Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ τη λυπήθηκα πολύ την καημένη...:(

 

και εγω την λυπηθηκα..:(

 

εχει καμποσα επεισοδια παντος τωρα τελευταια βρε παιδια που πεφτη πολη κλαμα...:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά είχαν πει ότι η μεταμόρφωση θα γινόταν σήμεραα,ανήμερα του Αγ.Βαλεντίνου,αλλά τελικά πήγε για Μάρτιο.
Link to comment
Share on other sites

Και στο Παρίσι θα συναντήσει τον δεύτερο καλό της. Και θα ξεχάσει τον Μαντά.:p

 

@FREAK_OF_NATURE Όχι δεν το βλέπω. Από την αδερφή μου ενημερώνομαι:p

Link to comment
Share on other sites

ααατσα και οι ανατροπες!!!

οταν ειναι να γινει η μεταμορφωση πειτε μου και μενα,θελω να δω πως θα την κανουνε..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αυτοί οι αθεόφοβοι είναι ικανοί μέχρι και απεργία να βάλουν την ολυμπιακή να κάνει στο έργο για να αργήσει κι άλλο να πάει στο Παρίσι :p
Link to comment
Share on other sites

αχ και μετά μας εφταιγε ο Φωσκολος... Μια μερα της Μαριας χρειαζεται μια βδομάδα να περάσει, ενα διοικητικό συμβούλιο κράτησε κοντά τρεις μέρες, μεχρι να ξυστει, να κλάψει και να ονειρευτεί πανε δυο μήνες... Αυτη δε θα ομορφύνει, θα γεράσει κατευθείαν...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

και παλι μαρια η ασχημη ειναι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αν το πανε ακριβως σαν το μεξικανικο θα αργισει παρα πολυ να αλλαξει καλα τελη καλοκαιριου και αν παει και αλλη σεζον απο του χρονου παλι:wacko:

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

:blink::confused:κουκλα ετσι?:p
:pπροσωπικα δεν μου αρεσει.γιαυτο και θελω να με ειδοποιησετε οταν γινει η αλλαγη ,για να δω πια τι θαυμα μπορει να κανει ενας μακιγιερ,μια στυλιστρια και μια καμερα:)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ενταξει δεν μπορω να πω οτι αλλαζει τρομερα και γινεται οπως σε καποιες αλλες ξενες σειρες(της Μαριας της ασχημης παντα),αλλα καλη μωρε ενταξει...τρωγετε...:lol::p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, φανταστειτε την με κοκκινο μινι φορεμα, γιατι εχει λεπτο σωμα, με γοβα στιλετο, και βαμμενη, με μαλλι ισιο μακρυ... εγω ετσι φανταζομαι οτι θα την βγαλουν, να φανει η διαφορα!!! γενικα δεν ειναι κατι ξεχωριστο η δαλιανη, απλως ειναι συμπαθοφατσα, ελπιζω να παχυνει μονο λιγακι, γιατι ειναι κοκκαλιαρα!!:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Είδε κανείς σήμερα να μας πει τα καθέκαστα? Πήγε στο Παρίσι? Τι έγινε? Σοβαρά τώρα.
[sIGPIC][/sIGPIC]"If I had a dollar bill for every time I've been wrong, I'd be a self-made millionaire"
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το είδατε:

 

:happy::shifty:

 

καλα πολυ φαση το βιντεακι!!:lol::lol:

 

Είδε κανείς σήμερα να μας πει τα καθέκαστα? Πήγε στο Παρίσι? Τι έγινε? Σοβαρά τώρα.

 

δυστυχως ουτε και εγω το ειδα και θα θελα να μαθω...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ουτε και εγω το ειδα και θα θελα να μαθω...:p

 

Δεν έφυγε για το Παρίσι τελικά. Άσε η Μαρκέλα έδωσε μια χαστούκα στον Μαντά.:lol: Όλη δική του.

 

:p

 

Θα φύγει όμως από στιγμή σε στιγμή...

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ η Μαρκέλλα τα ξέρασε όλα και στην μάνα του Μαντά.Στην παρ ολίγον πεθερά της:p

Και φυσικά γάμος δεν θα γίνει

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ η Μαρκέλλα τα ξέρασε όλα και στην μάνα του Μαντά.Στην παρ ολίγον πεθερά της:p

Και φυσικά γάμος δεν θα γίνει

ωραια...και ετσι ο μαντας θα παρει την πενταμορφη και αγπημενη του Μαρια...:D:X:cry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ena mono exo na po:pote tha teliosei ayti i aidia?an eine dinaton dld?den katalavenoun oti exoun kourasei to kosmo.eleos dld.....
[sIGPIC][/sIGPIC]VW Golf_TSI 1400cc 140ps + Honda Innova125 +AEK + Panserraikos = My passions
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κουραστήκατε? Θέλετε να τελειώσει;

Ε λοιπόν, εγώ έχω αντίθετη γνώμη με 'σας γιατί δεν θέλω να τελειώσει η σειρά!:(

 

Αλλά, ανακοινώθηκε η μεταμόρφωση.

 

Για MEGA GREECE:

<Την Παρασκευή, 29 Φεβρουαρίου, ΟΛΑ μπορούν να αλλάξουν!>

 

Σχετικό trailer στο main page του site του MEGA. [Στα δεξιά, με τίτλο "Συγκλονιστηκές εξελίξεις..."]

http://www.megatv.com/

 

Και, μπείτε και εδώ: http://www.megatv.com/maria/

 

:cry::(:cry:

αχχχχ...

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά δεν τελειώνει με τη μεταμόρφωση. Μέχρι τέλος Ιουνίου η Μαρία θα συνεχίσει κανονικά απλά θα είναι χωρίς τα σιδεράκια και τους μεγενθυτικούς φακούς.
Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον ανακοινωθηκε η μεταμορφωση και αυτο σημαινει οτι αρχιζει η αντιστροφη μετρηση!αντε γιατι μεχρι να γινει ομορφη η Μαρια θα μας πεσουν τα μαλλια εμας...:lol::p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μεταμορφωθηκε σε πεταλουδα η καμπ...εεε μαρια η οχι ακομα; γιατι χτες απο τον χωρο αναμονης που ειναι η τηλεοραση,ακουσα ενα παιδακι γυρω στα 8-9 να τσιριζει "η μαρια αλλαξε,η μαρια αλλαξε"
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εβγαλε τα σιδερακια αλλα κατα τα αλλα ακομα καμπια ειναι
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...