Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ δεν είδα το τελευταίο επεισόδιο χθες... :(

κάτι άκουσα ότι σήμερα στις 9 θα βάλουν επανάληψη ξέρετε πιο επεισόδιο θα δείξουν??

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και πανω που τελειωσε η μαρια η ασχημη ο αντ1 θα προβαλει το uggly betty!!!

 

Tελείωσε η Μαρία η άσχημη??:yahoo: Και ποια αρχίζει??Η Μπέτυ η άσχημη?! :dash: Όχι άλλο κάρβουνοοοΟΟΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσε η Μαρία μας και σάρωσε όπως ήταν αναμενόμενο!

 

Mαρία η άσχημη 61,1% (Mega) 21.00-23.00

 

Μαρία η άσχημη 56,7% (Mega) 19.00-20.00

 

61,1% Μέσο Όρο το βραδινό επεισόδιο...:D

Κρίμα και δεν πρόλαβα να δω ούτε ένα επεισόδιο. :p

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν είδα το τελευταίο επεισόδιο χθες... :(

κάτι άκουσα ότι σήμερα στις 9 θα βάλουν επανάληψη ξέρετε πιο επεισόδιο θα δείξουν??

Θα βάλουν επανάληψη το μέρος με την επανασύνδεση με τον Αλέξη και τον γάμο...! Απο τα πιο ωραία και συγκινητικά επεισόδια... Ειδικά στο τέλος με τις δύο Μαρίες να αποχαιρετούν η μία την άλλη...! Δες το... :)

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Θα βάλουν επανάληψη το μέρος με την επανασύνδεση με τον Αλέξη και τον γάμο...! Απο τα πιο ωραία και συγκινητικά επεισόδια... Ειδικά στο τέλος με τις δύο Μαρίες να αποχαιρετούν η μία την άλλη...! Δες το... :)

 

οκ πάω να δώ τι γίνεται... :lol:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Tελείωσε η Μαρία η άσχημη??:yahoo: Και ποια αρχίζει??Η Μπέτυ η άσχημη?! :dash: Όχι άλλο κάρβουνοοοΟΟΟ!!!

το φαντασμα της Μαριας θα μας ακολουθει...:lol:

 

οκ πάω να δώ τι γίνεται... :lol:

Εγω παλι δεν το ειδα το τελευταιο...φτου...τωρα το ειδα οτι θα το εβαζε σε επαναληψη!:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν το ειδα το τελευταιο...φτου...τωρα το ειδα οτι θα το εβαζε σε επαναληψη!:(

 

βασικά δεν μου άρεσε και πολύ. υπήρχαν στιγμές που το βαρέθηκα!:(

δεν ξέρω για τελευταίο επεισόδιο περίμενα κάτι παραπάνω, κάτι καλύτερο...:ninja:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

το φαντασμα της Μαριας θα μας ακολουθει...:lol:

 

 

Εγω παλι δεν το ειδα το τελευταιο...φτου...τωρα το ειδα οτι θα το εβαζε σε επαναληψη!:(

 

και στεναχωριεσαι?σε καμια 10ρια χρονια τετοια εποχη θα λες "παλι επαναληψη την μαρια θα βαλουν?" οπως με το ρετιρε ενα πραγμα..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

και στεναχωριεσαι?σε καμια 10ρια χρονια τετοια εποχη θα λες "παλι επαναληψη την μαρια θα βαλουν?" οπως με το ρετιρε ενα πραγμα..

 

Χμ..δεν το χα σκεφτει αυτο...καλα λες...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάτσαμε να δούμε το τελευταίο επεισόδιο της «Μαρίας της Ασχημης». Ti είδαμε εκτός από το ότι τελικά παντρεύτηκε τον Αλέξη; Ρεσιτάλ κακής υποκριτικής από τον Ανθιμο Ανανιάδη, την Αγγελική Δαλιάνη και τον Μάνο Παπαγιάννη! Σε σχετικό διαγωνισμό θα κέρδιζαν όλοι... μούτζες! Ωιμέ! Ασε που χάσαμε και τα βραβεία Mad!

 

enimerosi24.g

 

χαχα, το θέμα είναι όμως ότι καθίσαμε και το είδαμε! είναι λίγο "τραβάτε με και ας κλαίω" δηλαδή!:lol:

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, γνωρίζετε αν υπάρχει, έστω και στο youtube, η συνεντευξη της Αγγελικής στο πρωινό του Γρηγόρη της Τρίτης...;;;;; Δεν την έχω βρει πουθενά...!
Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Tελείωσε η Μαρία η άσχημη??:yahoo: Και ποια αρχίζει??Η Μπέτυ η άσχημη?! :dash: Όχι άλλο κάρβουνοοοΟΟΟ!!!

 

Μην μπερδεύεστε. Το Ugly Betty δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με τις υπόλοιπες σαβούρες άσχημες. Είναι μια από τις καλύτερες Αμερικάνικες σειρές με εξαιρετικές ερμηνείες και έχει αποσπάσει και βραβεία. Το σενάριο δεν έχει καμία σχέση και επίσης είναι εβδομαδιαία σειρά (στην Αμερική).

Link to comment
Share on other sites

Μην μπερδεύεστε. Το Ugly Betty δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με τις υπόλοιπες σαβούρες άσχημες. Είναι μια από τις καλύτερες Αμερικάνικες σειρές με εξαιρετικές ερμηνείες και έχει αποσπάσει και βραβεία. Το σενάριο δεν έχει καμία σχέση και επίσης είναι εβδομαδιαία σειρά (στην Αμερική).

 

Ok αν η Μπετούλα δεν είναι σαβούρα το παίρνω πίσω.:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...