Jump to content

Neonode N2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες κανένας άλλος με ν2? Αν τα βρούμε με τον πωλητή κάνω την παραγγελία.

σαλαμάνδρα είσαι ακόμη μέσα έτσι? Μην πάρω 2 μπαταρίες για την πάρτη μου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 459
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως αντί να το χω να κάθεται αν θέλει κανείς κάτι στείλτε pm να τα πούμε.

 

 

SOS!!!

σημερα εφαγε τη πρωτη τουμπα το μικρακι κ εσπασε η οθονη :cry::cry::cry:

 

φιλε αν εχεις ακομα το κινητακι θα ηθελα να μου αν μπορεις να μου δωσεις την οθονη κ ποσα χρηματα φυσικα!

 

κατα τα αλλα λειτουργει κανονικα, αλλα η μιση οθονη ειναι off!

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο. -------Oscar Wilde
Link to comment
Share on other sites

σαλαμάνδρα είσαι ακόμη μέσα έτσι? Μην πάρω 2 μπαταρίες για την πάρτη μου!!!

 

Λυπάμαι, αλλά με αυτή την τιμή αγοράζω την μπαταρία και από εδώ. Είμαι μέσα μόνο εάν η τιμή πέσει αρκετά. Αλλιώς δεν έχει νόημα για εμένα. Ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον σου.

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι, αλλά με αυτή την τιμή αγοράζω την μπαταρία και από εδώ. Είμαι μέσα μόνο εάν η τιμή πέσει αρκετά. Αλλιώς δεν έχει νόημα για εμένα. Ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον σου.

 

Πες μου πραγματικά πού θα βρεις μπαταρία με 25 δολλάρια. Τεσπα, ό,τι νομίζεις.

Ο πωλητής συμφώνησε για 25 δολλάρια, αν θες στείλε μου σήμερα, αλλιώς παραγγέλνω για μένα μόνο

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχες αναφέρει ξανά ότι έπεσε στα 25 δολλάρια ( = 18 ευρώ), οπότε λογικά δεν το ξέρει η salamandra...

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχες αναφέρει ξανά ότι έπεσε στα 25 δολλάρια ( = 18 ευρώ), οπότε λογικά δεν το ξέρει η salamandra...

Και 32 δολλάρια είναι καλύτερη τιμή από τα 32 ευρά πάντως...

Ενδιαφέρεσαι μήπως? Κάνας άλλος?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά όχι, δεν έχω το συγκεκριμένο τηλέφωνο. Θα πρότεινα να στείλεις ένα ΡΜ στη Σαλαμάνδρα, αφού ενδιαφέρεται για χαμηλότερη τιμή όπως είπε νωρίτερα.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά όχι, δεν έχω το συγκεκριμένο τηλέφωνο. Θα πρότεινα να στείλεις ένα ΡΜ στη Σαλαμάνδρα, αφού ενδιαφέρεται για χαμηλότερη τιμή όπως είπε νωρίτερα.

 

thief ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου αλλά συνεννοήθηκα με τον SCHUMIFER με PM μόλις έμαθα για την καινούρια τιμή.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Θεωρητικά μιλάμε για μαμά μπαταρία. Και όχι τυπικά δεν προλαβαίνεις, εδώ και πολλές μέρες πρέπει να είναι στο δρόμο. Αλλά μπορώ να σου δώσω τα στοιχεία του στο ebay να επικοινωνήσεις
Link to comment
Share on other sites

Κανά mAh παραπάνω δεν δίνει? Στείλε τα στοιχεία όποτε μπορείς, καθώς και τι μπαταρία είναι τελικά!

Ευχαριστώ,

Κυριάκος

Link to comment
Share on other sites

Κανά mAh παραπάνω δεν δίνει? Στείλε τα στοιχεία όποτε μπορείς, καθώς και τι μπαταρία είναι τελικά!

Ευχαριστώ,

Κυριάκος

 

Σόρυ κι όλας, το μέγεθος της μπαταρίας το θυμάσαι? Πού να χωρέσουν περισσότερα maH εκεί μέσα???:blink:

Link to comment
Share on other sites

Σόρυ κι όλας, το μέγεθος της μπαταρίας το θυμάσαι? Πού να χωρέσουν περισσότερα maH εκεί μέσα???:blink:

 

Καλά ρε παιδί μου, έλεγα μήπως το πήγανε στα 900, στα 1000, δεν μιλάω για καμιά τεράστια διαφορά!:X

Δες και εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=223323&page=27

αν μπορείς να με βοηθήσεις γιατί τη Cosmote θα τη... :kill::shoot::rocket::whip::hunter:

Edited by ryk
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδιά το τηλεφωνάκι είναι φοβερό!Γνωρίζουμε αν υπάρχει ακόμα σε κανένα κατάστημα;Στο skroutz ,δυστυχώς, δεν βλέπω κάτι..Μόνο στο ebay βρήκα ένα κομμάτι με 99$.Καλή η τιμή αλλά φοβάμαι το τελωνείο και τα έξοδα αποστολής.. Edited by chba
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Έχω πρόβλημα με το κινητό. Δεν ανοίγει η συσκευή. Δεν πρέπει να είναι θέμα μπαταρίας γιατί φαίνεται να φωτίζεται η οθόνη όταν φορτίζει. Καμιά ιδέα για το τι μπορεί να φταίει? Edited by konstantinos7

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Για να σιγουρευτείς προσπάθησε να φορτίσεις την μπαταρία χειροκίνητα εκτός του κινητού και ξαναδοκίμασε. Δε θα κρατήσει για πολύ αλλά μπορεί να παίξει
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς χειροκίνητα εκτός του κινητού? Πώς θα το κάνω αυτό?

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μηπως ειχε καποιος κανενα θεμα με το ακουστικο-ηχειο του κινητου?

Ξαθνηκα σταματησε να λειτουργει, απλα ισως πιεστηκε στην τσεπη μεσα (τη διαρκεια εξετασης, παλι καλα περασα το μαθημα!!!)

Οταν συνδεσω οτιδηποτε πανω ολα λειτουργουν αψογα, ειτε βαλω καλωδιο Usb, φορτιστη, ακουστικα ολα λειτουργουν αψογα.

Το εγχειρησα κιολας αλλα δεν εβγαλα ακρη.

Μου μενει να το στειλω στη Myphonesa αλλα δεν ξερω κατα ποσο αξιζει μιας και κοστος σερβις, αποστολης,...

Το πουλανε 120 ευρω και στο ebay εχει 80 περιπου

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
να ρωτησω κατι?

 

μπορουμε να μεταφερουμε τα μηνυματα με καποιο τροπο στον υπολογιστη απο το κινητο ??

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2955489#post2955489

Έχω γράψει εδώ σχετικά... αν θελήσεις την εφαρμογή πες μου να την ανεβάσω online.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε μου!!

 

να σε ρωτησω μπορει να γινει η διαδικασια μεσω της καρτας μνημης? γιατι εχω χασει το καλωδιο μεταφορας δεδομενων!

 

επισης, υπαρχει αλλη λυση για μεταφορα μηνυματων με ελληνικους χαρακτηρες? πχ τα προγραμματα που ειναι για κινητα windows mobile

θα δουλευουν λες ??

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι, αλλά έχω αρκετό καιρό που δεν το χρησιμοποιώ το κινητό, γι' αυτό δε θυμάμαι αν γίνεται η διαδικασία μέσω της κάρτας μνήμης. Επίσης δεν ξέρω αν μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάποιες άλλες εφαρμογές γι' αυτό το σκοπό, δε χάνεις να δοκιμάσεις. Πάντως δεν υπάρχει εφαρμογή που να κρατάει τα μηνύματα με ελληνικούς χαρακτήρες.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Ξαναπηρα το κινητο απο νετ... για 2η συσκευη ειναι οτι πρεπει. Αν δεν μου ειχε χαλασει το 2008 θα το ειχα στανταρ ολα αυτα τα χρονια σα δευτερη συσκευη. Το χρησιμοποιει κανεις? Αξιζει να βαλω κανενα προγραμμα?
Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

Είναι μια πολύ καλή συσκευή. Εγώ δεν χρησιμοποιώ πλέον το κινητό επειδή δεν έχει πολύ δυνατή ένταση ήχου κλήσης και λόγω μπαταρίας. Κατά τα άλλα είναι πολύ καλό κινητό. Τώρα για προγράμματα δεν ξέρω τι μπορείς να βρεις online τόσο καιρό μετά. Ρίξε μια ματιά στις προηγούμενες σελίδες του συγκεκριμένου theat και θα βρεις πολλά πράγματα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...