Jump to content

Neonode N2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας και απο εμενα.Ειμαι κατοχος του τηλεφωνου εδω και ενα μηνα σχεδον...Ειναι αμφιλεγομενο μοντελο παντως...εχει αρκετα εντυπωσιακα χαρακτηριστικα που παρ ολο που δεν το παιρνεις στα σοβαρα λογω μεγεθους,αλλα εχει και αρκετες δυσλειτουργειες.Για παραδειγμα μετα απο 2 μερες που το απεκτησα μου εβγαλε προβλημα στα χρωματα της οθονης κ της καμερας.Βεβαιως μου το αντικατεστησαν αμεσως μολις το πηγα στο καταστημα!

Αυτο που ηθελα να σας ρωτησω ειναι αν εχει καποιος υπ οψιν του καποιο τροπο να φευγουν ή να μην φαινονται τοσο πολυ οι γρατζουνιες που δημιουργουνται στην οθονη.Αν ξερει καποιος παρακαλω ας πει καμια ιδεα!!!

 

Κοίτα αυτό και αυτό το link και θα βρεις κάποια αυτοκόλλητα διάφανα τα οποία είναι σαν τα αρχικά αυτοκόλλητα που έχουν σχεδόν όλες οι καινούριες οθόνες κινητών και προστατεύουν το κινητό και από δαχτυλιές και από γρατζουνιές...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 459
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις δημιουργήθηκε ένα καινούριο θέμα το οποίο αφορά στην αντιμετώπιση όλων των προβλημάτων για το Neonode N2. Από εδώ και πέρα παρακαλώ να απευθύνεστε όλοι εκεί για οποιοδήποτε πρόβλημα έχετε σχετικά με το κινητό. Το παρόν θέμα θα παραμείνει βεβαίως ενεργό για οποιαδήποτε άλλη άποψη, γνώμη, παρατήρηση και οτιδήποτε νέο σχετικά με το Neonode N2. Θα υπάρχει δηλαδή για όλες τις άλλες χρήσεις εκτός απ' την αναφορά προβλημάτων.

Μετά την δημιουργία του καινούριου θέματος μεταφέρθηκαν με την βοήθεια του MsK, τον οποίο ευχαριστώ θερμά για την βοήθειά του, τα παλιότερα μηνύματα που έχουν γραφτεί σ' αυτό το θέμα όπως και στο προηγούμενο που αφορούσε το κινητό έτσι ώστε να βρίσκουμε εύκολα λύσεις σε παλιότερα αλλά και σε καινούρια προβλήματα σχετικά με το κινητό μας.

Link to comment
Share on other sites

1)Μηπως ξερει κανεις αν αυτα τα προστατευτικα οθονης κυκλοφορουν στην ελληνικη αγορα?

2)Δεν θα ηταν καλη ιδεα να συγκεντροναμε ολα τα link για downloads καπου?βρηκα μερικα μεσα στο φορουμ διασπαρτα αλλα θα ηταν αρκετα λογικο(Αν υπαρχει ηδη αυτο που λεω συγχωρεστε με που το επαναλαμβανω)

Link to comment
Share on other sites

1)Μηπως ξερει κανεις αν αυτα τα προστατευτικα οθονης κυκλοφορουν στην ελληνικη αγορα?

2)Δεν θα ηταν καλη ιδεα να συγκεντροναμε ολα τα link για downloads καπου?βρηκα μερικα μεσα στο φορουμ διασπαρτα αλλα θα ηταν αρκετα λογικο(Αν υπαρχει ηδη αυτο που λεω συγχωρεστε με που το επαναλαμβανω)

 

1) Αν κάποιος ξέρει να σου απαντήσει στην πρώτη ερώτηση ας το κάνει γιατί δεν ξέρω.

2) Στην 2η ερώτηση τώρα. Αν θέλεις και έχεις την καλή πρόθεση τότε συγκέντρωσε όσα links βρήκες διάσπαρτα σε όλα τα θέματα και γράψε ένα καινούριο μήνυμα στο παρόν θέμα με τα link αριθμημένα και ίσως μια σύντομη περιγραφή. Αυτό κατά την γνώμη μου θα ήταν το καλύτερο. Και μπράβο για την ιδέα σου!

Link to comment
Share on other sites

Δύο πολύ χρήσιμες εφαρμογές θα βρείτε στα παρακάτω link.

1) Η πρώτη είναι μια εφαρμογή την οποία κάνετε unzip στον υπολογιστή και τα αρχεία αυτά τα περνάτε στον φάκελο με τα προγράμματα του κινητού. Μέσα απ' το κινητό στην συνέχεια ανοίγετε την εφαρμογή και (στα Αγγλικά) σας ρωτάει αν θέλετε να εξάγει τα μηνύματα απ' το κινητό στην κάρτα μνήμης. Αν διαλέξετε ναι τότε αυτόματα σε μορφή .txt βγαίνει μια σημείωση με το όνομα SMS στην οποία συμπεριλαμβάνονται όλα τα εισερχόμενα μηνύματα του κινητού. Δυστυχώς ακόμα δεν υποστηρίζονται τα ελληνικά απ' την εφαρμογή κι έτσι μηνύματα με ελληνικούς χαρακτήρες δεν αναγνωρίζονται και περνούν σαν κινέζικα.

Όποιος θέλει μπορεί να κατεβάσει από http://www.redneo.com.......t=3975 αυτό το site κάνοντας κλικ εκεί που λέει SMSExporter.zip.

2) Η δεύτερη εφαρμογή είναι το γνωστό χρονόμετρο που προϋπήρχε μόνο που έχει προστεθεί σ' αυτό μια επιπλέον καρτέλα με την αντίστροφη μέτρηση! Πλέον η εφαρμογή γίνεται πιο χρήσιμη καθώς σε ειδοποιεί όταν τελειώνει ο χρόνος απ' την αντίστροφη μέτρηση ενώ μπορείς να αλλάξεις και το χρώμα του φόντου...

Κατεβάστε το αρχείο .cab από εδώ περάστε το στο κινητό και κάντε κανονικά εγκατάσταση. Εάν έχετε ήδη την εφαρμογή στο κινητό τότε πατήστε να γίνει re-install για να μπει η καινούρια έκδοση στην συσκευή.

 

Επίσης υπάρχει και ένα εργαλείο με το οποίο μπορούμε να φτιάξουμε όλοι μας το δικό μας θέμα για το κινητό. Το δουλεύουμε μέσα απ' τον υπολογιστή. Στην επισυναπτόμενη εφαρμογή θα βρείτε το αρχείο Thememaker.exe που δουλεύει με την τελευταία έκδοση του κινητού. Για να ξεκινήσετε να φτιάχνετε το δικό σας θέμα υπάρχει επίσης ένας φάκελος με το όνομα Mytheme. Σ' αυτό τον φάκελο θα βρείτε όλα τα εικονίδια που χρησιμοποιούνται απ' το κινητό καθώς και το αρχείο Themeinfo.xml (το αρχείο αυτό το ανοίγουμε με το σημειωματάριο -notepad-). Σ' αυτό το αρχείο θα επεξεργαστείτε την δεύτερη γραμμή και θα βάλετε το δικό σας όνομα για το θέμα που θέλετε να φτιάξετε. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να αντικαταστήσετε τα αρχικά εικονίδια με αυτά που θέλετε εσείς να έχει το θέμα σας. ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΘΕ ΕΙΚΟΝΑΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ (pixels) γιατί αυτό θα δημιουργήσει πρόβλημα στο θέμα που θα δημιουργηθεί και στη συνέχεια στο κινητό σας. Αρχίστε με μικρές αλλαγές στην εικόνα background και στη συνέχεια κάντε μεγαλύτερες αλλαγές στα εικονίδια. Αν γνωρίζετε τους κώδικες RGB μπορείτε να αλλάξετε στο αρχείο Themeinfo.xml το χρώμα των γραμμάτων στο μενού για παράδειγμα. Επίσης υπάρχει μια επιλογή στο αρχείο .xml με την οποία μπορείτε να αλλάξετε την θέση και το μέγεθος του ρολογιού καθώς και της ημερομηνίας, της μπαταρίας κλπ. Για να το κάνετε αυτό πρέπει να ψάξετε στο αρχείο .xml να βρείτε την σειρά που αναφέρεται το part= "Status screen", id= "1117" και type="CustomControl". Από κάτω μπορείτε να βρείτε τις θέσεις και τα μεγέθη για να τα αλλάξετε.

Αφού λοιπόν αντικαταστήσετε τις εικόνες που θέλετε και κάνετε όλες τις αλλαγές στο αρχείο .xml τότε μπορείτε να ξεκινήσετε την εφαρμογή "Thememaker.exe" που βρίσκετε στο αρχείο .zip και να διαλέξετε τον φάκελο μέσα στον οποίο βρίσκετε το αρχείο Themeinfo.xml. Η μικρή αυτή εφαρμογή θα δημιουργήσει μέσα στον φάκελο που βρίσκεται το αρχείο .xml ένα αρχείο .nth με το όνομα που διαλέξατε να έχει το θέμα σας.

Έχετε δημιουργήσει το θέμα σας, το αντιγράφετε στο κινητό και είναι έτοιμο!

Από εδώ θα κατεβάσετε το αρχείο .zip για να ξεκινήσετε να δημιουργείτε τα δικά σας θέματα.

 

Έχω ήδη ξεκινήσει να φτιάχνω ένα θέμα με σκύλους το οποίο ελπίζω να το τελειώσω σύντομα και να σας αρέσει. Ελπίζω να δούμε καινούρια θέματα από όλους με πολύ φαντασία...

Link to comment
Share on other sites

Μια καινούρια εφαρμογή ανέβασα εδώ με την οποία κάνετε επανεκκίνηση της συσκευής αυτόματα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δύο πολύ χρήσιμες εφαρμογές θα βρείτε στα παρακάτω link.

1) Η πρώτη είναι μια εφαρμογή την οποία κάνετε unzip στον υπολογιστή και τα αρχεία αυτά τα περνάτε στον φάκελο με τα προγράμματα του κινητού. Μέσα απ' το κινητό στην συνέχεια ανοίγετε την εφαρμογή και (στα Αγγλικά) σας ρωτάει αν θέλετε να εξάγει τα μηνύματα απ' το κινητό στην κάρτα μνήμης. Αν διαλέξετε ναι τότε αυτόματα σε μορφή .txt βγαίνει μια σημείωση με το όνομα SMS στην οποία συμπεριλαμβάνονται όλα τα εισερχόμενα μηνύματα του κινητού. Δυστυχώς ακόμα δεν υποστηρίζονται τα ελληνικά απ' την εφαρμογή κι έτσι μηνύματα με ελληνικούς χαρακτήρες δεν αναγνωρίζονται και περνούν σαν κινέζικα.

Όποιος θέλει μπορεί να κατεβάσει από http://www.redneo.com.......t=3975 αυτό το site κάνοντας κλικ εκεί που λέει SMSExporter.zip.

2) Η δεύτερη εφαρμογή είναι το γνωστό χρονόμετρο που προϋπήρχε μόνο που έχει προστεθεί σ' αυτό μια επιπλέον καρτέλα με την αντίστροφη μέτρηση! Πλέον η εφαρμογή γίνεται πιο χρήσιμη καθώς σε ειδοποιεί όταν τελειώνει ο χρόνος απ' την αντίστροφη μέτρηση ενώ μπορείς να αλλάξεις και το χρώμα του φόντου...

Κατεβάστε το αρχείο .cab από εδώ περάστε το στο κινητό και κάντε κανονικά εγκατάσταση. Εάν έχετε ήδη την εφαρμογή στο κινητό τότε πατήστε να γίνει re-install για να μπει η καινούρια έκδοση στην συσκευή.

 

Επίσης υπάρχει και ένα εργαλείο με το οποίο μπορούμε να φτιάξουμε όλοι μας το δικό μας θέμα για το κινητό. Το δουλεύουμε μέσα απ' τον υπολογιστή. Στην επισυναπτόμενη εφαρμογή θα βρείτε το αρχείο Thememaker.exe που δουλεύει με την τελευταία έκδοση του κινητού. Για να ξεκινήσετε να φτιάχνετε το δικό σας θέμα υπάρχει επίσης ένας φάκελος με το όνομα Mytheme. Σ' αυτό τον φάκελο θα βρείτε όλα τα εικονίδια που χρησιμοποιούνται απ' το κινητό καθώς και το αρχείο Themeinfo.xml (το αρχείο αυτό το ανοίγουμε με το σημειωματάριο -notepad-). Σ' αυτό το αρχείο θα επεξεργαστείτε την δεύτερη γραμμή και θα βάλετε το δικό σας όνομα για το θέμα που θέλετε να φτιάξετε. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να αντικαταστήσετε τα αρχικά εικονίδια με αυτά που θέλετε εσείς να έχει το θέμα σας. ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΘΕ ΕΙΚΟΝΑΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ (pixels) γιατί αυτό θα δημιουργήσει πρόβλημα στο θέμα που θα δημιουργηθεί και στη συνέχεια στο κινητό σας. Αρχίστε με μικρές αλλαγές στην εικόνα background και στη συνέχεια κάντε μεγαλύτερες αλλαγές στα εικονίδια. Αν γνωρίζετε τους κώδικες RGB μπορείτε να αλλάξετε στο αρχείο Themeinfo.xml το χρώμα των γραμμάτων στο μενού για παράδειγμα. Επίσης υπάρχει μια επιλογή στο αρχείο .xml με την οποία μπορείτε να αλλάξετε την θέση και το μέγεθος του ρολογιού καθώς και της ημερομηνίας, της μπαταρίας κλπ. Για να το κάνετε αυτό πρέπει να ψάξετε στο αρχείο .xml να βρείτε την σειρά που αναφέρεται το part= "Status screen", id= "1117" και type="CustomControl". Από κάτω μπορείτε να βρείτε τις θέσεις και τα μεγέθη για να τα αλλάξετε.

Αφού λοιπόν αντικαταστήσετε τις εικόνες που θέλετε και κάνετε όλες τις αλλαγές στο αρχείο .xml τότε μπορείτε να ξεκινήσετε την εφαρμογή "Thememaker.exe" που βρίσκετε στο αρχείο .zip και να διαλέξετε τον φάκελο μέσα στον οποίο βρίσκετε το αρχείο Themeinfo.xml. Η μικρή αυτή εφαρμογή θα δημιουργήσει μέσα στον φάκελο που βρίσκεται το αρχείο .xml ένα αρχείο .nth με το όνομα που διαλέξατε να έχει το θέμα σας.

Έχετε δημιουργήσει το θέμα σας, το αντιγράφετε στο κινητό και είναι έτοιμο!

Από εδώ θα κατεβάσετε το αρχείο .zip για να ξεκινήσετε να δημιουργείτε τα δικά σας θέματα.

 

Έχω ήδη ξεκινήσει να φτιάχνω ένα θέμα με σκύλους το οποίο ελπίζω να το τελειώσω σύντομα και να σας αρέσει. Ελπίζω να δούμε καινούρια θέματα από όλους με πολύ φαντασία...

hey salamandra...gia ekhghse ligo<<<<<<<<<<<<Σ' αυτό το αρχείο θα επεξεργαστείτε την δεύτερη γραμμή και θα βάλετε το δικό σας όνομα για το θέμα που θέλετε να φτιάξετε. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να αντικαταστήσετε τα αρχικά εικονίδια με αυτά που θέλετε εσείς να έχει το θέμα σας.>>>>>>>>pou aneferes pio panw.....prospathw na to kanw alla mou bgazei error sto parathyro

Link to comment
Share on other sites

hey salamandra...gia ekhghse ligo<<<<<<<<<<<<Σ' αυτό το αρχείο θα επεξεργαστείτε την δεύτερη γραμμή και θα βάλετε το δικό σας όνομα για το θέμα που θέλετε να φτιάξετε. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να αντικαταστήσετε τα αρχικά εικονίδια με αυτά που θέλετε εσείς να έχει το θέμα σας.>>>>>>>>pou aneferes pio panw.....prospathw na to kanw alla mou bgazei error sto parathyro

 

Στο συμπιεσμένο αρχείο που έχω αρχικά όταν το αποσυμπιέσεις υπάρχει ένας φάκελος με το όνομα My theme, τον ανοίγεις και μέσα υπάρχει ένα αρχείο με όνομα Themeinfo.xml. Αυτό το αρχείο το επεξεργάζεσαι με το σημειωματάριο του υπολογιστή σου... Μόλις το ανοίξεις με το σημειωματάριο στην δεύτερη γραμμή γράφει Name και βάζεις το όνομα που θέλεις για το θέμα που θα κάνεις. Αφού γράψεις το όνομα που θες να έχει το καινούριο σου θέμα το αποθηκεύεις αυτό το αρχείο και το κλείνεις. Τώρα για να βάλεις τις εικόνες που θες τότε στον φάκελο My theme υπάρχουν όλοι οι φάκελοι που περιέχουν όλα τα εικονίδια που χρησιμοποιεί το κινητό. Απ' τα εικονίδια του μενού, τα βελάκια και όλα τα εικονίδια γενικώς που βλέπεις στην οθόνη του κινητού σου. Εσύ βρίσκεις το εικονίδιο που θέλεις να αλλάξεις π.χ. το εικονίδιο για τα μηνύματα που υπάρχει ήδη με τον φάκελο εσύ μπορεί να θέλεις να το κάνεις μια βόμβα... Για να το κάνεις αυτό πας στον φάκελο Neoexplorer βρίσκεις το εικονίδιο με τον φάκελο, αφήνεις το ίδιο όνομα που έχει αυτό το εικονίδιο και το αντικαθιστάς με την βόμβα. Όμως χωρίς να πειράξεις το όνομά του ή τις διαστάσεις του. Αλλάζεις απλώς το εικονίδιο από φάκελο σε βόμβα.

Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να μου γράψει αναλυτικά τις ρυθμίσεις για Internet και Wap της Cosmote γιατί τις θέλω για πελάτη?

 

ευχαριστώ πάρα πολύ.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

salamadra katarxas na se euxaristhsw pou me apanthses but

exw problhma...allazw opws mou les ekei pou lewi name sth 2h seira to apotheikeuw alla meta pou paw na to anoiksw me to programma mou bgazei error(failed exid code 27)kai dimiourgei ena kainourio arxeio dll.rc!!!!!:S....an mporeis na me bohthseis!!!euxaristw kai pali!

Link to comment
Share on other sites

salamadra katarxas na se euxaristhsw pou me apanthses but

exw problhma...allazw opws mou les ekei pou lewi name sth 2h seira to apotheikeuw alla meta pou paw na to anoiksw me to programma mou bgazei error(failed exid code 27)kai dimiourgei ena kainourio arxeio dll.rc!!!!!:S....an mporeis na me bohthseis!!!euxaristw kai pali!

 

Θα μπορούσα να σε βοηθήσω αν το προγραμματάκι αυτό ήταν δικό μου. Δυστυχώς δεν είναι δικό μου και γι' αυτό δεν μπορώ να σε βοηθήσω περισσότερο. Αν θέλεις μπορείς να απευθυνθείς στο εδώ που είναι το θέμα στα Αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

μα ρωτάω γιατί έψαξα και δεν τις βρήκα.

 

κάποια βοήθεια?

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

μα ρωτάω γιατί έψαξα και δεν τις βρήκα.

 

κάποια βοήθεια?

 

Δηλαδή αυτές που είναι στον σύδεσμο που βρίσκεται στο προηγούμενο μήνυμά μου δεν είναι οι ρυθμίσεις για τα MMS και το WAP για Cosmote? Αν δεν είναι δεν μπορώ να σου πω κάτι παραπάνω γιατί δεν έχω cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πήγα την προηγούμενη εβδομάδα σε ΟΤΕSHOP και ρώτησα για το Ν2 το οποίο το δίνουν 95Ευρο. Η υπάλληλος μου είπε ότι δεν έχουν αρχίσει την παραλαβή του από την εταιρία και είναι άγνωστο πότε θα το έχουν. Γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω? Με αυτή την τιμή το θεωρώ ευκαιρία.
Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

Μου κανει τρομερη εκπληξη που συνεχιζουν να το φερνουν.

Σαν κατοχος το πηρα νομιζα στο ναδιρ αλλα φαινεται κατικανει ακομα, για 95 ευρω ψηνομαι να το παρω και 2ο παντως

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητάκι ειναι απλά Super!!!Το είχα πάρει 350 ευρώ όταν πρωτοβγήκε - αν και σε καμια περίπτωση δεν αξίζει αυτά τα λεφτά - το πούλησα κάποια στιγμή αλλά και πάλι το ξαναπήρα καινούριο γιατί απλά μου έλειπε...με έχει βολέψει απίστευτα αν και έχει αρκετά μειονεκτήματα!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πήγα την προηγούμενη εβδομάδα σε ΟΤΕSHOP και ρώτησα για το Ν2 το οποίο το δίνουν 95Ευρο. Η υπάλληλος μου είπε ότι δεν έχουν αρχίσει την παραλαβή του από την εταιρία και είναι άγνωστο πότε θα το έχουν. Γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω? Με αυτή την τιμή το θεωρώ ευκαιρία.

 

Δεν είμαι σίγουρος γι' αυτό αλλά νομίζω ότι τα oteshop δεν το είχαν καθόλου από παλιά το κινητό. Το έφερνε σίγουρα η Wind, o Γερμανός αλλά δεν ξέρω για τα oteshop. Πάντως όντως είναι φοβερό το κινητάκι!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σίγουρος γι' αυτό αλλά νομίζω ότι τα oteshop δεν το είχαν καθόλου από παλιά το κινητό. Το έφερνε σίγουρα η Wind, o Γερμανός αλλά δεν ξέρω για τα oteshop. Πάντως όντως είναι φοβερό το κινητάκι!

 

http://www.oteshop.gr/product_details.asp?prid=1574&hop=p&cid=&gcid=7

Το Link με την συσκευή στο ΟΤΕSHOP. Πήγα σήμερα και ρώτησα αν υπάρχει. Μου είπαν ότι το είχαν φέρει τέλος Νοεμβρίου σε λίγα κομμάτια σαν ‘παρακατιανό’ όπως χαρακτηριστικά μου είπε η υπάλληλος και ότι δεν το έχουν πλέον.

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

http://www.oteshop.gr/product_details.asp?prid=1574&hop=p&cid=&gcid=7

Το Link με την συσκευή στο ΟΤΕSHOP. Πήγα σήμερα και ρώτησα αν υπάρχει. Μου είπαν ότι το είχαν φέρει τέλος Νοεμβρίου σε λίγα κομμάτια σαν ‘παρακατιανό’ όπως χαρακτηριστικά μου είπε η υπάλληλος και ότι δεν το έχουν πλέον.

 

Τότε δεν χάνεις και τίποτα να ρωτήσεις και σε άλλο oteshop γιατί το καθένα φέρνει κομμάτια για το ίδιο το κατάστημα απ' όσα ξέρω. Άρα μπορεί σε κάποιο άλλο κατάστημα να το βρεις διαθέσιμο.

Είναι εξαιρετική τιμή για το κινητό πάντως!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να μου πείτε αν αξίζει να το πάρω γιατί έχουν μαζευτεί αρκετές σελίδες και που να διαβάσω!!!

Αυτό που δεν έχω καταλάβει κυρίως είναι αν είναι smartphone ή απλό το λειτουργικό του, δεν έχω βρεί το SAR και που είναι η καλύτερη προσφορά!

Δυο λογάκια!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...