Jump to content

[Επίσημο] Nokia E90 Communicator


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ (10-8 ) ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΕΣ.

ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ , ΙΣΧΥΡΗ ΚΕΡΑΙΑ WLAN , ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΜΕΝU ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ.

ΑΜΕΣΗ ΦΟΡΤΩΣΗ ΙΣΤΙΟΣΕΛΙΔΩΝ ΜΕ ΠΛΗΡΗ ΑΠΕΙΚΟΝΗΣΗ.

ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΕΝΤΟΠΙΣΜΟΣ ΘΕΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ GPS.

ΣΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΟΥ ΣΗΜΕΙΑ ΘΕΩΡΩ (ΛΟΓΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΓΙΑΤΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΤΩΝ ΝΟΚΙΑ) ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΚΑΜΕΡΑΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΚΑΛΥΜΜΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΤΡΙΓΜΟΥΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΤΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΥΡΑΣ ΥΠΕΡΥΘΡΩΝ. ΙΣΩΣ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΠΑΡΤΙΔΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ.

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΚΑΠΟΙΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΓΡΑΦΗΣΗ ΤΡΑΒΗΞΕ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΟ ΦΛΑΣ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΚΡΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΕΙ ΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ.

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΠΟΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΛΑΝΣΑΡΗΣΕ Η ΝΟΚΙΑ,ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.

Phonemaniac

:mobile:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλτατοι...Σας διάβασα εδώ και με πείσατε για το Ε90. Ετσι λοιπόν το αγόρασα από την Cosmote Ηρακλείου (Κρήτης) Είναι καλό. Όμορφο, πλήρες, λειτουργικό και γρήγορο. (μακάρι να ήταν έτσι και η εδώ αντιπροσωπία του)

Εχω 2 ερωτησούλες: 1)Τι γίνεται με τις φωνητικές κλήσεις (Πως δηλαδή αποθηκεύουμε στις επαφές την φωνητική εντολή). Το βιβλιαράκη δεν διαφωτίζει.. και 2) Πως συνδεόμαστε στο Διαδίκτυο μέσω του Nokia PC Suite, μέσω του PC δηλαδή που είναι ήδη συνδεδεμένο κτλ.

Καλές διακοπές για όσους ...εποιμάζονται να τις κάνουν

 

καλοριζικο...

1.η φωνητικη εντολη απο'τι θυμαμαι πρεπει να περασεις τις

επαφες εσυ μια μια για να λειτουργησει.

2.πατας εκει που λεει το εικονιδιο στο pc suite συνδεση με δικτυο.

αλλα πρεπει να εχεις συμβολαιο στην εταιρεια που εισαι.

με καρτοκινητο δεν μπορεις.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΑ.

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΥΓΡΑΣΙΑ , ΠΤΩΣΕΙΣ Κ.Τ.Λ. ΔΙΟΤΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΕΤΑ Π.Χ. ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ , ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΛΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ SERVICE.

ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΦΙΣ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗ ΤΑΣΗΣ ΔΙΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ.ΙΔΙΑΤΕΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ.

ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΨΗΛΟ ΒΑΘΜΟ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΒΛΑΒΩΝ.

Phonemaniac

:mobile:

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κι εγω κατι !! οι εφαρμογεσ που ειναι για τα αλλα σ60 τρεχουν και στο ε90? η τις δειχνει παραμορφωμενες λογω αναλυσης?
Link to comment
Share on other sites

το gps εχει τους χαρτες της ngi? αν οχι δεν χρησιμευει στην ελλαδα....
Το μεγαλύτερο ρίσκο στην ζωή είναι να μην πάρεις κανένα
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερετε τι browser εχει το Ε90?

 

the standard S60's Safari-based Nokia browser

(εν αντιθεσει με το 9500 που ειχε opera)

 

το gps εχει τους χαρτες της ngi? αν οχι δεν χρησιμευει στην ελλαδα....

οχι δεν εχει τους χαρτες της ngi

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Euxaristo nervus.Θα βάλω και τον οπερα τοτε για να δω αν παιζει διαφορα.

Μπορεσε κανενας να βαλει το ROUTE66 ή κάποιο αλλο gps software που να δουλεύει με το εσωτερικο gps receiver ?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κι εγω κατι !! οι εφαρμογεσ που ειναι για τα αλλα σ60 τρεχουν και στο ε90? η τις δειχνει παραμορφωμενες λογω αναλυσης?

 

Αυτό θέλω να μάθω και εγώ.

Λογικά πρέπει να τις τρέχει αφού είναι Series60, αλλά πολλές φορές η θεωρία απέχει πολύ της πράξης :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά...Στα κομμάτια (μουσικής) ΔΕΝ μου δίνει τη δυνατότητα να δημιουργήσω Νέο Φάκελο:wacko::mad::wacko::X:cry::blink:

Είναι δυνατόν????

 

Στα Video και στις Εικόνες μπορείς να πατήσεις Επιλογές/Οργάνωση/Νέος Φάκελος... αλλά αυτό ΔΕΝ συμβαίνει στα κομμάτια μουσικής.:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά...Στα κομμάτια (μουσικής) ΔΕΝ μου δίνει τη δυνατότητα να δημιουργήσω Νέο Φάκελο:wacko::mad::wacko::X:cry::blink:

Είναι δυνατόν????

 

Στα Video και στις Εικόνες μπορείς να πατήσεις Επιλογές/Οργάνωση/Νέος Φάκελος... αλλά αυτό ΔΕΝ συμβαίνει στα κομμάτια μουσικής.:ninja:

playlist μπορεις(το λογικο ειναι αυτο), οχι φακελο.

Link to comment
Share on other sites

Παντως σε Πλαισιο δεν υπαρχει ακομα. Γνωριζει καποιος αν υπαρχει καπου ετοιμοπαραδοτο (Ελληνικο)?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Παντως σε Πλαισιο δεν υπαρχει ακομα. Γνωριζει καποιος αν υπαρχει καπου ετοιμοπαραδοτο (Ελληνικο)?

ΣΤΟ ΝΟΚΙΑ SHOP ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ 12 ΤΕΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΗΔΗ ΠΟΥΛΗΘΕΙ,

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΤΕΜΑΧΙΑ. ΤΙΜΗ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 840 €

Phonemaniac

:mobile:

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ 2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΩ.

Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΟΤΙ ''ΔΙΑΒΑΖΕΙ'' ΚΑΡΤΑ 4 GB ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΚΡΙΒΩΜΕΝΗ;

ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΝ ΓΕΜΙΣΕΙ ΚΑΤΑ 1-2 GB ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΑ;

H ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΓΕΜΙΖΩ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ Η ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ( ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΚΙΝΗΤΑ ΜΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΕΣ ΦΥΣΙΚΑ).

KAI ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ,ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΡΕΣΗ ΟΔΩΝ ΣΤΟ GPS ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΗΝ ΟΔΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙ (ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ Ν95 (ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ) , ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ ; :wacko:

Phonemaniac

:mobile:

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ 2 ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΩ.

Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΟΤΙ ''ΔΙΑΒΑΖΕΙ'' ΚΑΡΤΑ 4 GB ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΚΡΙΒΩΜΕΝΗ;

ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΝ ΓΕΜΙΣΕΙ ΚΑΤΑ 1-2 GB ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΑ;

H ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΓΕΜΙΖΩ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ Η ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ( ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΚΙΝΗΤΑ ΜΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΕΣ ΦΥΣΙΚΑ).

KAI ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ,ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΡΕΣΗ ΟΔΩΝ ΣΤΟ GPS ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΗΝ ΟΔΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙ (ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ Ν95 (ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ) , ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ ; :wacko:

 

νομίζω πως αυτό τοχουμε πει πολλές φορές. Οδοί με λατινικά γράμματα και σύνδεση με προφίλ wap.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟ ΝΟΚΙΑ SHOP ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ 12 ΤΕΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΗΔΗ ΠΟΥΛΗΘΕΙ,

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΤΕΜΑΧΙΑ. ΤΙΜΗ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 840 €

 

Για το συγκεκριμενο μαγαζακι εχουν ακουστει πολλα. Φερνει και παραεισαγωγες. Εχει τυχει μαλιστα να προσπαθησει να μου πουλησει και εμενα παλια ενα 8800 ετσι.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις κατι για αυτο ?

E 90 Nokia firmware RA-6_APAC_07.24.0.3_v1

 

κανονικα ποια version εχει??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ το περιμένω μέχρι την Παρασκευή που μας έρχεται από ΟΤΕ Αναβύσσου...
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ηρθε ενα Ε90 για μενα απο Νοκια shop Π.Φαληρου,

αλλα τελικα κρατηθηκα και δεν το πηρα :rolleyes:

 

Απο βδομαδα θα ερθουν και αλλα ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γενικά πάντως δεν κυκλοφορεί η συσκευή... Σε NOKIA κατόπιν παραγγελίας όπως διαβάζω... Πλαίσιο το έχει αναμενόμενο... Σε άλλα μαγαζιά φοβάμαι μην είναι από... Τιμπουκτού (μη γελάμε, είδατε τί έγινε με τα Ν95 Αιθιοπίας που έφερε η ΤΙΜ !!!)...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

εδώ που τα λέμε αν δεν ήταν από ΟΤΕ ή Nokia Shop ούτε εγώ θα το έπαιρνα από αλλού ... τους έχει φοβηθεί το μάτι μου βρε παιδί μου....
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα σημερα σε ενα μαγαζι και το ειχε live

και το επεξεργαζομουνα κανενα 20λεπτο.

ειναι φοβερο το ατιμο και πολυ γρηγορο με αποτελεσμα να το

παραγγειλω.:p:p

Τριτη θα το εχω....με σχεση με την nokia που μου ειπε

σε καμια 2 εβδομαδες λογο κινησης της συσκευης.

παντως το συγκεκριμενο μαγαζι συνεργαζεται με την nokia

και φερνει τις συσκευες πολυ γρηγορα.οταν περιμενα το ν95

απο nokia shop αυτοι ειχανε φερει ν95 για αυτους που

ειχανε παραγγειλει 2εβδομαδες πριν και εννοειται και

ελληνικες.τι να πω??:O

 

εχει βρει κανενας και το αλλο χρωμα??:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...