Jump to content

HP iPAQ rw6815 Personal Messenger


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 977
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδια και παλι

 

 

εχω ενα HP rw6815 και ψαχνω ενα προγραμα που να μπορω να κανω rest kai shutdown εχω βρει το psshut xp 0.29 αλλα τα αρχεια δεν ειναι εκτλεσιμα . ξερει καποιος καποιο αλλο προγραμμα μηπως που να τρεχει

 

ακομα εχω κατεβασει πολλα προγραμματα για pda αλλα οσα εχουν καταληξη *.prc αυτα πως τρεχουν ξερει καποιος

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εχω ενα HP rw6815 και ψαχνω ενα προγραμα που να μπορω να κανω rest kai shutdown εχω βρει το psshut xp 0.29 αλλα τα αρχεια δεν ειναι εκτλεσιμα .

 

Ti ennoeis den einai ektelesima? Mia xara doulevei to programmataki.

 

ακομα εχω κατεβασει πολλα προγραμματα για pda αλλα οσα εχουν καταληξη *.prc αυτα πως τρεχουν ξερει καποιος

 

Ta programmata gia PDA pou trexoun sti syskevi exoun kataliksi .cab kai afta pou trexoun apo to PC exoun kataliksi .exe (yparxoun bebaia kai merika .exe pou trexoun sto PDA).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση στους ειδικους, διοτι ως καινουργιος.....δεν!!!

Εχω τοποθετησει τις επαφες στο 6815 απο προηγουμενο τηλ. Εχει φρακαρει....

Υπαρχει τροπος να μεταφερω τις επαφες απο την μνημη τηλ στην καρτα αποθηκευσης?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και παλι

 

 

εχω ενα HP rw6815 και ψαχνω ενα προγραμα που να μπορω να κανω rest kai shutdown εχω βρει το psshut xp 0.29 αλλα τα αρχεια δεν ειναι εκτλεσιμα . ξερει καποιος καποιο αλλο προγραμμα μηπως που να τρεχει

 

ακομα εχω κατεβασει πολλα προγραμματα για pda αλλα οσα εχουν καταληξη *.prc αυτα πως τρεχουν ξερει καποιος

 

thanks

Τα prc δεν τρεχουν σε windows mobile.Αν δεν κανω λαθος ειναι για palm

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

εχω κατεβασει wm6 για να τα βαλω στο hp 6815

 

αλλα με ποιο προγραμα μπορω να τα κανω upload

 

ξερει καποιος μηπως κατι επι του θεματος

Link to comment
Share on other sites

WM6 ή 6,1 παιζουν για το 6815?Αν ναι υπαρχει περιπτωση να βρουμε και Ελληνικα?

Παντως καλο θα ηταν οσοι εχουν περασει καμια "μαγειρεμενη" εκδοση να μας δωσουν τα φωτα τους με κανενα review και αν ειναι δυνατον καποιο How to στα ελληνικα......

My Phones: Ericsson T20s, Siemens C35i, Nokia 3330, Siemens CX65, Nokia 6230, HP Ipaq RW6815, Sony Ericsson W302, LG Viewty KU990i, Alcatel OT-990,Samsung S4 Mini LTE

 

Minix X8-H, PS3, XBOX360

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπαρχει τροπος να μεταφερω τις επαφες απο την μνημη τηλ στην καρτα αποθηκευσης?

 

Oxi alla mporeis na tis metafereis sto Microsoft Outlook tou ypologisti sou me enan sygxronismo mesw ActiveSync.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εχω κατεβασει wm6 για να τα βαλω στο hp 6815

 

αλλα με ποιο προγραμα μπορω να τα κανω upload

 

ξερει καποιος μηπως κατι επι του θεματος

 

Ti ennoeis na ta kaneis upload? Mipws ennoeis na flashareis ti syskevi sou me ta WM6? Giati ean ennoeis afto einai diaforetiko.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Tha sou synistousa na baleis afti ti WM6.1 ROM pou sou dinw sto link pio katw. Exei kai odigies egkatastasis. :happy:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=358704

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

kalhspera ...enw anigi kanonika me to on/of pliktro molis to pataw gia na to klisw den klini me tpt vgenh h prostasia othonis mavrizi ala den klini to thl..ekana apdate ap thn HP ala pali tpt mono anigi to klinw ap thn bataria.xeris kanenas na me voithish?

thanks

Link to comment
Share on other sites

Αμα κλεισεις το τηλεφωνο,το bluetooth και το Wifi και κλεισεις οσα προγραμματα τρεχουν και το βαλεις σε κατασταση standby τοτε η οικονομια στην μπαταρια ειναι μεγιστη.Θα δεις μεγαλη διαφορα.

My Phones: Ericsson T20s, Siemens C35i, Nokia 3330, Siemens CX65, Nokia 6230, HP Ipaq RW6815, Sony Ericsson W302, LG Viewty KU990i, Alcatel OT-990,Samsung S4 Mini LTE

 

Minix X8-H, PS3, XBOX360

Link to comment
Share on other sites

Tha sou synistousa na baleis afti ti WM6.1 ROM pou sou dinw sto link pio katw. Exei kai odigies egkatastasis. :happy:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=358704

Τα έχει περάσει κανείς στο HP? Υπάρχει ασφαλής γυρισμός μετά?! Εντυπώσεις?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είναι 3 κουμπιά και + soft reset. Πατάς τα δύο soft keys, μετά με τη γραφίδα πατάς το reset και το κρατάς πατημένο ενώ ταυτόχρονα πατάς και τα δύο soft keys και μετά πατάς και αφήνεις το power. Τέλος αφήνεις και τα άλλα κουμπιά (θέλει μερικές προσπάθειες μέχρι να το πετύχεις, αλλά θα το πετύχεις).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι 3 κουμπιά και + soft reset. Πατάς τα δύο soft keys, μετά με τη γραφίδα πατάς το reset και το κρατάς πατημένο ενώ ταυτόχρονα πατάς και τα δύο soft keys και μετά πατάς και αφήνεις το power. Τέλος αφήνεις και τα άλλα κουμπιά (θέλει μερικές προσπάθειες μέχρι να το πετύχεις, αλλά θα το πετύχεις).

 

Αυτο που αναφερεις δεν ειναι Hard reset?Επαναφορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις με διαγραφη ολων των στοιχειων της μνημης της συσκευης....

Soft reset απο οτι θυμαμαι ειναι η απλη επανεκκινηση με τη γραφιδα.

Απλα το αναφερω γιατι ρωταει για Soft reset και για να μην μπερδευτει καποιος κ χασει δεδομενα.Αν κανω λαθος διορθωστε με.

My Phones: Ericsson T20s, Siemens C35i, Nokia 3330, Siemens CX65, Nokia 6230, HP Ipaq RW6815, Sony Ericsson W302, LG Viewty KU990i, Alcatel OT-990,Samsung S4 Mini LTE

 

Minix X8-H, PS3, XBOX360

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που αναφερεις δεν ειναι Hard reset?Επαναφορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις με διαγραφη ολων των στοιχειων της μνημης της συσκευης....

Soft reset απο οτι θυμαμαι ειναι η απλη επανεκκινηση με τη γραφιδα.

Απλα το αναφερω γιατι ρωταει για Soft reset και για να μην μπερδευτει καποιος κ χασει δεδομενα.Αν κανω λαθος διορθωστε με.

 

Μάλλον hard reset εννοεί πάντως γιατί αλλιώς δεν θα ήξερε το 'reset από κάτω' ;)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν ο διακόπτης να μην είναι για κλείσιμο της συσκευής? Δηλαδή ρε παιδιά όποτε θέλω να το κλείσω πρέπει να βγάζω την μπαταρία ? έλεος!!!!!Αν ξέρει κάποιος έχω μια Mini sd στην οποία εχτές έσβησα κάτι αρχεία και δεν την διαβάζει τώρα ούτε τηλέφωνο ούτε υπολογιστής, πάει για πέταμα η υπάρχει τρόπος να ξανάλειτουργήσει?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτο που αναφερεις δεν ειναι Hard reset?Επαναφορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις με διαγραφη ολων των στοιχειων της μνημης της συσκευης....

Soft reset απο οτι θυμαμαι ειναι η απλη επανεκκινηση με τη γραφιδα.

Απλα το αναφερω γιατι ρωταει για Soft reset και για να μην μπερδευτει καποιος κ χασει δεδομενα.Αν κανω λαθος διορθωστε με.

 

Καλά τα λες. Απλά ο φίλος παραπάνω αυτό κατάλαβα ότι ζητούσε και ας το έλεγε soft reset.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν ξέρει κάποιος έχω μια Mini sd στην οποία εχτές έσβησα κάτι αρχεία και δεν την διαβάζει τώρα ούτε τηλέφωνο ούτε υπολογιστής, πάει για πέταμα η υπάρχει τρόπος να ξανάλειτουργήσει?

 

Δεν τη βλέπει καθόλου ή απλά δεν την ανοίγει; Εάν τη βλέπει και δεν την ανοίγει... format.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα και δοκίμασα τα πάντα με κανένα πρόγραμμα δεν μπορώ να συνδεθώ με την Mini Sd το pc κολλάει μόλις την βάζω στο card reader και στο τηλέφωνο δεν φαίνεται,Ξέρει κανείς κάτι άλλο να κάνω ?
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια υπαρχει καποιος να μου μου δωσει την σελιδα με τις οδηγειες για εγκατασταση των Win 6.1?Ειναι μεσα σε αυτο το post?Εψαξα αλλα δεν καταφερα να βρς κατι περα απο καποια λινκ ξενα!Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...