Jump to content

Neonode N2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μπορείτε να μου πείτε αν αξίζει να το πάρω γιατί έχουν μαζευτεί αρκετές σελίδες και που να διαβάσω!!!

Αυτό που δεν έχω καταλάβει κυρίως είναι αν είναι smartphone ή απλό το λειτουργικό του, δεν έχω βρεί το SAR και που είναι η καλύτερη προσφορά!

Δυο λογάκια!

1,77 το SAR του νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 459
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

επειδη σκεφτομαι να το αγορασω το τηλεφωνο,εγγυηση απο ποιον εχει??μηπως λογο της χρεωκοπειας της εταιριας δεν υφισταται πλεον εγγυηση?
Link to comment
Share on other sites

επειδη σκεφτομαι να το αγορασω το τηλεφωνο,εγγυηση απο ποιον εχει??μηπως λογο της χρεωκοπειας της εταιριας δεν υφισταται πλεον εγγυηση?

 

Δεν έχει σχέση η χρεωκοπία της Neonode AB στο Ελληνικό χρηματιστήριο με την Myphone S.A. η οποία εισάγει το κινητό στην Ελλάδα και είναι υπεύθυνη για το service του. Έχεις 1 χρόνο εγγύηση από κάθε κατάστημα που θα το αγοράσεις.

Link to comment
Share on other sites

Τότε δεν χάνεις και τίποτα να ρωτήσεις και σε άλλο oteshop γιατί το καθένα φέρνει κομμάτια για το ίδιο το κατάστημα απ' όσα ξέρω. Άρα μπορεί σε κάποιο άλλο κατάστημα να το βρεις διαθέσιμο.

Είναι εξαιρετική τιμή για το κινητό πάντως!!

 

παιδια ρωτησα σε ενα oteshop και μου ειπαν οτι υπαρχουν 6 κομματια σε ολη την ελλαδα.δυσκολα τα πραγματα.οποιος το θελει πρεπει να βιαστει....

Link to comment
Share on other sites

ποπο το θελω...:p

σκεφτομουν να το παρω παλια αλλα ηταν ακριβο...αλλα με 95 ευρω ειναι πολυ καλη τιμουλα.

Link to comment
Share on other sites

επειδη εψαξα αλλα δε βρηκα...μπορουμε να πειραξουμε τη registry; κατι διαβασα στο redneo αλλα δεν καταλαβα...ειναι λιγο περιεργο site, δεν εχει απο καπου να κατεβασεις, θα πρεπει να μαντεψεις απο που πρεπει...

επισης μπορουμε να κανουμε scroll στο μηνυμα οταν συντασουμε ενα; θελω να δω πιο πανω τι εγραψα αλλα δε μπορω, ή θελω να σβησω ενα γραμμα πιο πριν αλλα δε μπορω..

 

πολυ ομορφουλι...απιστευτα μικρο και τελικα πολυ ευχρηστο και γρηγορο..:)

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε μηπως σε ποια oteshop ειναι τα εναπομείναντα?
Link to comment
Share on other sites

ειναι διασπαρτα σε ολη την Ελλαδα...Αιγιο, Σπαρτη κλπ..μπορει να λεω και ασχετα μερη αλλα για να καταλαβεις..στην Αθηνα ηταν σε ενα μονο αλλα ηταν πιασμενο...

 

σ'αυτο που ρωτας, οπως ειδες ρωτησα κι εγω απο πανω :p..μαλλον πρεπει να το σβησεις..

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση αν ξερει καποιος..εχει δοκιμασει κανεις να περασει μηνυματα απο wm smartphone στο Ν2;
Link to comment
Share on other sites

γνωριζετε σε ποια σειρα του xml ειναι τα στοιχεια για τα εικονιδια στην οθονη αναμονης; θελω να τους αλλαξω θεση..:p
Link to comment
Share on other sites

γνωριζετε σε ποια σειρα του xml ειναι τα στοιχεια για τα εικονιδια στην οθονη αναμονης; θελω να τους αλλαξω θεση..:p

 

Κάνε search με την λέξη status screen, ή battery. Αυτά είναι αλλά είναι δύσκολο να τα βάλεις σε μια θέση ακριβώς. Αν το βρεις πως γίνεται πες μου κι εμένα γιατί ψάχνω καιρό!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Μόλις πήρα κ εγώ το neonode...

 

Μια γρήγορη ερώτηση: πριν τη πρώτη φόρτιση πρέπει να αφήσω την μπαταρία να τελειώσει, ε? Η να το βάλω αμέσως??

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Μόλις πήρα κ εγώ το neonode...

 

Μια γρήγορη ερώτηση: πριν τη πρώτη φόρτιση πρέπει να αφήσω την μπαταρία να τελειώσει, ε? Η να το βάλω αμέσως??

οτι θελεις, δε θα αλλαξει απολυτως τιποτα. απλα τις πρωτες φορτισεις προσεξε να ειναι πληρης φορτισεις-εκφορτισεις.

 

σαλαμανδρα ειναι λιγο μπερδεμα, πρεπει να εχει κι αλλες παραμετρους και αν δεν ξερουμε τι ακριβως παιζει δε γινεται κατι :O

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής πάντως, πολύ καλές εντυπώσεις.

 

Τα μόνα αρνητικά:

 

Ψιλοκόλλησε μια-δυο φορές για κάποια δευτερόλεπτα όταν ήρθε μήνυμα

Το πληκτρολόγιο ξεκλειδώνει (?) όταν έρχεται νέο μήνυμα??

Δεν έρχονται πάντα αναφορές παράδοσης, αν και τα μηνύματα πάνε κανονικά

Μετά το update, στη σύνταξη μηνυμάτων υπάρχουν για γρήγορη πρόσβαση μόνο ελληνικά και Ρώσικα Τ9 (!)

 

Είμαι σίγουρος ότι μέχρι αύριο θα έχω βρει κ άλλα :p

 

Γενικά είναι πολύ βολικό κινιτάκι πιστεύω θα τα πάμε μιαααααα χαρά :D

Link to comment
Share on other sites

ξεκλειδωνει αλλα ξανακλειδωνει μετα, αυτο εχω παρατηρησει. αναφορες ερχονται μονο οταν ειναι μονο το μηνυμα και οχι διπλο(πανω απο 160 χαρακτηρες), ισως σου ετυχε. στη συνταξη βαζεις οποιες γλωσσες θες. εμενα ειχε μονο ελληνικα και εβαλα και τα αγγλικα..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Μόλις πήρα κ εγώ το neonode...

 

Μια γρήγορη ερώτηση: πριν τη πρώτη φόρτιση πρέπει να αφήσω την μπαταρία να τελειώσει, ε? Η να το βάλω αμέσως??

 

kali xronia .

apo pou kai poso file mou?

giati vrisko mono metaxirismena pleon....vitrinas, platis opos mou ta lene

Link to comment
Share on other sites

ξεκλειδωνει αλλα ξανακλειδωνει μετα, αυτο εχω παρατηρησει. αναφορες ερχονται μονο οταν ειναι μονο το μηνυμα και οχι διπλο(πανω απο 160 χαρακτηρες), ισως σου ετυχε. στη συνταξη βαζεις οποιες γλωσσες θες. εμενα ειχε μονο ελληνικα και εβαλα και τα αγγλικα..

 

Από e-shop το πήρα, αλλά πάει... Μάλλον ήταν το ένα και μοναδικό και ελπίζω να μην είναι και ελαττωματικό!!:confused:

 

Σχετικά με την αυτονομία, από το μεσημέρι της Πρωτοχρονιάς και είναι στα μισά η μπαταρία. Άρα λογικά θα με φτάσει μέχρι Δευτέρα δηλαδή 4 μερούλες. Για πρώτη φόρτιση είναι σούπερ δεδομένου μεγέθους, βάρους κλπ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...