Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπον θα πας στον φακελο εγκατεστημενα θα μπεις μεσα και θα πας στο μενου διαχειρηση εφαρμογων,μπαινεις μεσα επιλεγεις επιλογες και ρυθμισεις,,θα μπεις μεσα και θα σου εμφανισει 2 υπομενου,το ενα λεει εγκατασταση λογισμικου,πρεπει να λεει ολα,το αλλο λεει ελεγχος πιστοποιησης αν θυμαμαι καλα,πρεπει να ειναι στην επιλογη απενεργοποιηση.και εισαι ok.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια πολύ σημαντική ερώτηση: ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΣΗ ΟΝΟΜΑΤΩΝ??? Έκανα συγχρονισμό με το outlook 2007 (και με το 2003) και μου πέρασε όλα τα τηλέφωνα, ονόματα φωτογραφίες επαφών κλπ σωστα. Όταν όμως προσπάθησα να χρησιμοποιήσω για πρώτη φορά (παλιά με το Ν70 δούλευε άψογα και το είχα καταβολευτεί με ένα ΒΤ που είχα) μου λέει δεν βρέθηκε αντιστοιχία του ονόματος που πρόφερα, είτε το λέω με το όνομα πρώτο και το επίθετο δεύτερο, ή και το αντίθετο. Εσας δουλεύει κανονικά? Σας παρακαλώ απαντήστε όποιος ξέρει
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, το πειρα και εγω το Ε65.

Πολυ μουρατο τελικα και απο κατασκευη δειχνει την διαφορα του σε σχεση με αλλα κινητα. Ειναι στιβαρο και δεν δειχνει οτι σε ενα μηνα θα τριζει ολοκληρο.

Απο καμερα δεν λεει και πολλα.

Φλας εχει?? Δεν το εψαξα και καλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, το πειρα και εγω το Ε65.

Πολυ μουρατο τελικα και απο κατασκευη δειχνει την διαφορα του σε σχεση με αλλα κινητα. Ειναι στιβαρο και δεν δειχνει οτι σε ενα μηνα θα τριζει ολοκληρο.

Απο καμερα δεν λεει και πολλα.

Φλας εχει?? Δεν το εψαξα και καλα.

E καλα εψαξες..δεν εχει φλας :) Καλοριζικο

Link to comment
Share on other sites

Μια πολύ σημαντική ερώτηση: ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΣΗ ΟΝΟΜΑΤΩΝ??? Έκανα συγχρονισμό με το outlook 2007 (και με το 2003) και μου πέρασε όλα τα τηλέφωνα, ονόματα φωτογραφίες επαφών κλπ σωστα. Όταν όμως προσπάθησα να χρησιμοποιήσω για πρώτη φορά (παλιά με το Ν70 δούλευε άψογα και το είχα καταβολευτεί με ένα ΒΤ που είχα) μου λέει δεν βρέθηκε αντιστοιχία του ονόματος που πρόφερα, είτε το λέω με το όνομα πρώτο και το επίθετο δεύτερο, ή και το αντίθετο. Εσας δουλεύει κανονικά? Σας παρακαλώ απαντήστε όποιος ξέρει

 

Μηπως παιδία σας παρακαλώ έχει κανείς απάντηση για την προηγούμενη μου ερώτηση?

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κι εγώ εδώ και 2 εβδομάδες περίπου. Γενικά super αλλά μάλλον έπεσα σε ελαττωματική συσκευή. Αρκετά συχνά (30-40% των περιπτώσεων) όταν δοκιμάσω να ανοίξω το πληκτρολόγιο για να απαντήσω κάποια κλήση (και μόνο τότε) η οθόνη σβήνει και χρειάζεται να πατήσω το power για να το κάνω restart.

 

Είναι σα να χάνει επαφή κάπου και να επανέρχεται μετά. Αλλά πάλι αν αυτό ήταν το πρόβλημα, γιατί να το κάνει μόνο όταν προσπαθώ να απαντήσω μία κλίση και όχι σε άλλες περιπτώσεις; Μάλλον θα πρέπει να περάσω από κάποιο service της Nokia να το κοιτάξουν ...

Link to comment
Share on other sites

Μια πολύ σημαντική ερώτηση: ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΣΗ ΟΝΟΜΑΤΩΝ??? Έκανα συγχρονισμό με το outlook 2007 (και με το 2003) και μου πέρασε όλα τα τηλέφωνα, ονόματα φωτογραφίες επαφών κλπ σωστα. Όταν όμως προσπάθησα να χρησιμοποιήσω για πρώτη φορά (παλιά με το Ν70 δούλευε άψογα και το είχα καταβολευτεί με ένα ΒΤ που είχα) μου λέει δεν βρέθηκε αντιστοιχία του ονόματος που πρόφερα, είτε το λέω με το όνομα πρώτο και το επίθετο δεύτερο, ή και το αντίθετο. Εσας δουλεύει κανονικά? Σας παρακαλώ απαντήστε όποιος ξέρει

 

Μηπως παιδία σας παρακαλώ έχει κανείς απάντηση για την προηγούμενη μου ερώτηση?

 

Το χαρακτηριστικο εικονιδειο της φωνητικης κλησης διπλα στις επαφες εμφανιζεται ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το χαρακτηριστικο εικονιδειο της φωνητικης κλησης διπλα στις επαφες εμφανιζεται ?

Οχι φιλε μου, πως το ενεργοποιώ?

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μου, πως το ενεργοποιώ?

 

μμμ .. Κανονικα επρεπε να εμφανιζεται ..

Δοκιμασε να περασεις τις επαφες σου παλι .

 

Κατι ακομα : Κανε αντιγραφη ολων των επαφων στην καρτα μνημης και στην συνεχεια επαναφορα

απο καρτα.

 

Αν δεν παιξουν ,φοβαμαι οτι πρεπει να της περασεις χειροκινητα

για να εμφανιστει η φωνητικη πληκτρολογηση.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

μμμ .. Κανονικα επρεπε να εμφανιζεται ..

Δοκιμασε να περασεις τις επαφες σου παλι .

 

Κατι ακομα : Κανε αντιγραφη ολων των επαφων στην καρτα μνημης και στην συνεχεια επαναφορα

απο καρτα.

 

Αν δεν παιξουν ,φοβαμαι οτι πρεπει να της περασεις χειροκινητα

για να εμφανιστει η φωνητικη πληκτρολογηση.

 

Ευχαριστώ κατ'αρχήν για το χρόνο σου...

Δοκίμασα να περάσω μια καινούργια επαφή και πάλι δεν μου βγάζει το εικονιδιακι.

Πρέπει να ενεργοποιήσω κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κατ'αρχήν για το χρόνο σου...

Δοκίμασα να περάσω μια καινούργια επαφή και πάλι δεν μου βγάζει το εικονιδιακι.

Πρέπει να ενεργοποιήσω κάτι?

 

Να'σαι καλα :)

Οχι ,δεν χρειαζεται να ενεργοποιησεις κατι .

Αφου το εχεις καινουργιο ,δεν δοκιμαζεις να κανεις καμμια

επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλα :)

Οχι ,δεν χρειαζεται να ενεργοποιησεις κατι .

Αφου το εχεις καινουργιο ,δεν δοκιμαζεις να κανεις καμμια

επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων?

Δεν νομίζω να γίνει κάτι, θα περάσω απο κανένα ΝΟΚΙΑ να το δουν και να μου πουν τα τζιμανια τους. Παντως πιστεύω οτι παίζει ρόλο και το sync me outlook που κάνω απο κινητο σε κινητο που αλλάζω

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να γίνει κάτι, θα περάσω απο κανένα ΝΟΚΙΑ να το δουν και να μου πουν τα τζιμανια τους.

 

 

Δεν νομιζω να σου κατι παραπανω ,αντιθετως μαλιστα ...

 

Παντως πιστεύω οτι παίζει ρόλο και το sync me outlook που κάνω απο κινητο σε κινητο που αλλάζω

 

Παιζει σιγουρα ρολο. Το Ν70 με τις επαφες το εχεις ακομα (ή καποιο αλλο s60) ?

Μπορεις να δουλεψεις αλλιως τοτε.

Υπαρχουν οι εφαρμογες μεταφορα του Ε65 καθως επισης και το Contacts transfer.

 

Δοκιμασες αυτο που σου ειπα με την καρτα?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να σου κατι παραπανω ,αντιθετως μαλιστα ...

 

 

 

Παιζει σιγουρα ρολο. Το Ν70 με τις επαφες το εχεις ακομα (ή καποιο αλλο s60) ?

Μπορεις να δουλεψεις αλλιως τοτε.

Υπαρχουν οι εφαρμογες μεταφορα του Ε65 καθως επισης και το Contacts transfer.

 

Δοκιμασες αυτο που σου ειπα με την καρτα?

Οχι ρε γαμώτο...δεν το έχω.

Αυτό με την κάρτα θα το δοκιμάσω. Αυριο βλέπω το πρωι να πηγαίνω ΝΟΚΙΑ, ευχαριστώ πάντως

Link to comment
Share on other sites

Εχει κυκλοφορησει το κινητο στα καταστηματα παιδια η να περιμενουμε λιγο ακομα? Τελικα εχω μπερδευτει σχετικα με το κοστος του..
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το πήρα και εγώ στα χέρια μου.

 

Τελικά αυτό που ανέφεραν και οι περισσότεροι κάτοχοι είναι αλήθεια.Άψογη κατασκευή και πολύ καθαρή οθόνη.

 

Έκανα και τις πρώτες δοκιμές από το wifi συντάγματος και πραγματικά έπαθα πλάκα με το πόσο εύκολα συνδέθηκε.

 

Πραγματικά απίθανο τελικά , το μόνο που απομένει πλέον είναι να εξοικιωθώ με το symbian μιας και είναι το πρώτο μου κινητό nokia.

My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

Το έχω κι εγώ εδώ και 2 εβδομάδες περίπου. Γενικά super αλλά μάλλον έπεσα σε ελαττωματική συσκευή. Αρκετά συχνά (30-40% των περιπτώσεων) όταν δοκιμάσω να ανοίξω το πληκτρολόγιο για να απαντήσω κάποια κλήση (και μόνο τότε) η οθόνη σβήνει και χρειάζεται να πατήσω το power για να το κάνω restart.

 

Είναι σα να χάνει επαφή κάπου και να επανέρχεται μετά. Αλλά πάλι αν αυτό ήταν το πρόβλημα, γιατί να το κάνει μόνο όταν προσπαθώ να απαντήσω μία κλίση και όχι σε άλλες περιπτώσεις; Μάλλον θα πρέπει να περάσω από κάποιο service της Nokia να το κοιτάξουν ...

 

Φίλε μου είχα και εγώ παρομοιο πρόβλημα. Πήγα σε ένα nokia shop και ζήτησα να μου περάσουν ξανά το λογισμικό. Είναι το ίδιο με αυτό που έχεις γιατί δεν έχει βγει αναβάθμηση. Εδω και δύο εβδομάδες δεν μου παρουσίασε ξανά αυτό το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα κ γω λοιπόν...αληθεύουν όσα έχουν ειπωθεί εδώ περί ποιότητας κτλ. Παίζει όμως να έχω πρόβλημα με τη δόνηση..το πρόβλημα:την ενεργοποιώ απο το μενού ρυθμίσεις/προφίλ/διαμόρφωση αλλα τίποτα..δεν κουνιέται!! Καμία ιδεά??
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα κ γω λοιπόν...αληθεύουν όσα έχουν ειπωθεί εδώ περί ποιότητας κτλ. Παίζει όμως να έχω πρόβλημα με τη δόνηση..το πρόβλημα:την ενεργοποιώ απο το μενού ρυθμίσεις/προφίλ/διαμόρφωση αλλα τίποτα..δεν κουνιέται!! Καμία ιδεά??

 

Μηπως, λεω μηπως, το εχεις στην φορτιση;;

Link to comment
Share on other sites

Έτσι έγινε αρχικά κ λέω.. μα καλά στραβός είμαι?? Έλα όμως που το κάνει κ όταν δεν είναι στη φόρτιση.. Πόσο άσχημα είναι?
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και από μένα, το πήρα σήμερα από Νοκια Αλίμου, είχε 1 κομμάτι. Όντως φοβερή κατασκευή, η καλύτερη που έχω δει σε πλαστικό κινητό. Το μόνο που δε μου αρέσει είναι η απουσία παιχνιδιών, Θεμάτων κ.λπ. Έχετε τίποτα εσείς να μου δώσετε? Και κάνα καλό προγραμματάκι? :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και από μένα, το πήρα σήμερα από Νοκια Αλίμου, είχε 1 κομμάτι. Όντως φοβερή κατασκευή, η καλύτερη που έχω δει σε πλαστικό κινητό. Το μόνο που δε μου αρέσει είναι η απουσία παιχνιδιών, Θεμάτων κ.λπ. Έχετε τίποτα εσείς να μου δώσετε? Και κάνα καλό προγραμματάκι? :rolleyes:

 

Καλοριζικο και σε σενα λοιπον .:)

Τα σχετικα με τις εφαρμογες τα συζηταμε εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=106593&page=166

Για θεματα ριχνεις μια ματια εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=131690&page=20

Κανοντας εγγραφη στο xxxxxxxxxx βρισκεις οτι θες :rolleyes:

 

Το Ε65 ως symbian συσκευη χρειαζεται να του αφιερωσεις καποιο χρονο,

κοινως να ασχοληθεις λιγακι μαζι του ;)

 

Για οτι αλλο θες ,εδω ειμαστε :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση μιας και είμαι καινούριος με τα κινητά με λειτουργικό Symbian.

 

Θέλω να περάσω μερικά τραγούδια στη κάρτα μνήμης τα οποία θέλω να τα έχω σε διαφορετικούς φακέλους.Ενώ τα περνάω κανονικά με φακέλους μέσω pc suite όταν πάω στην Έκθεση τα έχει χύμα.

 

Πως μπορώ να φτιάξω υποφακέλους μέσα στον φάκελο με τους ήχους?

My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...