθε πρωι στις 7+15 χτυπαει...Τι ρυθμιση θελει ???? Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πηρα ενα μεταχειρισμενο Ε65 απο μελος μας για την γυναικα μου και ενω η αφυπνηση φαινεται απενεργοποιημενη καθε πρωι στις 7+15 χτυπαει...Τι ρυθμιση θελει ???? Ευχαριστω.

Θα εχει καμια αλλη εφαρμογη που ρυθμιζει το ξυπνητηρι,μιας και ειναι symbian και δεχετε αρκετα καλουδια πανω του...

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Θα εχει καμια αλλη εφαρμογη που ρυθμιζει το ξυπνητηρι,μιας και ειναι symbian και δεχετε αρκετα καλουδια πανω του...

 

Ευχαριστω.Θα το ψαξω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Θα εχει καμια αλλη εφαρμογη που ρυθμιζει το ξυπνητηρι,μιας και ειναι symbian και δεχετε αρκετα καλουδια πανω του...

 

Ετσι ακριβως ειναι !!!! Ειχε εφαρμογη με ονομα alarm !!! Ευχαριστω και παλι.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανοίγει καθόλου...;

Αν ανοίγει, αλλά δεν μπουταρει, δοκίμασε να κάνεις format. Δες εδώ πως γίνεται: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253380#post2253380

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση διακοπής του firmware update πόσο σοβαρό είναι το πρόβλημα που έχουμε? Τη πάτησα άσχημα

 

Αν δεν μπουτάρει καθόλου το τηλέφωνο, απλά θα πας αύριο σε Nokia shop και θα σου περάσουν αυτοί το firmware. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

poio einai to teleutaio firmware???

 

Το τελευταίο είναι το 2.0633.65.01

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μπουτάρει καθόλου το τηλέφωνο, απλά θα πας αύριο σε Nokia shop και θα σου περάσουν αυτοί το firmware. :)

 

Ναι δεν μπουτάρει καν το ρημάδι.. θα το πάω αυριο σε Nokia shop. Thx mate

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...