Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR V6 MAXX


johnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω το προγραμμα το RSD Lite v4.5.3 multi-flash/multi-flex tool και το motorola driver instaler ανοιγει το κινητο κανονικα αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι βγαζει error
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 332
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πρώτα εγκαθιστάς τους drivers,μετά ανοίγεις το RSD Lite,συνδέεις το τηλέφωνο,αν τα έχεις κάνει όλα σωστά θα πρέπει να λέει "CONNECTED" και να σου βγάζει το όνομα της συσκευής.

 

Από ότι καταλαβαίνω,τώρα το κινητό δεν ανοίγει,κολλάει στη μαύρη οθόνη που λέει CRITICAL ERROR.Αν ναι,θα χρειαστείς ένα Monsterpack από εδώ http://www.mmus.us/forum/downloads.php?do=cat&id=125 για να το επαναφέρεις στη ζωή.Δοκίμασε το πρώτο από το Link.

 

edit:Α,ανοίγει κανονικά;;Τότε,ίσως το λάθος είναι δικό μου και δεν είναι συμβατό το πακέτο που πρότεινα.Βρίσκω ελληνική γλώσσα για R26111VL και R26117LD και όχι για R261171LD όπως το δικό σου.

Link to comment
Share on other sites

χωρις το προγραμμα ανοιγει κανονικα το κινητο αλλα δεν κανει ομως την διαδικασια με το προγραμμα μηπως ειναι κλειδωμενο το κινητο???

 

μπορουμε να το βρουμε το R261171LD σε παρακαλω δεν μπορω αλλα αγγλικα

 

http://www.mmus.us/forum/downloads.php?do=file&id=2091

 

 

αυτο κανει για το κινητο μου???

 

EDIT:οκ φιλε μου το εφτιαξα εχω ελληνικα ωραια φιλε μου εισαι κορυφη εισαι τελειος τεραστιος ευχαριστω παρα πολυ αν εχεις φεισμπουκ η msn θελω να μιλαμε και παλι ευχαριστω παρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που έφτιαξες το κινητό σου όπως επιθυμούσες!Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,να είσαι καλά! :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εχω αλλο προβλημα πολυ σοβαρο τωρα το κινητο μου δεν ανοιγει ουτε αναγνωριζει πλεων το rsd lite ουτε τα driver τι να κανω???

πρωτα το αναγνωρισε τορα τι επαθε???

παω να το ανοιξω ανοιγει και σβηνει επιτοπου. :'(

λες να φταιει η μπαταρια το εβαλα να φορτισει αλλα τιποτα δεν φορτιζει

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παρακαλώ υπάρχει δυνατότητα να αντικατασταθει το καπάκι που υπάρχει στη θύρα σύνδεσης αξεσουάρ στο κινητό μου motorola maxx v6? Είναι το αγαπημένο μου τηλέφωνο και δεν θέλω να έχει ατέλεια. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να αποταθείς σε ένα Motorola Service Center. Εκεί θα μπορέσουν να αντικαταστήσουν το καπάκι που σου λείπει.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...