Jump to content

Πόσα sms στέλνετε σε ημερήσια βάση;


 Κοινοποίηση

Πόσα sms στέλνετε σε ημερίσια βάση?  

173 members have voted

  1. 1. Πόσα sms στέλνετε σε ημερίσια βάση?

    • 0 - 30
      153
    • 30 - πολύ περισσότερα (πόσα?)
      20


Recommended Posts

Έχω κινητό από το 1996... ζήτημα να έχω στείλει καμμιά 30αριά sms σε αυτά τα 11 χρόνια !!! :lol:

 

δεν μπορω να το διανοηθώ...:X

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 118
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατί τέτοια αντίδραση ? Αφού το τηλέφωνο είναι σαφώς πολύ πιο εξυπηρετικό,γρήγορο και πλέον και φθηνό... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα για περιπτωσεις οπως παραδειγματος χαρη πρωτοχρονια που δε θελεις να πιασεις την παρλα με καποιον,αλλα θελεις να πεις ενα απλο χρονια πολλα βολευει το απλο σμς
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

40-50 την ημερα!!!ειμαι πολυ του sms.δεν μου αρεσει και πολυ η ομιλια ασχετα οι 6 ωρες δωρεαν....τις χρησιμοποιω στη δουλεια....στα γκομενηλικια παει το μνμ αν ντρεπεσαι να το πεις απ το τηλ!!!;)
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα για περιπτωσεις οπως παραδειγματος χαρη πρωτοχρονια που δε θελεις να πιασεις την παρλα με καποιον,αλλα θελεις να πεις ενα απλο χρονια πολλα βολευει το απλο σμς

Προσωπικά πάλι το βρίσκω προτιμότερο το να πιάσω την "παρλα", η να μην απαντήσω καν και να τα πούμε όταν βρεθούμε... παρά να κάθομαι πάνω απ'το κινητό παίζοντας με τα πλήκτρα πρωτοχρονιάτικα !!! :wink:

Aπλά διαφορετικές απόψεις... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να περασουν μερες και να μην εχω στειλει sms..παιρνω τηλεφωνακι και κανονιζονται ολα τσακ μπαμ..

Μονο αν κανονιζουμε καμια μπαλιτσα και στελνω σε 5-6 ατομα το ιδιο μνμ με ωρα και μερος!!

Link to comment
Share on other sites

παλιά έστελνα γύρω στο 1 την ημέρα αλλά μετά έβαλα dsl και τα λέω μέσω msn με τους φίλους μου. Τώρα στέλνω μόνο 1 sms την εβδομάδα περίπου :P
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αν και στο πρόγραμμα του κινητού μου έχω 30 δωρεάν sms όταν είχα κάρτα έχω φτάσει να στείλω και 30 μέσα σε μια μέρα...Τώρα στέλνω κατά μέσο όρο 2-3 κάθε εβδομάδα

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

1)σε νορμαλ συνθηκες στελνω γυρω στα 40.

2)οταν εχω φρεσκια σχεση γυρω στα 50

3)οταν τσακωνομαι με τν κοπελα μου 70+!!!!

 

κ αυτη η κοπελα μου δν εχει ιντερνετ να μιλαμε!!!:mad: :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1)σε νορμαλ συνθηκες στελνω γυρω στα 40.

2)οταν εχω φρεσκια σχεση γυρω στα 50

3)οταν τσακωνομαι με τν κοπελα μου 70+!!!!

 

κ αυτη η κοπελα μου δν εχει ιντερνετ να μιλαμε!!!:mad: :mad:

 

νομίζω θα σε σύμφερε περισσότερο να της αγοράσεις κανένα πακέτο dsl γιατί όπως πας σε βλέπω να σου στήνει ανδριάντα η εταιρεία κινητής τηλεφωνίας που έχεις.

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

συνηθως αγοραζω cu sms card. κ εχω 100 μνμ με 5€. κ κρατιεμε για 2-3 μερες. αν θελω να στειλω παρα παρα πολλα βαζω νο λιμιτ. κ καπως τη σωζω την κατασταση!:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

νομίζω θα σε σύμφερε περισσότερο να της αγοράσεις κανένα πακέτο dsl γιατί όπως πας σε βλέπω να σου στήνει ανδριάντα η εταιρεία κινητής τηλεφωνίας που έχεις.

 

Θα συμφωνησω μαζι σου..:rolleyes: :rolleyes: Θα του ερθει και φθηνοτερα,αν αναλογιστει τα χρηματα που εχει ξοδεψει..

Link to comment
Share on other sites

συνηθως αγοραζω cu sms card. κ εχω 100 μνμ με 5€. κ κρατιεμε για 2-3 μερες. αν θελω να στειλω παρα παρα πολλα βαζω νο λιμιτ. κ καπως τη σωζω την κατασταση!:)

 

κοίτα την κατάσταση μπορεί να την σώζεις... την τσέπη σου δεν βλέπω να σώζεις...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

κοίτα την κατάσταση μπορεί να την σώζεις... την τσέπη σου δεν βλέπω να σώζεις...

 

κοιτα αυτη η κατασταση επικρατει γυρω στους 5 μηνες. κ δν βλεπω κ μεγαλη διαφορα στα οικονομικα μου. δν ξερω πως καταφερνω κ το σωζω!!!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κοιτα αυτη η κατασταση επικρατει γυρω στους 5 μηνες. κ δν βλεπω κ μεγαλη διαφορα στα οικονομικα μου. δν ξερω πως καταφερνω κ το σωζω!!!:p

 

 

Άμα καταφέρνεις και το σώζεις μπράβο σου..Εγώ προσωπικά θα είχα φαληρίσει!!!

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

1)σε νορμαλ συνθηκες στελνω γυρω στα 40.

2)οταν εχω φρεσκια σχεση γυρω στα 50

3)οταν τσακωνομαι με τν κοπελα μου 70+!!!!

 

κ αυτη η κοπελα μου δν εχει ιντερνετ να μιλαμε!!!:mad: :mad:

 

ερωτηση: ποσο χρονων εισαι?

 

γιατι απορω τι το διαφορετικο λενε αυτα τα 40-50 μηνυματα που στελνεις ημερησιως?

πω πω αν μου εστελναν 40 μην. τη μερα δεν θα προλαβαιναμε να γιορτασουμε μαζι ουτε την επετειο του 1ου μηνα! :p

Link to comment
Share on other sites

1)3)οταν τσακωνομαι με τν κοπελα μου 70+QUOTE]

 

και αλλη μια ερωτηση: οταν τσακωνεστε προσπαθειτε να βρειτε τη λυση συζητωντας μεσα απο Sms? η τσακωνεστε μεσω sms? γιατι δεν καταλαβαινω τι ακριβως εννοεις

 

υ.γ. και για να απαντησω και στην ερωτηση στελνω απο 0-3 τη μερα. προτιμω να παιρνω τηλ. αφου ουτως η αλλως προπληρωνω τον χρονο ομιλιας. πολυυυυ παλιοτερα που το cu εδινε 100 δωρεαν sms καθε τεταρτη/πεμπτη μπορει να τα εστελνα και ολα, αλλα τα περισσοτερα ηταν βλακειουλες τυπου εικονομυνηματα κλπ

Link to comment
Share on other sites

Θα απαντησω λιγο διαφορετικα:απεκτησα τη συσκευη που βλεπετε πριν την Ολυμπιαδα του 2004.Αριθμος μηνυματων μεχρι σημερα? 432 :D :D

και η διαιρεση δινει περιπου ενα μηνυμα ανα δυο ημερες...

Μην πυροβολειτε,μιλω ειλικρινα...

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση: ποσο χρονων εισαι?

 

γιατι απορω τι το διαφορετικο λενε αυτα τα 40-50 μηνυματα που στελνεις ημερησιως?

πω πω αν μου εστελναν 40 μην. τη μερα δεν θα προλαβαιναμε να γιορτασουμε μαζι ουτε την επετειο του 1ου μηνα! :p

 

Μόνο του 1ου μήνα?!?ούτε της 1ης εβδομάδας:lol:

 

1)3)οταν τσακωνομαι με τν κοπελα μου 70+QUOTE]

 

και αλλη μια ερωτηση: οταν τσακωνεστε προσπαθειτε να βρειτε τη λυση συζητωντας μεσα απο Sms? η τσακωνεστε μεσω sms? γιατι δεν καταλαβαινω τι ακριβως εννοεις

 

Τώρα που το λες και εγώ την ίδια απορία έχω..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Στέλνω από 0 την εβδομάδα έως 30 την ημέρα αναλόγως συνθηκών το σύνηθες είναι 1-3/μέρα. Πάντως σε περιπτώσεις που δεν θέλεις να μιλήσεις είναι όλα τα λεφτά.

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση: ποσο χρονων εισαι?

 

γιατι απορω τι το διαφορετικο λενε αυτα τα 40-50 μηνυματα που στελνεις ημερησιως?

πω πω αν μου εστελναν 40 μην. τη μερα δεν θα προλαβαιναμε να γιορτασουμε μαζι ουτε την επετειο του 1ου μηνα! :p

 

και αλλη μια ερωτηση: οταν τσακωνεστε προσπαθειτε να βρειτε τη λυση συζητωντας μεσα απο Sms? η τσακωνεστε μεσω sms? γιατι δεν καταλαβαινω τι ακριβως εννοεις

 

 

:up: :yahoo: :yahoo: :up: η κοπελα μου εβαλε ιντερνετ!!! γλυτωσα!!!

16 ειμαι. εσεις cookie+maria24 εχετε ξεπερασει την ηλικια των μνμ.ε?

 

δν στελνω 40 μνμ. λεω οτι χρεωνομαι 40 μνμ. μπορει να στειλω 1 αλλα να με χρεωσει 3. καταλαβες?;)

 

για τους τσακωμους δν θα ηθελα να απαντησω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:up: :yahoo: :yahoo: :up: η κοπελα μου εβαλε ιντερνετ!!! γλυτωσα!!!

16 ειμαι. εσεις cookie+maria24 εχετε ξεπερασει την ηλικια των μνμ.ε?

 

δν στελνω 40 μνμ. λεω οτι χρεωνομαι 40 μνμ. μπορει να στειλω 1 αλλα να με χρεωσει 3. καταλαβες?;)

 

για τους τσακωμους δν θα ηθελα να απαντησω.

 

 

 

 

to non stop me ta 500 sms kai 500 lepta tha mporoyse na einai mia kali lisi gia tin.. tsepi sas....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...