Jump to content

HP iPAQ rw6815 Personal Messenger


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 977
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
οχι δεν το ειδα καθολου για βοηθησε με

 

Apo tin arxi aftis tis syzitisis sou exw steilei PM (personal message) edw sto myphone. Pigaine sto pinaka elegxou kai tha to deis. Meta diabase oti eipame kai tha bgaleis akri.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Aυτά από play247 λες να μην κάνουν ?

 

 

Δε ξέρω. Επικοινώνησα απευθείας με το παραπάνω κατάστημα. Δε μπήκα στη διαδικασία του να βρώ κάτι online.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω. Επικοινώνησα απευθείας με το παραπάνω κατάστημα. Δε μπήκα στη διαδικασία του να βρώ κάτι online.

 

Θα τους πάρω ένα τηλέφωνο και εγά μάλλον αύριο να δω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum,

 

καπου στο forum διάβασα για ένα patch για βελτίωση της ποιότητας της φωτογραφικής μηχανής, το εγκατέστησα και...... τι το θελα; τώρα δεν δουλεύει καθόλου. Πατώντας το κουμπάκι στο πλάι, βγάζει ένα μήνυμα ότι δεν βρίσκει την αντίστοιχη συντόμευση. Μέσα από μενου, όμως τρέχει το προγραμματάκι της φωτογραφικής, αλλά δεν εμφανίζει τα πλήκτρα επιλογών κ δεν μπορώ να τραβήξω φωτογραφία.

Με hard reset δεν γίνεται τίποτα.... Πρόσπαθησα να εγκαταστήσω, την ανάβάθμιση της rom από το site, αλλά δεν παίζει. Σταματάει στο ξεκίνημα. Καμιά ιδέα γιαυτό;

Ευχαριστώ.

 

Yπάρχει τέτοιο πράγμα ???!!!!!

Έβγαλες άκρη τελικά ????

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους

 

Πρόσφατα το πήρα και γω αυτό το pdaούλι και μου φαίνεται τέλειο μέχρι στιγμής χωρίς να με πειράζει η έλλειψη ραδιοφώνου και ότι τελειώνω την μπαταρία μέσα σε ένα πρωινό, το μεσημέρι θέλει να φάει...

 

Τέσπα ήξερα πάνω κάτω τα μειονεκτήματα αφού πέρασα πολλές ώρες διαβάζοντας σχετικά thread αλλά τελικά αποφάσισα να το πάρω.Πάντως σαν πρώτο μου pda μου φαίνεται πολύ τρελό και κάπου είχα διαβάσει ότι άμα περάσει απ τα χέρια σου pda δε ξαναπερνάνε τα απλά κινιτά και μάλλον δε θα ξαναπεράσουν απτα δικά μου.

 

Άδειο από προγράμματα λοιπόν μόνο κάτι αρχικά της συσκευής

σιγά σιγά θα το γεμίσω όποιος θέλει να με βοηθήσει να το γεμίσω γενικά που θα βρώ προγράμματα ας μου πει.

 

Ένα ψιλοπρόβλημα με τα sms με τους 70 χαρακτήρες που θέλουν ένα πρόγραμμα , ένα αρχείο με προβλημάτισε λίγο γιατί διαβάζω ένα θέμα σχετικά με τα sms και λένε πως τα πληκτρολόγια με τους 160 χαρακτήρες έχει μόνο κεφαλαία ελληνικά η μόνο αγγλικά κάτι τέτοιο και φοβάμαι να τα εγκαταστήσω μη κάνω καμια Μ .Θέλω να έχει το ίδιο πληκτρολόγιο

 

Το κύριο πρόβλημα που δε μπορώ να λύσω και θα ήθελα να με βοηθήσετε ιδιαίτερα είναι ότι δε μπορώ να συνδεθώ ασύρματα μέσω wi-fi στο ασύρματο router του σπιτιού μου όπως το laptop μου.

 

Όπως φαίνεται συνδέεται με το όνομά μου που χω βάλει στο router

δηλ μου βγάζει συνδέθηκε πριν όμως μου χει ζητήσει κωδικό χωρίς να το χω με κωδικό τεσπα πατάω σύνδεση χωρίς κωδικό και πλέον συνδέεται αυτόματα στο όνομά μου.Κάθε τόσο όμως το βλέπω να αποσυνδέεται και να συνδέεται από μόνο του.

Πάω στον explorer και πατάω μια σελίδα myphone.gr ας πούμε και μου βγάζει :

Δεν είναι δυνατή η σύνδεση

Δεν είναι δυνατή η σύνδεση με τις τρέχουσες ρυθμίσεις σύνδεσης.Για να αλλάξετε επιλέξτε ρυθμίσεις.

Πατάω και βγάζει:

Το δίκτυο εργασίας μου

Προσθήκη νέας σύνδεσης μόντεμ

Προσθήκη νέας σύνδεσης VPN διακομιστή

Ορισμός παραμέτρων διακομιστή μεσολάβησης

 

 

Τι λέτε να φταίει? Μήπως πρέπει να κάνω αυτό το περίφημο hard reset? Δε θέλω να το κάνω τώρα το πήρα.

Πιστεύω πως θέλει κάποιες ρυθμίσεις ξέρει κανείς να μου πει τι ακριβώς να κάνω?

 

Όταν πάω να κάνω προσθήκη νέας σύνδεσης μόντεμ μου βγάζει τα εξής στην επιλογή :επιλέξτε ένα μόντεμ

 

Bluetooth

IrDA γενικής χρήσης

Native IR

Γράμμή κινιτής τηλεφωνίας

Γραμμή κινιτής τηλεφωνίας GPRS

Συμβατό με πρότυπο Hayes στην COM1

 

Ξέρει κανείς τι να κάνω please βοηθήστε με έχω wi fi και δεν έχω ίντερνετ είναι σωστά πράματα αυτά?

 

Μήπως πρέπει να πάω σε κάνα Γερμανό ή δε βοηθάνε αυτοί?

Όποιος θέλει να βοηθήσει σε κάνα από τα παραπάτω τον ευχαριστώ πολύ από τώρα

 

Γεια

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια μηπως ξερετε κανενα τροπο ωστε το 6815 να μπορει να εγκαταστησει αρχεια exe?τωρα μονο στα cab κανει εγκατασταση

 

Ta exe ta trexeis apo ton ypologisti sou kai apo ekei ginetai egkatastasi sti syskevi sou. Arkei i syskevi sou na einai syndedemeni me ton ypologisti sou kai to ActiveSync energopoiimeno.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
υπαρχει καποιο προγραμα για καλητερη διαχειρηση μπαταριας?

 

To mono pou yparxei einai na frontizeis na min trexei tipota sto background otan i syskevi einai se katastasi anamonis kai na min exeis to fwtismo sto full otan tin douleveis.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα:)Γνωριζει καποιος να μου πει αν υπαρχει προγραμμα που να μπορει να σου δινει την δυνατοτητα για μαζικη αποστολη αρχειων(ηχους,εικονεςκ.λ.π)μεσω bluetooth?????

Ευχαριστω:worry:

Link to comment
Share on other sites

Τρέλαααα

Χτες του εκανα μια επανεκκίνηση και ξεκίνησε με ...αρνητικά χρώματα... Με το που το είδα φοβήθηκα και του έκανα αμέσως άλλη μια και έστρωσε..

Ξέρει κανείς τι μπορεί να ήταν ;

Link to comment
Share on other sites

Τρέλαααα

Χτες του εκανα μια επανεκκίνηση και ξεκίνησε με ...αρνητικά χρώματα... Με το που το είδα φοβήθηκα και του έκανα αμέσως άλλη μια και έστρωσε..

Ξέρει κανείς τι μπορεί να ήταν ;

 

Πρόβλημα άρνησης πιθανότατα :p

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια ενας φιλος καλος ειναι αναμεσα στο 6815 και στο sonyericson p1 μπορουμε να τον βοηθησουμε?

 

Analoga to ti xrisi thelei na kanei. Ean thelei camera kali, radio kai apli xrisi... P1i. Ean thelei ola ta ypoloipa... 6815.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ναι αλλα στην αντιπαλη οχθη δλδ στο p1,τα παιδια λενε τα αντιθετα,μακρυα απο το 6815 λενε

 

Και γιατί σου φαίνεται παράλογο αυτό;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...