Jump to content

HP iPAQ rw6815 Personal Messenger


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 977
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παινεβουν το σπιτι τους ε?

δεν θα έλεγα οτι το 6815 είναι ανώτερο σε θέμα ποιότητας κατασκευής. Επίσης νομίζω οτι έχουν αναφερθεί αρκετά προβλήματα .

Link to comment
Share on other sites

δεν θα έλεγα οτι το 6815 είναι ανώτερο σε θέμα ποιότητας κατασκευής. Επίσης νομίζω οτι έχουν αναφερθεί αρκετά προβλήματα .

 

στο θεμα λυτουργεικου ομως δεν συγκρινονται

Link to comment
Share on other sites

σε λειτουργικό είναι ανώτερο αλλά σε ποιότητα πολύ κατώτερο:) Αλλά και το π1 είναι αρκετά εύχρηστο με το uiq .
Link to comment
Share on other sites

σε λειτουργικό είναι ανώτερο αλλά σε ποιότητα πολύ κατώτερο:) Αλλά και το π1 είναι αρκετά εύχρηστο με το uiq .

 

ποιο απο τα δυο λειτουργεικα ειναι ποιο σταθερο?

Link to comment
Share on other sites

το uiq στο p1 ,όχι σε κάποια προηγούμενη συσκευή όπως το p990 . Με τα win σίγουρα θα χρειαστεί να κάνεις αρκετές φορές reset :)
Link to comment
Share on other sites

το uiq στο p1 ,όχι σε κάποια προηγούμενη συσκευή όπως το p990 . Με τα win σίγουρα θα χρειαστεί να κάνεις αρκετές φορές reset :)

εγώ να πώ την αλήθεια σκέφτομαι να το πουλήσω το p1 μου για να πάρω ένα 3600 ή ένα 3300 που μου αρέσουν πολύ.

Link to comment
Share on other sites

εγώ να πώ την αλήθεια σκέφτομαι να το πουλήσω το p1 μου για να πάρω ένα 3600 ή ένα 3300 που μου αρέσουν πολύ.

 

δεν συγκρινεται το p1 μεαυτα, οταν παρεις pda phone θα τοκαταλαβεις

Link to comment
Share on other sites

δεν συγκρινεται το p1 μεαυτα, οταν παρεις pda phone θα τοκαταλαβεις

 

ειδικα το 3600ι πρεπει να τα σπαει.αλα και το6815 που εχω εγω δεν εχει κανενα προπλεμ προς το παρον

Link to comment
Share on other sites

έχω αλλάξει γύρω στις 27 συσκευές :p:p από pda είχα το 2020ι , το s100, 9000, s200,sten m600,g-smart οπότε νομίζω οτι ξέρω την διαφορά ανάμεσα σε pda και uiq :) Είναι ανάλογα τί ψάχνεις. Σίγουρα το p1 είναι αρκετά πιο εύχρηστο σαν κινητό, με καλύτερη κάμερα και αρκετά ποιοτικότερο από πολλά win mobile επίσης είναι αρκετά καλύτρεο από το προηγούμενο p990 :):D:D
Link to comment
Share on other sites

έχω αλλάξει γύρω στις 27 συσκευές :p:p από pda είχα το 2020ι , το s100, 9000, s200,sten m600,g-smart οπότε νομίζω οτι ξέρω την διαφορά ανάμεσα σε pda και uiq :) Είναι ανάλογα τί ψάχνεις. Σίγουρα το p1 είναι αρκετά πιο εύχρηστο σαν κινητό, με καλύτερη κάμερα και αρκετά ποιοτικότερο από πολλά win mobile επίσης είναι αρκετά καλύτρεο από το προηγούμενο p990 :):D:D

 

ναι εχεις δικιο,εγω το 6815 δεν του εχω μεσα καν καρτα sim, απλα το εχω σκετο pda

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει αλλά όταν ακούτε μουσική απο τα δύο ηχεία και πλησιάσετε τη συσκευή στο πηγούνι σας θα ακούτε τρισδιάστατο ήχο.

Δοκιμάστε το έχει πλάκα και πολή καλή ποιότητα ήχου.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ενας φιλος καλος ειναι αναμεσα στο 6815 και στο sonyericson p1 μπορουμε να τον βοηθησουμε?

 

ναι εχεις δικιο,εγω το 6815 δεν του εχω μεσα καν καρτα sim, απλα το εχω σκετο pda

 

:lol:

Ημαρτον παιδια, μια χαρά είναι σαν κινητό και του περνας κ ότι εφαρμογές θες για Win Mobile για τον καλύτερο χειρισμό του κινητου (πχ. το PhoneAlarm με τα πάμπολλα settings ή και άλλα). Το χρησιμοποιώ μήνες τώρα κ είμαι πολύ ευχαριστημένος. Για την ακρίβεια δεν ξαναγυρίζω σε κινητό που δεν θα είναι pocket pc!

:ninja:

Αντε να βρεις utilities στο Sony, μην τρελλαθούμε, δεν συγκρίνονται τα λειτουργικά, στα Win βάζεις παπάδες. Αρκεί μονάχα να αναφέρω τελείως ενδεικτικά τον άμεσο συγχρονισμό με το desktop PC όπου έχω αρκετά αρχεία word κ excel και τα αλλάζω οποτεδήποτε κ σε όποια πλατφόρμα. Οπως και προσωπικά στοιχεία που έχω στο SPB Wallet και τα περνάω στον Η/Υ (τα βάζει και στους browsers αυτόματα αν θελει κανεις), αλλά όποτε αλλάζω κάτι είτε δω είτε κει, συγχρονίζονται αυτόματα. Για άλλες εφαρμογές (+παιχνίδια) για Win ... άπειρες ...

 

Αναρωτιέμαι γιατί μπαίνετε στον κόπο να τα συγκρίνετε?? :happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

SOS - θηκη για 6815??

 

Παιδιά κατά λάθος (ή από ζήλεια :-) η φιλενάδα μου έχασε την θήκη του 6815 μου ... Ας μην το σχολιάσω περαιτέρω ...

 

Εχει κανείς καμία που να του περισσεύει? Την αγοράζω τωρα!

Ρωτάω γιατί πολλοί αγοράζουν after market και μένει η παλιά στο ράφι.

Ας μου στείλει pm.

 

Εναλλακτικά, έχετε να προτείνετε κάποια καλή after market?

Ψάχνω σε δερμάτινο στυλ, όχι μεταλλική.

Δεν βρήκα κάτι αξιόλογο σαν συνδυασμό προιόντος-τιμής σε ελληνικό μαγαζί. Βρίσκω πάμπολλες στο ebay αλλά προτιμάω να την παρω απο δω. Μου διαφεύγει κάτι? Καμιά ιδέα κανείς?

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Ημαρτον παιδια, μια χαρά είναι σαν κινητό και του περνας κ ότι εφαρμογές θες για Win Mobile για τον καλύτερο χειρισμό του κινητου (πχ. το PhoneAlarm με τα πάμπολλα settings ή και άλλα). Το χρησιμοποιώ μήνες τώρα κ είμαι πολύ ευχαριστημένος. Για την ακρίβεια δεν ξαναγυρίζω σε κινητό που δεν θα είναι pocket pc!

:ninja:

Αντε να βρεις utilities στο Sony, μην τρελλαθούμε, δεν συγκρίνονται τα λειτουργικά,

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Ημαρτον παιδια, μια χαρά είναι σαν κινητό και του περνας κ ότι εφαρμογές θες για Win Mobile για τον καλύτερο χειρισμό του κινητου (πχ. το PhoneAlarm με τα πάμπολλα settings ή και άλλα). Το χρησιμοποιώ μήνες τώρα κ είμαι πολύ ευχαριστημένος. Για την ακρίβεια δεν ξαναγυρίζω σε κινητό που δεν θα είναι pocket pc!

:ninja:

Αντε να βρεις utilities στο Sony, μην τρελλαθούμε, δεν συγκρίνονται τα λειτουργικά,

 

εχεις δικιο

Link to comment
Share on other sites

Παιδες θα μου πει κανεις πως κανουμε install διαφορα προγράμματα στο 6815?

Μεχρι στιγμης ειναι αδειο και οτι προγραμμα εχω παει να κανω install μου βγαζει οτι δεν εχει υπογγεγραμενο αξιοπιστο πιστοποιητικο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες θα μου πει κανεις πως κανουμε install διαφορα προγράμματα στο 6815?

Μεχρι στιγμης ειναι αδειο και οτι προγραμμα εχω παει να κανω install μου βγαζει οτι δεν εχει υπογγεγραμενο αξιοπιστο πιστοποιητικο.

 

Τα .cab αρχεία τα τρέχεις κατευθείαν απο τη συσκευή. Τα .exe απο τον υπολογιστή με ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ το iPAQ στον υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...