Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα διαλεξα τν τιτανα. το παριγγειλα σημερα στ βονταφον θα το χω δευτερα ή τριτη.. !

 

Welcome to the club. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως όταν ανεβαίνει ο γυναικείος πληθυσμός. Είπαμε gadget-o-lovers είμαστε όχι ΚΨΜ!!!:cry:

 

@zaharakis:

Δάσκαλε Δημήτρη υποκλινόμαστε στο μεγαλείο σου. ϊσως το καλύτερο post στο thread και μακράν το τεχνικότερον. Τόσες παραθέσεις μαζί μόνο με quadmonitor setup σε nvidia-sli μπορείς να το καταφέρεις.

Μην μας πεις τώρα πως το έστεισες στο κάιζερ!!!?:blink:

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

By the way, έχει βρεί κανένας σας κανένα μαγαζάκι που να έχει βάσεις pda, ppc κλπ. για μηχανή?

 

Ρίξε μια ματία εδώ...

 

http://www.brodit.com/?lang=E

 

Νίκος.

00-05 Audi S3 Oettinger...Gone But Not Forgotten

06-14 Porsche 911 C4 Exclusive Sportpack...Absolut Driving Machine!!!

14-... Straight Six Open Top Sliding Machine ///

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματία εδώ...

 

http://www.brodit.com/?lang=E

 

Νίκος.

 

Thanx alla tpt..:(

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εσεις τι λετε αλλα καταφερα να χαλασω (λιγο αλλα το χαλασα...) ενα brando screen protector..:blink:

 

ευτυχως εχω παραγγειλει αλλα δυο :lol::lol:

 

και τα παραγγειλα παντα με την λογικη,μια του κλεφτη δυο του κλεφτη,3 και την πατησε :p

 

που θα παει,με την 3η θα το πετυχω ε??:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Σε ποσο καιρο σου ηρθανε τα screen protector?

Αφηνουν το ιδιο κενο με αυτα της htc που υπηρχαν στην συσκευασια?

Τα μεταφορικα ποσο ηταν?

Link to comment
Share on other sites

Σε ποσο καιρο σου ηρθανε τα screen protector?

Αφηνουν το ιδιο κενο με αυτα της htc που υπηρχαν στην συσκευασια?

Τα μεταφορικα ποσο ηταν?

 

http://shop.brando.com.hk/model_list.php?cat_id=&dept_id=039

απο εκει μεχρι 1/1 ειναι δωρεαν τα μεταφορικα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έλυσα το γρίφο του Carpe_Diem..:happy:

Το παιδί χρησιμοποιούσε όντως απ ότι κατάλαβα ένα πρόγραμμα "BlueMusic" για γενική μεταφορά ήχου από το ppc στα ΒΤ και ήθελε κάτι καλύτερο.

 

H φιλοσοφία εξάλου της εταιρείας που κατασκεύασε το BlueMusic είναι:

"...BlueMusic is a software that will allow you to listen to music played on your WM2005 PocketPC or Smartphone with your Bluetooth headsets. It's now easy to listen to your MP3s and many other audio formats, wherever you are with your Wireless Bluetooth Headset. It's even easier to use BlueMusic together with Skype, or other VoIP software..."

Για περισσότερα στο: http://www.teksoftco.com/index.php?section=bluemusic

 

Παιδιά εδώ θέλω ένα smily Sherloc Holmes για να κλείσω...:lol:

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για πες μου πως επρεπε να ζητησω ενα τετοιο προγραμμα για να το καταλαβετε?

 

Bravo για την λυση κερδιζεις μια δωρεαν δερματινη θηκη για το Kaiser σου. Δωρεαν η τοποθετηση! :P

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για πες μου πως επρεπε να ζητησω ενα τετοιο προγραμμα για να το καταλαβετε?

 

Bravo για την λυση κερδιζεις μια δωρεαν δερματινη θηκη για το Kaiser σου. Δωρεαν η τοποθετηση! :P

 

Eυχαριστώ. Άλλο παρόμοιο πρόγραμμα πάντως δε βρήκα.

Αν θέλεις πάντως να ακούς τη μουσική σου στα stereo BT στεγνά άρπαξε το coreplayer http://www.coreplayer.com/. Μόλις το εγκατέστησα και ο ήχος είναι απίστευτος και full παραμετροποιήσιμος. Ακόμα ένα Credit στο Δημήτρη που επέμενε. Το πρόγραμμα είναι επαγγελματικό και ελαφρύ, δεν το δίνουν ούτε καν σαν shareware -εκτός εγώ αν δεν το πρόσεξα-.

 

..Μία Brando αλουμινένια παρακαλώ..:lol:

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εγκατεστησα τι Enlarge start menu,και πλεον πατωντας στο εναρξη,δεν ανοιγει τιποτα,σαν καπου να κολλαει..!:blink:Υπαρχει τροπος να το απεγκαταστησω???:worry:
http://briefcase.pathfinder.gr/download/grigol/19385/247603/0/120x90.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nea taxytati ROM me tin eggyisi tou panosha!!!!

 

Full ekdosi me ola ta aparaitita gia na min steinoume kathe fora ta idia kai ta idia programmata!!! Pliri ypostiriksi ellinikwn kai pragmatika den xreiazetai tipota allo na tis perasoume!!!

 

Full info: panosha 2 full ROM

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΦΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ... ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ EBAY ΤΟ 8925 ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΕΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ...ΒΛΑΚΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ ΓΙΑΥΤΟ?? ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εγκατεστησα τι Enlarge start menu,και πλεον πατωντας στο εναρξη,δεν ανοιγει τιποτα,σαν καπου να κολλαει..!:blink:Υπαρχει τροπος να το απεγκαταστησω???:worry:

 

απο την αφαιρεση προγραμματων ? δεν στο εμφανιζει εκει?

 

η μεσω resco file explorer/search in windows-registry και σβησιμο οτι εχει σχεση με αυτο ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

απο την αφαιρεση προγραμματων ? δεν στο εμφανιζει εκει?

 

η μεσω resco file explorer/search in windows-registry και σβησιμο οτι εχει σχεση με αυτο ;)

 

Επειδή την πάτησα και εγώ στο παρελθόν έτσι, δεν έχεις πρόσβαση στην "Αφαίρεση Προγραμμάτων" γιατί πολύ απλά η "Εναρξη" δε λειτουργεί για να πας στις "Ρυθμίσεις". Ούτε και στα "Προγράμματα" βέβαια έχεις πρόσβαση. Ο μόνος τρόπος είναι να έχει κάποια συντόμευση του resco στην today screen και να κάνει, όπως πολύ σωστά είπες και εσύ, τη δουλειά του .Εκτός και αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος εκτός του Start Menu για να πας στις ρυθμίσεις και στα προγράμματα που δεν τον ξέρω.

Συμπέρασμα: Να αποφεύγετε το συγκεκριμένο (Enlarge Start Menu) CAB!!!

Link to comment
Share on other sites

Το προγραμμα που ψαχνω λεγετε BT Audio αλλα δεν μπορω να το βρω εκανα search στο μαγαζακι αλλα τπτ. Αν το εχει καποιος....
Link to comment
Share on other sites

http://shop.brando.com.hk/model_list.php?cat_id=&dept_id=039

απο εκει μεχρι 1/1 ειναι δωρεαν τα μεταφορικα ;)

 

Σε πόσο καιρό παρέλαβες τα protectors από τη στιγμή της παραγγελίας; Σου ήρθαν με απλό ταχυδρομείο;

Link to comment
Share on other sites

Σε πόσο καιρό παρέλαβες τα protectors από τη στιγμή της παραγγελίας; Σου ήρθαν με απλό ταχυδρομείο;

 

δεν εχω παραλαβει ακομα.

 

τα παραγγειλα παραλληλα με κατι αλλα πραγματακια,πριν περιπου 2-3 μερες :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Το προγραμμα που ψαχνω λεγετε BT Audio αλλα δεν μπορω να το βρω εκανα search στο μαγαζακι αλλα τπτ. Αν το εχει καποιος....

 

πρωτα κανεις εκει search,αν δεν βαριεσαι :O

 

http://www.google.gr/search?hl=el&q=BT+Audio&btnG=%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7+Google&meta=

 

μετα λες οτι φωναζουμε αδικα:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΦΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ... ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ EBAY ΤΟ 8925 ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΕΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ...ΒΛΑΚΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ ΓΙΑΥΤΟ?? ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

δεν υπαρχει καμια ελληνικη εκδοση φιλε μου για αυτο,δυστυχως...

ελληνικα μπορεις να εχεις και στα 2 πληκτρολογια οποτε δεν εχεις κανενα προβλημα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μετά από 24 ώρες ελαφριάς χρήσης (δεν είχα αρκετό χρόνο να πω την αλήθεια να το ψάξω πολύ) είμαι ΥΠΕΡ-ευχαριστημένος. Συμβατότητα με το bt μου είναι άψογη, το wifi δουλεύει πολύ καλά σε όλο το σπίτι. Η μπαταρία η αλήθεια είναι ότι δεν είναι το δυνατό του σημείο, αλλά ακόμα δεν είμαι σίγουρος. Εγκατέστησα το i-Go που υπήρχε στο κουτί, αλλά ακόμα δεν έχω δοκιμάσει τπτ :p. Για περισσότερα επανέρχομαι....... :D

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

τελικα διαλεξα τν τιτανα. το παριγγειλα σημερα στ βονταφον θα το χω δευτερα ή τριτη.. !

καλορίζικοοοοοο :happy:

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μετά από 24 ώρες ελαφριάς χρήσης (δεν είχα αρκετό χρόνο να πω την αλήθεια να το ψάξω πολύ) είμαι ΥΠΕΡ-ευχαριστημένος. Συμβατότητα με το bt μου είναι άψογη, το wifi δουλεύει πολύ καλά σε όλο το σπίτι. Η μπαταρία η αλήθεια είναι ότι δεν είναι το δυνατό του σημείο, αλλά ακόμα δεν είμαι σίγουρος. Εγκατέστησα το i-Go που υπήρχε στο κουτί, αλλά ακόμα δεν έχω δοκιμάσει τπτ :p. Για περισσότερα επανέρχομαι....... :D

 

τι i-go να υποθεσω οτι ειναι το προγραμμα πλοηγησης?? το εχει ετσι κι αλλιως στη συσκευασια ή το πηρες πακετο απο το πλαισιο??

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...