Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, VIPdriver said:

Εμ τόσα εκατομμύρια επενδύσεων δικτύου έπιασαν τόπο! 

Για να μην τους κυνήγησαν οι αρμόδιες αρχές, θα πηραν και εκείνοι το τυράκι τους... 

Δεν νομίζω να είναι τυράκι. Από ροκφόρ και πάνω μου φαίνεται .

 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, dimitroula10 said:

5,90€ τα 10γβ εκ των οποίων τα 6γβ είναι για εξωτερικό και 9,95 τα 40 γβ εκ των οποίων το 60% είναι για ΕΕ. 

Εσύ αποφασίζεις, δεν μου πέφτει λόγος, απλώς είχα περιέργεια για τα απεριόριστα για 5 ημέρες. Καλά να περάσεις.

Screenshot_20241018-020000_My Vodafone.jpg

 

Screenshot_2024-10-18-10-11-40-006_com.myvodafone.android.thumb.jpg.4afa0463a4770a4f98930e8bb2fee265.jpg

Εμένα αυτό μου βγάζει στο wifi on the spot... Anyway θα το ψάξω.. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες! 

Link to comment
Share on other sites

Τόσα εκατομμύρια για να αυξήσουν την ένταση της εκπομπής... Οχι μπράβο τους! 

Με αυτήν την εταιρία (των 4 ονομάτων) το ξέπλυμα και η μίζα έχει φτάσει σε άλλο επίπεδο! 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, thansof_7 said:

Καλησπέρα! Τον επόμενο μήνα θα κάνω ένα ταξίδι Ουγγαρία για 5 μέρες κ επειδή τα δεδομένα που έχω (από διάφορες προσφορές, πέραν του κλασικού πακέτου) δεν διατίθενται για χρήση στην ΕΕ τι προτείνετε να κάνω για δεδομένα;; 

Έχω δει διαφορά site με πακέτα δεδομένων + sim από 5ber για χρήση με esim αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι αξιόπιστα... 

Πχ αυτό https://esimdb.com/hungary/roamify που δίνει απεριόριστα δεδομενα για 5 μέρες με 15$....

Τι λέτε;; έχει κάποιος εμπειρία σχετικά;; 

5ber εχω εμπειρεια σε Ελβετια, Τουρκια και Αλβανια, χρησιμοποιω ομως BNESIM στην 5ber μου

Στην Ουγγαρια και στην ΕΕ χρησιμοποιω voda φοιτιτικο, οποτε δεν μπορω να βοηθησω

καλα να περασεις στην αγαπημενη Ουγγαρια και να μου φιλησεις τις ουγγαρεζες 🙂

 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Η nova πάει κατά διαόλου.  Πάνε τα αληθινά απεριόριστα Data σε καρτοκινητή και συμβόλαια, οι τυχεροί είναι οι υφιστάμενοι που δεν τους πιάνει ο κοφτης στα απεριόριστα συμβόλαια. Αλλά κάποια στιγμή θα λήξουν. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, elkons said:

Η nova πάει κατά διαόλου.  Πάνε τα αληθινά απεριόριστα Data σε καρτοκινητή και συμβόλαια, οι τυχεροί είναι οι υφιστάμενοι που δεν τους πιάνει ο κοφτης στα απεριόριστα συμβόλαια. Αλλά κάποια στιγμή θα λήξουν. 

Screenshot_20241018-141945_Vivaldi.thumb.jpg.c4f63200151db0f840e06298c0a2b5da.jpg

Ελπίζω να μην είναι η τελευταία ευκαιρία...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Bas said:

Screenshot_20241018-141945_Vivaldi.thumb.jpg.c4f63200151db0f840e06298c0a2b5da.jpg

Ελπίζω να μην είναι η τελευταία ευκαιρία...

Το θέμα είναι όλη μέρα όχι βράδυ, η μεγαλύτερη πλειοψηφία δεν χρησιμοποιεί το βράδυ data,τα δίκτυα αδειάζουν και γκαζώνουν .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...