Jump to content

Samsung SGH-F700 (Ultra Smart)


JG4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατασκευη δινει ρεστα

σα δυνατοτητες.... ειναι ενα κανονικο σεριες 40 της νοκια.

 

Και οχι δεν αξιζει. Σε καμια περιπτωση. Τοσα λεφτα για μια συσκευη που οφειλε να ειχε wifi / wm 6 , δεν αξιζει επουδενι να δωσεις για να γραφεις απλα σμς και να παιρνεις τηλεφωνα...

 

Εκτος και αν 8ες να πουλας μουρη οτι εχεις κατι τοσο σουπερ εμφανισιακα , οπου εκει παω πασο

:X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 422
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πιστεύω πως ήξερες τις δυνατότητές του όταν το αγόρασες...Σε τι δεν σε ικανοποίησε?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πιστευω σε αυτα τα λεφτα παιρνεις και ενα viewty το οποιο επισης δεν εχει wi-fi και ανοιχτο λειτουργικο αλλα η καμερα 5 mp ειναι ολα τα λεφτα!!!
Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι θα του προτεινα το LG KS20... Κρινω οτι ειναι πιο ολοκληρωμενο απο τα αλλα δυο...:):):)

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

το είδα από κοντά κάμερα όχι και πολύ καλή!αλλά από εκεί και πέρα το κινητάκι σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά του σκίζει!!!!:D
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Όμως βγαίνουμε έξω από το θέμα!Η κάμερά του είναι αξιοπρεπής,όχι τέλεια,αν είναι σαν του U600 που είχα...Τα Nokia NSeries & SE Kxxx έχουν καλύτερη κάμερα από τα Samsung,αν και η GΧΧΧ δίνει εκεί τη βάση της,οπότε αν ήθελες πολή καλή κάμερα θα έπρεπε να πας σε μία από τις 3 παραπάνω σειρές κάθε εταιρίας...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βγαίνει μόνο Vodafone Live έκδοση σε Ελλάδα?Αν βάλω κάρτα Cosmote που έχω τώρα,χωρίς σύνδεση,θα αντιμετοπίσω πρόβλημα?Σας παρακαλώ πείτε μου γιατί με ενδιαφέρει η απόκτηση αυτού του κινητού.Στους διαξιφισμούς έχω ανοίξει ένα θέμα.Πείτε καμιά άποψη.PLZ!!!!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κανενα προβλημα.Το δουλευω εδω και 5 ημερες με COSMOCARTA και δουλευει κανονικοτατα εκτος απο τα mms γιατι δεν ξερω τις wap ρυθμισεις
Link to comment
Share on other sites

Με έχει ενθουσιάσει πάρα πολύ το design του εν λόγω κινητού, αλλά με προβληματίζει το γεγονός ότι διάβασα παραπάνω ότι η κάμερά του είναι μέτρια και το ότι δεν έχω αγοράσει άλλη φορά sumsung. Έχω επιδότηση και αυτές τις μέρες θα πάρω τηλέφωνο και είμαι ανάμεσα σε μερικά (θα φτιάξω και θέμα στους διαξιφισμούς) και ένα από αυτό είναι και το f700.

Γνωρίζεται σε τι ανάλυση τραβάει βίντεο και σε τι μορφή (mp4, 3gp). Καμία φωτογραφία από την κάμερά του θα μπορούσαμε να δούμε;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

ti sxesi exei me ta lg ?? gia to lg me ta 5mp exo akousei pos einai poli plastikoura..

eksalou opios pei oti tou xriazinte ta 5 mp den to enoei stin pragmatikotita

to f 700 prepei na einai poli stibaro tilefono

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση arghi_tt!Σε ποιότητα αναπαραγωγής πως τα πάει?Μπορείς να μου αναφέρεις συγκριτικά με κάποιο άλλο κινητό που έχω ακούσει καλά πχ.Κ810,Ν73,6111,Κ750 και 5300 και Ν95?Με ενδιαφέρει πολύ η απόκτηση της συσκευής και τώρα στις γιορτές...Θα μπορούσατε να πείτε και μια γνώμη στο θέμα που έχω ανοίξει στους διαξιφισμούς

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=192642

ευχαριστώ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ti sxesi exei me ta lg ?? gia to lg me ta 5mp exo akousei pos einai poli plastikoura..

eksalou opios pei oti tou xriazinte ta 5 mp den to enoei stin pragmatikotita

to f 700 prepei na einai poli stibaro tilefono

 

Πήγαινε σε ένα vodashop πές να σού δείξουν το F700 και το LG-

KS20.

Πιάστα και δες την ποιότητα τους και μέτα συγκρινε τα χαρακτηρηστικά τους.

Μετά ρώτα και την τιμή τους και αποφάσησε.

(όλα αυτά τα έκανα εγώ και πήρα το LG-KS20)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πόσο κρατάει η μπαταρία του, αφού γίνουν οι πρώτες φορτίσεις αποφορτίσεις; Η κάμερά του είναι χάλια.

Κάποιος πουυ το έχει αγοράσει, ας απαντήσει γιατί θέλω να το πάρω.

Επίσης, οι κάτοχοι, έχετε απογοητευτεί από το κινητό;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Χάλια η κάμερα ε; Οπότε μάλλον το αφήνω. Πάμε για άλλο τότε. Σε ευχαριστώ πολύ. Αλλά τι, είναι το ζήτημα.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε σε ένα vodashop πές να σού δείξουν το F700 και το LG-

KS20.

Πιάστα και δες την ποιότητα τους και μέτα συγκρινε τα χαρακτηρηστικά τους.

Μετά ρώτα και την τιμή τους και αποφάσησε.

(όλα αυτά τα έκανα εγώ και πήρα το LG-KS20)

ibiza6 ευχομαι Χρονια Πολλα.Επειδη ενδιαφερομαι εδω και αρκετω καιρο για το LG KS20 και αναφερεις οτι το απεκτησες(καλοριζικο).Μπορεις να μου αναφερεις τις μεχρι στιγμης εντυπωσεις σου;Θα μου ειναι ιδαιτερα ενδιαφεροντες και χρησιμες.Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

ibiza6 ευχομαι Χρονια Πολλα.Επειδη ενδιαφερομαι εδω και αρκετω καιρο για το LG KS20 και αναφερεις οτι το απεκτησες(καλοριζικο).Μπορεις να μου αναφερεις τις μεχρι στιγμης εντυπωσεις σου;Θα μου ειναι ιδαιτερα ενδιαφεροντες και χρησιμες.Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Χρόνια πολλά και σε σένα.

 

Πήγαινε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=181820 και πάρε τις γνώμες όλων.

Link to comment
Share on other sites

το αγόρασε ένας φίλος σήμερα και δεν μου άρεσε καθόλου.

πολυ μεγάλο σχεδόν τούβλο, τώρα πια που τα κινητά μικρένουν αυτο μεγάλωσε επικίνδυνα.Σιγα μην αγόραζα το συγκεκριμένο μοντέλο με μόλις 3 ΜΡ που παρεπιπτώντος είναι χάλια!! 1000 φορες το δικό μου σάμσουνγκ με μέγεθος το 1/3 απο αυτο και με κάμερα 5.

ουτε η οθόνη μου άρεσε πολύ..γενικά δεν μου άρεσε καθόλου σε κανέναν τομέα και σας το λεώ που δεν το είδα απλός 10 λεπτά σε μαγαζί αλλα κάποιες ώρες το επεξεργάστηκα με την ησυχία μου!

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα σήμερα και η οθόνη του είναι τεράστια και πολύ καλή σαν touchscreen.Η κάμερα θα μπορούσε να ήταν και καλύτερη.Εγώ πιστεύω πως είναι μια πολύ καλή συσκευή.Η μπαταρία του δεν μπορώ να ξέρω πόσο κρατάει.Από αναπαραγωγή πολύ καλή ποιότητα αλλά μέτρια ένταση...Πολύ βελτιωμένη η Sammy σε σχέση με το U600 που είχα αγοράσει κάποτε...

Υ.Γ.Ξέρει κάποιος αν και από που μπορώ να κατεβάσω δωρεάν themes & games για το F700?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

sar 0.07 w/kgr για ευρώπη οταν η χρηση γινεται στο αυτι ....πληκτρολογιο πολυ καλό ... οθόνη καλη αν και θα την ηθελα λιγο πιο φωτεινη... αυτονομία 2- 3 μερεσ με ε μια μετρια χρήση
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις έχεις δει για την φωτεινότητα της οθόνης?Αν την βάλεις full είναι μια χαρά.Εγώ την έχω στο πιο σκοτεινό και η μπαταρία δεν έχει πέσει ούτε μια γραμμή από χτες το πρωί με μέτρια χρήση.Μήπως ξέρει κάποιος αν γίνεται να βγάλεις την δόνηση γιατί μάλλον τρώει και αυτή μπαταρία?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το εχει χρησιμοποιησει κανεις σας για ιντερνετ; Μπαινει σε ολες τις σελιδες ο browser που εχει;

 

Ψαχνω αποκλειστικα συσκ. για ιντερνετ και θελω να ξερω αν θα μπαινει σε ολες τις σελιδες οπως στο pc μου ή θα αντιμετωπιζω προβλημα;

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-F700 (Ultra Smart)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...