Jump to content

Κωνσταντίνου και Ελένης (ΑΝΤ1)


APOSTOLISHATZ
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 387
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτο με τα γενεθλια θυμαμαι να το εδειξε τελευταια φορα πριν 2 χρονια κοντα στα Χριστουγεννα.Αυτο το επεισοδιο το εχει πετυχει ποτε κανεις σε επαναληψη?Εχω την εντυπωση οτι δεν το εχουν δειξει ΠΟΤΕ ,ουτε 1 φορα.Το ειδα στο webTV και ειχα την αισθηση οτι εβλεπα καινουριο επεισοδιο.

 

Το εχουν δειξει πολλες φορες...απλα ειναι απο τα επεισοδια που για καποιο λογο παιζουν πολυ σπανια.....

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα γενεθλια θυμαμαι να το εδειξε τελευταια φορα πριν 2 χρονια κοντα στα Χριστουγεννα.Αυτο το επεισοδιο το εχει πετυχει ποτε κανεις σε επαναληψη?Εχω την εντυπωση οτι δεν το εχουν δειξει ΠΟΤΕ ,ουτε 1 φορα.Το ειδα στο webTV και ειχα την αισθηση οτι εβλεπα καινουριο επεισοδιο.

 

ουτε εγω το θυμαμαι αυτο..και πιστευα πως τα ειχα δει ολα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα γενεθλια θυμαμαι να το εδειξε τελευταια φορα πριν 2 χρονια κοντα στα Χριστουγεννα.Αυτο το επεισοδιο το εχει πετυχει ποτε κανεις σε επαναληψη?Εχω την εντυπωση οτι δεν το εχουν δειξει ΠΟΤΕ ,ουτε 1 φορα.Το ειδα στο webTV και ειχα την αισθηση οτι εβλεπα καινουριο επεισοδιο.

Το έχω πετύχει πάνω από 5 φορές, το βάζουν σχετικά σπάνια..

 

Αυτό με τις πλαστικές εγχειρήσεις δεν το βάζουν σχεδόν ποτέ!

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πετύχει πάνω από 5 φορές, το βάζουν σχετικά σπάνια..

 

Αυτό με τις πλαστικές εγχειρήσεις δεν το βάζουν σχεδόν ποτέ!

 

αυτο το εχω πετυχει κανα 2 φορες..και η 1 αν θυμαμαι καλα ηταν πριν κανα χρονο...

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό με τις πλαστικές εγχειρήσεις δεν το βάζουν σχεδόν ποτέ!

 

και αυτό το παίζει αρκετά συχνά:rolleyes:

και στο λέει κάποιος που ΔΕΝ βλέπει τηλεόραση. για την ακρίβεια μόνο ακούω:X

Link to comment
Share on other sites

και αυτό το παίζει αρκετά συχνά:rolleyes:

και στο λέει κάποιος που ΔΕΝ βλέπει τηλεόραση. για την ακρίβεια μόνο ακούω:X

 

Οχι και τοσο συχνα.Τελευταια φορα θυμαμαι να το εδειξε πριν κανα χρονο αυτο με τις πλαστικες.Γενικα το πηδανε οταν ερχεται η σειρα του(ειναι μετα απ'το "Η καλη σαμαριτης").Ισως παλιοτερα να το δειχνανε πιο συχνα.Τωρα δεν το δειχνουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σημερα συμφωνα με την σειρα των επεισοδιων ηταν να δειξουν το επεισοδιο με τα γενεθλια,αλλα το πηδηξαν για ακομα 1 φορα.Την Παρασκευη λογικα θα δειξουν το Χριστουγεννιατικο(αυτο με τον καλυτερο δημοτη).Το δειχνουν παντα ανεξαρτητως της σειρας των επεισοδιων ανημερα τα Χριστουγεννα ή την τελευταια παρασκευη πριν τα Χριστουγεννα ,οταν τα Χριστουγεννα πεφτουν Σ/Κ. Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Αυτό με τις πλαστικές εγχειρήσεις δεν το βάζουν σχεδόν ποτέ!

 

To βαλανε σημερα μετα απο πολυ καιρο.Ισως να το θεωρουν αποκριατικο και για'υτο να το δειχνουν μονο 1 φορα τον χρονο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αυτο το επεισοδιο το εχει πετυχει ποτε κανεις σε επαναληψη?Εχω την εντυπωση οτι δεν το εχουν δειξει ΠΟΤΕ ,ουτε 1 φορα.Το ειδα στο webTV και ειχα την αισθηση οτι εβλεπα καινουριο επεισοδιο.

 

To βαλανε χτες!Πρωτη φορα το πετυχα στην tv.Παιζει να'χουν πανω απο 5 χρονια να το βαλουν.Φετος ομως δεν εδειξαν καθολου το αποκριατικο.Συνηθως το εδειχναν καθε χρονο.

Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σήμερα έχει το Πασχαλιάτικο επεισόδιο. Νομίζω είναι η πρώτη φορά που το πετυχαίνω...

 

ΕDIT: Τελικά το έχω ξαναδεί!

Edited by alkis_7
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα σε περιοδικό ότι ο Ρώμας θα γράψει τη συνέχεια της σειράς αλλά με άλλους πρωταγωνιστές,για να δούμε!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα σε περιοδικό ότι ο Ρώμας θα γράψει τη συνέχεια της σειράς αλλά με άλλους πρωταγωνιστές,για να δούμε!

 

Πιστεύω πως ακόμα και με τους ίδιους πρωταγωνιστές, δε θα ξανακάνει τέτοια επιτυχία. Για μένα μια φορά γίνονται αυτά τα καλά. Πόσο μάλλον με άλλους πρωταγωνιστές....

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω δεν ξέρω. Θα περιμένω να δω πρώτα για να εκφέρω γνώμη. Ας μην βιαζόμαστε.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα σε περιοδικό ότι ο Ρώμας θα γράψει τη συνέχεια της σειράς αλλά με άλλους πρωταγωνιστές,για να δούμε!

 

ισχυει αυτο..;)

απο οτι εχω δει εγω γραφει καινουριο σιριαλ με παρομοια ιστορια και αλλους ηθοποιους

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα σε περιοδικό ότι ο Ρώμας θα γράψει τη συνέχεια της σειράς αλλά με άλλους πρωταγωνιστές,για να δούμε!

οντως ισχυει αυτο, υπαρχει και σχετικη συνεντευξη του σε video εδω: http://www.axortagos.gr/xaris-romas-sinexeia-tou-kostantinou-kai-elenis.html

Link to comment
Share on other sites

οντως ισχυει αυτο, υπαρχει και σχετικη συνεντευξη του σε video εδω: http://www.axortagos.gr/xaris-romas-sinexeia-tou-kostantinou-kai-elenis.html

 

Tι να πω. Μακάρι να το ξανακάνει, αν και δύσκολα πιστεύω θα πετύχει τόσο όσο η πρώτη σειρά. Πάντως εγώ θα το παρακολουθήσω από περιέργεια αν όντως γίνει..

Link to comment
Share on other sites

αυτό που γουστάρω στις σειρές του είναι τα ελληνικά χρησιμοποιεί.....

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα σε περιοδικό ότι ο Ρώμας θα γράψει τη συνέχεια της σειράς αλλά με άλλους πρωταγωνιστές,για να δούμε!

Δεν θα κανει την ιδια σειρα με αλλους πρωταγωνιστες.Εξαλου κατι τετοιο θα ηταν ιεροσυλια.Ποιος αλλος θα μπορουσε να κανει τον Κατακουζινο εκτος απ'τον Ρωμα?Ειπε απλως οτι ετοιμαζει μια ΠΑΡΟΜΟΙΑ σειρα με παραπλησια ιστορια.Δεν ειπε ποτε οτι θα κανει την ιδια σειρα.Απλως καποια blogs το παρερμηνευσαν.

Σήμερα έχει το Πασχαλιάτικο επεισόδιο. Νομίζω είναι η πρώτη φορά που το πετυχαίνω...

 

ΕDIT: Τελικά το έχω ξαναδεί!

 

Δυστυχως το εχασα φετος.Νομιζω οτι το δειχνει καθε χρονο Δευτερα του πασχα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Eχετε παρατηρησει οτι εδω και 1 μηνα περιπου εχουν αρχισει να βαζουν μπιπ στις "απρεπεις" λεξεις?Ελεος, 12 χρονια που προβαλλεται η σειρα ΠΟΤΕ δεν ειχαν βαλει μπιπ σε καμια λεξη,ακομα και σε βαριες βρισιες και τωρα τους επιασε ο πουριτανισμος και η σεμνοτητα?Κατανταει εκνευριστικο γιατι βαζουν μπιπ ακομα και σε λεξεις που δεν ειναι καν βρισιες(π.χ. τσιγαριλικι,μαστουρα,αϊ στο διαολο) και ετσι χαλαει το εργο.
Link to comment
Share on other sites

Eχετε παρατηρησει οτι εδω και 1 μηνα περιπου εχουν αρχισει να βαζουν μπιπ στις "απρεπεις" λεξεις?Ελεος, 12 χρονια που προβαλλεται η σειρα ΠΟΤΕ δεν ειχαν βαλει μπιπ σε καμια λεξη,ακομα και σε βαριες βρισιες και τωρα τους επιασε ο πουριτανισμος και η σεμνοτητα?Κατανταει εκνευριστικο γιατι βαζουν μπιπ ακομα και σε λεξεις που δεν ειναι καν βρισιες(π.χ. τσιγαριλικι,μαστουρα,αϊ στο διαολο) και ετσι χαλαει το εργο.

 

Η πλάκα; Το ξέρω απ'έξω και τα λέω εγώ! Για γέλια είναι πλέον η κατάσταση! Τώρα θυμήθηκαν;;; :lol::lol::lol:

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα; Το ξέρω απ'έξω και τα λέω εγώ! Για γέλια είναι πλέον η κατάσταση! Τώρα θυμήθηκαν;;; :lol::lol::lol:

 

Προφανώς έβαλε το Ε.Σ.Ρ. το "χεράκι" του...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα είναι πραγματικά γελοίο...

όσο πάει γινόμαστε και περισσότερο Αμερικανάκια... και δεν αντιγράφουμε τα όποια καλά μπορεί να έχουν. Όχι. Εμείς πάμε μόνο στα στραβά.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έβαλε το Ε.Σ.Ρ. το "χεράκι" του...

 

Τωρα ξυπνησε ,μετα απο 12 χρονια?Ειναι για γελια και για κλαματα αυτο το ΕΣΡ.Εκει που πρεπει να παρεμβει(π.χ. trash tv που υποτιμουν την νοημοσυνη του τηλεθεατη),δεν παρεμβενει και παρεμβενει για ασημαντα πραγματα.Δηλαδι τοσα σκουπιδια (π.χ. οικογενειακες ιστοριες,αυτο με τις πλουσιες νοικοκυρες στον alpha κ.τ.λ.) δεν μας πειραξαν,μας πειραξαν οι "ασχημες" λεξεις που στο κατω κατω ειναι μερος της πλοκης του εργου και βγαζουν γελιο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...