Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπόν παιδιά για να το ξεκαθαρίσω....1ον:αν αυριο παω σε ενα καταστημα wind και τους πω να μου βαλουν 20 ευρω καρτα θα παρω αυτοματα 300'προς ολους και σταθερα,600' προς wind και 600 sms προς wind και 120 mb internet τα οποια ισχυουν για εναν μηνα και τα 20 ευρω θα μου μείνουν....σωστα? επίσης θα μου δωσει δωρο αλλα 5 ευρω?2ον:αυτη η προσφορα θα διαρκέσει για παντα?δηλαδη καθε μηνα με ανανεωση 20 ευρω θα παίρνω ολα αυτα μεχρι του χρονου η μετα απο 2-3 χρονια?3ον υπαρχει πακετο να αγοραζεις sms προς τους αλλους?δηλαδη με αυτα τα 20 ευρω αγοραζεις το πακετακι σου 5-10 ευρω πχ και εχεις κ τα 100-200-300 πχ sms προς τουσ αλλουσ και εισαι αρχοντας....και εχεις πληρωσει 20 ευρω μονο και εχεις ολα αυτα και σου περισσεύουν κ 10 ευρω αναλογως αν υπαρχει πακετο για sms.

 

βαλε πρωτα μια πενταρα και μετα την 20αρα για να παρεις και 20 ευρω για 15 μερες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@Petroos

Η προσφορά ισχύει μέχρι 16 Ιανουαρίου 2012 .

Για πακέτα πρός όλους κοίταξε http://www.wind.com.gr/gr/f2g/paketa/mini-paketa-sms-mms/sms/

στην ίδια σελίδα στα Super Online έχει και πακέτο 100 + 30 προς όλους με 5 ευρώ.

Αν όμως βάλεις πρώτα μια πεντάρα ( προσοχή στον ίδιο μήνα, το γράφω γιατί τελειώνει ) και μετά την 20αρα θά πάρεις και 20 ευρώ διπλασιασμό για 15 ημέρες.

Άρα μην πάρεις πακέτο μηνυμάτων ... κάπως πρέπει να τα φάς αυτά τα 25 ευρώ BONUS μέσα σε 15 ημέρες.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι δεν ειχες f2g2?

 

Όχι, F2G4 είχα και παρόλο το 20άρη που έβαζα κάθε μήνα για τις προσφορές, δεν ήμουν σε καμία από τις επιλεκτικές. Ε, έγινε και αυτό με την χρέωση, φίλους σε wind δυστυχώς δεν είχα, οπότε καληνύχτα σας κα Wind :)

Link to comment
Share on other sites

Όχι, F2G4 είχα και παρόλο το 20άρη που έβαζα κάθε μήνα για τις προσφορές, δεν ήμουν σε καμία από τις επιλεκτικές. Ε, έγινε και αυτό με την χρέωση, φίλους σε wind δυστυχώς δεν είχα, οπότε καληνύχτα σας κα Wind :)

 

μηπως σε συνεφερε το card to all με τον διπλασιασμο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί, απλώς εκνευρίστηκα τόσο πολύ με την χρέωση των ~7€ που απλά ήθελα να φύγω από την Wind.

Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση να ζητήσω εξηγήσεις, μου είπανε αυτό με το ότι είμαι παλιός συνδρομητής οπότε δεν μπαίνω στο 1€ χρέωση, μου είπανε και ότι δεν μετράει σαν πρόγραμμα δεδομένων τα mb που σου δίνουν αυτοί δώρο και στράβωσα ακόμα πιο πολύ. Με πήρανε τηλέφωνο την επόμενη μέρα (πριν κάνω φορητότητα) να τους πω γιατί έχω παράπονο από την wind (σε ερωτηματολόγιο που απάντησα στο τέλος της κλήσης στην εξυπηρέτηση, στην ερώτηση πόσο ευχαριστημένοι είστε από την wind απάντησα "λίγο"). Εξήγησα στην κοπέλα τι έγινε, άρχισε τα μα μου τα ίδια με την άλλη κοπέλα στην εξυπηρέτηση ώσπου την διέκοψα και την ρώτησα αυτής πως θα της φαινόταν αυτή η χρέωση. "έχετε δίκιο, είναι μεγάλη η χρέωση" μου απάντησε, της είπα ότι θα κάνω φορητότητα και την χαιρέτησα.

Link to comment
Share on other sites

Για τα 300 λεπτα προς ολους απαιτειται κληση στο 1242 ;

Αν κανεις κληση στο 1242 χανεις τις υπολοιπες και εχεις μονο πχ με 20Ε 120μβ + 300 λεπτα προς ολους ;

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν δίνει η Wind πακέτο με 2 SIM (microSIM & κανονική SIM) ?

Φίλος πήρε από Cosmote και θα μου ήταν και εμένα χρήσιμο ελέω iPad..

Link to comment
Share on other sites

Για τα 300 λεπτα προς ολους απαιτειται κληση στο 1242 ;

Αν κανεις κληση στο 1242 χανεις τις υπολοιπες και εχεις μονο πχ με 20Ε 120μβ + 300 λεπτα προς ολους ;

 

Για τα 300 λεπτά απαιτείται κλήση στο 1242 πριν βάλεις τα 20 ευρώ. Δεν χρειάζεται τίποτα άλλο ούτε χάνεις κάτι.

Για όσους έχουν ήδη καλέσει 1242 από παλιώτερες προσφορές, δεν χρειάζεται να ξανακαλέσουν.

Link to comment
Share on other sites

Για τα 300 λεπτά απαιτείται κλήση στο 1242 πριν βάλεις τα 20 ευρώ. Δεν χρειάζεται τίποτα άλλο ούτε χάνεις κάτι.

Για όσους έχουν ήδη καλέσει 1242 από παλιώτερες προσφορές, δεν χρειάζεται να ξανακαλέσουν.

 

Ετσι νομιζω και εγω αλλα πηρα τηλεφωνο και μου ειπε οτι ενεργοποιηθηκα για την προσφορα (ενω ημουν απο αλλες φορες). Θα το κανω καλου κακου και στο αλλο φ2γ2. Εσυ ανανεωσες χωρις τηλεφωνο στο 1242 εχοντας παρει τηλεφωνο πχ απο την εποχη του 1,5GB ;

Link to comment
Share on other sites

Ετσι νομιζω και εγω αλλα πηρα τηλεφωνο και μου ειπε οτι ενεργοποιηθηκα για την προσφορα (ενω ημουν απο αλλες φορες). Θα το κανω καλου κακου και στο αλλο φ2γ2. Εσυ ανανεωσες χωρις τηλεφωνο στο 1242 εχοντας παρει τηλεφωνο πχ απο την εποχη του 1,5GB ;

Καλού κακού , κάλεσα και εγώ το 1242.

Link to comment
Share on other sites

@Petroos

Η προσφορά ισχύει μέχρι 16 Ιανουαρίου 2012 .

 

 

 

μονο μεχρι 16 ιανουαριου ε?κριμα ειλικρινα κριμα......αν το κρατουσε αυτο η wind σιγουρα θα επαιρνα f2g και αρκετος ακομα κοσμος πιστεύω...πρεπει να καταλαβουν εκει στην wind οτι για να ξεκολλήσουν απο την 3η θεση πρεπει να κανουν ενα τοσο καλο πακετο για καρτοκινητα κ ακομα αλλο 1 για συνδεσεις και τοτε σιγουρα θα κερδισουν πολυ κοσμο

Link to comment
Share on other sites

@Petroos

Η προσφορά ισχύει μέχρι 16 Ιανουαρίου 2012 .

 

 

 

μονο μεχρι 16 ιανουαριου ε?κριμα ειλικρινα κριμα......αν το κρατουσε αυτο η wind σιγουρα θα επαιρνα f2g και αρκετος ακομα κοσμος πιστεύω...πρεπει να καταλαβουν εκει στην wind οτι για να ξεκολλήσουν απο την 3η θεση πρεπει να κανουν ενα τοσο καλο πακετο για καρτοκινητα κ ακομα αλλο 1 για συνδεσεις και τοτε σιγουρα θα κερδισουν πολυ κοσμο

 

καλα αμα αφηνε την προσφορα με τα 20ε και δωρο 300΄προς ολους αλλα και 600΄ προς wind/q και 600sms και 120mb απο ανανεωση σε καταστημα αλλα και το υπολοιπο της καρτας να σου μενη τοτε αρκετος κοσμος απο τις αλλες 2 εταιριες θα πηγαινε στην wind στα σιγουρα λεμε:):)

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με τους προηγουμενους, διοτι εαν θα το κρατησει, θα εχει χιλιαδες νεους συνδρομητες που θα βαζουν 20ε/μηνα
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω ότι ο διπλασιασμός της δεύτερης και τρίτης κάρτας ισχύει και για καινούργια ενεργοποίηση F2G! Yπόλοιπο μόνο για το ποσό του διπλασιασμού παίρνετε με ΥΠ στο 1237. Συνολικά έβαλα 5+20 ευρώ και πήρα τον σκασμό! Παραθέτω screenshot του τι παίρνεις συνολικά με 5+20 ευρώ.

Όπως βλέπεις τα 20 ευρώ λήγουν σε 15 ημέρες, και τα 5 3υρώ σε 30 ημέρες.

Αλλά η ξύπνια WIND τρώει πρώτα από τα 5 ....... και έτσι έχεις 24,76 Από τα οποία ταα 20 θα λήξουν σε 15 ημέρες.

Φαντάζομαι θα έστειλες δύο μηνύματα για αν χρεωθείς 0,24

Link to comment
Share on other sites

Έχω F2G2.

Σχετικά με την προσφορά των €20 για τα 300 λεπτά προς όλους,

πρέπει να κάνεις κάτι πρώτα για να ενεργοποιηθεί;

Επηρεάζει άλλες υπάρχουσες προσφορές;

Πχ όποτε βάζω κάρτα ανανέωσης άνω των €15-20 πάντα έχω διπλασιασμό bonus για κλήσεις προς όλους.

Μήπως χάνουμε κάτι έτσι ή όχι;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αμα βαλω 1 ευρω και αμεσως μετα 20 ευρω δεν θα παρω διπλασιασμο?πρεπει να βαλω πρωτα 5 ευρω καρτα?

 

πρωτα πενταρα και μετα εικοσαρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω F2G2.

Σχετικά με την προσφορά των €20 για τα 300 λεπτά προς όλους,

πρέπει να κάνεις κάτι πρώτα για να ενεργοποιηθεί;

Επηρεάζει άλλες υπάρχουσες προσφορές;

Πχ όποτε βάζω κάρτα ανανέωσης άνω των €15-20 πάντα έχω διπλασιασμό bonus για κλήσεις προς όλους.

Μήπως χάνουμε κάτι έτσι ή όχι;

καλείσ το 1342 πρωτα και το ενεργοποιείς , νομίζω δεν χάνεις τίποτα από τα προηγούμενα ισχύουν κανονικά.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Έχω F2G2.

Σχετικά με την προσφορά των €20 για τα 300 λεπτά προς όλους,

πρέπει να κάνεις κάτι πρώτα για να ενεργοποιηθεί;

Επηρεάζει άλλες υπάρχουσες προσφορές;

Πχ όποτε βάζω κάρτα ανανέωσης άνω των €15-20 πάντα έχω διπλασιασμό bonus για κλήσεις προς όλους.

Μήπως χάνουμε κάτι έτσι ή όχι;

 

καλείσ το 1342 πρωτα και το ενεργοποιείς , νομίζω δεν χάνεις τίποτα από τα προηγούμενα ισχύουν κανονικά.

 

1242..........

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρονια πολλα,ανανεωσα απο περιπτερο με 5€ πηρα τον διπλασιασμο (2η καρτα) αλλα δεν μου εδωσε τα 100' προς γουιντ.Γιατι;f2g2 εχω.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρονια πολλα,ανανεωσα απο περιπτερο με 5€ πηρα τον διπλασιασμο (2η καρτα) αλλα δεν μου εδωσε τα 100' προς γουιντ.Γιατι;f2g2 εχω.

 

μαλον πρεπει να ειναι επιλεκτικο.το εχεις ενεργοποιηση στο 1242?

Link to comment
Share on other sites

Ολα ενεργοποιημενα ειναι μαλλον επιλεκτικη προσφορα τοτε.Αν μπω στο wind plus(ετσι να το δω) θα μου καταναλωσει απο το μπονους του διπλασιασμου η απο την καρτα;(f2g2)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρονια πολλα,ανανεωσα απο περιπτερο με 5€ πηρα τον διπλασιασμο (2η καρτα) αλλα δεν μου εδωσε τα 100' προς γουιντ.Γιατι;f2g2 εχω.

Νομίζω ότι τα 100' πρός γουίντ τα δίνει με ανανέωση των 10€.

Link to comment
Share on other sites

2012

και μολις μπήκε...

πρώτη ανανέωση του έτους στο φ2γ2, 5 ευρώ (για να κάνω άλλη μία καπάκι για το διπλασιασμο). Και μου ήρθε μήνυμα

ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ! 300 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ WIND Κ ΟΛΗ ΤΗ Q [sic] ΜΕ ΙΣΧΥ 30 ΗΜΕΡΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ 5Ε. ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΟΥ, ΣΤΕΙΛΕ ΥΠ1 ΣΤΟ 12410.

Τι είναι αυτο, πάλι; Επιλεκτική; Έχει κάποια σχεση με το facebook, μήπως; Δεν πιστεύω να μην μου δώσει το διπλασιασμο στη 2η κάρτα λογω αυτού του δώρου;

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...