Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πια απο τις νεες 6 θοδωρη??:rolleyes:

 

μην παραπληροφορουμε τον κοσμο ...ολες οι καινουριες που δοκιμασα (και ελπιζω να ξερεις πλεον τι ενοω λεγονας οτι ""δοκιμασα"" ) του custel ηταν καλες...αυτες που αναφερουν PTT ΔΕΝ κανουν για εμας!!

 

αλλα και οι υπολοιπες V2.1 Touch,V2.1 αλλα και οι AT&T Chopped & Screwed Touch v2.1,AT&T Chopped & Screwed v2.1

 

ειναι παρα πολυ καλες..τελος :lol:

2.1 touch έβαλα. η ρομ δεν μ'αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ. διάφορα προβληματάκια που με χάλασαν

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Katarxin eyxaristw gia tin boitheia!! :)

 

Gia to eortologio exw ayto tou WindowsNT, twra katalaba ti paizei...

 

Tin sintomeusi den katafera na tin dimiourgisw... Apo tin "diaxeirisi arxeiwn" briskw to arxeio pou thelw na kanw sintomeysi, to kanw "antigrafi", otan omws epistrefw stin lista programmatwn, den briskw pouthena epilogi "epikolisi sintomeysis"...

Kamia idea?

 

Ποιά λίστα προγραμμάτων??? Έκανες αυτό που σου είπα???Όχι Έναρξη-Προγράμματα.

Με τη διαχείριση αρχείων θα πάς στον φάκελο Windows/Start_Menu/Προγράμματα και θα κάνεις επικόλησση συντόμευσης!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρισει κανεις πως αμα γραφουμε ενα ονομα με ελληνικα με resco keyboard με το gr layout για 160 χαρακτηρες δεν τα βγαζει αλφαβητικα στο contacts.Με το αλλο ολα οκ αλλα δεν γινετε να αλλαζω συνεχεια.Υπαρχει καποια λυση?

Οποιος ενδιαφερεται για ενα TyTN II ας μου στειλει pm.

iPhone 6 - iPad mini Retina - Apple Watch - MacBook pro Retina
Link to comment
Share on other sites

2.1 touch έβαλα. η ρομ δεν μ'αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ. διάφορα προβληματάκια που με χάλασαν

 

την δουλεψα ενα 24ωρο φουλ στημενη και ενα εχω να πω...

 

helmi_c και παλι helmi_c :O

 

απο την στιγμη που θα μου κανει εστω και ενα(φυσιολογικο κατ αλλους λογω windows) κολημα...ειναι για δρομο :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

την δουλεψα ενα 24ωρο φουλ στημενη και ενα εχω να πω...

 

helmi_c και παλι helmi_c :O

 

απο την στιγμη που θα μου κανει εστω και ενα(φυσιολογικο κατ αλλους λογω windows) κολημα...ειναι για δρομο :lol::lol:

 

δεν με ακούς όταν μιλάω :D

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν θα ήθελα να χαιρετήσω όλα τα παιδιά στο forum μιας και είναι η πρώτη φορά που postάρω.

 

Έχω διαβάσει αρκετά από το συγκεκριμένο thread και τελικά αποφάσισα να προβώ στην αγορά του Kaiser. Πηγαίνοντας σήμερα στο Γερμανό μου έδωσαν μια απίστευτη τιμή :blink: μπαίνοντας στο πακέτο Cosmote 120 ταυτόχρονα με την έκδοση της καινούργια πιστωτική της Eurobank. Συγκεκριμένα με ΦΠΑ 450 ευρώ.

 

Το πακέτο όμως δεν είναι το full. Δεν έχει τις 2 κάρτες μνήμης και ένα επιπλέον CD με προγράμματα. Εσείς τί λέτε;

Link to comment
Share on other sites

την δουλεψα ενα 24ωρο φουλ στημενη και ενα εχω να πω...

 

helmi_c και παλι helmi_c :O

 

απο την στιγμη που θα μου κανει εστω και ενα(φυσιολογικο κατ αλλους λογω windows) κολημα...ειναι για δρομο :lol::lol:

 

Του dutty την τελευταια την δοκίμασες?

Με έχει ενθουσιάσει:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

FOTANAG μούφα είναι, θα βγάλει 2 εκδόσεις τουλάχιστον ακόμα μέχρι να φτάσει ένα νορμαλ επίπεδο. ο dutty κάνει ένα μεγάλο λάθος. κοιτάει πως θα βάλει όσο το δυνατόν πιο ******ς εφαρμογές σε μια ρομ και όχι πως θα την κάνει γρήγορη και σταθερή. την σταθερότητα σχεδόν την έχει πετύχει. την ταχύτητα όμως όχι. για την γνώμη μου η hybrid 2 ήταν καλύτερη απο την 6.

 

πρέπει να πω πως όταν έχω την ρομ του helmi, μου λείπει το στήσιμο του dutty, με τις εφαρμογούλες του, και την τακτοποίηση του. όταν έχω του dutty μου λείπει η "άνεση" του helmi.

 

gtsiatas δεν ξέρω πακέτο που δίνει 2 μνήμες μέσα. έτσι και αλλιώς δεν ξέρω πως πουλάνε το kaiser στην ελλάδα. πάρτο πάντως και παραγγέλνεις μια 4 gb μνήμη εσύ μετά :)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν θα ήθελα να χαιρετήσω όλα τα παιδιά στο forum μιας και είναι η πρώτη φορά που postάρω.

 

Έχω διαβάσει αρκετά από το συγκεκριμένο thread και τελικά αποφάσισα να προβώ στην αγορά του Kaiser. Πηγαίνοντας σήμερα στο Γερμανό μου έδωσαν μια απίστευτη τιμή :blink: μπαίνοντας στο πακέτο Cosmote 120 ταυτόχρονα με την έκδοση της καινούργια πιστωτική της Eurobank. Συγκεκριμένα με ΦΠΑ 450 ευρώ.

 

Το πακέτο όμως δεν είναι το full. Δεν έχει τις 2 κάρτες μνήμης και ένα επιπλέον CD με προγράμματα. Εσείς τί λέτε;

 

το πακετο δεν περιεχει καρτα μνημης ουτε cd με προγραμματα.

υπαρχει το σκετο πακετο και το πακετο με το i-go.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν θα ήθελα να χαιρετήσω όλα τα παιδιά στο forum μιας και είναι η πρώτη φορά που postάρω.

 

Έχω διαβάσει αρκετά από το συγκεκριμένο thread και τελικά αποφάσισα να προβώ στην αγορά του Kaiser. Πηγαίνοντας σήμερα στο Γερμανό μου έδωσαν μια απίστευτη τιμή :blink: μπαίνοντας στο πακέτο Cosmote 120 ταυτόχρονα με την έκδοση της καινούργια πιστωτική της Eurobank. Συγκεκριμένα με ΦΠΑ 450 ευρώ.

 

Το πακέτο όμως δεν είναι το full. Δεν έχει τις 2 κάρτες μνήμης και ένα επιπλέον CD με προγράμματα. Εσείς τί λέτε;

 

Καλώς ήρθες φίλε,

Η τιμή του σκέτου κάιζερ είναι 799 ευρώ και τα μόνα συνοδευτικά που έχω δει είναι πακέτα με destinator μαζί με χάρτες τα οποία βγαίνου στα 899 και 919. Κοίτα πλαίσιο: http://www.plaisio.gr/advancedproductsearch.aspx?keyword=tytn+ii&catalogsearch=&searchField=product&searchType=AllProducts&maxPrice=&searchOrder=AVAIL'+OR+Availability%3d'EXPT'+OR+Availability%3d'ORDERONLY'+OR+Availability%3d'SHOP&initSearch=&phraseselector=PowerPhrase&initSearch=1

Πάντως ότι και νάναι τα προγράμματα αυτά δώσε 450 και πάρτο. Εδώ είμαστε εμείς...;)

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν θα ήθελα να χαιρετήσω όλα τα παιδιά στο forum μιας και είναι η πρώτη φορά που postάρω.

 

Έχω διαβάσει αρκετά από το συγκεκριμένο thread και τελικά αποφάσισα να προβώ στην αγορά του Kaiser. Πηγαίνοντας σήμερα στο Γερμανό μου έδωσαν μια απίστευτη τιμή :blink: μπαίνοντας στο πακέτο Cosmote 120 ταυτόχρονα με την έκδοση της καινούργια πιστωτική της Eurobank. Συγκεκριμένα με ΦΠΑ 450 ευρώ.

 

Το πακέτο όμως δεν είναι το full. Δεν έχει τις 2 κάρτες μνήμης και ένα επιπλέον CD με προγράμματα. Εσείς τί λέτε;

Τι εννοείς (δεν έχει τις 2 κάρτες μνήμης και ένα επιπλέον CD με προγράμματα);

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Του dutty την τελευταια την δοκίμασες?

Με έχει ενθουσιάσει:D

 

δεν θελω να ακουω για αυτον και τις ημιτελες ρομ του....:mad:

 

με εχει κουρασει φωτη αυτο το

dutty's beta,

dutty's final beta release,

dutty's fixed final beta released ,

dutty's fixed 2 final beta released

dutty's fixed 3 final beta released

dutty's fixed 4 final beta released :blink::blink:

 

και ακομα να θελει φτιαξιμο μετα απο τοσες releases :lol::lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αρκετα ενδιαφερον αυτο!!

Ξερεις καπιοιο τετοιο προγραμμα φιλε να προτεινεις?

 

http://www.pocketpc-live.com/pocketpc-softwares/ultimate-theft-alert-v3-for-pocket-pcs-2.html

 

δεν θελω να μενεις παραπονεμενος :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω!!!

 

:blink::blink::blink:

 

ποτε προλαβες???:blink:

 

παραφυλαγες ??? :D:D

 

 

 

(πλακα κανω :))

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία σχετικά με το destinator. Όταν το χρησιμοποιώ για πλοήγηση, μετά απο λίγη ώρα κλειδώνει η οθόνη και απενεργοποιήτε ο φωτισμός. Έχω την έκδοση 6 και απ' ότι διαβάζω στο ip mart σε αυτήν την έκδοση αυτό δεν συμβαίνει. Για την έκδοση 7 δίνουν μια λύση με το keepalive. Να μπω σε αυτήν την διαδικασία ή υπάρχει και άλλος τρόπος;;
http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία σχετικά με το destinator. Όταν το χρησιμοποιώ για πλοήγηση, μετά απο λίγη ώρα κλειδώνει η οθόνη και απενεργοποιήτε ο φωτισμός. Έχω την έκδοση 6 και απ' ότι διαβάζω στο ip mart σε αυτήν την έκδοση αυτό δεν συμβαίνει. Για την έκδοση 7 δίνουν μια λύση με το keepalive. Να μπω σε αυτήν την διαδικασία ή υπάρχει και άλλος τρόπος;;

 

Η έκδοση του Destinator 7 η τελική δεν έχει αυτό το πρόβλημα. Εσύ έχεις την Beta που είχε το πρόβλημα που έλεγες.

 

Έχει ακούσει κανείς αν υπάρχει πρόβλημα διαθεσιμότητας του TyTN II στην αγορά γιατί το περιμένω να μου το φέρει η WIND εδώ και 25 μέρες και κάθομαι σε αναμένα κάρβουνα.

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση του Destinator 7 η τελική δεν έχει αυτό το πρόβλημα. Εσύ έχεις την Beta που είχε το πρόβλημα που έλεγες.

 

Έχει ακούσει κανείς αν υπάρχει πρόβλημα διαθεσιμότητας στην αγορά γιατί το περιμένω να μου το φέρει η WIND εδώ και 25 μέρες και κάθομαι σε αναμένα κάρβουνα.

 

Εγώ χρησιμοποιώ την έκδοση 6. Έχει και αυτή το συγκεκριμένο πρόβλημα; Διαβάσω ότι σε αυτήν δεν υπάρχει πρόβλημα, όμως εγώ άλλα βλέπω... Τι παίζει άραγε...;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ την έκδοση 6. Έχει και αυτή το συγκεκριμένο πρόβλημα; Διαβάσω ότι σε αυτήν δεν υπάρχει πρόβλημα, όμως εγώ άλλα βλέπω... Τι παίζει άραγε...;

 

Αν την έχεις την 6 original τότε από το forun της NGI μπορείς να κατεβάσεις την 7 δωρεάν. Αν όχι μια βόλτα από το γνωστό "μαγαζάκι" θα σε βοηθήσει.

 

Αν έχεις απορία pm me

Link to comment
Share on other sites

Αν την έχεις την 6 original τότε από το forun της NGI μπορείς να κατεβάσεις την 7 δωρεάν. Αν όχι μια βόλτα από το γνωστό "μαγαζάκι" θα σε βοηθήσει.

 

Αν έχεις απορία pm me

 

Βασικά δεν έχω την original, αλλά παρόλα αυτά είναι η final απο το γνωστό μαγαζάκι...

Τέσπα, έχεις ΡΜ...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν έχω την original, αλλά παρόλα αυτά είναι η final απο το γνωστό μαγαζάκι...

Τέσπα, έχεις ΡΜ...

 

γιωργο κατι μου λεει οτι μαλλον μπερδεψες στοιχεια απο το 6 στο 7 ;)

 

μηπως τα εχεις και τα 2 στο τηλ?:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

γιωργο κατι μου λεει οτι μαλλον μπερδεψες στοιχεια απο το 6 στο 7 ;)

 

μηπως τα εχεις και τα 2 στο τηλ?:O

 

Λες; Δεν νομίζω μιας και πριν περάσω την 6, απεγκατέστησα την 7, έσβησα όλα τα αρχεία που άφησε και στην συνέχεια πέρασα την 6.

 

Επίσης δεν ξέρω αν έχει σχέση, αλλά κάνει περίπου 2 λεπτά ή και περισσότερο για να κλειδώσει του δορυφόρους. Στην πλοήγηση δεν είναι και τόσο ακριβής στους δρόμους και στις διασταυρώσεις και η ταχύτητα δεν συμβαδίζει με αυτή του αυτοκινήτου. Αν επιταχύνω κάνει αρκετή ώρα μέχρι να προσαρμοστεί...

 

Μήπως κάτι δεν πάει καλά...;:O

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα κάτι δεν πάει καλά. Το 6 σε εμένα τρέχει ΑΨΟΓΑ. :)

 

 

pentium_vi, η Wind έχει ένα θέμα από όσο ξέρω στην διάθεση του kaiser. Περίμενα για 2 βδομάδες και εγώ, αλλά ως ημερομηνία διάθεσης μου έλεγαν άγνωστη. Οπότε τους γείωσα και πήγα μια βόλτα στο πλαίσιο...

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα κάτι δεν πάει καλά. Το 6 σε εμένα τρέχει ΑΨΟΓΑ. :)

 

 

pentium_vi, η Wind έχει ένα θέμα από όσο ξέρω στην διάθεση του kaiser. Περίμενα για 2 βδομάδες και εγώ, αλλά ως ημερομηνία διάθεσης μου έλεγαν άγνωστη. Οπότε τους γείωσα και πήγα μια βόλτα στο πλαίσιο...

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να τους γειώσω γιατί θα το πάρω με επιδότηση και θα μου βγεί σχεδόν τζάμπα.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα κάτι δεν πάει καλά. Το 6 σε εμένα τρέχει ΑΨΟΓΑ. :)

 

 

οχι μονο σε σενα ,αλλα σε ολους :)

 

το 7 δεν ειναι ακομη τοσο σταθερο και καλο οσο το 6.1 οποτε δεν βλεπω τον λογο που πολλα παιδια το δουλευουν...

 

βαλτε το 7 να το δοκιμασετε και να συνηθισετε το interface του αλλα καντε την δουλεια σας σωστα με το 6 :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...