Jump to content

Altec Telecoms


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ITHELA APLA NA TO PO GIATI BLEPO POLLOUS NA EXOUN PROVLIMATA ME KATHISTERISIS STIS GRAMMES K.T.L EKANA AITHSH PRIN 14MERES KAI SIMERA EXO DSL.APO ALTEC TELECOMS.TELIKA EINAI KALITERI APO OTI PISTEUA.EGKRINO...APLA DOKIMASTE KAI THA ALLAKSETE APOPSI....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 100
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

TELIKA TO EXO KANEI PROSOPIKO THEMA!!!VGIKE KAINOURGIO PAKETO ALTEC TELECOMS TO OPOIO PROSFEREI 1024 TAXITITA GIA 5 MINES ME 69 EURO.POLI KALI PROSFORA...AN TO EIXA DEI NWRITERA THA TO EPAIRNA...

 

 

http://www.altectelecoms.gr/viewer.asp?rec=220&lang=1

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ευχαριστημένος ειμαι φίλε μου μέχρι στιγμής με την ΑΛΤΕΚ. Και σε γενικές γραμμές είναι αξιόπιστη εταιρία
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω κ εγω 1024 με φοιτητικο κ παει σφαιρα πιανω 100κβ

το μονο προλημα ειναι οτι εχει θορρυβο το σταθερο παρολο που εχω βαλει φιλτρο ξερει κανιες τι φταει

Link to comment
Share on other sites

GIATI DEN IPARXI EPISIMASMENO GIA TIN ALTEC TELECOMS?

 

Γιατί προφανώς δεν έχει την απαιτούμενη κίνηση ως τώρα,όπως το είπες και μόνος σου.

Αν θες γράφε με μικρά γράμματα καθώς τα κεφαλαία είναι πολύ κουραστικά στην ανάγνωση..

Link to comment
Share on other sites

εχω κ εγω 1024 με φοιτητικο κ παει σφαιρα πιανω 100κβ

το μονο προλημα ειναι οτι εχει θορρυβο το σταθερο παρολο που εχω βαλει φιλτρο ξερει κανιες τι φταει

 

Για δοκίμασε κανένα καινούριο φίλτρο.Ίσως και να μην φταίει η γραμμή dsl.:)

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε κανένα καινούριο φίλτρο.Ίσως και να μην φταίει η γραμμή dsl.:)

εχω δοκιμασει 3-4 αλλα τιποτα το ιδιο:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
και εγώ 6 μήνες έχω altec jetpack 1024 και μια-δυό φορές δεν είχα σύνδεση για 10-15 λεπτά, δηλαδή είχα σχεδόν πάντα, απο ταχύτητες έτσι και έτσι, 70-80% εχω full speed 106-108kb/s και τις υπόλοιπες έχω 60-70 kb/s αν και πολλές φορές έχει για μια δυό μέρες πήγαινε με 30kb/s. Εγώ πάντως πάω για broadband τώρα...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Altecnet Dual: Η πρώτη Double Play λύση από την ALTEC TELECOMS μόνο με 29,99€ κάθε μήνα perisoteres plirofories

 

 

http://www.altectelecoms.gr/viewer.asp?rec=234&lang=1

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι έβαλε μυαλό πάντως. Δεν είχαμε ξανά τέτοιο κρούσμα...

Πάντως αντικειμενικά η ALTEC είναι από τις καλύτερες εταιρίες και από άποψη απόδοσης της συνδεσης και από cc.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και το θέμα

Mου έκοψαν την DSL επειδή κατέβαζα παράνομο υλικό!

black listed for me...altec:whip:

 

Πρώτη φορά το ακούω:blink: .Ευτυχώς που υπάρχει και το απόρρητο τηλεπικοινωνιών...:X Τι άλλο θα ακούσουμε...:!:

Link to comment
Share on other sites

paidia egw pantos tin exw edw kai 2 mines kai exw katevasei apires tainies xwris na gini tipota.mipos to paidi den itan entaksi stis ipoxreosis tou apenanti stin etairia?ti na po!telospanton
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ασχολούμαι καιρό με τις συνδέσεις dls θα σας πω ότι η ALTEC είναι η πιο σωστή η πιο οργανωμένη και η πιο εξυπηρετική εταιρία σταθερής τηλεφωνίας και dsl Οι υπηρεσίες της είναι παρά πολυ καλές με μηδαμινά προβλήματα. Μπορεί να αργεί να κάνει κάποιες κινήσεις σχετικά με τον ανταγωνισμό γιατί όταν θέλει να βγαίνει στον ανταγωνισμό δε θέλει να έχει προβλήματα με τους πελάτες όπως πχ έχουνε οι περισσότερες εταιρίες που βγάλανε το 3 play. Σας Συνιστώ ανεπιφύλακτα την altec.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ασχολούμαι καιρό με τις συνδέσεις dls θα σας πω ότι η ALTEC είναι η πιο σωστή η πιο οργανωμένη και η πιο εξυπηρετική εταιρία σταθερής τηλεφωνίας και dsl Οι υπηρεσίες της είναι παρά πολυ καλές με μηδαμινά προβλήματα. Μπορεί να αργεί να κάνει κάποιες κινήσεις σχετικά με τον ανταγωνισμό γιατί όταν θέλει να βγαίνει στον ανταγωνισμό δε θέλει να έχει προβλήματα με τους πελάτες όπως πχ έχουνε οι περισσότερες εταιρίες που βγάλανε το 3 play. Σας Συνιστώ ανεπιφύλακτα την altec.

 

Καλα κόψε κάτι:p .Δεν διαφωνω οτι εχει αλλάξει και πως προσφέρει καλες υπηρεσίες,αλλα πρωτο μηνυμα μετα απο τρια χρονια που είσαι μέλος του φορουμ και κάνεις τετοιο ποστ!!!

Οχι τιποτα αλλο,μπορει να παρεξηγηθει η προθεση σου;)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ δεν έχω να κερδίσω τίποτα απλά τη γνώμη μου είπα γιατί την έχω πατήσει και εγώ αλλά έχω ακούσει και πολλές γνώμες πάνω σε αυτό το θεμα.Το ότι έκανα αυτό το πόστ αν και έχω το λογαριασμό εδώ και τρία χρονιά είναι επειδή είχα ταλαιπωρεί τόσο πολύ με αυτήν την ιστορία που είπα να πω τη γνώμη μου.

 

Ευχαριστώ και συγνώμη αν παρεξηγήθηκα :)

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και το θέμα

Mου έκοψαν την DSL επειδή κατέβαζα παράνομο υλικό!

black listed for me...altec:whip:

 

Παραμυθια,εχω ενα χρονο altecnet στο γραφειο και εχω κατεβασει 100giga απο τορεντς.Και ξερω πολλους ακομη με altecnet που δεν εχουν το παραμικρο προβλημα.Μαλιστα και η ταχυτητα ειναι απο πολυ καλη εως αριστη.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν έχω κανένα λόγο να αμφισβητήσω κανένα,ουτε να γινει το θέμα "διαξιφισμοι",ειμαι χαρούμενος που η altec άλλαξε.Αυτο μας δείχνει πως οταν σαν καταναλωτες ειμαστε ενωμένοι και αντιδρουμε μαζικα τοτε έχουμε αποτελεσματα.;):)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...