Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρε. Υπαρχει κανεις που να το βλεπει ακομα;

Εγω παντως κατεβασα 1-2 επεισοδια μεσα στο ΣΚ(ναι βαριομουν πολυ:p)και νταξ, αλλαξα γνωμη για τον Ανανιαδη. Παιζει να την βλεπω και μονο για παρτυ του ξερω γω κι ετσι.:p

 

μπα μπα... ετσι σοφακι εε!!! :rolleyes::rolleyes: εχει βελτιωθει πολυ παντως ο ανανιαδης, εγω γελαω με τις γκριματσες του, ασχετα αν η σειρα σερνεται απο πλευρας εξελιξεων... παντως ειναι κουκλι ο ατιμος... και αυτα τα μαυρα κουστουμια που φοραει του πανε!!!! :O:O

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το μικρό της είναι το ίδιο. Τζίνα Αλιμόνου λέγεται. http://www.ginaalimonou.com/

Είστε μεν στο πρώτο κύκλο αλλά βλέπετε τα επεισόδια διπλά και είναι σίγουρα καλύτερα και λιγότερο βασανιστικά λόγω των αργών εξελίξεων...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μόλις τελείωσε ο 1ος κύκλος!:wacko::O:blink:

 

Όπου ο Αλέξης φιλάει την Μαρία ενώ χορεύουν, στο γαλλικό εστιατόριο!:happy::happy:

 

Παιδια αν ειναι δυνατον...Βαρεθηκα! Ποτε θα αρχισει να αλλαζει???

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακομα δεν αλλαξε;;;;θα παει και 3η σεζον;;
κατι ακουγεται οτι η αλλαγη θα γινει 14 του αλλου μηνα!τριτη σεζον οχι,παλι καλα:lol:στην θεση της παντως θα μπει το 1 στιγμη 2 ζωες!
Link to comment
Share on other sites

ακομα δεν αλλαξε;;;;θα παει και 3η σεζον;;

 

14 Φεβρουαρίου θα προβληθεί το επεισόδιο της μεταμόρφωσης, η οποία θα γίνει στο Παρίσι.

 

Δεν θα πάει τρίτη σαιζόν, ήδη την έχουν ξεχειλώσει υπερβολικά.

 

Στο Κολομβιανό τα επεισόδια της μεταμόρφωσης προβλήθηκαν ένα-ενάμησι μήνα πριν το τέλος (και ακολούθησε ένα σίκουελ 26 επεισοδίων, αλλά δεν είναι απαραίτητο ότι θα δούμε και εμείς όσα συνέβησαν εκεί). Ήδη δηλαδή το ότι θα υπάρξουν άλλοι 4 μήνες μετά τη μεταμόρφωση, το ξεχειλώνει ακόμα περισσότερο.

 

H betty la fea τελείωσε σε 169 επεισόδια και εμείς είμαστε στο 195ο και συνεχίζουμε!

Link to comment
Share on other sites

Άντε να τελειώνει γιατί στο τέλος θα μας δείξουν και τη μεταμόρφωση από Μαρία η άσχημη--->Μαρία η όμορφη--->Μαρία η γιαγιά----->Μαρία εν τάφο

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Άντε να τελειώνει γιατί στο τέλος θα μας δείξουν και τη μεταμόρφωση από Μαρία η άσχημη--->Μαρία η όμορφη--->Μαρία η γιαγιά----->Μαρία εν τάφο

 

Χαχαχα,:lol::lol::lol: δικιο εχεις. Ειμαι περιεργη να δω πως θα την σουλουπώσουνε. Και επειδη σε γενικες γραμμες δεν το παρακολουθω καθόλου, θα δω απο περιεργεια το τελευταιο επεισοδιο για να ξεμπερδευουμε επιτέλους. Πάντως η αντιστοιχη μεταμορφωση της "άσχημης" στην ξενη σειρα δεν μου αρεσε καθόλου. Περιμενα κατι πιο εντυπωσιακο.:cool:

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα,:lol::lol::lol: δικιο εχεις. Ειμαι περιεργη να δω πως θα την σουλουπώσουνε. Και επειδη σε γενικες γραμμες δεν το παρακολουθω καθόλου, θα δω απο περιεργεια το τελευταιο επεισοδιο για να ξεμπερδευουμε επιτέλους. Πάντως η αντιστοιχη μεταμορφωση της "άσχημης" στην ξενη σειρα δεν μου αρεσε καθόλου. Περιμενα κατι πιο εντυπωσιακο.:cool:

 

Εγω το βλεπω...Ξεκινησα περιμενοντας την αλλαγη (εδω και καιρο) και κολλησα. ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ! Αντε να την σουλουπωσει η Τζινα,να γυρισουν Ελλαδα,να παθει πλακα ο Αλεξης να τελειωνουμε!

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η αντιστοιχη μεταμορφωση της "άσχημης" στην ξενη σειρα δεν μου αρεσε καθόλου. Περιμενα κατι πιο εντυπωσιακο.:cool:

Αν εννοείς την άσχημη του ALPHA (τη μεξικάνα), στη μεταμόρφωση είχε διαφοροποιηθεί κατά πολύ από τη κολομβιανή. Στη πρωτότυπη (στην οποία βασίζεται και η δική μας), δεν υπήρχε ο ρόλος της Αουρόρα ούτε αυτό το "άλλη το πρωί άλλη το βράδυ".

Link to comment
Share on other sites

Στη πρωτότυπη (στην οποία βασίζεται και η δική μας), δεν υπήρχε ο ρόλος της Αουρόρα ούτε αυτό το "άλλη το πρωί άλλη το βράδυ".

Καλυτερα γιατι ειναι λιγο χαζο αυτο το "αλλη το πρωι αλλη το βραδυ".

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το 7 μέρες τιβί αυτής της εβδομάδας γράφει πως η μεταμόρφωση μεταφέρθηκε για τον Μάρτιο.

 

Εγώ θα σας έλεγα να κάνετε υπομονή μέχρι το πάσχα, τέλη Απρίλη, γιατί εκτός του ότι είναι η 4η φορά που μετατίθεται η μεταμόρφωση, η Betty la fea μεταμορφώθηκε ένα μήνα πριν το τέλος της. Ε με τους ρυθμούς που πάει η δικιά μας, ένα δίμηνο πριν το τέλος το χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

se auto to lathos peftoun panta!

vlepoun oti h seira travaei kai kanei noumera kai thn epivradinoun sunexos...:mad:

sto telos omws prozgiononte apotoma me ta noumera thletheashs mia kai o kosmos arxizei kai kseneronei kai sto telos prospathoun na mazepsoun ta asimazeuta mesa se merika episodia.

ti na peis...:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

se auto to lathos peftoun panta!

vlepoun oti h seira travaei kai kanei noumera kai thn epivradinoun sunexos...:mad:

sto telos omws prozgiononte apotoma me ta noumera thletheashs mia kai o kosmos arxizei kai kseneronei kai sto telos prospathoun na mazepsoun ta asimazeuta mesa se merika episodia.

ti na peis...:wacko:

Ma eleos me ayti ti seira.ecomoda-teramoda.H ksini markella,i (pragmatika) kathisterimeni xazi aderfi tis...Ax den ksero.Exo sixathei ayto to ergo.de vlepete me tipota.Tzampa xoro pianei stin tileoptiki zoni.De vazoune to eisai to teri mou ekeini ti ora?to exo dei dio fores alla kai pali pio endiaferon einai.....

[sIGPIC][/sIGPIC]VW Golf_TSI 1400cc 140ps + Honda Innova125 +AEK + Panserraikos = My passions
Link to comment
Share on other sites

εκει που μου ερχεται να σπασω την τηλεοραση ειναι οταν σε κοβει σε ενα κρισιμο σημειο και για να ακουσουμε τις μπουρδολογιες της Ελεωνορας.Αληθεια ενα καιρο που δεν την εδειχνε καθολου ,η σειρα παλευοτανε τωρα που τη την ξαναφερανε γαμ....τα. ποιος :X:X σκεφτεται τα κειμενα της Ελεωνορας μηπως η ιδια η Ματθιλδη?

Πραγματικα, για μενα, ειναι ο πιο εκνευριστικος ρολος και της φετινης και της περσυνης σεζον,απλα υπαρχει για να τρεναρει τα γεγονοτα και να σου σπαει τα νευρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όντως στην αρχή πέρυσι η Ελεονώρα είχε λίγη πλάκα με τις πλαστικές και την ανύπαρκτη μόρφωση, αλλά το πολύ το κύριε ελέησον.. Όταν ξεκίνησαν οι ιστορίες με τον υδραυλικό, τον εξωγήινο και δε ξέρω και εγώ τι άλλο άρχισε να μη παλεύεται η κατάσταση.

 

Πάντως είναι ελληνικής έμπνευσης οι ιστορίες της Ελεονώρας, στο κολομβιανό (αλλά και στο μεξικάνικο) η αντίστοιχη Ελεονώρα εμφανίστηκε 2-3 φορές όλες κι όλες στη σειρά, στα συνέδρια της Ecomoda.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Απ οτι ειδατε αν ειδατε η Μαρία μολις περασε στην αντεπίθεση....

 

πολυ γουσταρησα οταν ανοιξαν τους φακελους ο Μαντας και ο Δημητρης... αντε να δουμε τι θα γινει αυριο! :D

Link to comment
Share on other sites

Το αγνοω πληρως.Απλα μια βλακεια,και τιποτα αλλο.Χαζο ειναι το μεγκα να τη σταματησει????35 αρια κανει καθε μερα.Θα περιμενετε πολυ ωσπου να αλλαξει.Προσωπικη μου γνωμη τα παραπανω.Δειτε κανα λοστ καλυτερα,αφου κι αυτο προβαλλεται σε καθημερινη βαση.
Link to comment
Share on other sites

Άντε να ομορφήσει!

Παντώς, προσωπικά, όταν φτάνει η ώρα να τελειώσει το επεισόδιο και δεν ΘΕΛΩ! Σε σταματάει στο καλύτερο:shifty::p

Link to comment
Share on other sites

τον εκανε ρεντικολο χθες τον αλεξη... καλα τον εκανε!!! αλλα το γλυκουλη μου ηταν κουκλος παλι χθες... :O:O

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...