Jump to content

LG Shine (KE970)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε ευχαριστω για την απαντηση φιλε! οσον αφορα την αναλυση την ηξερα:happy:! αλλωστε εψαχνα κινητο με αναλυση οθονης 240χ320 και οχι μικροτερης:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 498
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτα τα πληκτρα που εχει δεξια και αριστερα της ροδελας ειναι για κατευθυνσεις δεξια-αριστερα αντιστοιχα? στο πλαισιο που το ειδα, τα πατησα οταν μπηκα στο μενου και δεν καναν τιποτα. μηπως υπαρχει δυνατοτητα ενεργοποιησης-απενεργοποιησης τους?
Link to comment
Share on other sites

αυτα τα πληκτρα που εχει δεξια και αριστερα της ροδελας ειναι για κατευθυνσεις δεξια-αριστερα αντιστοιχα? στο πλαισιο που το ειδα, τα πατησα οταν μπηκα στο μενου και δεν καναν τιποτα. μηπως υπαρχει δυνατοτητα ενεργοποιησης-απενεργοποιησης τους?

 

Nαι γι'αυτο ειναι..ειναι καπως σκληρα στο πατημα..δεν υπαρχει τετοια επιλογη αφου παντα λειτουργουν..μηπως το συγκεκριμενο στο πλαισιο το ειχαν πεταξει κατω και ειχαν χαλασει..:O..γτ γινονται και τετοια..:p

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

ισως, δεν ξερω! παντως τα ειδα τα πληκτρα και λεω "τι ειναι αυτα?" ε, απο περιεργια τα πατησα αλλα δεν ειδα ανταποκριση και φανταστηκα οτι θα ειναι για σχεδιο και καλα!
Link to comment
Share on other sites

Θελω ενα Bluetooth Headset καλης ποιοτητας για το LG KE970 - Shine. Τι μου προτεινετε? Επισης εχω και δυο της Sony Ericsson αλλα δεν ξερω αν ειναι συμβατα.
Link to comment
Share on other sites

το sar γνωριζουμε ποσο ειναι? καπου ειδα 0,43. ειναι τοσο?

 

Καπου εκει ειναι κυμενεται το sar του δηλαδη σε χαμηλο επιπεδο..:)

Α σημερα μου εκανε το πρωτο κολλημα και μετα απο λιγο επανεκινηση απο μονο του..:mad:..ειμουν στην καμερα και πατησα το ''C'' για να βγω και ξαφνικα παγωσε η οθονη (δεν εκανε τπτ οτι κι αν πατουσα) ε και μετα απο λιγο ηρθε και η επανεκινηση..ελπιζω να μην το ξανακανει γτ αλλιως..:wacko:..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

να 'μαι παλι εδω:p

σημερα το πηρα και γω στο χρυσο του χρωμα! το τηλεφωνο ειναι τελειο...

ας πω τι μου αρεσε και τι με χαλασε(:ninja:)

 

θετικα:

1)πολυ καλη κατασκευη. αριστη θα ελεγα!

2)γρηγορο μενου, χωρις κολληματα

3)ικανοποιητικη αποδοση μουσικης μεσω ακουστικων (αλλα και καπως καλη η αποδοση του ηχειου)

4)το ξυπνητηρι λειτουργει οταν ειναι κλειστο το τηλεφωνο(ειχα διαβασει οτι δεν λειτουργουσε οταν ηταν απενεργοποιημενο)

6)καλη οθονη με καθαρα χρωματα

7)δεν μου ερχεται κατι αλλο τωρα:O

 

αρνητικα:

1)βαρος(μου φαινεται αρκετα βαρυ αλλα στιβαρο)

2)κατι παιζεται με το slide up,ισως να ειναι και ιδεα μου

3)ελλειψη καλωδιου συνδεσης με η/υ και cd με λογισμικο(απαραδεκτο απο την lg να σταματησει την παραγωγη με καλωδιο και cd στην συσκευασια)

4)ειναι δυνατον στην επιλογη με του χρυσου χρωματος να εχει hands-free σε ασημι χρωμα?απλα δεν ταιριαζουνε....

5)μονο αυτα προς το παρον...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια που το ειδατε ολοι το ικανοποιητικο ηχειο? Ρε μπας και εχει προβλημα το δικο μου? Κατα τα αλλα καλα τα λες. Α και το slide δεν ειναι ιδεα σου...:p

Εμενα αυτο που με χαλαει ειναι οτι εχουν αλλαξει και το φωτισμο των πληκτρων σε χρυσο. Τα μπλε θα ηταν πιο ωραια. Α και κατι ακομα... Μολις το ειδε το χρυσο ο πατερας μου λεει: ''Παλι 600 ευρω κινητο πηρες???'':lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

οχι οτι ειναι και τελειο το ηχειο, απλα ακουγεται καλα!

στο slide, παρατηρησα οτι οταν ειναι ανοιχτο το πορτακι και παταω το αριστερο πληκτρο, ακουγεται ενα περιεργος θορυβος! σαν να μην παταει καλα. με το δεξι πληκτρο ομως ειναι μια χαρα.

και μενα με ρωτουσαν οι δικοι μου ποσο το πηρα! τους ελεγα την τιμη και δεν με πιστευαν.

 

αλλη μια ερωτηση: εχω κλειστο το καπακι και παταω το ειδικο πληκτρο της καμερας και μπαινω στην καμερα! πως κανω εξοδο να βγω στην οθονη αναμονης? δεν βρηκα κατι. αναγκαστηκα ανοιγω το καπακι και παταω το πληκτρο τερματισμου...

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να βαλω για ηχο κλησης ενα τραγουδι που θελω... το επιλεγω, λεει οτι ο ηχος κλησης αλλαξε, αλλα οταν χτυπαει το κιν ακουγεται ο default ηχος...

καποια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να βαλω για ηχο κλησης ενα τραγουδι που θελω... το επιλεγω, λεει οτι ο ηχος κλησης αλλαξε, αλλα οταν χτυπαει το κιν ακουγεται ο default ηχος...

καποια ιδεα?

 

Απ'οτι καταλαβα εχεις ταξινομησει τα ονοματα στον καταλογο επαφων σε κατηγοριες..οποτε θα πας στις ρυθμισεις στις επφες και θα βαλεις για καθε ομαδα απο ενα ηχο κλησης της επιλογης σου..καπως ετσι γινεται..κι εγω το ιδιο προβλημα αντιμετοπιζα οταν το ειχα

πρωτοπαρει..

 

Επαφες-->Ομαδες διαλεγεις μια ομαδα και μετα πατας Επιλ.--> Μελωδια ομαδας

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ταξινομησει τις επαφες οπως λες...

θελω να βαλω ενα συγκεκριμενο τραγουδι για ηχο κλησης και δεν μπαινει... με ενα αλλο τραγουδι που δοκιμασα ηταν οκ! αλλα αυτο που θελω δεν παιζει...

 

και μια ερωτηση σχετικα με την καμερα(ρωτησα και παραπανω): εχω κλειστο το καπακι και παταω το ειδικο πληκτρο της καμερας και μπαινω στην καμερα! πως κανω εξοδο να βγω στην οθονη αναμονης? δεν βρηκα κατι. αναγκαστηκα ανοιγω το καπακι και παταω το πληκτρο τερματισμου ή το "c"...

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο κάνω κ εγώ δεν έχω βρεί τρόπο να βγαίνω από την κάμερα χωρίς να το ανοίξω.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο κάνω κ εγώ δεν έχω βρεί τρόπο να βγαίνω από την κάμερα χωρίς να το ανοίξω.....

έτσι κι αλλιώς δε νομίζω να γίνεται αυτό...;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το δανείστηκα για δυο μέρες και πραγματικά,ξετρελάθηκα.Έχει τα πάντα και τιμή μονάχα 112ευρώ.Τί άλλο να ζητήσει κανείς?!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το δανείστηκα για δυο μέρες και πραγματικά,ξετρελάθηκα.Έχει τα πάντα και τιμή μονάχα 112ευρώ.Τί άλλο να ζητήσει κανείς?!

 

Τοσο καλο ειναι ρε παιδιά;Θελω να παρω 2ο κινητο κ να μη δωσω πολλα λεφτα κ σκεφτομουν το kc550.Κρατάει ακομη αυτο το κινητό;Μπράαβο..

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

σε θεμα κατασκευης ειναι αξεπεραστο! πολυ καλη ποιοτητα! μην ξεχναμε οτι ειναι και απο αλουμινιο(?)! απο καμερα μην περιμενεις και πολλα. βασικα μην περιμενεις τιποτα! σε σχεση με το kc550 δεν αξιζει! για αυτην την τιμη ειναι απο τα καλυτερα που κυκλοφορουν!

 

btw, δεν μπορω να περασω καποια games. βγαζει αυτο το μνμ: "το προγραμμα εγκαταστασης συναντησε μη αναμενομενο σφαλμα (java.lang.NullPointerException)"

καμια ιδεα να ολοκληρωθει η εγκατασταση?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Eγω που εχω κατεβασει καποια παιχνδια σε μορφη .jar τα περναω στον φακελο others και μετα απο εκει επιλ. και εγκτασταση και γινονται μια χαρα εγκατασταση και τρεχουν επισησ μια χαρα..

Δοκιμασε να εγκαταστησεισ αλλα παιχνιδια..:)..μπορει να εχουν προβλημα τα συγκεκριμενα..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

σε θεμα κατασκευης ειναι αξεπεραστο! πολυ καλη ποιοτητα! μην ξεχναμε οτι ειναι και απο αλουμινιο(?)! απο καμερα μην περιμενεις και πολλα. βασικα μην περιμενεις τιποτα! σε σχεση με το kc550 δεν αξιζει! για αυτην την τιμη ειναι απο τα καλυτερα που κυκλοφορουν!

 

btw, δεν μπορω να περασω καποια games. βγαζει αυτο το μνμ: "το προγραμμα εγκαταστασης συναντησε μη αναμενομενο σφαλμα (java.lang.NullPointerException)"

καμια ιδεα να ολοκληρωθει η εγκατασταση?

ευχαριστω

και μενα μου το βγάζει σε μερικά παιχνίδια αλλά όχι σε όλα...οπότε μάλλον τα παιχνίδια θα φταίνε...;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

@filipsyros ναι, εχω βαλει και αλλα παιχιδια! βασικα 1 μονο! το fifa09! και παιζει τελεια!

προσπαθω να βαλω το pro09 και βγαζει το παραπανω μνμ. οπως και με το nfs undercover.

Link to comment
Share on other sites

To Pro09 συγκεκριμενα το εχω βαλει και παιζει μια χαρα..το nfs undercover δν ξερω γτ δν το εχω (εχω το carbon..:p..)..συγκεκριμενα εχω βαλει γυρω στα 24-27παιχνιδια στο κινητο και ολα παιζουν μια χαρα..α και αν θες συγκεκριμενα να παιξεις need for speed ή PRO evolution δοκιμασε το carbon ή most wanted και το 08 αντι για το 09 αντιστοιχα..:)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...