Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε πιστεύω πως χρειάζεται φωτογραφία!!! Στο κινητό έχω βάλει και εγώ εδώ και ένα χρόνο μια 4άρα Μ2 και το κινητό πετάει! Πραγματικά ταχύτατο. Έχει 2GB τραγούδια, και άλλα τόσα βίντεο και δεν παρουσιάζεται το παραμικρό πρόβλημα. Συνίσταται ανεπιφύλακτα η χρήση μεγάλης μνήμης.

 

εγω εχω τα 2gb επανω και σε εμενα δεν κολαει αλα θελω να βαλω τα 8gb και λεω αν τα δει το κινητο η οχι κραταω μια επιφυλαξει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το εχω το κινητο 10μηνες και σημερα μου εσβησε χωρις λογο! Ειναι η δευτερη φορα που μου το κανει. Τι να φταιει? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Το εχω το κινητο 10μηνες και σημερα μου εσβησε χωρις λογο! Ειναι η δευτερη φορα που μου το κανει. Τι να φταιει? :worry:

Tιποτα! αυτο λεγετε "ξαφνικος θανατος".

Το πας στο service και σου περνανε απο την αρχη το firmware.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατσε εσβησε ξαφνικα,αλλα μετα το ανοιξες κανονικα?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εσβησε αλλα μετα ανοιξε κανονικα! Απλα ρωταω αν ειναι σοβαρο το προβλημα!

 

Μήπως το έχεις βρέξει καθόλου;

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τις κάρτες μνήμης,μην κολλάτε στο μέγεθος!Όλα τα Sony Ericsson υποστηρίζουν όλες τις κάρτες Μ2,οποιουδήποτε μεγέθους,χωρίς προβλήματα στη λειτουργία!Αυτό σημαίνει πως αυτήν τη στιγμή υποστηριζουν ανετότατα μέχρι 8 gb και λίαν συντόμως θα βγουν και οι 16άρες στην Ελλάδα(περιπου στον Φλεβάρη)
Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα εκληνε που και που δλδ εζβηνε και εγω απλως το ξανα ανηγα μετα απο 3 φλασαρισματα εχει στροσει αλα καλου κακου θα το παω στην sony για προλυπτικους λογους μια και ειμαι στην εγγυση και χθες ηταν στο 10% η μπαταρεια και εκλησε μονο του εγω το εχω 11 μηνες οκ θα του βαλω για memory stick 16gb τοτε εκει θα εχει πανυγηρι.
Link to comment
Share on other sites

Πιο παλια ειχε πεσει λιγο νερο!

πολυ απλα το κινητο εχει υγρασια.

Η ευθυνη ειναι δικη σου,και το κινητο δεν το καλυπτει η εγγυηση!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα ξεκινησε αλη τρελα τωρα παταω το κουμπι για να ξεκλιδοσω το πληκτρολογιο και μου εκανε ristart τα εχει φτησει τελιως εδω και 11 μηνες στα 4 χρονια τι να περιμενω???
Link to comment
Share on other sites

εμενα ξεκινησε αλη τρελα τωρα παταω το κουμπι για να ξεκλιδοσω το πληκτρολογιο και μου εκανε ristart τα εχει φτησει τελιως εδω και 11 μηνες στα 4 χρονια τι να περιμενω???

Γιατι δεν το πας στο service :blink: ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολυ απλα το κινητο εχει υγρασια.

Η ευθυνη ειναι δικη σου,και το κινητο δεν το καλυπτει η εγγυηση!

 

Εχεις απολυτο δικιο.Και εγω το εχω παθει σε K810i και το πηγα κατεθειαν.Ηταν θεμα υγρασιας και μου κοστισε σε service εξω που το πηγα,30ευρω.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

πολυ απλα το κινητο εχει υγρασια.

Η ευθυνη ειναι δικη σου,και το κινητο δεν το καλυπτει η εγγυηση!

 

Παντως δεν μου κλεινει συχνα(μονο 2φορες εχει κλεισει)! Θα συναντησω ενδεχομενα προβληματα στο μελλον?

Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν μου κλεινει συχνα(μονο 2φορες εχει κλεισει)! Θα συναντησω ενδεχομενα προβληματα στο μελλον?

Σιγουρα!! :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

sorry για το off topic μου αλα αμα μετατρεψεται τα mp3 σε mp4 κερδιζεται αρκετο χορο π.χ σε μενα ειχε ελευθερο χορο 450mb ακομα και τωρα ειχει με τα ειδια τραγουδια 1219mb ελευθερα

 

να δουμε και πως ειναι το k810! και απο μεσα ενα ενα κοματι το παρον το βαζω μονο και μονο για ενημερωση και τιποτα παραπανω

 

http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=28308

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε να μου προτεινετε καποια service points,μενω στη Γλυφαδα,αλλα δεν ξερω,να το παω στη wind η στο Γερμανο,η απευθειας σε καποιο service point??To κινητο ειναι το Κ810ι και το προβλημα του ειναι οτι δεν φορτιζει(δεν εχει καποιο προβλημα ο φορτιστης)....Υπαρχει εγγυηση

 

Ευχαριστω για οποιαδηποτε απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε να μου προτεινετε καποια service points,μενω στη Γλυφαδα,αλλα δεν ξερω,να το παω στη wind η στο Γερμανο,η απευθειας σε καποιο service point??To κινητο ειναι το Κ810ι και το προβλημα του ειναι οτι δεν φορτιζει(δεν εχει καποιο προβλημα ο φορτιστης)....Υπαρχει εγγυηση

 

Ευχαριστω για οποιαδηποτε απαντηση

 

 

Δοκιμασες να καθαρισεις τις επαφες του τηλεφωνου?

Οι περισσοτεροι το αγνοουνε αυτο το βημα ;)

http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε να μου προτεινετε καποια service points,μενω στη Γλυφαδα,αλλα δεν ξερω,να το παω στη wind η στο Γερμανο,η απευθειας σε καποιο service point??To κινητο ειναι το Κ810ι και το προβλημα του ειναι οτι δεν φορτιζει(δεν εχει καποιο προβλημα ο φορτιστης)....Υπαρχει εγγυηση

 

Ευχαριστω για οποιαδηποτε απαντηση

 

Εφοσoν εχεις εγγυηση πηγαινε'το σε service point.

TELESERVICE - Λ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 85 - 210-9614540 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να μην ψάχνεις, το service point που λέει ο Raver είναι στο City Plaza στον πρώτο όροφο.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να καθαρισεις τις επαφες του τηλεφωνου?

Οι περισσοτεροι το αγνοουνε αυτο το βημα ;)

 

 

Nαι,αλλα δυστυχως δεν εγινε κατι μ'αυτο...Ευχαριστω για τη διευθυνση,θα το παω την Πεμπτη και θα ενημερωσω κ εδω μολις εχω νεα

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω κάτι αλλά δεν ξέρω αν γίνεται.

Είμαι στο “Κανονικό” προφίλ και έχω ενεργοποιημένη τη δόνηση.

Θέλω όταν πατάω τη # για να με βάλει σε σιωπηλό mode μαζί με τους ήχους να απενεργοποιεί και τη δόνηση.

Γνωρίζετε αν γίνετε αυτό??

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...