Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalispera sas,

 

eimai katoxos tou e65 kai tha itela na sas rotiso kati..exo simvolaio me tin wind. gnorizo oti an dino 3,5 euro to mina tha exo prosvasi se selides wap. mou exoun pei oti iparxei ena kolpo sto opoio mporeis kai episkepesai kai oles tis web pages. auto pou thelo na rotiso einai an auto exartatai apo to e65 i tha prepei na valo kapoio software.?akoma den exo kanei tin aitisi gia wind plus

Μέσω της εφαρμογής «Ιστός» έχεις πρόσβαση στο διαδίκτυο, δλδ κανονικές ιστοσελίδες.

Μέσω της εφαρμογής «Υπηρεσίες» έχεις πρόσβαση στο WAP.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kalispera sas,

 

eimai katoxos tou e65 kai tha itela na sas rotiso kati..exo simvolaio me tin wind. gnorizo oti an dino 3,5 euro to mina tha exo prosvasi se selides wap. mou exoun pei oti iparxei ena kolpo sto opoio mporeis kai episkepesai kai oles tis web pages. auto pou thelo na rotiso einai an auto exartatai apo to e65 i tha prepei na valo kapoio software.?akoma den exo kanei tin aitisi gia wind plus

Το Ε65 μπορεί να κάνει αυτό που θέλεις επειδή δέχεται ρυθμίσεις για proxy. Πήγαινε στο αντίστοιχο νήμα για να δεις τις ρυθμίσεις που χρειάζονται.
Link to comment
Share on other sites

sas euxaristo gia tis apantiseis... apla na dieukriniso kati...mpainontas ston isto pou lete tha xreonomai tis web pages??mou xoun pei oti mporoume na to paravlepsoume auto kai na min plirono stin kathe selida pou mpaino
Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι απο οποιο προγραμμα και αν μπαινεις, σημασια εχει να χρησιμοποιει αυτο το προγραμμα ως προφιλ συνδεσης αυτο το οποιο εχει flat rate...
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση ξερει κανεις αν γινεται να μπει μια φωτο σαν wallpaper fullscreen?

Μόνο αν την ενσωματώσεις σε θέμα φίλε μου.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 2 ημερες σταματησε να λειτουργει ο φωτισμος στα κατω πληκτρα (αυτα που ειναι καλυμενα). Πηγα σημερα στη Nokia, και μου ειπαν οτι επειδη το κινητο ειναι 3G πρεπει να το στειλουν εξωτερικο, γιατι εδω δε μπορουν να το φτιαξουν:wacko: Επειδη η Alpha Copy ειναι η χειροτερη αντιπροσωπεια, και δε μου κανουν αντικατασταση, εγω το κινητο δε το δινω για 20 ημερες σε αυτους. Ξερει κανεις αν το Πλαισιο η ο Γερμανος αναλαμβανει να το φτιαξει? Και αν ναι με καλυπτει η εγγυηση η οχι?
Link to comment
Share on other sites

Εδω και 2 ημερες σταματησε να λειτουργει ο φωτισμος στα κατω πληκτρα (αυτα που ειναι καλυμενα). Πηγα σημερα στη Nokia, και μου ειπαν οτι επειδη το κινητο ειναι 3G πρεπει να το στειλουν εξωτερικο, γιατι εδω δε μπορουν να το φτιαξουν:wacko: Επειδη η Alpha Copy ειναι η χειροτερη αντιπροσωπεια, και δε μου κανουν αντικατασταση, εγω το κινητο δε το δινω για 20 ημερες σε αυτους. Ξερει κανεις αν το Πλαισιο η ο Γερμανος αναλαμβανει να το φτιαξει? Και αν ναι με καλυπτει η εγγυηση η οχι?

Και αυτοί στην Alpha copy τα πηγαίνουν...:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 2 ημερες σταματησε να λειτουργει ο φωτισμος στα κατω πληκτρα (αυτα που ειναι καλυμενα). Πηγα σημερα στη Nokia, και μου ειπαν οτι επειδη το κινητο ειναι 3G πρεπει να το στειλουν εξωτερικο, γιατι εδω δε μπορουν να το φτιαξουν:wacko: Επειδη η Alpha Copy ειναι η χειροτερη αντιπροσωπεια, και δε μου κανουν αντικατασταση, εγω το κινητο δε το δινω για 20 ημερες σε αυτους. Ξερει κανεις αν το Πλαισιο η ο Γερμανος αναλαμβανει να το φτιαξει? Και αν ναι με καλυπτει η εγγυηση η οχι?
Ο Γερμανός έχει license να επισκευάζει κάποια κινητά της ΝΟΚΙΑ αν θυμάμαι καλά. Ρώτα τους.
Link to comment
Share on other sites

Giati ena arxeio 2 mb den kataivenei sto kinito meso internet.grafei oti einai megalo.poly exypno til

 

ξαναδοκιμασε...

 

εχω κατεβασει μεχρι και αρχειο 15 ΜΒ-pdf- μεχρι στιγμης...

Link to comment
Share on other sites

ΞΞΞΒ±ΞΒ½ΞΒ±ΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΒ±ΞΖΞΞ...

 

ΞΞΞβ‘Ξβ° ΞΞΞΒ±ΞβΞΞΞΒ²ΞΒ±ΞΖΞΞΞΞ ΞΞΞΞΞβ‘ΞΒΞΞ ΞΞΞΒ±ΞΞ ΞΒ±ΞΒΞβ‘ΞΞΞΞΞΞ 15 ΞΕΞβ-pdf- ΞΞΞΞΞβ‘ΞΒΞΞ ΞΖΞβΞΞΞΒ³ΞΞΞΒ·Ξβ...

 

mexri 300 kb exw katevasei ena paixnidi.exw dokimasei polles fores.me wind plus mpainw.

Link to comment
Share on other sites

μα στο wind plus non stop υπαρχει οριο ανα αρχειο 1 ΜΒ!!!! απο τη wind

 

δοκιμασε να κατεβασεις το αρχειο απο wlan και μη κατηγορεις το τηλεφωνο...

 

ειναι αστερι!

Link to comment
Share on other sites

ΞΞΞΒ± ΞΖΞβΞΞ wind plus non stop Ξβ¦Ξβ¬ΞΒ±ΞΒΞβ‘ΞΞΞΞ ΞΞΞΒΞΞΞΞ ΞΒ±ΞΒ½ΞΒ± ΞΒ±ΞΒΞβ‘ΞΞΞΞΞΞ 1 ΞΕΞβ!!!! ΞΒ±Ξβ¬ΞΞ ΞβΞΒ· wind

 

ΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΒ±ΞΖΞΞ ΞΒ½ΞΒ± ΞΞΞΒ±ΞβΞΞΞΒ²ΞΒ±ΞΖΞΞΞΞΞβ ΞβΞΞ ΞΒ±ΞΒΞβ‘ΞΞΞΞΞΞ ΞΒ±Ξβ¬ΞΞ wlan ΞΞΞΒ±ΞΞ ΞΞΞΒ· ΞΞΞΒ±ΞβΞΒ·ΞΒ³ΞΞΞΒΞΞΞΞΞβ ΞβΞΞ ΞβΞΒ·ΞΒ»ΞΞΞβ*Ξβ°ΞΒ½ΞΞ...

 

ΞΞΞΞΞΒ½ΞΒ±ΞΞ ΞΒ±ΞΖΞβΞΞΞΒΞΞ!

 

ok file.euxaristw

Link to comment
Share on other sites

Και αυτοί στην Alpha copy τα πηγαίνουν...:rolleyes:

 

Επειδη τυχαινει να ξερω τον διευθυντη στην Νοκια στο ηρακλειο...ισχυει αυτο και ειναι οδηγια απο την μητρικη εταιρια...λογω τεχνογωσιας

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Επειδη τυχαινει να ξερω τον διευθυντη στην Νοκια στο ηρακλειο...ισχυει αυτο και ειναι οδηγια απο την μητρικη εταιρια...λογω τεχνογωσιας

Θελεις να μου πεις οτι η Nokia Αγγλιας στελνει τα τηλεφωνα στη Φινλανδια? Στην Αγγλια τα φτιαχνουνε. Απλα εδω ισως δεν εμπιστευονται την Alpha Copy.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά υπάρχει κάποιος που να έχει το Ε65 και να έχει εγκαταστήσει με επιτυχία και χωρίς προβλήματα κάποια έκδοση του Route66. Αν υπάρχει κάποιος σας παρακαλώ ας μου δώσει "μασημένη τροφή" (δηλαδή τα link για την σταθερή έκδοση, τους ελληνικούς χάρτες, την ελληνική γλώσσα και οδηγίες εγκατάστασης) γιατί ψάχνω εδώ και ένα μήνα και μου έχουν σπάσει τα νεύρα.:mad:

1. Στην μία έκδοση δεν μου ανοίγουν οι επιλογές του προγράμματος.

2. Στην άλλη με το που ανοίγει το πρόγραμμα με πετάει έξω και

3. Στην τελευταία με το που ανοίγω το πρόγραμμα κάνει επανεκκίνηση το κινητό.

 

ΒΟΗΘΕΙΑ PLEASE :(

When you go, you gotta go...!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά υπάρχει κάποιος που να έχει το Ε65 και να έχει εγκαταστήσει με επιτυχία και χωρίς προβλήματα κάποια έκδοση του Route66. Αν υπάρχει κάποιος σας παρακαλώ ας μου δώσει "μασημένη τροφή" (δηλαδή τα link για την σταθερή έκδοση, τους ελληνικούς χάρτες, την ελληνική γλώσσα και οδηγίες εγκατάστασης) γιατί ψάχνω εδώ και ένα μήνα και μου έχουν σπάσει τα νεύρα.:mad:

1. Στην μία έκδοση δεν μου ανοίγουν οι επιλογές του προγράμματος.

2. Στην άλλη με το που ανοίγει το πρόγραμμα με πετάει έξω και

3. Στην τελευταία με το που ανοίγω το πρόγραμμα κάνει επανεκκίνηση το κινητό.

 

ΒΟΗΘΕΙΑ PLEASE :(

 

AN καποιος το εχει δοκιμασει μπορει να σε βοηθησει. Αν δεν τα καταφερεις παντως δοκιμασε το Garmin Mobile XT με τις οδηγιες που εχουν δωσει τα παιδια.

 

Στο Ε65 μου παιζει αψογα και ειναι και ΤΕΛΕΙΟ προγραμμα...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Έχω απενεργοποιημένο το 3G αλλά εδώ και λίγο καιρό βλέπω πως το τηλέφωνο πολλές φορές τη μέρα 'προσπαθεί' ή κάνει σύνδεση GPRS χωρίς να το ζητάω... Βλέπω τις 2 παύλες και εμφανίζονται πάνω αριστερά. Άλλες φορές μένει κ άλλες αποσυνδέεται μόνο του.. Τι μπορεί να είναι? Εφαρμογή δεν τρέχω στο background..
Link to comment
Share on other sites

Έχω απενεργοποιημένο το 3G αλλά εδώ και λίγο καιρό βλέπω πως το τηλέφωνο πολλές φορές τη μέρα 'προσπαθεί' ή κάνει σύνδεση GPRS χωρίς να το ζητάω... Βλέπω τις 2 παύλες και εμφανίζονται πάνω αριστερά. Άλλες φορές μένει κ άλλες αποσυνδέεται μόνο του.. Τι μπορεί να είναι? Εφαρμογή δεν τρέχω στο background..

μηπως καποια εφαρμογη κανει update;

Link to comment
Share on other sites

Και που θα βρω αν τρέχει κάτι αφού στο TaskMan δεν φαίνεται τίποτα....?

βαλε το best taskman, μπες στα proccesses στα τελευταια κατω κατω μηπως υπαρχει καποιο exe με ονομα srv, updater κλπ, αλλα αυτο δεν ειναι απαραιτητο, πρεπει να δεις τι εφαρμογες εχεις και αν κανουν update μονες τους. εμενα εκανε πχ το worldmate και παρολο που το απενεργοποιησα, συνεχιζε ανα τακτα χρονικα διαστηματα να ψαχνει για wifi.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Έκανα μια βλακεία εχθες με την κάρτα μνήμης και την έβαλα στο pc και τον φάκελο private εκει που ήταν κρυφός το ξεκλίκαρα κ τον έβαλα φανερο κ τώρα στις επαφές μου δεν μπορώ να στείλω μήνυμα. Ενώ τις βλέπω κανονικά μόλις μπαίνω ας πούμε σε μία πατάω: Επιλογές> Δημιουργία μηνύματος και μου λέει: Σφάλμα συστήματος (-01) Καμιά βοήθεια!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

EiksrvBackdrop, BVKeysApp, SysAp & Anykey... Σας λένε κάτι?

 

P.S. Μ' έχει τρελάνει!! Κάθε 3 λεπτά συνδέεται!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...