Jump to content

[Επίσημο] Nokia E90 Communicator


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει βρει κανενας και το αλλο χρωμα??

 

χμμμμ το έχεις δει το άλλο χρώμα??? σου αρέσει δηλ????:confused:

To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χμμμμ το έχεις δει το άλλο χρώμα??? σου αρέσει δηλ????:confused:

 

ωραιο ειναι....:O:O

κατι διαφορετικο.γιατι??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ωραιο ειναι....:O:O

κατι διαφορετικο.γιατι??

 

:lol::lol: όχι μωρέ τπτ απλά είμαι λίιιγο φανατικός του μαύρου στα κινητά και γιαυτό σε ρώτησα ;)

To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: όχι μωρέ τπτ απλά είμαι λίιιγο φανατικός του μαύρου στα κινητά και γιαυτό σε ρώτησα ;)

 

συμφωνω οτι τα μαυρα ειναι ποιο μουρατα.:)

 

γνωριζει καποιος που μπορω να βρω αυτη την θηκη??

καποιο link??

ευχαριστω!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για το συγκεκριμενο μαγαζακι εχουν ακουστει πολλα. Φερνει και παραεισαγωγες. Εχει τυχει μαλιστα να προσπαθησει να μου πουλησει και εμενα παλια ενα 8800 ετσι.

ΠΑΝΤΟΣ ΤΟ ΔΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ALPHA COPY. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ BABIS ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΥΠ'ΟΨΙΝ ΜΟΥ.

 

νομίζω πως αυτό τοχουμε πει πολλές φορές. Οδοί με λατινικά γράμματα και σύνδεση με προφίλ wap.

ΕMPEROR 69 ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ.

 

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ , ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ 4 GB ΚΑΡΤΑ ΣΤΟ Ε90 ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΩΣ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ MHNYMA ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ. :rolleyes:

ΠΑΡΕΠΙΠΤΩΝΤΟΣ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΗΚΗ ΓΙΑ ΤΟ Ε90 ΠΟΥΘΕΝΑ (ORIGINAL Η ΜΗ ), ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ..

Phonemaniac

:mobile:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ηρθε ενα Ε90 για μενα απο Νοκια shop Π.Φαληρου,

αλλα τελικα κρατηθηκα και δεν το πηρα :rolleyes:

 

Απο βδομαδα θα ερθουν και αλλα ..

 

 

Παραλιγο να παρω αυτο που ακυρωσες, αλλα δεν ειχε ατοκες δοσεις με καρτα

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος που μπορω να βρω αυτη την θηκη??

καποιο link??

ευχαριστω!!

 

Φίλε δεν ξέρω ποια είναι αυτή η θήκη.

Πάντως εγώ αγόρασα την cp-181 (από e-κατάστημα!)...

Δεν ξέρω αν θα σε βολέψει όμως, διότι πρέπει να περνάς τη ζώνη σου μέσα από το θυλάκι της θήκης.:( Ε,δεν είναι και τόσο πρακτικό, αλλά...:X:ninja:

Απ' ό,τι είδα την έχει και το ελληνικό site της Nokia, άρα λογικά μπορείς να την αγοράσεις από κάποιο Nokia Shop..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν ξέρω ποια είναι αυτή η θήκη.

Πάντως εγώ αγόρασα την cp-181 (από e-κατάστημα!)...

Δεν ξέρω αν θα σε βολέψει όμως, διότι πρέπει να περνάς τη ζώνη σου μέσα από το θυλάκι της θήκης.:( Ε,δεν είναι και τόσο πρακτικό, αλλά...:X:ninja:

Απ' ό,τι είδα την έχει και το ελληνικό site της Nokia, άρα λογικά μπορείς να την αγοράσεις από κάποιο Nokia Shop..

 

ευχαριστω φιλε..!!

την εχω βρει αυτη που λες και στο expansys.

βασικα δεν με ενδιαφερει να την βαζω στην ζωνη απλως

να καλυπτει το τηλ.

αυτη που εχει στο βιντεο μου φαινεται πιο καλη και πρεπει

να ειναι γνησια nokia.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε..!!

την εχω βρει αυτη που λες και στο expansys.

βασικα δεν με ενδιαφερει να την βαζω στην ζωνη απλως

να καλυπτει το τηλ.

αυτη που εχει στο βιντεο μου φαινεται πιο καλη και πρεπει

να ειναι γνησια nokia.:O

 

Από το expansys την πήρα:p

Αν την βρεις αυτήν που δείχνει στο video, ενημέρωσέ μας!:D

Link to comment
Share on other sites

Από το expansys την πήρα:p

Αν την βρεις αυτήν που δείχνει στο video, ενημέρωσέ μας!:D

 

Παιδια για δειτε αυτην την θηκη

http://www.noreve.com/product/Housse_cuir_Nokia_E90_Tradition.html

 

αυτη την ειχε και το expansys αλλα δεν την εχει πλεον.

εδω βρηκα αλλες

1. http://www.pdair.com/catalog/product_info.php?cPath=10100000_1900000_11000132&products_id=6044

2. http://www.clove.co.uk/category.aspx?category=913F5833-B8BE-425B-AF4E-F30CBCE17C65

βρηκα και μια στο ebay αλλα δεν ειμαι σιγουρος αμα ειναι αυτη

που ειναι στο βιντεο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα χρειαζομαστε θηκη για το Ε90 . Ολο φοβαμαι μην το χτυπησω πουθενα , α και ενα καλο Bluetooth Handsfree , που να γραφει πανω ποιος σε καλεί.Φιλε Aris_21 πολυ καλα τα site που εδωσες.Εχουν τοσα πολλα που δεν ξερεις πιο να παρεις :)
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα χρειαζομαστε θηκη για το Ε90 . Ολο φοβαμαι μην το χτυπησω πουθενα , α και ενα καλο Bluetooth Handsfree , που να γραφει πανω ποιος σε καλεί.Φιλε Aris_21 πολυ καλα τα site που εδωσες.Εχουν τοσα πολλα που δεν ξερεις πιο να παρεις :)

 

επειδη ακομα δεν την εχω την συσκευη να το δοκιμασω

πολυ καλο ειναι αυτο αμα θελεις να βλεπεις τον καλουντα

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=670&product=949000

με το ν95 που ειχα δουλευε αψογα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

...μην ξεχνάμε βέβαια ότι το τηλέφωνο μπορεί να "λέει" το όνομα του καλούντος την ώρα που χτυπάει (στο Ν80 μου έτσι το έχω και εγώ) σαν εναλλακτική αν δεν βρεις κάποιο hands free με οθόνη που να σου αρέσει....

 

βέβαια μην ξεχνάμε ότι αυτά τα I-Teck έχουν πολλά προβλήματα, (το ξέρω λόγω δουλειάς μου για αυτό το λόγο το αναφέρω) άσχετα αν αρέσουν σε πολύ κόσμο λόγο του ακουστικού με καλωδιάκι ;)

To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

...μην ξεχνάμε βέβαια ότι το τηλέφωνο μπορεί να "λέει" το όνομα του καλούντος την ώρα που χτυπάει (στο Ν80 μου έτσι το έχω και εγώ) σαν εναλλακτική αν δεν βρεις κάποιο hands free με οθόνη που να σου αρέσει....

 

βέβαια μην ξεχνάμε ότι αυτά τα I-Teck έχουν πολλά προβλήματα, (το ξέρω λόγω δουλειάς μου για αυτό το λόγο το αναφέρω) άσχετα αν αρέσουν σε πολύ κόσμο λόγο του ακουστικού με καλωδιάκι ;)

ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΑ I-TECΗ . ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ , ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ ΠΙΣΩ.

Phonemaniac

:mobile:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες βοηθεια,

Εχω ενα Ε90 αγγλιό και θέλω να του περάσω Ελληνικό product code με το Nemesis, γίνεται?

Εχετε τον αριθμό?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες βοηθεια,

Εχω ενα Ε90 αγγλιό και θέλω να του περάσω Ελληνικό product code με το Nemesis, γίνεται?

Εχετε τον αριθμό?

 

δες εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164635

post #1:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδες βοηθεια,

Εχω ενα Ε90 αγγλιό και θέλω να του περάσω Ελληνικό product code με το Nemesis, γίνεται?

Εχετε τον αριθμό?

ΓΙΑ ΤΟ NEMESIS ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ PRODUCT CODE ΑΠΟ ΝΟΚΙΑ SHOP (ME TO PHOENIX) . ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ VERSION TOY PHOENIX Η ΟΠΟΙΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΑΤΗ ΜΕ ΤΟ Ε-90.;)

ΕΤΣΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ Ν-95 ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.

ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΤΑ ΝΕΚΡΩΝΕ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΕ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ VERSION ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΟΚ.

ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΝΕΚΡΩΣΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ , ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ.

ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟ NEMESIS ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΡΙΣΚΟ.:worry:

ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ ΝΟΚΙΑ SHOP Ν.ΙΩΝΙΑΣ. Ο ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟΣ , ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ. :)

Phonemaniac

:mobile:

Link to comment
Share on other sites

Εχω σπασμενους τουσ χαρτες Route 66 For Symbian 3rd Edition και τους χαρτες TomTom Navigator 6 For Symbian 3rd οποιος θελει μπορω να τοn βοηθησω και να τους ανεβασω καπου για να κανει Download. επειδη δεν ασχοληθηκα να τους περασω στο νεο μου κινητο αλλα οπως διαβασα κανουν πολυ καλη δουλεια

 

Eυχαριστω!

 

Στειλτε μου Pm

 

Πιστευω οτι μεχρι την τριτη θα σας εχω σιγουρη απαντηση για τον παιζουν οι χαρτες κανονικα !

 

Υπαρχουν ελληνικοι χαρτες για tomtom? Ειναι καλοι?

Link to comment
Share on other sites

Μα να μην υπαρχει πουθενα στην Αθηνα. Δηλαδη οτι εχει ερθει ειναι προπαραγγελιες ?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Μα να μην υπαρχει πουθενα στην Αθηνα. Δηλαδη οτι εχει ερθει ειναι προπαραγγελιες ?

 

εγω το εχω παραγγειλει μου ειχανε πει Τεταρτη.

τωρα μου ειπανε Παρασκευη.φαντασου καποιος να μην το εχει

κανει παραγγελια.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΤΟ NEMESIS ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ PRODUCT CODE ΑΠΟ ΝΟΚΙΑ SHOP (ME TO PHOENIX) . ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ VERSION TOY PHOENIX Η ΟΠΟΙΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΑΤΗ ΜΕ ΤΟ Ε-90.;)

ΕΤΣΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ Ν-95 ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.

ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΤΑ ΝΕΚΡΩΝΕ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΕ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ VERSION ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΟΚ.

ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΝΕΚΡΩΣΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ , ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ.

ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟ NEMESIS ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΡΙΣΚΟ.:worry:

ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ ΝΟΚΙΑ SHOP Ν.ΙΩΝΙΑΣ. Ο ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟΣ , ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ. :)

Τελικά χάρη στην βοηθεια σας άλλαξα το product code με το nemesis και πέρασα την Ελληνική rom, ολα δουλευουν ρολόι σας ευχαριστώ πολύ ολους.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

άντε να δούμε πάλι, μέχρι Τρίτη αναμονή που σήμερα η κοπελιά μου είπε ότι θα έχουν παραλαβή.... μαγικό OTE Shop Αναβύσσου :D....
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως ειναι το gps του Ε90?Ειναι αληθεια οτι πληρωνεις επιπλεον τους χαρτες για να πλοηγηθεις?Το Smart2go καλυπτει την Πατρα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...