Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είμαι ένας ευτυχής κάτοχος του Ε65, το οποίο θεωρώ κορυφαίο μοντέλο της Nokia. Κ μόλις το έκανα αναβάθμιση από την 1.063... που είχε σε 2.0633.6.5.01. Οι διαφορές;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα

ρε παιδια πως μπορουμε να δυναμωσουμε τον ηχο κλησης?

μπορουμε να απενεργωποιησουμε τον ηχο απο τα πληκτρα και απο την φοτωγραφικη μηχανη?

Link to comment
Share on other sites

Κανεις οτι λεει εδω και το ελληνικο product code που πρεπει να βαλεις στο κινητο σου το βρεισκεις στο 1 post του παροντος :)

Nai alla emena to Nemesis Service Suite kolaei!Me to pou pataw scan for devices to programa nekrwni...Yparxrei allos tropos?Kai kati allo.Otan to syndew sto pc pataw apo to kinito PC Suite kai exw anoixto to PC Suite sto Pc.Peirazei??Episis trexw Vista..

Link to comment
Share on other sites

Tο ανεβαζω σε λιγο..

 

edit:

 

To NSS απο που το κατεβασες? κατεβασε το απο εδω :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδία, διαφορές στο καινούριο firmware είδε κανείς? εγώ δεν μπορώ να πώ γιατί με το που το πήρα, το έκανα αναβάθμιση..
Link to comment
Share on other sites

Tο ανεβαζω σε λιγο..

 

edit:

 

To NSS απο που το κατεβασες? κατεβασε το απο εδω :)

Brika ena link sto rapidshare sto forum.Tha to katebasw kai apo ekei p m eipes esi kai tha s pw!Thnks!

Link to comment
Share on other sites

Για να αναγνωρισει το nss το κινητο σου θα πρεπει να εχεις συνδεθει τουλαχιστον μια φορα με το PC Suite
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Πες μας και τα αποτελεσματα :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παντως οποιος το παει για αντικατασταση πλαστικων ας ενημερωσει και εμας να ξερουμε ;)

 

Εγώ πάντως επισκέφτηκα ένα κατάστημα της Nokia στο κέντρο της Αθήνας και μου είπε ο υπάλληλος ότι δε καλύπτεται από εγγύηση το πλαστικό που ξεφλουδίζει.

 

Το κόστος αντικατάστασης είναι στα 10 ευρώ περίπου

My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

καλημερα υπαρχει κανενα προγραματακι gps και εαν ναι εχει κανενας κανενα λινκ σπ......νο ενοητε καο πως δουλευει ειναι java ; χρεωνεσε οταν το χρεισιμοποιεις;ευχαρηστω
Link to comment
Share on other sites

καλημερα υπαρχει κανενα προγραματακι gps και εαν ναι εχει κανενας κανενα λινκ σπ......νο ενοητε καο πως δουλευει ειναι java ; χρεωνεσε οταν το χρεισιμοποιεις;ευχαρηστω

Και βέβαια μπορείς να βάλεις πρόγραμμα περιήγησης GPS.

Υπάρχουν το Nokia Maps και το Route66.

 

Δες τα ανάλογα θέματα για περισσότερες πληροφορίες.

*Route 66 [symbian 9.1]

*smart2go navigator-Nokia Maps

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια μπορείς να βάλεις πρόγραμμα περιήγησης GPS.

Υπάρχουν το Nokia Maps και το Route66.

 

Δες τα ανάλογα θέματα για περισσότερες πληροφορίες.

*Route 66 [symbian 9.1]

*smart2go navigator-Nokia Maps

 

 

 

Ευχαριστω κι εγω.Υπαρχει χρεωση οταν χρησιμοποιουμε κατι τετοιο ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κι εγω.Υπαρχει χρεωση οταν χρησιμοποιουμε κατι τετοιο ???

Χρέωση από το δίκτυο δεν υπάρχει. Μόνο στο Nokia Maps θα πρέπει να αγοράσεις την φωνητική πλοήγηση αν θέλεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Χρέωση από το δίκτυο δεν υπάρχει. Μόνο στο Nokia Maps θα πρέπει να αγοράσεις την φωνητική πλοήγηση αν θέλεις.

 

Ευχαριστω.Και που την αγοραζουμε ???Σε Nokia shop μονο ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Και που την αγοραζουμε ???Σε Nokia shop μονο ???

Ή την πληρώνεις on line με πιστωτική κάρτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μας πει κάποιος που έβαλε την καινούρια έκδοση αν μπορεί πλέον να ταξινομήσει μόνιμα τα τραγούδια στην έκθεση κατά ημερομηνία;

 

και κάτι άλλο: το δικό μου έχει product code 0542320, πρέπει να το αλλάξω για να μη χάσω την ελληνική γλώσσα;

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Ή την πληρώνεις on line με πιστωτική κάρτα.

 

Μπορεις μα δωσεις Link ???? Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις μα δωσεις Link ???? Ευχαριστω.

 

Μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ.

 

Για να κατεβάσεις τους χάρτες θα πρέπει να κατεβάσεις και να εγκαταστήσεις στο PC και το Map Loader που θα το βρεις στο ίδιο site.

 

Για να τους περάσεις στο κινητό θα πρέπει να συνδέσεις το κινητό με το pc με το καλώδιο και σε κατάσταση «Μεταφοράς αρχείων».

 

ΥΓ: Μέσω του προγράμματος γίνεται η πληρωμή δεν ξέρω κάποιο site.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ.

 

Για να κατεβάσεις τους χάρτες θα πρέπει να κατεβάσεις και να εγκαταστήσεις στο PC και το Map Loader που θα το βρεις στο ίδιο site.

 

Για να τους περάσεις στο κινητό θα πρέπει να συνδέσεις το κινητό με το pc με το καλώδιο και σε κατάσταση «Μεταφοράς αρχείων».

 

ΥΓ: Μέσω του προγράμματος γίνεται η πληρωμή δεν ξέρω κάποιο site.

 

OK...Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

και κάτι άλλο: το δικό μου έχει product code 0542320, πρέπει να το αλλάξω για να μη χάσω την ελληνική γλώσσα;

 

Ναι πρεπει να το αλλαξεις .Το δικο μου Ε65 (Ελληνικο )

εχει product code 0542346

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...