Jump to content

Microsoft Windows Mobile Device Center για Windows Vista


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Microsoft Windows Mobile Device Center Driver for Windows Vista

 

_http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=83d513ea-9df9-4920-af33-3a0e2e4e7beb&DisplayLang=en

 

Ορματε παλικαρια μου !!!:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και οπως παντα η microsoft ζηταει validation.Ευτυχως που τα εχω νομιμα και το κατεβασα.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα.....

Τι ακριβώς είναι αυτό;

 

ορίστε και ένα mini review

 

 

εμένα δυστυχώς τα RTM δεν είναι πλέον genuine και δεν το κατέβασα. δεν βιάζομαι όμως, μέχρι να δω τι θα κάνω με νέο pc και τα vista. το beta πάντως μου έιχε δουλέψει μια χαρά...

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα κατέβηκε χωρίς πρόβλημα παρότι ζήτούσε validation. Έχω τα RTM που λειτουργούν σε δοκιμαστική λειτουργία 30 ημερών για (πάντα!!!), και έχω κατεβάσει όλα τα updates που έχουν βγει μέχρι σήμερα.
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα κατέβηκε χωρίς πρόβλημα παρότι ζήτούσε validation. Έχω τα RTM που λειτουργούν σε δοκιμαστική λειτουργία 30 ημερών για (πάντα!!!), και έχω κατεβάσει όλα τα updates που έχουν βγει μέχρι σήμερα.

τα δικά μου όμως είναι μεταλλαγμένα RTM σε RC2. το πιάσες το υπονοούμενο??;)

δεν πείραζει θα τα αφήσω να λήξουν σε μερικές μέρες και βλέπουμε. έτσι κι αλλίως για εκπαιδευτικό σκοπό τα είχα, δεν ήταν το κύριο λειτουργικό μου...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παιδιά.... Και το είχα συνδεδεμένο μονίμως με το laptop που έχω XP...

Επιτέλους!!! Και πάλι Thanks για την ενημέρωση!

Link to comment
Share on other sites

Intel pentium M processor 760

(2GH, 533MHZ FSB, 2MB L2 cache)

512MB

100GB HDD

1GB DDR (SUPPORT DUAL CHANNEL)

Καλός είσαι αλλά γιά πες μας και την κάρτα οθόνης. Γιά να μπουν τα Vista ταυτόχρονα με τα XP, πρέπει να υπάρχει δεύτερος δίσκος η να γίνει ξεχωριστό partition στο δίσκο σου γι αυτά. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΩ ΤΟ XDA ORBIT WM6 ΜΕ LAPTOP ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ VISTA.ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΤΟ WINDOWS MOBILE DEVICE CENTER ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ "ΒΛΕΠΕΙ" ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟ OUTLOOK.ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος το Orbit ειναι το Artemis. Εγω παντως που εχω το Artemis και εκανα χθες update τα Windows Mobile σε 6 δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα με τα Vista στο laptop μου.

 

Απλως στην αρχη ξετικαρισα στο Ρυθμισεις>Συνδεσεις>USB σε PC τη χρηση προχωρημενης λειτουργιας (αυτο και στα WM5 χρειαζοταν).

 

Επειτα κατηργησα ολα τα partnerships που υπηρχαν στο WMDC και εκανα εκ νεου αναγνωριση του Artemis και εκει ορισα τι να συγχρονιζει κλπ.

 

Το outlook πως εξαφανιστηκε? Αν εννοεις στο laptop δεν το καταλαβαινω. Στο Artemis παντως ειναι εκει που ηταν παντα, στα μηνυματα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
παιδια με vista πως κανω συνχρονισμο,εγκατασταση εφαρμογων κλπ στο ppc αφου δεν παιρνουν το activesync?
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

παιδια με vista πως κανω συνχρονισμο,εγκατασταση εφαρμογων κλπ στο ppc αφου δεν παιρνουν το activesync?

 

Τα Vista εχουν built-in το activesync. Οταν συνδεσεις το ppc αν δε στο ανοιξει αυτόματα πήγαινε στο Control Panel -> κεντρο συσκευων των Windows Mobile.

Link to comment
Share on other sites

παιδια με vista πως κανω συνχρονισμο,εγκατασταση εφαρμογων κλπ στο ppc αφου δεν παιρνουν το activesync?

 

 

Θα χρειαστεις το Windows mobile device center 6.1 το οποιο θα το κατεβασεις απο την microsoft

 

http://www.microsoft.com/windowsmobile/devicecenter.mspx

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

εκανα εγκατασταση στο pc το windows mobile device handbook για vista αλλα μετα τι κανω δε μπορω να καταλαβω παιδευομαι 3 μερες τωρα

 

 

 

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eχω ενα dell axim x51.

Με Windows XP δεν εχει κανενα προβλημα με το ActiveSync Κανω εγκατασταση εφαρμογων και εχω Internet.

 

Στα Vista ενω το βρισκει βλεπω μονο τα περιεχομενα του. Ουτε εφαρμογες μπορω να περασω μπορω (μου ζητα ActiveSync 3.5 or Later) ουτε φυσικα Internet.

Oυτε κατω δεξια βγαζει icon

 

 

Στο status του axim λεει ActiveSync Conected

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...