Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστω για την ενημερωση. εγω ισως παρω το w580 γιατι βαριεμαι να ψαχνω αλλο. θα αναλυσω σε λιγες μερες τι εγινε οταν προσπαθησα να αλλαξω απο vodafon σε wind.

Γιατι δεν παιρνεις καλυτερα ενα πιο καινουργιο κινητο απο αυτο που αναφερεις!

σε'αυτα τα χρηματα που θελεις μπορεις να βρεις καλυτερες συσκευες κατα την γνωμη μου :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ευχαριστω. εχω ενα προβλημα: μπηκα στο κρυφο μενου και απενεργοποιησα την φορτιση μεσω usb αλλα αυτο εξακολουθει να δειχνει πως φορτιζει οταν το συνδεω στο pc.
Link to comment
Share on other sites

εγω παραγγειλα 4GB memory stick και εδωσα τα 2 10 ευρω σε ενα παιδι κανονικα θα επρεπε να παρω τα 8GB αλα φοβηθηκα μην πως δεν τα δει
Link to comment
Share on other sites

*>*<<*<* ( Δεξιά-αστέρι / αριστερά , αριστερά-αστέρι / αριστερά-αστέρι ) εμφανίζει ένα κρυφό μενού με διάφορες επιλογές .

Απο εκει μπορεις να απενεργοποιησεις αυτη την επιλογη.:)

ενταξει το αστερακι για το βελακι τι παταμε;

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο προβμημα ανεφερα πιο πανω. δειχνει λαθος η οντος φορτιζει και πρεπει να πας να παρω card reader?
Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το πρόβλημα να φορτιζει όταν το συνδέετε στον υπολογιστή;; :blink:

 

Μην ανησυχείτε,δε χαλάει η μπαταρία!2 χρόνια έχω το Κ800 και η μπαταρία είναι όπως την 1η μέρα!Δεν πρόκειται να επηρεαστεί από διακοπτόμενες φορτίσεις η μπαταρία!

Link to comment
Share on other sites

1. Aφου υπαρχει η επιλογη θελω να μπορω να επιλεγω

2. Ειμαι στις πρωτες φορτισεις και θελω να ειναι πληρεις

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου όπως ότι η επιλογή είναι στο service menu,το οποίο προορίζεται για χρήση από εξουσιοδοτημένα service points,άρα πρακτικά ΔΕΝ είναι επιλογή που σου τη δίνει η εταιρία!Τυπικά,δε σου παρέχει αυτήν τη δυνατότητα,άρα.. :)

 

Παρ’όλα αυτά,δε χρειάζεται να ανησυχείς για την μπαταρία!Δεν επηρεάζονται αυτές οι μπαταρίες πλέον από κατι!Τώρα,για ποιο λόγο δε λειτουργεί η απενεργοποίηση φόρτισης,δεν ξέρω!

Link to comment
Share on other sites

Ενας λογος παραπανω να λειτουργει το οτι προοριζεται για το service. Δεν ανησυχω θελω να την στρωσω σωστα. οποια αλλη πληροφορια εκτος απο το πως θα το κανω να μην φορτιζει η αν οντος φορτιζει θα θεωρηθει αχρηστη. ευχαριστω παντος για την βοηθεια.
Link to comment
Share on other sites

Το σέρβις δε θα τη χρησιμοποιήσει έτσι αυτήν τη λειτουργία,αλλά με ειδικό εξοπλισμό,οπότε το ότι δε λειτουργεί στους απλούς χρήστες,σημαινει πως δεν έχουν τον απαραίτητο εξοπλισμό!Άλλωστε,testing γίνεται μ’αυτήν τη λειτουργία,επομένως μην περιμένεις πως το σερβις θα τη χρησιμοποιήσει συνδέοντας ενεργοποιημένο το κινητό και επιλέγοντας τη λειτουργία μαζικής αποθήκευσης!Αυτο προσπαθώ να εξηγήσω :)

 

Πάντως,όσοι το έχουν αγοράσει δεν ανέφεραν πρόβλημα στην μπαταρια,ασχέτως τρόπου φόρτισης!Είναι βεβαια δικαίωμά σου να επιλέξεις το πώς θα φορτίζει και δεν μπορεί να σου υποδείξει καποιος τι θα κάνεις,πάντως εγώ αναφέρω οτι παρ’όλα αυτά,οι μπαταρίες πλέον δεν επηρεάζονται από το φαινομενο μνήμης!Ίσα-ίσα,οι πολυμερών-λιθίου και ιόντων-λιθιου χρειάζονται συχνή φόρτιση!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εχω ακουσει πως ειναι καλυτερα να φορτηζεις απο usb διοτι δεν ζεστενετε η μπαταρια.

Αν ειναι λαθος ας το διαψευσει καποιος.....

http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως η φόρτιση μέσω USB είναι πιο αργή(κάνει μέχρι και τον 3πλάσιο χρόνο στα μοντέλα της πλατφόρμας DB2020),αλλά αυτό ήταν θετικό κυρίως με παλιότερες μπαταίες.Πλέον,όπως και να γίνει η φόρτιση,δεν επηρεάζει!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ποια εχεις τωρα?

Εγω με την R8BA024 δεν εχω κανενα προβλημα παντος

http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

Οχι παιδια δεν εχει βγει νεοτερη.Η τελευταια ειναι αυτη η R8BA024.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...