Jump to content

Destinator Talk & Drive


panosha
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια, Μια ερωτηση...

 

Εχω ακουσει οτι τωρα το dest t&d εχει βγει και για pna...(απ οσο ξερω στην αρχη ηταν μονο για pda), και απ οτι ειδα σε ενα προσπεκτους του e-shop εχει βγει και στο pna που εχω, απλως με τα λογοτυπα της ετεριας πανω και κλειδωμενο (ενα Dellorm ειναι...νο μιζω το Dellorm RI 110)(Mπορει να γραφεται και "Dellorme" δεν ξερω...)

 

Μπορει να μου πει κανεις αν το εχουν "σπασει" (το talk & drive),αν κυκλοφορει πουθενα σπασμενο ή αν οχι αν πουλιεται το λογισμικο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια, Μια ερωτηση...

 

Εχω ακουσει οτι τωρα το dest t&d εχει βγει και για pna...(απ οσο ξερω στην αρχη ηταν μονο για pda), και απ οτι ειδα σε ενα προσπεκτους του e-shop εχει βγει και στο pna που εχω, απλως με τα λογοτυπα της ετεριας πανω και κλειδωμενο (ενα Dellorm ειναι...νο μιζω το Dellorm RI 110)(Mπορει να γραφεται και "Dellorme" δεν ξερω...)

 

Μπορει να μου πει κανεις αν το εχουν "σπασει" (το talk & drive),αν κυκλοφορει πουθενα σπασμενο ή αν οχι αν πουλιεται το λογισμικο...

 

Ξερω οτι πουλιεται μονο με καποια μηχανακια της MLS αλλα δεν ειναι οτι το καλυτερο...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορει να μου πει κανεις αν το εχουν "σπασει" (το talk & drive),αν κυκλοφορει πουθενα σπασμενο ή αν οχι αν πουλιεται το λογισμικο...

 

Δεν μας επιτρέπεται φίλε μου με μιλάμε για «σπασμένο» λογισμικό εδώ μέσα. Εάν σε ενδιαφέρει να το αγοράσεις μπορείς απλά να επικοινωνήσεις με την MLS να σου λύσει όλες τις απορίες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι πουλιεται μονο με καποια μηχανακια της MLS αλλα δεν ειναι οτι το καλυτερο...

H παλιότερη έκδοση δεν ήταν ότι καλύτερο.Στα pna όμως που πουλάνε για αυτή την δουλειά,δουλεύει ανέλπιστα καλά.Το δοκίμασα στο saturn το εκθεσιακό και με την σχετική φασαρία που είχε στο μαγαζί και ότι του ζήτησα το βρήκε με την πρώτη.Και δε χρειαζόταν να του μιλώ με το στόμα κολλημένο επάνω στο μικρόφωνο.Βέβαια εξαιρώντας αυτό το χαρακτηριστικό το destinator πλέον το θεωρώ ξεπερασμένο.Και ακόμη δεν ξέρουμε τι θα γίνει με τις αναβαθμίσεις χάρτη.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και ακόμη δεν ξέρουμε τι θα γίνει με τις αναβαθμίσεις χάρτη.

 

Αυτό είναι και το μεγαλύτερο πρόβλημα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας επιτρέπεται φίλε μου με μιλάμε για «σπασμένο» λογισμικό εδώ μέσα. Εάν σε ενδιαφέρει να το αγοράσεις μπορείς απλά να επικοινωνήσεις με την MLS να σου λύσει όλες τις απορίες.

 

Συγνωμη παιδια παραφερθηκα...

δεν επρεπε...

Και παλι με συγχορειτε...

δεν θα επαναληφθει...

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι πήρα ένα mls destinator talk and drive!

ανανέωση χαρτών για πόσο καιρό θα έχω και από που?

 

ευχαριστώ πολύ!

 

Πονεμενη ιστορια φιλε μου....

Μεχρι τον 12/2008 χαρτες με αναβαθμισεις δυο φορες τον χρονο εβγαζε η http://www.ngi.gr αλλα απο οτι λεγεται εχει σταματησει χωρις να ξερουμε τιποτα αλλο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators
Φίλε μου πλέον το πρόγραμμα είναι εντελώς παρωχημένο παρόλο που οι χάρτες του ακόμα για πολλούς θεωρούνται οι καλύτεροι. Από τη στιγμή όμως που δεν βλέπουμε κάποια εξέλιξη, γνώμη μου είναι να το ψάξεις λίγο καλύτερα πριν δώσεις χρήματα για αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω. δηλαδη ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα για πλοηγηση για αθηνα? και εγω ακουγα οτι το μιο ειναι μια χαρα αλλα η αληθεια ειναι οτι ο αλγοριθμος ειναι χαλια. για διαδρομη 2 λεπτων σε παει μεσω θεσσαλονικης (που λεει ο λογος). καλα λογια εχω ακουσει μονο για destinator εκτος και αν κανω λαθος. βοηθεια
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν κάνεις λάθος όσον αφορά τους χάρτες του Destinator. Εντούτοις πλέον θα σου συνιστούσα να δεις το iGO8. Είναι μακράν πιο σύγχρονο σαν πρόγραμμα και υπάρχει πληθώρα χαρτών από διάφορες εταιρίες. Το σημαντικότερο όμως είναι ότι βρίσκεται πολύ μπροστά σαν πρόγραμμα και με πολύ μέλλον (ακόμα και στο θέμα των χαρτών).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Υπάρχουν πέντε διαφορετικές εταιρίες που βγάζουν χάρτες για το iGO αυτή τη στιγμή.

 

Επειδή είμαστε όμως off-topic, θα ήταν καλύτερα να συνεχίζαμε στο σχετικό υπάρχον thread για κάθε πρόγραμμα πλοήγησης που σε ενδιαφέρει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...