Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι γίνεται στη Μαρία; Έχει καιρό να το δώ.

Με αφήνει κάπως αδιάφορο πλέον η σειρά.. Θα 'θελα να 'ξερα τόσος κόσμος που την βλέπει, δεν βαρέθηκε ακόμη και τα νούμερα χτυπάνε κόκκινο; :confused:

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απ'οτι φαινεται δεν βαρεθηκε.....η σειρα παει παρα παρα πολυ καλα.

 

το πιο σημαντικο που συνεβη και μπορω να σκεφτω τωρα ειναι η απολυση του Μαρουδα(ο φαλακρος που ηταν οικονομικος διευθυντης) επειδη κατι εκανε με τα αρχεια της μαριας...δεν πολυκαταλαβα ακριβως τι εγινε εκει γιατι εχασα και 1-2 επεισοδια...

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται στη Μαρία; Έχει καιρό να το δώ.

Με αφήνει κάπως αδιάφορο πλέον η σειρά.. Θα 'θελα να 'ξερα τόσος κόσμος που την βλέπει, δεν βαρέθηκε ακόμη και τα νούμερα χτυπάνε κόκκινο; :confused:

μ αρεσει που απορεις κιολας παγιδευμενε!

εδω εσυ ο ιδιος απο την μια λες πως βαρε8ηκες και σε αφηνει αδιαφορο,αλλα απο την αλλη ρωτας τις εξελιξεις!!

σχημα οξυμορο..:rolleyes:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Pote tha arxisei i metamorfwsi tis marias?Pote to asximopapo tha ginei kiknos? :P

''At this moment,there are 6 billion,people in the world.Some are running scared.Some are coming home.Some tell lies to make it through the day.Other are just not facing the truth.Some are evil man,at war with good.And some are good,struggling with evil.Six billion people in the world.6 billion souls..And sometimes...

all you need is ONE...''

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω την εξης απορια:τοσες φιλες εκανε η μαρια στη δουλεια,και καθονται μονο και της βαφουν τα νυχια κ της βαζουν σκια μεσα απο τα γυαλια!

τοοοοσο καιρο,δε θα επρεπε να της εχουν πει να προσεξει τα μαλλια,το ντυσιμο,να βγαλει τα γυαλια?(για τα σιδερακια δε λεω κατι,μαλλον πρεπει να φτιαξουν τα δοντια της)

Link to comment
Share on other sites

Εγω διαβασα οτι η αποκαλυψη οτι γουσταρει τον Μαντα θα γινει Ιουνη οταν δηλαδη κλεισει η σειρα για φετος...

Αρα καλα κρασα.:p

Αυτη μου φαινεται θα φοραει σιδερακια περισσοτερο καιρο απο οσο φορουσα εγω μικρη...:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω την εξης απορια:τοσες φιλες εκανε η μαρια στη δουλεια,και καθονται μονο και της βαφουν τα νυχια κ της βαζουν σκια μεσα απο τα γυαλια!

τοοοοσο καιρο,δε θα επρεπε να της εχουν πει να προσεξει τα μαλλια,το ντυσιμο,να βγαλει τα γυαλια?(για τα σιδερακια δε λεω κατι,μαλλον πρεπει να φτιαξουν τα δοντια της)

 

ε!αμα την εκαναν κουκλαρα τοσο γρηγορα θα την ερωτευοταν ο....(κολλησα στο ονομα τωρα) και θα τελειωνε η σειρα πριν την ωρα της...:ninja:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παρατηρηση στο σημερινο επεισοδειο:

Το δικο μου κουδουνι γιατι δε χτυπαει οταν μου κοβουν το ρευμα;;;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

παρατηρηση στο σημερινο επεισοδειο:

Το δικο μου κουδουνι γιατι δε χτυπαει οταν μου κοβουν το ρευμα;;;

Σε κάποια σπίτια είναι συνδεμένο με το ρεύμα του σπιτιού ενώ σε άλλα είναι συνδεμένο με το κοινόχρηστο.

Link to comment
Share on other sites

παρατηρηση στο σημερινο επεισοδειο:

Το δικο μου κουδουνι γιατι δε χτυπαει οταν μου κοβουν το ρευμα;;;

 

ασε στο χθεσινο επεισοδιο το σπίτι της Μαρίας και του Αλέξη είχαν το ίδιο ηχοσύστημα.δεν γίνεται αυτό σε τόσο διαφαρετικές οικογένειες!

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρε παιδια,ποτε θα αρχισουν να την αλλαζουν?? Εχω βαρεθει πια! Ας την φτιαξουν λιγο οι φιλες της να αποκτησει ενδιαφερον....
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,ποτε θα αρχισουν να την αλλαζουν?? Εχω βαρεθει πια! Ας την φτιαξουν λιγο οι φιλες της να αποκτησει ενδιαφερον....

 

εδω υπαρχει μια μερα που διαδραματιζεται σε τεσσερα επεισοδια, κι εσυ βιαζεσαι να την αλλαξουν;:D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Παντως χτες που το ειδα πολυ φτηνοπαραγωγη....

 

Κανουν υποτιθεται επειδειξη μοδας και αντι να ειναι ολοι στη μπριζα, ασχολουνται με μπουζουκια και επισης οι καλεσμενοι ειναι 10 ή 12?

 

Και μια χαζη απορια: Φτιαξανε ενα ρουχο και το πουλανε με φτηνο υφασμα. Σε καποιον αρεσει, αλλα με ακριβο υφασμα. so what? Εχουν ραψει ολη τη παραγωγη? Ας κανουν μια αλλη παραγελια για το μεγαλο πελάτη!

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να γραψει εν συντομια τις εξελιξεις?

εγινε το μπαζο,ωραια?

την ερωτευτηκε το αφεντικο?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Έχει ακόμα 2 επεισόδια, Δευτέρα και Τετάρτη.

Από το Σεπτέμβρη επίσημα 3 φορές την εβδομάδα πάλι prime time, και το καλοκαίρι 7 μέρες την εβδομάδα 19:15 σε επανάληψη.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ακόμα 2 επεισόδια, Δευτέρα και Τετάρτη.

Από το Σεπτέμβρη επίσημα 3 φορές την εβδομάδα πάλι prime time, και το καλοκαίρι 7 μέρες την εβδομάδα 19:15 σε επανάληψη.

 

αντε μπραβο να τελειωσει για φετος γιατι μας κουρασε!κ μονο στο ακουσμα για μαρια η ασχημη μας ζαλισαν!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα είχε πολύ φάση η Αγγελική Δαλιάνη. πολύ καλή κωμικός και γέλασα με σκηνή της σειράς μετά από πολύ καιρό.

Ελπίζω αυτό που θα γίνει μετά το καλοκαίρι, γιατί τα υπόλοιπα τα ξέρω, είναι να σταματήσουν να βιάζουν το πρωτότυπο σενάριο με τις διάφορες ιστορίες του Νικόλα, της μάνας του, του Ηρακλή και της Ελεονώρας.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός που συνάντησε την Αγγελική ήταν ο άντρας της μητέρας της?
Link to comment
Share on other sites

Του χρονου τελειωνει?Η θα συνεχισει και για τριτο κυκλο?

Γιατι ετσι βασανιστικα αργα που το παμε εμεις εδω....το βλεπω στον 10κυκλο να γινεται ομορφη:p

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ακουγόταν από την αρχή ότι η σειρά θα είχε ή 300 ή 320 επεισόδια. Έχουμε δει τα 102. Ελπίζω μαζί με τη μείωση των ημερών από 5 σε 3, να μειωθούν αντίστοιχα (ή και ακόμα περισσότερο) τα επεισόδια που απομένουν... δε θα διαμαρτυρηθούμε καθόλου!!! :lol:

 

Πάντως το σενάριο δεν παίρνει άλλη παράταση. Τα 169 επεισόδια που γίνανε 320 είναι υπέρβολικά μεγάλο τράβηγμα και από όσο γνωρίζω είναι υποχρεωμένοι να σεβαστούν το σενάριο βάση συμβολαίου, που σημαίνει ότι δε μπορεί να τραβήξει αιώνες όπως η (εκ Σουηδίας ερχόμενη) Απαγορευμένη αγάπη.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Βρε. Υπαρχει κανεις που να το βλεπει ακομα;

Εγω παντως κατεβασα 1-2 επεισοδια μεσα στο ΣΚ(ναι βαριομουν πολυ:p)και νταξ, αλλαξα γνωμη για τον Ανανιαδη. Παιζει να την βλεπω και μονο για παρτυ του ξερω γω κι ετσι.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...