Jump to content

LG Shine (KE970)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειδα οτι εχει επιλογη bt αλλα κατι δεν παει καλα... εχει περιπου 250 θυρες com και δεν ξερω ποια να επιλεξω. εχω λαπτοπ, εψαξα να βρω τις θυρες για το bt του πι-σι αλλα δεν βρηκα τιποτα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 498
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειδα οτι εχει επιλογη bt αλλα κατι δεν παει καλα... εχει περιπου 250 θυρες com και δεν ξερω ποια να επιλεξω. εχω λαπτοπ, εψαξα να βρω τις θυρες για το bt του πι-σι αλλα δεν βρηκα τιποτα...

πωωωω μπέρδεμα...Τι να σου πω...Δύσκολο μου φένεται να κάνεις κάτι...Δε μπορείς να βρεις από κάποιον φίλο σου καλώδιο?

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

μπα... τελος παντων, δεν με απασχολει και τοσο. θα το αφησω με την 512mb και αν εμφανιστει καποιο προβλημα γενικα, τοτε το στελνω στην lg.
Link to comment
Share on other sites

μπα... τελος παντων, δεν με απασχολει και τοσο. θα το αφησω με την 512mb και αν εμφανιστει καποιο προβλημα γενικα, τοτε το στελνω στην lg.

σωστό και αυτό!Αν δε το έχεις σαν πρώτη συσκευή δεν τρέχει και τίποτα να το στείλεις να μη ταλαιπωρήσε κι όλας!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

σημερα παρατηρησα οτι η οθονη μου εχει παρα πολλες μικρες γρατζουνιες... παρα πολλες ομως... δεν ξερω απο τι προκληθηκαν. συμφερει η αλλγη οθονης ή να το αφησω ετσι οπως ειναι?
Link to comment
Share on other sites

σημερα παρατηρησα οτι η οθονη μου εχει παρα πολλες μικρες γρατζουνιες... παρα πολλες ομως... δεν ξερω απο τι προκληθηκαν. συμφερει η αλλγη οθονης ή να το αφησω ετσι οπως ειναι?

μπααα αστην έτσι!:)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

εχει καταφερει κανεις να περασει τον opera browser? επισης καμια προταση για κανα παιχνιδι που να λειτουργει στο κινητο?
Link to comment
Share on other sites

μια φίλη εχει το κινητακι (ke970) σας και ρωτάει αν υπάρχει τρόπος να αλλάξει τον ήχο στα μηνύματα?:O

δεν το πιστεύω να μην αλλάζει αλλά....

ξέχασα να σας πω οτι δεν εχει και καλώδιο:D

ευχαριστω

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

δεν αλλαζει ο ηχος στα μηνυματα. και γω οταν το πηρα αρχες ιανουαριου δεν ειχε καλωδιο, και προσφατα εμαθα οτι δεν εχει και hands free η συσκευασια. :(
Link to comment
Share on other sites

ούτε με τα καλώδιο??????:blink:

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

ειχε hands free με καλωδιο οταν το πηρα εγω. αν πας κανα 2-3 σελιδες πισω, θα δεις οτι δεν το εχει τωρα. δηλαδη στο κουτι υπαρχει μονο η συσκευη, η μπαταρια , τα manuals και νομιζω και ενα cd.
Link to comment
Share on other sites

δεν με κατάλαβες :)

λέω ούτε με το καλώδιο δεν μας δίνει την δυνατότητα να αλλάξουμε ηχο στα μηνύματα?:O

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχω το κινητό εδώ και μερικούς μήνες και γενικά είμαι ευχαριστημένος. Θεωρώ πολύ εκνευριστικό το οτι πρέπει χειροκίνητα να μεταφέρεις οτι αρχείο παίρνεις μέσω bluetooth από τη μνήμη του τηλεφώνου στην εξωτερική αλλά αυτό δεν χαλάει την καλή άποψή μου για το κινητό. Τελευταία όμως αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα. Όταν προσπαθώ να πάρω ένα αρχείο μέσω bluetooth μου βγάζει μήνυμα οτι η μνήμη είναι πλήρης και ακυρώνει τη μεταφορά. Στη μνήμη του τηλεφώνου όμως δεν έχω αποθηκεύσει τίποτα και μέχρι τώρα έπαιρνα αρχεία χωρίς πρόβλημα. Ξέρει κανείς κάτι πάνω σ' αυτό;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

ειναι ευκολο να φτιαξει καποιος μια λιστα με παιχνιδια τα οποια λειτουργουν χωρις προβλημα στο shine? δεν λεω να γραψει καμια 100, ειπαμε... γυρω στα 10-20.

δεν μπορω να βρω παιχνιδια τα οποια να παιζουν στο κινητο. σχεδον σε ολα μου βγαζει μνμ σφαλματος το οποιο κατι λεει για midlet και java. γινονται κανονικα εγκατασταση, αλλα οταν θελω να τα εκκινησω μου βγαζει το σφαλμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια σημερα το πηρα και εγω αφου εψαχνα για δευτερη συσκευη και το βρηκα σε καλη τιμη.

Το θεμα ειναι ομως οτι εκτος απο ακοθστικα και καλωδια το δικο μου δεν εχει ουτε το cd ... απο που μπορω να βρω το pc sync να το κατεβασω, αφου στην σελιδα του κατασκευαστη δεν εχει τιποτα.

Αν τελικα το βρω, συγχρονισμο με outlook κανει?

ευχαριστω για τις απαντησεις σας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

εχω προβλημα με την μπαταρια τωρα τελευταια.... σαν να τελειωνει πολυ γρηγορα... απο εκει που το φορτιζα ανα 3-4 μερες, τωρα σε 1, το πολυ 2 μερες θελει φορτιση ξανα η μπαταρια....

λετε με την εγγυηση να γινει αντικατασταση της μπαταριας?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
θελω να αλλαξω το τζαμακι/καθρεπτης μπροστα γιατι εχει γεμισει μικρες-μικρες γρατζουνιες... εψανα ebay και βρηκα σε πολυ καλη τιμη. λεω να παρω απο εκει. θα ειναι ευκολη η αλλαγη? μπορω να την κανω μονος ή να παω σε καποιο καταστημα καλυτερα? φοβαμαι μην χασω την εγγηση...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

αν και δεν βλεπω κινηση εδω, θα ρωτησω κατι που θελω...

 

εχει παρει κανεις μπαταρια μεγαλυτερης χωριτηκοτητας απο ebay? ειδε διαφορα?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

τι θα γινει βρε παιδια? μονος θα μιλαω εδω? κανεις δεν μπορει να βοηθησει?:lol:

 

λοιπον, στη home screen εχει εμφανιστει το εικονιδιο του εισερχομενου μηνυματος. το θεμα ειναι οτι δεν εχω καποιο εισερχομενο μηνυμα. πως μπορει να εξαφανιστει τωρα το εικονιδιο?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
εχω προβλημα με τη φωνητική κλήση σε htc s730 οποιος και να με παιρνει τηλ δεν μου διχνη τον αριθμο ητε το ονομα του οποιος με παιρνει τηλ.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
τα νευρα μου. εχω κοσμοτε wu και δε μπορω να μπω στο ιντερνετ απο το κινητο. τι πρεπει να κανω? οι ρυθμισεις ηρθαν απο την κοσμοτε αλλα γραφει συνεχως οτι το (δια)δικτυο δεν ειναι διαθεσιμο.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...