Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

prepi na vroume kana kalo palikari mesa apo to plaisio me akres gia na mas pi pote tha paroun to ergalio gia apothema, na pame na to sikosoume :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παντως που ρωτισα σε ενα μαγαζι που ειχα αγορασει το Ρ3600 απο εκει γιατι τι ειχε φερει σχεδον πρωτο με ελληνικα μου ειπαν πως θα εχουν το ΤΥΤΝ ΙΙ την αλλη εβδομαδα...:)
iPhone 6 - iPad mini Retina - Apple Watch - MacBook pro Retina
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που ρωτισα σε ενα μαγαζι που ειχα αγορασει το Ρ3600 απο εκει γιατι τι ειχε φερει σχεδον πρωτο με ελληνικα μου ειπαν πως θα εχουν το ΤΥΤΝ ΙΙ την αλλη εβδομαδα...:)

 

μηπως θα ηταν καλο να αναφερεις ποιο μαγαζι?;)

 

παρα πολλοι θα ηθελαν να μαθουν :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα στην Ελλάδα έχει κυκλοφορήσει η συσκευή;; Πρόκειται να πάρω κάποια συσκευή με επιδότηση και είχα παραγγείλει την Ρ3600. Λόγο κάποιου προβλήματος απο τα κεντρικά έχω την δυνατότητα ακύρωσης της παραγγελίας.

 

Για ποιο λόγο λοιπόν να κάνω ακύρωση για το Ρ3600 και να πάρω το TyTN II;;:rolleyes:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η expansys έχει 1250 παραγγελίες απ' όλη την Ευρώπη παιδιά, οπότε υπομονή. :heat:
Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

+ 1000 φιλε μου :)

 

ειναι μεγαλη η κοροιδια που εριξαν στους καταναλωτες οι της νοκια με αυτου του ειδους τις συσκευες.....μιας και συνεχιζουν την απατη του gps και wifi που μονο στα λογια τους ειναι καλα....:mad:

 

to wi-fi merikon nokia einai kalitero apo tou tytn...

einai ksenera auto pou leo alla exo faei apeiro kraksimo gi auto...:X:cry:

GREEN PLANET
Link to comment
Share on other sites

Επίσημα στην Ελλάδα έχει κυκλοφορήσει η συσκευή;; Πρόκειται να πάρω κάποια συσκευή με επιδότηση και είχα παραγγείλει την Ρ3600. Λόγο κάποιου προβλήματος απο τα κεντρικά έχω την δυνατότητα ακύρωσης της παραγγελίας.

 

Για ποιο λόγο λοιπόν να κάνω ακύρωση για το Ρ3600 και να πάρω το TyTN II;;:rolleyes:

 

 

george oi logoi pou tha eprepe na paratisis to 3600 ke na paris to Kaiser ine PARA poloi. den tha katsoume pali na anaferoume giati ke pos.

 

http://www.htc.com - Me to pou benis sto site fatsa exi to TyTN II, me leptomeries.

 

---

 

an auto to katastima pou les to ferni tin epomeni evdomada, tote to POLI se 2 tha to exi ke to plaisio e? :)

 

oso gia to expansys, prepi na exi fai treli friki me tis mazikes apostoles pou kani me tous neous titanes :)

Link to comment
Share on other sites

+ 1000 φιλε μου :)

 

ειναι μεγαλη η κοροιδια που εριξαν στους καταναλωτες οι της νοκια με αυτου του ειδους τις συσκευες.....μιας και συνεχιζουν την απατη του gps και wifi που μονο στα λογια τους ειναι καλα....:mad:

 

 

Το gps του Ν95 δεν ειναι κακο ειδικα απ τη στιγμη που εγινε agps k κλειδωνει ταχυτατα, απλα δεν υπαρχει καποιο προγραμμα της προκοπης πχDestinator..μεχρι να βγει ομως καποιο τετοιο προγραμμα το Ν95 δεν με οικανοποιει στον τομεα της πλοηγησης..οσο για το wifi δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα αν και σερφαρω με το Ν95 κανα 2ωρο καθε μερα.Ειπα αυτα μιας κ ειμαι κατοχος Ν95 κ αναφερθηκε...

Λοιπον τo kaiser ειναι κατα 99% το επομενο μου κινητο..μεχρι τωρα δεν αλλαζα το symbian-nokia γιατι θεωρουσα τα ppc δυσκολα σε χρηση κλησεων-sms.Επαιξα λιγο ομως με το Touch κ ειδα οτι τα wm6 κανουν τα ppc πιο πολυ κινητα. πιστευω οτι κ το πληκτρολογιο του kaiser ειναι ευκολο σε χρηση.. Ομως το kaiser εχει το περιβαλλον του Htc Touch?Δηλαδη το touchFlo κ το cube?

Link to comment
Share on other sites

oxi file mou, den exi to cube. exi omos tin texnologia tou touchflo, dld na boris na kanis scroll me to daktilo sou.

 

to cube ektos apo efe den sou prosferi ke tpt tis prokopis. kane install to mobile shell tis SPB sto kaiser ke tha ise arxontas :)

Link to comment
Share on other sites

Αντε να κυκλοφορησει συντομα γιατι δεν θελω να το παρω απο εξωτερικο!! Το μονο που ισως θα μου ληψει ειναι η φωτο κ το βιντεο που τραβαει το Ν95:lol: Ελπιζω παντως η ποιοτητα του να μην συγκρινεται με του Ν95 το οποιο σε θεμα ποιοτητας ηταν κακο για τα λεφτα που εδωσα:mad:
Link to comment
Share on other sites

Το μονο που ισως θα μου ληψει ειναι η φωτο κ το βιντεο που τραβαει το Ν95:lol: Ελπιζω παντως η ποιοτητα του να μην συγκρινεται με του Ν95 το οποιο σε θεμα ποιοτητας ηταν κακο για τα λεφτα που εδωσα

 

θεωρησε το απο τωρα,οτι μπορει και να σου λειψει στα σιγουρα,οσο για την ποιοτητα κατασκευης ακομα και το παναρχαιο s100 ειναι πιο στιβαρο σαν κατασκευη απο το n95.οτι qtek και htc εχω δουλεψει εως τωρα η ποιοτητα τους ηταν σχεδον κορυφαια.αντε να δουμε ποτε θαρθει γιατι μεχρι τοτε απ την αγωνια μας ειμαστε ψιλο off topic

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω τα παιδιά που έχουν πρόσβαση στο forum της HTC Ελλάδος (βλ. ΑCE), αν έχει ειπωθεί κάτι σχετικά με το πότε θα είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα. Τους έχω στείλει e-mail, αλλά για αιτίες που δεν θα ήθελα να σχολιάσω δεν μου έχουν απαντήσει εδώ και 7 μέρες.

 

Υ.Γ. Μήπως να αλλάξει το όνομα του thread σε ΗΤC Kaiser/Tytn II;

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω τα παιδιά που έχουν πρόσβαση στο forum της HTC Ελλάδος (βλ. ΑCE), αν έχει ειπωθεί κάτι σχετικά με το πότε θα είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα. Τους έχω στείλει e-mail, αλλά για αιτίες που δεν θα ήθελα να σχολιάσω δεν μου έχουν απαντήσει εδώ και 7 μέρες.

 

Υ.Γ. Μήπως να αλλάξει το όνομα του thread σε ΗΤC Kaiser/Tytn II;

 

φιλε μου απευθυνσου στο πλαισιο ;)

 

μην περιμενεις απο την ace να το φερει 1η :O

 

αν δεν σε ενδιαφερει το ελληνικο μενου παρτο απο εκει

 

http://www.expansys.com/p.aspx?i=151713

 

edit

 

αν και εκει απο οτι ειδα τωρα δεν εχει αλλα ετοιμοπαραδοτα....τα πηραν ολα:blink:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τους έχω στείλει e-mail, αλλά για αιτίες που δεν θα ήθελα να σχολιάσω δεν μου έχουν απαντήσει εδώ και 7 μέρες.

 

δεν χρειαζεται να σχολιασεις τπτ..καταλαβαινουν οσοι ξερουν ...:Oμην ανυσηχεις ;)

 

υπαρχει και το αναλογο thread http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=101200

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

sto plaisio min rotisis akoma mexri na teliosi i evdomada. Deutera tous kinigaga bas ke to vroune se kamia lista. alla tpt akoma :(
Link to comment
Share on other sites

Deutera tous kinigaga :(

 

αυτα κανετε και τους τρομαζετε

και μετα δεν φερνουν συσκευες :lol::lol::p:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

haha, ama den tous tarakounisis, den tha tous kounisis :P
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω τα παιδιά που έχουν πρόσβαση στο forum της HTC Ελλάδος (βλ. ΑCE), αν έχει ειπωθεί κάτι σχετικά με το πότε θα είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα.

Τίποτα επίσημο. :ninja:

 

http://www.expansys.com/p.aspx?i=151713

αν και εκει απο οτι ειδα τωρα δεν εχει αλλα ετοιμοπαραδοτα....τα πηραν ολα:blink:

Τα δικά μας είναι μέσα σε αυτά που βρίσκονται καθ' οδόν ? :blink:

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μας είναι μέσα σε αυτά που βρίσκονται καθ' οδόν ? :blink:

 

σιγουρα !!

 

εμενα μου εστειλαν επιβεβαιωση οτι το τηλ ξεκινησε απο αγγλια σημερα στις 15.01 με προορισμο αθηνα:w00t::yahoo::yahoo:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα !!

 

εμενα μου εστειλαν επιβεβαιωση οτι το τηλ ξεκινησε απο αγγλια σημερα στις 15.01 με προορισμο αθηνα:w00t::yahoo::yahoo:

 

Τσεκαρισμένο?? Πήρες το 141 να είσαι σίγουρος ότι ήταν 15.01??

Μήπως ήταν 15.02??

Όχι, το λέω, γιατί ως γνωστόν το λεπτό μας έχει αξία!!!!:p:p

 

Το ενδεχόμενο να του βάλουν κανένα τσιπάκι για να παρακολουθείς ανά δευτερόλεπτο τις γεωγραφικές συντεταγμένες στις οποίες βρίσκεται, το σκέφτηκες?? Μην το βολτάρουν πουθενά και σε καθυστερούν τσάμπα!!!!!!:p:p:rotfl:

 

Άντε με το καλό να σου έρθει γιατί σε βλέπω να μην κλείνεις μάτι!!!!:lol::)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

αντε δημητρη με το καλο να σου ερθει:happy:εισαι ετοιμος βλεπω και νεο avatar:D:D

 

 

ευχαριστω φιλε μου:)

 

απο αβαταρ γιαννη καλα παμε :O

 

το τηλεφωνο θελουμε ομως :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρισμένο?? Πήρες το 141 να είσαι σίγουρος ότι ήταν 15.01??

Μήπως ήταν 15.02??

Όχι, το λέω, γιατί ως γνωστόν το λεπτό μας έχει αξία!!!!:p:p

 

Το ενδεχόμενο να του βάλουν κανένα τσιπάκι για να παρακολουθείς ανά δευτερόλεπτο τις γεωγραφικές συντεταγμένες στις οποίες βρίσκεται, το σκέφτηκες?? Μην το βολτάρουν πουθενά και σε καθυστερούν τσάμπα!!!!!!:p:rotfl:

 

Άντε με το καλό να σου έρθει γιατί σε βλέπω να μην κλείνεις μάτι!!!!:lol::)

 

ευτυχως εχουν προνοησει για αυτο :rolleyes:

 

υπαρχει online παρακολουθηση του πακετου μου μεσω της dhl ..

 

ειναι μια δυνατοτητα που (προσωπικα με εκπλησει :blink:) που σου δινει την ενημερωση που βρισκεται το πακετο που εχεις παραγγειλει σε πραγματικο χρονο :blink:

 

δλδ η μεχρι τωρα κινηση του καιζερ μου :love:

 

September 05, 2007 15:01 Manchester - UK Shipment picked up

 

September 05, 2007 16:03 Manchester - UK Departing origin

 

September 05, 2007 19:01 Manchester - UK Departed from DHL facility in Manchester - UK

 

September 05, 2007 21:10 East Midlands - UK Arrived at DHL facility in East Midlands - UK

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Είσαι απίστευτος!!!!! Υποθέτω την ξέρεις απ' έξω την κίνηση του πακέτου, έτσι??

Δεν χρειάζεται να τη διαβάσεις?!

Γιατί θα εξεταστείς πάραυτα!!!!!!;):p

 

Άντε, ποιός τη χάρη σου! Λίγη υπομονή!;)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...