Jump to content

[Επίσημο] Nokia N76


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Απαντήσεις 817
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

mou to eixe vgalei kai emena kapote....kai egw evgala tin bataria kai meta apo 3-4 prospatheies htan ok...an thimamai kala prepei na to fortisa kiolas...

 

kati allo....epidh to ekana banio kai pleon einai axristo...kserei kanenas pou borw na to vrw ftina xwris na exei elatoma?

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Επίσης προσπάθησε να αποφεύγεις τα greeklish και να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες. Δες εδώ την ανακοίνωση κατάργησης των.

Link to comment
Share on other sites

paidia kai emena ksefloudise sta ashmh shmeia polu grhgora xwris na to talaiporisw...

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα greeklish και να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες. Δες εδώ την ανακοίνωση κατάργησης των.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μια βοηθεια βρε παιδια.Οταν βγαινω απο την μουσικη τη εφαρμογη μενει ανοιχτη.Πως στο καλο κλεινει?Ξερω δεν ειναι ιδιαιτερο προβλημα απλα μου την δινει να την βλεπω ανοιχτη οταν μπαινω στο menu.Thanks εκ των προτερων.
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Ενώ είσαι μέσα στη μουσική θα πατήσεις Επιλογές > Έξοδος.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ενώ είσαι μέσα στη μουσική θα πατήσεις Επιλογές > Έξοδος.
Δυστυχως δεν σβηνει.Μενει το ημικυκλιο.
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

αν κανει καποιος αναβαθμιση στο Ν76, θα χαθουν τα δεδομενα, καταλογος κλπ, ή οχι?

(νομιζω οτι δεν χανονται πλεον στα s60, μηπως κανω λαθος δεν ξερω ομως..)

Link to comment
Share on other sites

Το Ν82 ήταν το πρώτο που υποστήριζε το data preservation. Όλα τα FP2 και τα 5th Edition το έχουν εξ'ορισμού. Το Ν76 δεν το έχει. Οπότε, κάνε αντίγραφο των δεδομένων σου πριν κάνεις αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημερα!!!

 

Απο χτες προσπαθώ να κάνω update το N76 μου.Εχω εγκαταστησει το καινουργιο pc suite.Εχω κατεβασει και το προγραμμα της νοκια για το update.ενω το βλεπει κανονικα το τηλεφωνο και ξεκιναει η διαδικασια την στιγμη που γραφει Identifying Phone το τηλεφωνο σβηνει και κανει επανεκκινηση:mad:..Να σημειωσω οτι η version του τηλεφωνου ειναι η 10 και το τηλεφωνο εχει αγοραστει απο το dubai και εχει αγγλικο μενου.Η μπαταρια επισης ειναι γεματη και φορτισμενη στα τερματα..

 

Εχετε καμια ιδεα που θα μπορουσε να με βοηθησει?

If you suffer it means that you love...but pain is beauty
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Τρομερό κινητό ελαφρύ και αν το δουλέψεις λίγο καμία συγκριση με motorola! Επίσης πολύ στιβαρή κατασκευή(είχα σπάσει τον μηχανισμο ανοίγματος και ακόμη δούλευε κανονικότατα ενώ τα Razor εβλεπαν τα ραδικια ανάποδα...), λίγο ένα θεματάκι υπήρξε σε πολλά που ξεφλούδιζε το ασημένιο κομμάτι γύρω από τα εξωτερικά κουμπιά αλλά τις προσόψεις τις διόρθωσαν πολύ γρήγορα... Δυστυχώς η μπαταρία του ήταν και είναι μικρή. Δεν πρόλαβα να το χρησιμοποιήσω πολύ, μόνο 9-10 μήνες λόγω έλευσης του 5800 αλλά και τώρα ως δεύτερο που το έχω μερικές φορές μου λείπει αυτό το λεπτό κόψιμο του και τελικά το 5800 παρκάρει σπίτι για να πάρει την θέση του το Ν76... Επίσης έχει πολύ καλό ήχο... Άξιο να φέρει το όνομα Νοκια!!! Edited by pavlos_91
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα , ήρθε στα χέρια μου ένα Ν76 ενός φίλου του οποίου έχουν νεκρώσει οι οθόνες!!!! Το μόνο που βλέπεις είναι ο οπίσθιος φωτισμός!!!!

Δοκίμασα μια αναβάθμιση λογισμικού με τυφλό σύστημα αλλά το πρόβλημα παραμένει.

Καμία ιδέα ;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Καλησπερα! Εχω ενα Nokia N76-i και επειτα απο 2 χρονια στο συρταρι ειπα να το χρησιμοποιησω σαν δευτερη συσκευη. Λοιπον του εκανα ενα format, περασα κ την εκδοση v31.0.0.014, Δεν θυμαμαι αν ειχε εφαρμογη Nokia maps τωρα παντως εχει μαλλον την ειχε η αναβαθμιση. Το θεμα ειναι, εχει gps αυτο το κινητο? δουλεουν οι χαρτες? Μπαινω στην εφαρμογη και μου δειχνει μια υδρογειο σφαιρα παταω ευρεση τοποθεσιας κ μετα θεση GPS κουνιονται κατι μπιλιτσες κοκκινες κατω δεξια τις οθονης αλλα τιποτα. Και κατι τελευταιο η εφαρμογη της μουσικης δειχνει οτι τρεχει (εχει το μπλε κυκλακι πανω) κανω εξοδο αλλα τιποτα ουτε μετα το format δεν εφυγε
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

GPS όχι δεν έχει. Ως εκ τούτου το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι απλά να περιηγείσαι στο χάρτη χωρίς φυσικά να περιμένεις να πάρεις το ακριβές στίγμα σου. Γράφω "ακριβές" διότι ίσως βρει κατά προσέγγιση το στίγμα σου μέσω των κεραιών κινητής τηλεφωνίας.

Όσο για τον Music Player, ενώ είσαι στο περιβάλλον της εφαρμογής πάτα Επιλογές > Έξοδος.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
γεια σας να κανω μια ερωτηση επειδη σκοπευω να το αγορασω καινουργιο απο το εξωτερικο επειδη μου αρεσει αρκετα γνωριζουμε μηπως τι max καρτα μνημης παιρνει αν το εχετε δοκιμασει η ΠΑΛΙΟΙ
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω πως αναγνωρίζει κάρτες micro SDHC των 16 GB.

Για μεγαλύτερες, δεν μπορώ να εγγυηθώ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...