Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μην ανησυχεις ,δεν ειναι ολοκληρη η λιστα.

Το ελληνικο product code του Ε65 ειναι : 0542346

Απο που εκανες την αγορα ?

 

Από το E-shop το πήρα πριν 1 μήνα

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλοι μου μολις το πηρα και το σεταρω....Προγραμμα οπως το fullscreen caller υποστηριζεται απο το Ε65 ????? Αν καανει το FScaller ποια εκδοση να βαλω ???? Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου μολις το πηρα και το σεταρω....Προγραμμα οπως το fullscreen caller υποστηριζεται απο το Ε65 ????? Αν καανει το FScaller ποια εκδοση να βαλω ???? Ευχαριστω.

 

Καταρχήν καλορίζικο

φυσικά και υποστηρίζει FScaller, δοκίμασε το 2.02

 

Καλύτερα θα είναι οτι έχει σχέσει με εφαρμογές να ρωτάς εδώ

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλορίζικο

φυσικά και υποστηρίζει FScaller, δοκίμασε το 2.02

 

Καλύτερα θα είναι οτι έχει σχέσει με εφαρμογές να ρωτάς εδώ

 

 

 

Ευχαριστω πολυ...Πολυ καλο κινητο τελικα.Και το συγκρινω με το Ν95 που ειχα λιγες μερες !!!!!

 

#0542346: GREECE

 

 

Και το δικο μου αυτο εχει.Αγορασμενο σημερα απο Πλαισιο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη καποιοι φιλοι ρωτουσαν για τα Product codes, βρηκα μια λιστα απο ενα forum του εξωτερικου και την παραθετω...

 

EDIT:Προσθεσα και αυτα που εδωσε ο φιλος @dmarccos για να τα εχουμε ολα μαζι!

 

 

Να προσθέσω και μερικά ακόμα

 

 

Thank you both ;) ,Τα product codes ανεβηκαν στην 1η σελιδα του θεματος

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1773227#post1773227

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πως αλλαζουμε τον φοντο στην οθονη ???? Εχει ενα απαισιο γκρι φοτο εμενα.Ευχαριστω.

 

Και κατι αλλο...Το backup στην καρτα μνημης την προσθετη τι περιλαμβανει ????

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πως αλλαζουμε τον φοντο στην οθονη ???? Εχει ενα απαισιο γκρι φοτο εμενα.Ευχαριστω.

 

Και κατι αλλο...Το backup στην καρτα μνημης την προσθετη τι περιλαμβανει ????

Απο τα themes αλλαζει. Το backup περιλαμβανει messages, contacts, themes, γενικα οτι εχεις στο τηλεφωνο.

Μια ερωτηση τωρα. Η χρησιμοτερη -για μενα- λειτουργια ειναι το search. Και ομως δε μπορω να το βαλω ουτε στην active display ουτε στο own key!!!!!. Υπαρχει καποιος τροπος αλλος?

Link to comment
Share on other sites

Απο τα themes αλλαζει. Το backup περιλαμβανει messages, contacts, themes, γενικα οτι εχεις στο τηλεφωνο.

Μια ερωτηση τωρα. Η χρησιμοτερη -για μενα- λειτουργια ειναι το search. Και ομως δε μπορω να το βαλω ουτε στην active display ουτε στο own key!!!!!. Υπαρχει καποιος τροπος αλλος?

 

 

 

Ευχαριστω.Λυπαμαι που δεν μπορω να ανταποδωσω την βοηθεια...Ααα..το 3G πως το απενεργοποιουμε ??

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Λυπαμαι που δεν μπορω να ανταποδωσω την βοηθεια...Ααα..το 3G πως το απενεργοποιουμε ??

 

Γιαννη ολα αυτα που ρωτας,υπαρχουν στο manual της συσκευης...

Εργαλεια,ρυθμισεις,δικτυο,λειτουργια δικτυου :GSM

 

Μια ερωτηση τωρα. Η χρησιμοτερη -για μενα- λειτουργια ειναι το search. Και ομως δε μπορω να το βαλω ουτε στην active display ουτε στο own key!!!!!. Υπαρχει καποιος τροπος αλλος?

 

Για την αναζητηση στην συσκευη αναφερεσαι ?

Εαν ναι ,τοτε θα ψαξεις για το Αναζ.στη συσ

http://img245.imageshack.us/img245/138/screenshot0009eu3.jpg

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη ολα αυτα που ρωτας,υπαρχουν στο manual της συσκευης...

Εργαλεια,ρυθμισεις,δικτυο,λειτουργια δικτυου :GSM

 

 

 

 

Ευχαριστω....Πρεπει να συμβιβαστω με τον Γουτεμβεργιο αν και δεν τα παω και πολυ καλα μαζι του.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη ολα αυτα που ρωτας,υπαρχουν στο manual της συσκευης...

Εργαλεια,ρυθμισεις,δικτυο,λειτουργια δικτυου :GSM

 

 

 

Για την αναζητηση στην συσκευη αναφερεσαι ?

Εαν ναι ,τοτε θα ψαξεις για το Αναζ.στη συσ

http://img245.imageshack.us/img245/138/screenshot0009eu3.jpg

 

Oops... Κοιταξα το own key και το active display και ποτε το right selection key:p Ευχαριστω πολυ:)

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα το κεντρικο πληκτρο επιλογων να το ορισω σαν κουμπι για μενου αλλα δεν τα καταφερα...Δεν βλεπω να υπαρχει τετοια δυνατοτητα επιλογης.Κανω λαθος ??? Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα το κεντρικο πληκτρο επιλογων να το ορισω σαν κουμπι για μενου αλλα δεν τα καταφερα...Δεν βλεπω να υπαρχει τετοια δυνατοτητα επιλογης.Κανω λαθος ??? Ευχαριστω.

Όχι δεν υπάρχει!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν υπάρχει!

 

 

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

μεσα στην εβδομαδα το παιρνω κ εγω..πιστευω θα τα πιασει τα λεφτα του (μου)!

 

 

 

Οπως ειπα παραπανω ακομα και απο το πανακριβο Ν95 για τις αναγκες μου το θεωρω καλυτερο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

βασικα εχω το ν70 me , με καλυπτει απολυτα, αλλα ηθελα κατι σε πιο μικρο. οποτε νομιζω ειναι σουπερ επιλογη, ειδικα οταν ειδα οτι εχει και wifi τρελλαθηκα. το ν95, περαν το χρηματικο νομιζω ειναι αρκετα μεγαλο.Ηδη το ν70 μου φαινεται αρκετο :D
Link to comment
Share on other sites

Το ερωτημα για κλειδωμα του πληκτρολογιου δεν απενεργοποιειται ??? Αφου υπαρχει αυτο και ειναι και δωρεαν.

 

http://rapidshare.com/files/35192756/Autolock.rar.html

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα έχω κάνει και τα δύο. Καμία επιπλέον ρύθμιση δε χρειάζεται... Απλά βρίσκει το Access Point, συνδέεται, περνάς κωδικό δικτύου WLAN αν έχεις και είσαι έτοιμος.

 

Λοιπόν δοκίμασα Internet Telephony, πλοήγηση με τον browser, εγκατέστησα και τον Exchange Client για push email... όλα με απόλυτη επιτυχία και πολύ καλές εντυπώσεις. Πλέον το Ε65 κάνει όσα και το ΤyTN στο 1/3 του όγκου και 1/2 του βάρους :p

Sorry αλλα το έστειλα πριν σε λάθος άτομο...

 

Ποιο πρόγραμμα έβαλες φίλε για το συγχρονισμό του exchange? είναι για συγχρονισμό κατευθειαν από τον server ή μέσω του outlook από το pc?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα,

 

Από καιρό σας παρακολουθώ και σήμερα πήρα το θάρος να σας πω το παραπονό μου γιατί είμαι σε απόγνωση!!

 

Εχω και εγώ το Ε65 εδώ και ενάμιση μήνα και εκτός από κάποια μικροπροβλήματα (κόλλησε και χρειαστηκε restart μερικές φορές) ήμουν ικανοποιημένος. Είναι επαγγελματικο το τηλ. οπότε μιλάω πολύ, την προηγούμενη εβδομάδα όμως, ξαφνικά μόλις τελείωσα μία κλήση, σταμάτησε να δουλεύει το ακουστικό της συσκευής (μέσα στο slide, δηλαδή).

 

Αφού έψαξα πολλές nokia στην Αθήνα που με κοίταζαν αμήχανα γιατί δεν είχαν ανταλακτικό, το πήγα στα κεντρικά της nokia στη Βουλιαγμένης όπου και με πήραν τηλ σήμερα και μου είπαν ότι δεν υπάρχει το ανταλακτικό στην Ελλάδα και έχει άγνωστη ημερομηνία παράδοσης!!!

 

Εχετε καμιά ιδέα τι άλλο να κάνω ?

 

Καλησπέρα και πάλι,

 

καλά όλα αυτά που λέτε, αλλά η πραγματικότητα είναι πολύ διαφορετική...τρίτη εβδομάδα το Ε65 στην ALPHA COPY και ακόμα να φέρουν ανταλακτικό ακουστικού!!!!! Φρίκη, τους απείλησα με μήνυση, αλλά τίποτα.

Στην ιστοσελίδα της Nokia, δεν υπάρχει mail address από τα κεντρικά της Nokia στη Φιλανδία για να διαμαρτυρηθείς....

Τραγικά τα πράγματα, πολύ τραγικά....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι,

 

καλά όλα αυτά που λέτε, αλλά η πραγματικότητα είναι πολύ διαφορετική...τρίτη εβδομάδα το Ε65 στην ALPHA COPY και ακόμα να φέρουν ανταλακτικό ακουστικού!!!!! Φρίκη, τους απείλησα με μήνυση, αλλά τίποτα.

Στην ιστοσελίδα της Nokia, δεν υπάρχει mail address από τα κεντρικά της Nokia στη Φιλανδία για να διαμαρτυρηθείς....

Τραγικά τα πράγματα, πολύ τραγικά....

Ειναι η χειροτερη αντιπροσωπια που εχω συναντησει. Ειχα και εγω ιδια προβληματα με το 6260 μια εποχη, αλλα ξαναπηρα Nokia μετα απο 1 χρονο -ελεω VOdafone-. Επλιζω να μην εμφανισει προβληματα:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι,

 

καλά όλα αυτά που λέτε, αλλά η πραγματικότητα είναι πολύ διαφορετική...τρίτη εβδομάδα το Ε65 στην ALPHA COPY και ακόμα να φέρουν ανταλακτικό ακουστικού!!!!! Φρίκη, τους απείλησα με μήνυση, αλλά τίποτα.

Στην ιστοσελίδα της Nokia, δεν υπάρχει mail address από τα κεντρικά της Nokia στη Φιλανδία για να διαμαρτυρηθείς....

Τραγικά τα πράγματα, πολύ τραγικά....

Σε αυτά τουλάχιστον η Sony Ericsson είναι καλύτερη....χάλασε...σου το αλλάζουν και είσαι ήσυχος, ενώ οι "μαγκες" της ΝΟΚΙΑ δεν τους νοιάζει.....

 

Σκέψου καταγγελία σε συνήγορο του πολίτη και ινστιτούτο καταναλωτών.....επώνυμα και ωραία....Κάποιος άλλος που έκανε το ίδιο για μία σύνδεση ADSL, το σύστημα δούλεψε αμέσως!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις προτάσεις είμαι σε αναζήτηση των κατάλληλων διαδικασιών.

 

Θα σας ενημερώσω για τη σωστή και αποδοτική διαδικασία ανάμεσα στα γρανάζια της γραφειοκρατίας!!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση να κάνω; Πώς μπορώ να στείλω και να δεχτώ ελληνικά μηνύματα; Το μενού είναι γερμανικό. Καμια ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

hands free με ραδιο εχει? στο ιντερνετ που με ενδιαφερει ειναι καλο? γιατι το ε65 και το ε61ι δεν το εχει ακομα η βονταφον στο επισημο τιμοκαταλογο της στο σαιτ της?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...