Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω μαζι σου ειμαι. Δεν εχω συμφερον αν σου αφαιρεσει το ποσο απο το 1269, απλα επειδη ξερω πως λειτουργουν καποια πραγματα οταν η εταιρια σου γραφει ξεκαθαρα 30 μερες μπορει να ισχυριστει οτι οτι εγινε, εγινε λογω τεχνικου προβληματος. Ειναι καλυμενη δηλαδη.

Μα εγώ αν διαβάσεις παραπάνω αυτό που γράφω είναι ότι από τις 18/2 δεν εχουν περάσει ακόμα ο μήνας με τη λογική οτι εγω που εβαλα στις 17/2 οπως έγραψα λήγουν στις 19/3 τα bonus που ειναι για 30 ημερες άρα εσένα θα είναι ώς 20/3 λογικά αυτο ειπα. Επίσης δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατι δεν έχεις καλέσει το cc να ρωτήσεις τι έγινε;; Να ξερουμε και οι υπόλοιποι δηλαδή

 

Για του λόγου το αληθές η πρώτη 20αρα κάρτα μπήκε από περίπτερο στις 17/2 και όπως θα δειτε τα bonus που λήγουν σε 30 ημέρες δηλ. το internet ληγει σημερα το βράδυ άρα θα πρέπει και το υπόλοιπο να μειωθεί σημερα το βράδυ που λήγει ο μηνας, είχε 54€ περιπου πριν την ανανέωση οπότε θα ενημερώσω μετά τις 12 για το τι έγινε

http://img7.uploadhouse.com/fileuploads/15794/15794707-holder-eec08a10c0d3578f0d9583502320f5b2.jpg

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Και παλι τα 3€ που υπολογιζεις για ομιλια και μηνυματα προς τριτους επρεπε να καταναλωθουν απο το μπονους.Κατι συμβαινει με τον λογαριασμο σου παρε τηλ το cc
Link to comment
Share on other sites

Μα εγώ αν διαβάσεις παραπάνω αυτό που γράφω είναι ότι από τις 18/2 δεν εχουν περάσει ακόμα ο μήνας με τη λογική οτι εγω που εβαλα στις 17/2 οπως έγραψα λήγουν στις 19/3 τα bonus που ειναι για 30 ημερες άρα εσένα θα είναι ώς 20/3 λογικά αυτο ειπα. Επίσης δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατι δεν έχεις καλέσει το cc να ρωτήσεις τι έγινε;; Να ξερουμε και οι υπόλοιποι δηλαδή

 

πιο πολυ εμπιστευομαι την δικια σου αποψη και των υπολοιπων συμφορουμιτων παρα αυτη του cc.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πιο πολυ εμπιστευομαι την δικια σου αποψη και των υπολοιπων συμφορουμιτων παρα αυτη του cc.

Μα κι εγώ φυσικά συμφωνώ από το cc χίλιες φορές το φορουμ απλα επειδή έχω βάλει 3 κάρτες που τριπλασιάστηκαν μου φαινεται πολύ ανακριβές αυτα που διαβάζω εδώ γιατι όπως έγραψα δεν έχουν περάσει οι 30 ημέρες και ήμουν ο πρώτος που ανανέωσα στο forum στις 17/3 οπότε του συμforoumiti gerstavros μου φαίνεται πολύ περίεργο να του έληξε το extra bonus πριν από το δικό μου αφού ανανέωσε μια μέρα μετά γι' αυτο προτείνω να πάρει στο cc. Εσύ δε θα έπαιρνες να δεις τι έγινε με το υπόλοιπο σου;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Και παλι τα 3€ που υπολογιζεις για ομιλια και μηνυματα προς τριτους επρεπε να καταναλωθουν απο το μπονους.Κατι συμβαινει με τον λογαριασμο σου παρε τηλ το cc

μα ρε συ απ το μπόνους καταναλώθηκαν,αφού σήμερα έμεινα με τα κανονικά χρήματα της ανανέωσης! το γράφω ξεκάθαρα,πού μπερδεύτηκες?

Link to comment
Share on other sites

Ναι καταλαβα,εγω μπερδευτηκα χαχα,απλα πως αγορασες πακετα με το μπονους αυτο ειναι περιεργο.Αν δηλαδη χθες πριν ληξει το μπονους αγοραζες ενα μηνιαιο πακετο σημερα θα το ειχες δηλαδη;
Link to comment
Share on other sites

Μα εγώ αν διαβάσεις παραπάνω αυτό που γράφω είναι ότι από τις 18/2 δεν εχουν περάσει ακόμα ο μήνας με τη λογική οτι εγω που εβαλα στις 17/2 οπως έγραψα λήγουν στις 19/3 τα bonus που ειναι για 30 ημερες άρα εσένα θα είναι ώς 20/3 λογικά αυτο ειπα. Επίσης δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατι δεν έχεις καλέσει το cc να ρωτήσεις τι έγινε;; Να ξερουμε και οι υπόλοιποι δηλαδή

 

Για του λόγου το αληθές η πρώτη 20αρα κάρτα μπήκε από περίπτερο στις 17/2 και όπως θα δειτε τα bonus που λήγουν σε 30 ημέρες δηλ. το internet ληγει σημερα το βράδυ άρα θα πρέπει και το υπόλοιπο να μειωθεί σημερα το βράδυ που λήγει ο μηνας, είχε 54€ περιπου πριν την ανανέωση οπότε θα ενημερώσω μετά τις 12 για το τι έγινε

http://img7.uploadhouse.com/fileuploads/15794/15794707-holder-eec08a10c0d3578f0d9583502320f5b2.jpg

 

Και εγω 17/2 ανανεωσα και ληγουν σημερα το βραδυ.

Του gerstavros2 που ανανεωσε 18/2 πως εληξαν σημερα?

Link to comment
Share on other sites

Και εγω 17/2 ανανεωσα και ληγουν σημερα το βραδυ.

Του gerstavros2 που ανανεωσε 18/2 πως εληξαν σημερα?

Αυτο προσπαθώ κι εγώ να καταλάβω γι' αυτο θεωρώ οτι έγινε κάποιο λάθος ανεξαρτητα με το αν οντως ληγει το υπολοιπο και συστεινω να καλέσει το cc να μαθουμε κι εμεις τι έπαιξε τελικά επίσημα.

Φίλε μου και σένα τριπλασιασμός σου είχε έρθει;; σου λέγε για 30 ημέρες διάρκεια; οπότε λιγη ώρα μετά τις 12 ας ενημερώσουμε για τα ευχάριστα ή δυσάρεστα...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αν υπαρχει καποιος που ανανεωσε 17/02 το μπονους του θα εληγε 18/03 23:59.Δηλαδη σημερα θα το εχει χασει.

Τη φωτογραφία ακριβώς από πάνω δε την είδες;; το bonus κατα ενα περίεργο τρόπο λήγει 2 μέρες μετά επειδη προφανώς ο Φλεβάρης έχει 29 ημέρες μόνο οπως βλεπεις η πρωτη καρτα 17/2 λήγει 19/3 δηλαδή αύριο και στο δεύτερο 23/2 λήγει 25/3. Μη ρωτήσεις πως και τι δε ξέρω αλλά παρόλο που στο site της wind γράφει (12. Για πόσο διαρκούν τα δωρεάν λεπτά από το Bonus Ανανέωσης; Τα δωρεάν λεπτά/SMS/MB ισχύουν για 30 ημέρες από την ανανέωση.) ισχύουν για 31 ημέρες από την επομένη της ανανεώσης οπως το ειδα επιβεβαιωμένα σε 3 διαφορετικές ανανεώσεις μεσα στο Φεβρουάριο

 

ΥΓ: καρτοκινητο με ανανέωση 16/3 λήγουν 15/4 τα bonus... περιεργη η wind...

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αν ανανεωσες 17/2 η 30η μερα ειναι η 18/3.Την ημερα ανανεωσης δεν την προσμετρα.18/2 εως 18/3 23:59 εχεις το μπονους.Τελος παντων αν εχεις ανανεωσει 17/ 02 και εχεις ακομα το μπονους ειμαστε οκ.
Link to comment
Share on other sites

Αν ανανεωσες 17/2 η 30η μερα ειναι η 18/3.Την ημερα ανανεωσης δεν την προσμετρα.18/2 εως 18/3 23:59 εχεις το μπονους.Τελος παντων αν εχεις ανανεωσει 17/ 02 και εχεις ακομα το μπονους ειμαστε οκ.

επαναλαμβάνω όμως ότι δεν έχουν λήξει ακομα ούτε τα υπόλοιπα bonus (το ιντερνετ δηλ) και το επιβεβαιώσε και άλλος φιλος παραπάνω που ανανέωσε στις 17/2 λήγουν λέει 19/3 άρα ακομα δε ξερουμε τίποτα, σε λίγες ώρες που θα διαγραφουν ολα τα bonus θα φανεί

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω...τελος παντων κρεμομαι απο εσενα αν θες κατα τις 00:30 ενημερωσε!!(Συνηθως η ενημερωση ειναι 00:06)
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω για τα 100 λεπτα προς wind. Λέω για τα +100 λεπτα προς όλους που κολλάνε στα 200 προς όλους και γινονται στο σύνολο 300 προς όλους με ανανέωση 20 ευρω.

 

Αυτο τελικά ακόμη μονο απο το κατάστημα ισχύει;

 

ναι αυτα με α 200+100 προς ολους ισχυει κανονικα στα καταστηματα.

το smart hour αναφερεται αποκλειστικα στον δωρεαν χρονο ομιλιας για wind,q.

συνεχιζει να τα δινει ακομα αλλα δεν δινει το διπλασιο οπως εκανε μεχρι το σαββατο.

απο σημερα καταργηθηκε αυτο το διπλασιο.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτα με α 200+100 προς ολους ισχυει κανονικα στα καταστηματα.

το smart hour αναφερεται αποκλειστικα στον δωρεαν χρονο ομιλιας για wind,q.

συνεχιζει να τα δινει ακομα αλλα δεν δινει το διπλασιο οπως εκανε μεχρι το σαββατο.

απο σημερα καταργηθηκε αυτο το διπλασιο.

 

χαζομαρα τους. Ηταν καλη προσφορα και τραβηξε πολυ κοσμο στα καταστηματα. Με οτι αυτο συνεπαγεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να τρέξουμε λοιπόν να καταναλώσουμε το υπόλοιπο ....

.

 

14545 ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ .

Τα έχουν τόσο ανάγκη. Εστω και ενα τηλεφώνημα....

Link to comment
Share on other sites

 

Λοιπόν άλλαξε η μέρα έληξαν τα υπόλοιπα bonus και επαληθεύω ότι το υπόλοιπο από το τριπλασιασμό παρέμεινε ανέπαφο. Ας επαληθευσει και ο άλλος φίλος που είχε ανανεώσει στις 17/2 γιατί επειδή το συγκεκριμένο νουμερο δεν ειναι δικό μου δεν εχει κρατηθει το μηνυμα του τριπλασιασμού για να σιγουρευτω οτι εγραφε διαρκεια 30 ημερες αν και φαντάζομαι οτι σε ολους έγραφε απλά το λέω.

http://img692.imageshack.us/img692/1489/ypoloipo2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Πλέον διάγραφηκαν κι ολα και εμεινε μονο το καθαρό υπόλοιπο οπότε είμαι σίγουρος οτι δε πρόκειται να πειραχτεί σίγουρα

http://img831.imageshack.us/img831/3426/ypoloipo3.jpg

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

τελικα ο διπλασιασμος η τριπλασιασμος μενη στην καρτα ?για αυτους που το εκαναν πριν μερες οση το εκαναν τις τελευταιες μερες δεν ισχυη εχει διαρκεια 30 μερες?????
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μήνυμα από τη Wind ότι από 23-4 το internet στο κινητό θα κοστίζει 1 Ευρώ για χρήση έως 20 MB/μέρα. Αυτό σημαίνει ότι μπορώ να κάνω ανανέωση με 5 € για 500 MB σήμερα και μετά στις 22-4 ή το πακέτο αυτό με τα 500 λήγει νωρίτερα.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μήνυμα από τη Wind ότι από 23-4 το internet στο κινητό θα κοστίζει 1 Ευρώ για χρήση έως 20 MB/μέρα. Αυτό σημαίνει ότι μπορώ να κάνω ανανέωση με 5 € για 500 MB σήμερα και μετά στις 22-4 ή το πακέτο αυτό με τα 500 λήγει νωρίτερα.

Αν έχεις πακέτο, είναι προφανές ότι δε θα χρεωθείς με 1€/ημέρα.

Το 1€/ημέρα χρησιμοποιείται όταν δεν έχεις δωρεάν ΜΒ.

Από τη στιγμή που εσύ θα έχεις το πακέτο με τα 500ΜΒ, αυτά θα λήγουν ύστερα από 30 ημέρες και δε θα χρεώνεσαι καθόλου.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν άλλαξε η μέρα έληξαν τα υπόλοιπα bonus και επαληθεύω ότι το υπόλοιπο από το τριπλασιασμό παρέμεινε ανέπαφο. Ας επαληθευσει και ο άλλος φίλος που είχε ανανεώσει στις 17/2 γιατί επειδή το συγκεκριμένο νουμερο δεν ειναι δικό μου δεν εχει κρατηθει το μηνυμα του τριπλασιασμού για να σιγουρευτω οτι εγραφε διαρκεια 30 ημερες αν και φαντάζομαι οτι σε ολους έγραφε απλά το λέω.

http://img692.imageshack.us/img692/1489/ypoloipo2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Πλέον διάγραφηκαν κι ολα και εμεινε μονο το καθαρό υπόλοιπο οπότε είμαι σίγουρος οτι δε πρόκειται να πειραχτεί σίγουρα

http://img831.imageshack.us/img831/3426/ypoloipo3.jpg

 

επιβεβαιωνω και εγω δεν πειραξε τιποτα η wind. Αδικος χαμος εγινε εχθες...τουλαχιστον εχουμε τα ευρω μας ¨)

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα γιατί μου φυγαν τα έξτρα λεφτα??:wacko::wacko:

 

δεν σου εφαγε τα λεφτα λογω τριπλασιασμου.

Παρε τηλ την εξ.πελατων και ρωτα τους, απο εχθες στο ειπε ενα παιδι.

Λαθος χρεωση ή το ιντερνετ στα εφαγε!

Ακομα και αν τα ετρωγε σημερα τα μεσανυχτα θα στα ετρωγε.

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

δεν σου εφαγε τα λεφτα λογω τριπλασιασμου.

Παρε τηλ την εξ.πελατων και ρωτα τους, απο εχθες στο ειπε ενα παιδι.

Λαθος χρεωση ή το ιντερνετ στα εφαγε!

και πήγε ακριβώς στα χρήματα που θα χα χωρις τον τριπλασιασμο?:wacko::p θα τους πάρω τηλέφωνο να δούμε

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...