Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια διορθωση σχετικα για το προβλημα με τα hardware buttons που αναφερα.

 

ειναι ασχετο τελικα με την συσκευη και εχει να κανει με μια ασυμβατοτητα με 3rd party application ;)

 

ολα δουλευουν μια χαρα λοιπον και εκει :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

amesos esi na vgalis kati kako gia to pda mou :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το εχω παραγγειλει απο το ελληνικο expansys και χθες που μιλησα με την κοπελα στο τηλ μου ειπε οτι υπαρχει καθυστερηση απο την Αγγλια.Χαμογελωντας μου ειπε οτι πιθανον θα το εχω στα χερια μου μετα τις εκλογες:( Εσεις πως και το παραλαβατε ηδη?
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λες Δημήτρη?

 

Αυτό με το ότι ζεσταίνεται πολύ λίγο με ανησύχησε. Δηλαδή εάν θέλεις να δεις κάποια ταινία στο κινητό που κρατάει μιάμιση ώρα, θα υπάρχει πρόβλημα? Θα ζεσταθεί υπερβολικά και θα κάνει κολλήματα?

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λες Δημήτρη?

 

Αυτό με το ότι ζεσταίνεται πολύ λίγο με ανησύχησε. Δηλαδή εάν θέλεις να δεις κάποια ταινία στο κινητό που κρατάει μιάμιση ώρα, θα υπάρχει πρόβλημα? Θα ζεσταθεί υπερβολικά και θα κάνει κολλήματα?

 

δεν μου το ξαναεκανε συν οτι ειναι νωρις ακομη να βγαζουμε συμπερασματα..μια μερα το εχω υποψιν ;)

 

αλλα υπαρχουν πολλες ασυμβατοτητες με αρκετες εφαρμογες στο καιζερ κατι που σε ολα τα αλλα wm που εχω δουλεψει δεν υπηρχε κανενα προβλημα :O

 

ενα ειναι σιγουρο,θα ξερετε τι θα κανετε και τι οχι οταν με το καλο τα παραλαβετε :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το εχω παραγγειλει απο το ελληνικο expansys και χθες που μιλησα με την κοπελα στο τηλ μου ειπε οτι υπαρχει καθυστερηση απο την Αγγλια.Χαμογελωντας μου ειπε οτι πιθανον θα το εχω στα χερια μου μετα τις εκλογες:( Εσεις πως και το παραλαβατε ηδη?

 

το παραγγειλα απο expancys.com.uk

 

εκει ειχε 179 συσκευες αποθεμα :)

 

3/9 ξημερωματα το παραγγειλα και 6/9 11.45 το πρωι ητανν στα χερια μου

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που αργησα να απαντησω.Λοιπον το μαγαζι που ελεγα ειναι http://www.vnp.gr και μου ειπαν πως την επομενη εβδομαδα θα το εχουν δηλ απο τις 10/9 να τους τηλεφωνισω.Με το Ρ3600 παντως ηταν απο τους πρωτους που το ειχαν.
iPhone 6 - iPad mini Retina - Apple Watch - MacBook pro Retina
Link to comment
Share on other sites

Φιλε zaharakis επειδη πιθανως θα το παρω και εγω (:D) μπορεις να μου λυσεις μια απορια ? Εγω πριν ειχα ενα SE p990i (το οποιο εκανε τα μπανια του προσφατα :cry:) και ειχα μια memory pro duo.. Οταν λοιπον πηγαινα να παρακολουθησω ταινια(ή καποιο μεγαλο video) κολλουσε κ ηθελε restart.. Στο kaiser γινεται να παρακολουθησεις ταινια απο την καρτα μνημης ?

 

Υ.Γ.: Εγω περιμενω το πλαισιο.. Μηπος το φερει γρηγορα και κανενας Γερμανος η Oteshop ?? Λεω εγω τωρα ! :rolleyes:

To F700 APLA...... TA SPAEI !
Link to comment
Share on other sites

Φιλε zaharakis επειδη πιθανως θα το παρω και εγω (:D) μπορεις να μου λυσεις μια απορια ? Εγω πριν ειχα ενα SE p990i (το οποιο εκανε τα μπανια του προσφατα :cry:) και ειχα μια memory pro duo.. Οταν λοιπον πηγαινα να παρακολουθησω ταινια(ή καποιο μεγαλο video) κολλουσε κ ηθελε restart.. Στο kaiser γινεται να παρακολουθησεις ταινια απο την καρτα μνημης ?

 

Υ.Γ.: Εγω περιμενω το πλαισιο.. Μηπος το φερει γρηγορα και κανενας Γερμανος η Oteshop ?? Λεω εγω τωρα ! :rolleyes:

 

me to pda den exis tetio provlima pano sto ipografo.

 

Συγνωμη που αργησα να απαντησω.Λοιπον το μαγαζι που ελεγα ειναι http://www.vnp.gr και μου ειπαν πως την επομενη εβδομαδα θα το εχουν δηλ απο τις 10/9 να τους τηλεφωνισω.Με το Ρ3600 παντως ηταν απο τους πρωτους που το ειχαν.

 

apokliete na to exoun prin tis 14 pou tha kikloforisi i deuteri partida ton Kaiser.

 

Παιδια εγω το εχω παραγγειλει απο το ελληνικο expansys και χθες που μιλησα με την κοπελα στο τηλ μου ειπε οτι υπαρχει καθυστερηση απο την Αγγλια.Χαμογελωντας μου ειπε οτι πιθανον θα το εχω στα χερια μου μετα τις εκλογες:( Εσεις πως και το παραλαβατε ηδη?

 

o zaharakis prolave tin proti partida stin expansys ke gia auto to pire grigora. emis pou to paragilame tora imaste stin deuteri pou erxete 14.

ipopsin auti i kopela emena mou ipe oti exi kathisterisi stin ameriki! ke epemene kiolas.

 

 

----

Simvouli - an borite na to agorasete to kaiser apo to expansys me eteriko afm, i timi tou pefti sta 640 euro (oso to pira ego) giati den sas xreonoun katholou fpa :)

 

opote anti gia 800 euro pou tha kani molis kikloforisi stin ellada, borite na to parete sxedon 200 euro ftinotera!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδες τα leng δεν κανουν για το καιζερ :lol:

 

αυτα δημιουργουσαν το προβλημα με τα hardware buttons οποτε ο εξελληνισμος πρεπει να κοιταξει σε αλλη κατευθυνση ;)

 

φιλε pano-paok φυσικα και παιζει ταινια μεσω της mc και δεν υπαρχει προβλημα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

dimitri me exases :) ti enois ta leng?

 

 

ενοω οτι ελληνικο πληκτρολογιο μεσω leng δεν γινεται στο καιζερ ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

katse na sou kano ke esena mia erotisi bas ke jeris. boro na exo kapia efarmogi gia to kaiseraki pou wireless na boro na elenxo to pc mou? anevasma fonis , klisimo pc ktl. alla me koubakia ke eukola.

 

episis thelo ke ena programataki gia remote administrator. na boro na vlepo ke na xirizome to pc san na ime eki. (auta ta atima ta wm2003 sto s100 me afisan poli piso).

 

telos boris na grapsis mia mikro/megali (ti ipa pali :D) lista me ti programata protinis gia to ergalio? 7,5 meres thelo akoma ke oso to skeftome vgazo spiria.

Link to comment
Share on other sites

katse na sou kano ke esena mia erotisi bas ke jeris. boro na exo kapia efarmogi gia to kaiseraki pou wireless na boro na elenxo to pc mou? anevasma fonis , klisimo pc ktl. alla me koubakia ke eukola.

 

episis thelo ke ena programataki gia remote administrator. na boro na vlepo ke na xirizome to pc san na ime eki. (auta ta atima ta wm2003 sto s100 me afisan poli piso).

 

telos boris na grapsis mia mikro/megali (ti ipa pali :D) lista me ti programata protinis gia to ergalio? 7,5 meres thelo akoma ke oso to skeftome vgazo spiria.

 

οχι δεν μπορω :nagger::nagger:

 

:chair::chair: να μην βιαζεσαι θοδωρη..οταν το παρεςι θα τα εχεις πακετο ολα :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

eprepe na kano koma me ton lagoudaki ke ta ipolipa pedia gia na skotosoume ton tipa tis DHL prin sou feri to kaiser. :(
Link to comment
Share on other sites

Είδες?? Σου τα λέγαμε και δε μας άκουγες!!!!!:lol::lol:

 

Άσ' τον να παιδευτεί τώρα και να σας τα έχει έτοιμα μετά!!:D

 

Πρωτιές δεν ήθελες γιατρέ μου???Ορίστε τώρα!!!!:p:lol:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Είδες?? Σου τα λέγαμε και δε μας άκουγες!!!!!:lol::lol:

 

και συ τεκνον βρουτε ??:(

 

Άσ' τον να παιδευτεί τώρα και να σας τα έχει έτοιμα μετά!!:D

 

χαρα μου :)

 

Πρωτιές δεν ήθελες γιατρέ μου???Ορίστε τώρα!!!!:p

 

αν δεν παιδευτω δεν μπορω εγω...θα σκασω :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

eprepe na kano koma me ton lagoudaki ke ta ipolipa pedia gia na skotosoume ton tipa tis DHL prin sou feri to kaiser. :(

 

ντροπη σου θοδωρη :!:

 

θα τιμωρηθεις με δημοσιο δεσιμο σε κολωνα της δεη για 5 ωρες και στο ενα μετρο απεναντι σου θα εχουμε το καιζερ σου να το κοιτας :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ντροπη σου θοδωρη :!:

 

θα τιμωρηθεις με δημοσιο δεσιμο σε κολωνα της δεη για 5 ωρες και στο ενα μετρο απεναντι σου θα εχουμε το καιζερ σου να το κοιτας :lol::lol:

 

kinezos eprepe na isoun esi ke na ekanes kinezika vasanistiria.

 

protimo na me mastigonis ke na pezo me to kaiser tautoxrona :D

Link to comment
Share on other sites

kinezos eprepe na isoun esi ke na ekanes kinezika vasanistiria.

 

protimo na me mastigonis ke na pezo me to kaiser tautoxrona :D

 

 

:lol::lol::D:D

 

επι του θεματος....το τηλεφωνο σκοτωνει :!:απλα αψογο!!!

 

τα ελληνικα στο πληκτρολογιο θελω μονο και μετα τελος!!

 

 

:worry::worry:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

μεχρι να βγει το επομενο :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και συ τεκνον βρουτε ??:(

 

:love:

 

χαρα μου

 

Είναι που... κατά βάθος είσαι καλό παιδί!!!:lol:

 

αν δεν παιδευτω δεν μπορω εγω...θα σκασω

 

Επίσης, κατά βάθος έχεις και κάτι τάσεις μαζοχισμού αλλά δε σου το λέμε....:D:yahoo:

 

 

επι του θεματος....το τηλεφωνο σκοτωνει :!:απλα αψογο!!!

 

τα ελληνικα στο πληκτρολογιο θελω μονο και μετα τελος!!

 

 

:worry:

 

 

 

 

 

 

 

μεχρι να βγει το επομενο :lol:

 

 

Ανίατη η περίπτωσή σας γιατρέ μου!!!!:p

 

Τουλάχσιτον αφού αξίζει το τηλ., δεν πήγε τζάμπα η αναμονή!!! Πολύ χαίρομαι που είναι όλα ΟΚ!!!:up:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο σκοτωνει :!:απλα αψογο!!!

 

etsi bravo vasanizeme esi...

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι δυστυχώς συγχέουν την έννοια του forum με του chat :!:

 

Καλορίζικο κι από εμένα φίλε zaharaki. Οι πληροφορίες σου είναι πολύτιμες για εμάς τους υποψήφιους αγοραστές. Πάντως άμα είχε και ραδιόφωνο θα ήταν το πληρέστερο pda phone της αγοράς. Αλλά και χωρίς αυτό μια χαρά είναι :)

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι δυστυχώς συγχέουν την έννοια του forum με του chat :!:

 

Καλορίζικο κι από εμένα φίλε zaharaki. Οι πληροφορίες σου είναι πολύτιμες για εμάς τους υποψήφιους αγοραστές. Πάντως άμα είχε και ραδιόφωνο θα ήταν το πληρέστερο pda phone της αγοράς. Αλλά και χωρίς αυτό μια χαρά είναι :)

 

ma ti panagia etsi mou erxete na agoraso kamia 100ara radiofonakia apo tin kina ke na sas ta kano doro, toso poli agapate to radiofono re pedia? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...