Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το E65 υποστηρίζεται και από την on-line υπηρεσία αναβάθμισης της Nokia.

Κατεβάζεις το Nokia Software Updater και κάνεις τη αναβάθμιση.

Κατά τη διαδικασία της αναβάθμισης ΔΕΝ πειράζουμε το κινητό για κανένα λόγο!

 

 

Βέβαια γίνεται και σε Nokia Shop.

 

 

Χανουμε κατι απο τα δεδομενα ή τις ρυθμισεις του τηλεφωνου ????Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλα. Ευχαριστω. Θα δοκιμασω..:)

Ξέχασα να αναφέρω πιο πάνω...

Σχετικός οδηγός υπάρχει εδώ.:D

 

Χανουμε κατι απο τα δεδομενα ή τις ρυθμισεις του τηλεφωνου ????Ευχαριστω.

 

Ότι υπάρχει στη μνήμη της συσκευής τα χάνεις. Βέβαια μπορείς να πάρεις ένα back up πριν μέσω του PC Suite.

 

Θα σε συμβούλευα, αν πάρεις back up μην επιλέξεις την επιλογή "Ρυθμίσεις" διότι θα κρατήσει και πολλά σκουπίδια που έχει τώρα το κινητό. Βέβαια θα χάσεις τις ρυθμίσεις και θα πρέπει να ξαναπεράσεις τα προγραμματα σου από την αρχή… εσύ κρίνεις!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ότι υπάρχει στη μνήμη της συσκευής τα χάνεις. Βέβαια μπορείς να πάρεις ένα back up πριν μέσω του PC Suite.

 

Θα σε συμβούλευα, αν πάρεις back up μην επιλέξεις την επιλογή "Ρυθμίσεις" διότι θα κρατήσει και πολλά σκουπίδια που έχει τώρα το κινητό. Βέβαια θα χάσεις τις ρυθμίσεις και θα πρέπει να ξαναπεράσεις τα προγραμματα σου από την αρχή… εσύ κρίνεις!

 

 

Ευχαριστω.Αφου δεν μου κανει προβληματα δεν βλεπω τον λογο για πειραματισμους.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις τι πληκτρολογουμε για να δουμε το imei της συσκευης?

*#06#

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν θέλω να μπλέξω με την αντιπροσωπεία. Λέτε να γίνετε αυτό στο Ε65, για μείωση του τζόγου; Και αυτό το χοντρό ζιλοτέιπ δεν έχω καταλάβει τι είναι.

 

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να γίνετε αυτό στο Ε65, για μείωση του τζόγου;

 

Έχει τζόγο το Ε65 σου;; :shock::shock::shock:

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Έχει τζόγο το Ε65 σου;; :shock::shock::shock:

Και μενα εχει και πανω κατω και δεξια αριστερα...λιγο βεβαια!

 

Να ανησυχω οτι θα γινει χειροτερα? Εσας δεν εχει καθολου??

Link to comment
Share on other sites

Και μενα εχει και πανω κατω και δεξια αριστερα...λιγο βεβαια!

 

Να ανησυχω οτι θα γινει χειροτερα? Εσας δεν εχει καθολου??

 

 

Εμενα δεν εχει καθολου.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν εχει καθολου.

 

Ούτε κι εμένα, δεν έχει χαλαρώσει καθόλου..

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Και μενα εχει και πανω κατω και δεξια αριστερα...λιγο βεβαια!

 

Να ανησυχω οτι θα γινει χειροτερα? Εσας δεν εχει καθολου??

 

Και εγώ αυτό ανησυχώ. Διότι το προηγούμενο Qtek8020 το κράτησα 2,5 χρόνια. Έτσι όπως είναι δεν νομίζω να αντέχει τις πτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

geia xara

vrikw to E65 me 2 xronia egguisei

sta 190 europoula...axizei na to parw...?

Device: iphone 2008

Part No.MA712LL/A: iPhone 8GB

Serial no : 7R741SF................

ICCD 890141.................XANIA

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

geia xara

vrikw to E65 me 2 xronia egguisei

sta 190 europoula...axizei na to parw...?

 

Μονο 190 ??? Φυσικα και αξιζει !!!

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το wifi τι άλλο ιδιαίτερο έχει το τηλ ?

Ιδιαίτερο; Εκτός WiFi και ότι συνεπάγεται; για να δούμε..

 

-Κομψό σχεδιασμό

-Καλή ποιότητα (αν και ξεφλουδίζει αν δε προσέξεις:()

-Άψογο Slide

-Είναι αρκετό γρήγορο (το δικό μου τουλάχιστον)

-Δε κολλάει, δε κάνει επανεκκινήσεις μόνο του (το δικό μου τουλάχιστον)

-Πολύ καλή αυτονομία

-Το βλέπεις σπάνια να κυκλοφορεί.. (μετράει κι αυτό:cool:)

 

Καθαρά υποκειμενική άποψη, έτσι; μη παρεξηγηθώ..:D

απλά λέω αυτά που μου αρέσουν ακόμα σε αυτό το τηλέφωνο και με κάνουν να μη μετανοιώνω που το πήρα;)

 

Γενικά πιστεύω πως όποιος δε νοιάζεται τόσο για τη κάμερα, δε του είναι απαραίτητο το GPS,

μπορεί να αντέξει χωρίς ράδιο και κάνει και μια υποχώρηση στο θέμα της αναπαραγωγής μουσικής (μονό ηχείο)

αλλά του είναι απαραίτητο το WiFi, δε θα μετανοιώσει που θα το πάρει..

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Gia sas. Hereto oloys sto forum.

Molis agorasa ena Nokia E65 kai otan prospatho na valo opiadipote efarmogi moy grafei <Το πιστοποιητικο εχει λυξει>.

Μαλον δεν εχω βρει τη ρυθμιση ακομα. Στα εργαλεια-Διαχ. εφ.-επιλογες-Ρυθμίσεις-Εγκατασταση λογισμικου¨ΟΛΑ - Ελεγχος πιστοπ. συνδ. ¨Απενεργοποιηση¨ Ta ekana. Alla pali tipota. Mporei kapoios na me voitheisei parakalo?

Sas eyharisto

Link to comment
Share on other sites

Gia sas. Hereto oloys sto forum.

Molis agorasa ena Nokia E65 kai otan prospatho na valo opiadipote efarmogi moy grafei <Το πιστοποιητικο εχει λυξει>.

Μαλον δεν εχω βρει τη ρυθμιση ακομα. Στα εργαλεια-Διαχ. εφ.-επιλογες-Ρυθμίσεις-Εγκατασταση λογισμικου¨ΟΛΑ - Ελεγχος πιστοπ. συνδ. ¨Απενεργοποιηση¨ Ta ekana. Alla pali tipota. Mporei kapoios na me voitheisei parakalo?

Sas eyharisto

 

Εφόσον έκανες αυτές τις ρυθμίσεις, μάλλον τα πιστοποιητικά των εφαρμογών έχουν λήξη (είναι για 6 μήνες)

Οπότε, αρχικά δοκίμασε να γυρίσεις προσωρινά την ημερομηνία του κινητού 6 μήνες πίσω και ξαναδοκίμασε να κάνεις εγκατάσταση.

Αν κι έτσι δε γίνει δουλειά, πρέπει να τις υπογράψεις από την αρχή, λεπτομέριες στο αντίστοιχο θέμα..

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Συγγνώμη αν έχει αναφερθεί, αλλά έχω ένα πρόβλημα με το Ε65. Το έχω αγοράσει από το Γερμανό με επιδότηση ανανέωσης τον Απρίλιο και έχει code number 0542320. Πριν 3 μέρες αναβάθμισα το software στην έκδοση 2.0633.65.01 μέσω του Nokia Software Updater. Το πρόβλημα είναι ότι μετά την αναβάθμιση δεν υπάρχει η ελληνική γλώσσα (υπάρχουν μόνο αγγλικά, γαλλικά, γερμανικά, ολλανδικά και τούρκικα). Πρέπει να το πάω σε Nokia Club για να μου περάσουν τη γλώσσα;

Xiaomi Redmi Note 3 Pro (kate) [MIUI 10.2.1.0 stable]

Nokia Lumia 925 (windows 10 mobile preview release)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Συγγνώμη αν έχει αναφερθεί, αλλά έχω ένα πρόβλημα με το Ε65. Το έχω αγοράσει από το Γερμανό με επιδότηση ανανέωσης τον Απρίλιο και έχει code number 0542320. Πριν 3 μέρες αναβάθμισα το software στην έκδοση 2.0633.65.01 μέσω του Nokia Software Updater. Το πρόβλημα είναι ότι μετά την αναβάθμιση δεν υπάρχει η ελληνική γλώσσα (υπάρχουν μόνο αγγλικά, γαλλικά, γερμανικά, ολλανδικά και τούρκικα). Πρέπει να το πάω σε Nokia Club για να μου περάσουν τη γλώσσα;

Το κινητό σου είναι παρά-εισαγωγή!

 

Για να περάσεις τα Ελληνικά θα πρέπει να ακολουθήσεις πιστά αυτό τον οδηγό, βάζοντας όμως αυτό το product code: 0542346.

 

Το Nemesis Service Suite το κατεβάζεις από εδώ.

 

Το Nokia Software Updater το κατεβάζεις από εδώ.

 

Σημείωση 1: Ο οδηγός που γράφω αναφέρεται για το N73, αλλά η διαδικασία είναι ακριβώς ίδια.

Σημείωση 2: Κατά τη διαδικασία της αναβάθμισης δεν πειράζεις το κινητό για κανένα λόγο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια περασα στο E65 την ελληνικη φωνή - και τα 2 πακετα απο http://europe.nokia.com/A4286225 αλλα δεν δουλευει! Παρολο που επιλεγω ελληνικα και φωνή Πέτρος! Παλι τα ονομάτα τα προφέρει η παλιά φωνή με τον ίδιο χάλια τρόπο.

 

Any help?

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έκανες αυτές τις ρυθμίσεις, μάλλον τα πιστοποιητικά των εφαρμογών έχουν λήξη (είναι για 6 μήνες)

Οπότε, αρχικά δοκίμασε να γυρίσεις προσωρινά την ημερομηνία του κινητού 6 μήνες πίσω και ξαναδοκίμασε να κάνεις εγκατάσταση.

Αν κι έτσι δε γίνει δουλειά, πρέπει να τις υπογράψεις από την αρχή, λεπτομέριες στο αντίστοιχο θέμα..

File dmarccos se eyharisto para poli. Ontos ta pistopiitika eihan liksei. To evala 2006 kai ola doylepsan teleia.

Se eyharisto kai gia tin amesotita tis voitheias soy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...