Jump to content

[Επίσημο] Nokia N76


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπα δε μου αρεσει το 7390...

"Oh,sweet Christabel. Share with me your poem.

For I know now,Im a puppet on this silent stage show.

I'm but a poet who failed his best play.

A Dead Boy,who failed to write an ending,To each of his poems."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 817
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το κάπακι της κάρτας μνήμης είναι γεγονός ότι δεν κλείνει τέλεια.. Σ φαίνεται οτι ειναι ανοιχτό αλλα στην πραγματικότητα δεν ειναι...

thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι αναρωτιούνται, τα ξεφλουδίσματα των μοντέλων Ν76 (καθώς και Ε65) είναι εντός εγγύησης, εκτός φυσικά αν το τηλέφωνο έχει υποστεί κάποια φθορά που δεν καλύπτεται από την εγγύηση (!) και έχει προκαλέσει και τα ξεφλουδίσματα.
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,ξερει κανεις αν τα καινουργια Ν76 εχουν το προβλημα με το ξεφλουδισμα?

θα σου πω σε λιγο καιρο :p

αλλα φοβαμαι πως ναι, μονο αν αλλαξαν τη βαφη θα εφτιαξε..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με απασχολεί μόνο το ξεφλούδισμα..Σε κόκκινο ξέρετε αν κυκλοφορεί?

 

σε vodafone shop και πλαισιο

ειχα δει και τα 2 χρωματα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το εχω δει σε κοτσοβολο και multirama και στα δυο χρωματα.

"Oh,sweet Christabel. Share with me your poem.

For I know now,Im a puppet on this silent stage show.

I'm but a poet who failed his best play.

A Dead Boy,who failed to write an ending,To each of his poems."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

geia kai apo mena,

pira to n76 kai tin epomeni molis mera, me to pou to anoiksa mou evgale (prin valo to pin) ''sfalma leitourgias,parakalo epoikinoniste me ton kataskeuasti'' . to ekleisa, to anoiksa , kai ola entaksei. Se misi molis mera ekane 4 epanekiniseis, kolise 2 fores kanontas ena mpippppp mazi me donisi kai episis se treis kliseis enw akouga ton sunomiliti teleia, ekeinos dn me akouge katholou.. ANTIKATASTASI DAGWTO - i wind pantos dn to fernei se kokkino

Link to comment
Share on other sites

σε vodafone shop και πλαισιο

ειχα δει και τα 2 χρωματα.:)

 

Επίσης και στο κατάστημα της Cosmote στην Τσιμισκή κυκλοφορεί και στα δύο χρώματα... :)

jparalias.blogspot.com Περί ανέμων και υδάτων (ενίοτε όμως ανεμοστροβίλων & πλημμυρών)... :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το έχω 2 εβδομάδες.

Εκτός από το ότι η μπαταρία με πολλά τηλέφωνα κρατάει μόνο ένα 24ωρο maximum και το ότι γεμίζει δαχτυλίες πολύ έντονα, είμαι ικανοποιημένος. (πριν είχα το n73 music edision, το οποίο ήταν αργό σε σχέση με το n76).

 

Ερώτηση: Όταν ανοίγεις τη συσκευή, η εξωτερική οθόνη απεικονίζει την ώρα. Όταν την κλείνεις η εξωτερική οθόνη δείχνει την εικόνα που εσυ έχεις ρυθμίσει. Θέλω να δείχνει το ρολόι αυτό και όταν είναι κλειστό, ως screensaver. Μπορεί καποιος να βοηθήσει γιατί όσο και να ψάξω δεν υπάρχει ή δεν βρίσκω τη συγκεκριμένη επιλογή.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το έχω 2 εβδομάδες.

Εκτός από το ότι η μπαταρία με πολλά τηλέφωνα κρατάει μόνο ένα 24ωρο maximum και το ότι γεμίζει δαχτυλίες πολύ έντονα, είμαι ικανοποιημένος. (πριν είχα το n73 music edision, το οποίο ήταν αργό σε σχέση με το n76).

 

Ερώτηση: Όταν ανοίγεις τη συσκευή, η εξωτερική οθόνη απεικονίζει την ώρα. Όταν την κλείνεις η εξωτερική οθόνη δείχνει την εικόνα που εσυ έχεις ρυθμίσει. Θέλω να δείχνει το ρολόι αυτό και όταν είναι κλειστό, ως screensaver. Μπορεί καποιος να βοηθήσει γιατί όσο και να ψάξω δεν υπάρχει ή δεν βρίσκω τη συγκεκριμένη επιλογή.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

 

Μηπως εχεις καποιο προβλημα με το ξεφλουδισμα?

Link to comment
Share on other sites

kalhspera paidia..den mporw na perasw ena tragoudaki mp3 gt mou leei oti h mnhmh tou einai gemath..

 

exei mnhmh 256 mb pou einai sxedon adeia alla kai pali den mou to pernaei gt mallon paei na to balei sthn mnhmh tou thlefwnou pou exei

gemisei..

 

exw psaksei wres alla den mporw na brw pws ta arxeia pou mou stelnoun me bluetooth na ta apo8hkeyei katey8eian sthn karta mnhmhs..

 

mia boh8eia paidia..

 

kai ena allo problhma pu den mporw na lysw einai oti otan me pernei kapoios pou ton exw stis epafes mou bgazei8 mono to noumero tou..

 

sas eyxaristw gia thn boh8eia...

Link to comment
Share on other sites

kalhspera paidia..den mporw na perasw ena tragoudaki mp3 gt mou leei oti h mnhmh tou einai gemath..

 

exei mnhmh 256 mb pou einai sxedon adeia alla kai pali den mou to pernaei gt mallon paei na to balei sthn mnhmh tou thlefwnou pou exei

gemisei..

 

exw psaksei wres alla den mporw na brw pws ta arxeia pou mou stelnoun me bluetooth na ta apo8hkeyei katey8eian sthn karta mnhmhs..

 

mia boh8eia paidia..

 

kai ena allo problhma pu den mporw na lysw einai oti otan me pernei kapoios pou ton exw stis epafes mou bgazei8 mono to noumero tou..

 

sas eyxaristw gia thn boh8eia...

1. μηνυματα>ρυθμισεις>αλλο>μνημη σε χρηση>καρτα μνημης.

 

2. ή εχεις δυο φορες το ιδιο ονομα ή εχεις επιλεξει αντι κινητο/τηλεφωνο/τηλεειδοποιηση κατι αλλο, οπως κληση internet.

Link to comment
Share on other sites

2. ή εχεις δυο φορες το ιδιο ονομα ή εχεις επιλεξει αντι κινητο/τηλεφωνο/τηλεειδοποιηση κατι αλλο, οπως κληση internet.

 

 

ayto pou les apo pou ginetai?se poio menu phgainw??

 

gia thn prwth nerwthsh s eyxaristw poly...eixa psakaei olo to thl kai den eixa kataferei na to kanw..

 

na sai kala:)

Link to comment
Share on other sites

καταρχην δες αν εχεις δυο επαφες με το ιδιο νουμερο.

το δευτερο που λεω δε νομιζω να εχει συμβει γιατι θα το ηξερες, αλλα γινεται αν δημιουργησεις νεα επαφη και στα κενα που εχει να γεμισεις με αριθμους και ονοματα υπαρχει και το τηλ. διαδικτυου πχ και πολλα ακομα(οπως ειναι το κινητο, ονομα, επωνυμο κοκ).

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα για 2η φορα τα ασημένια μέρη. Αυτή τη φορά τα άλλαξα όλα... Και ας πουμε έγινε ψιλοβλακεία γιατί με βάλαν πληκτρολόγιο που δεν έχει ελληνικούς χαρακτήρες, αλλα δεν πειράζει. Την αλλαγή την έκανα σε κατάστημα νοκια του εξωτερικού. Σε μία ώρα ήμουν έτοιμος.

 

Εβαλα και το νέο firmware που υποστηρίζει την αναζήτηση σε όλο το τηλέφωνο. Πολύ πρακτική λειτουργία και μπράβο στ νόκια.

 

Το τηλεφωνάκι τώρα είναι σαν καινούριο. Ας ελπίσουμε τα νέα ασημένια μέρη να μην είναι όπως των πρώτων παρτίδων και να μην έχω ξανα πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά. Αλήθεια με την μπαταρία τι παίζει?Διαρκεί μετά βίας μία ημέρα.:wacko::(Έχετε κι άλλοι το πρόβλημα αυτό ή το δικό μου μόνο?Υπάρχει νέο software που να διορθώνει κάπως το πρόβλημα όπως είχε γίνει με το 6131?
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά. Αλήθεια με την μπαταρία τι παίζει?Διαρκεί μετά βίας μία ημέρα.:wacko::(Έχετε κι άλλοι το πρόβλημα αυτό ή το δικό μου μόνο?Υπάρχει νέο software που να διορθώνει κάπως το πρόβλημα όπως είχε γίνει με το 6131?

Καλησπέρα, η τελευταία έκδοση είναι αυτή 30.0.015.

Αν δεν την έχεις βάλε τη… Μη νομίζεις πως θα δεις και μεγάλη διαφορά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά. Αλήθεια με την μπαταρία τι παίζει?Διαρκεί μετά βίας μία ημέρα.:wacko::(Έχετε κι άλλοι το πρόβλημα αυτό ή το δικό μου μόνο?Υπάρχει νέο software που να διορθώνει κάπως το πρόβλημα όπως είχε γίνει με το 6131?

Καντο αναβαθμιση μπορει να στρωση.. για να δεις εαν υπαρχει νεο software για το κινητο σου πας εδω και βαζεις το product code της συσκευης σου :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

καταρχην δες αν εχεις δυο επαφες με το ιδιο νουμερο.

το δευτερο που λεω δε νομιζω να εχει συμβει γιατι θα το ηξερες, αλλα γινεται αν δημιουργησεις νεα επαφη και στα κενα που εχει να γεμισεις με αριθμους και ονοματα υπαρχει και το τηλ. διαδικτυου πχ και πολλα ακομα(οπως ειναι το κινητο, ονομα, επωνυμο κοκ).

 

 

file mou s eyxaristw poly..na sai kala:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...