Jump to content

[Επίσημο] Motorola W375


DimitrisAndNiki
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες υπάρχει κάποιο software με το οποίο να συγχρονίζουμε τα contacts / calendar της συσκευής με το PC;

Στην συσκευασία δεν υπήρχε κάποιο CD με λογισμικό....

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Το motorola phone tools δεν το αναγνωρίζει.... Υπάρχει κάποιο άλλο πρόγραμμα που να κάνει συγχρονισμο με outlook?
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση του MPT χρησιμοποιείς; Λογικά το 4.32 που είναι η τελευταία αναβάθμιση πρέπει να το αναγνωρίζει. Από κει και πέρα υπάρχει και το Μobiledit. Θα το βρεις στην αντίστοιχη διεύθυνση.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

4.2.x .... και δεν το βλέπει με τίποτα....

Να σου πω, πρέπει να μπώ σε disk mode ή σε phone mode?

Τις επαφές τις έχω περάσει με κόπυ απο την σίμ και φαίνονται χάλια, ενώ το ημερολόγιο που μου είναι απαραίτητο είναι ακόμα κενό... :worry:

 

Μακάρι να βρεθεί μια λύση (κάποιο upgrade) γιατί το έχω λατρέψει στην κυριολεξία

 

Μπορείς με PM να μου πείς που θα βρώ την 4.32 ?

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρονια σας πολλά! Έχω ένα W375 με το καλώδιο του αλλα στο κουτί δεν έχει κανένα cd setup και δεν το αναγνωρίζει το pc!

 

Μήπως έχετε καμια ιδέα? Ουτε mp3 δεν μπορω να βαλω?

 

Ευχαριστώ!

 

EDIT

 

Το βρηκα! Σας ευχαριστω και συγνωμη!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αρχεία μπορείς να μεταφέρεις...

Αν μπορέσεις να συγχρονίσεις... πες μας και εμάς τον τρόπο!!! :O

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Επειδή δε βρίσκω άλλο θέμα για το συγκεκριμένο μοντέλο και για να μην ανοίγω νέο θέμα, ρωτώ εδώ.

 

Όποιος το έχει ας μας πει κάποια γνώμη. Κάποιες παρατηρήσεις (αυτονομία, κ.λ.π. )

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Σκέπτομαι με την μικρή σχετικά μου επιδότηση των 107 ευρώ να πάρω το Motorola w375 κινητό τηλέφωνο. Θα ήθελα να μου πείτε,αν ξέρετε, αν το ραδιόφωνο ειναι στερεοφωνικό και αν είναι της προκοπής.Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα εγώ χθες (σε πορτοκαλί χρώμα) με επιδότηση επίσης 107 ευρώ. Το ραδιόφωνό του μου φαίνεται στερεοφωνικό (να πω την αλήθεια δεν έχω διαβάσει ακόμα το manual). Πάντως το hands free είναι στερεοφωνικό. Σαν ποιότητα ήχου είναι αρκετά καλό και έχει καλή λήψη (στο Άργος που κατοικώ). Περισσότερες πληροφορίες σύντομα σε review (κατά το Σαββατοκύριακο).

 

Υ.Γ. Oι προσευχές μας εισακούστηκαν και υπάρχει ΜΟΝΙΜΗ ρύθμιση για αναφορά παράδοσης!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Oι προσευχές μας εισακούστηκαν και υπάρχει ΜΟΝΙΜΗ ρύθμιση για αναφορά παράδοσης!!!!!!!!!

 

EEEEEEEE????Aλήθεια;;;Είσαι σίγουρος;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Δοκίμασε την νέα έκδοση του mobiledit μπας και το δει...

http://www.mobiledit.com

 

Εγώ πάντως σταμάτησα πριν απο πολλούς μήνες να προσπαθώ να το συγχρονίσω... Απογοητεύτηκα, το παράτησα και πλέον του κάνει crash test η κόρη μου (στα μάρμαρα του σπιτιού)...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτό αλλά μην ελπίζεις.Από ότι βλέπω δεν υποστηρίζει το w375 αλλά πιθανόν να μπορείς να δεις το κινητό με κάποιο p2k πρόγραμμα.

 

Motorola USB Driver v2.9.0 for Windows (32-bit)

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδες πηρα αυτο το τηλεφωνακι για δευτερο και ειμαι ικανοποιημενος εκτος απο τη χωρητικοτητα της μνημης του.Δεν υπαρχει καποιος τροπος να σβησουμε τα εργοστασιακα δεδομενα (ηχοι-εικονες) που εχει μεσα με καποια πατεντουλα??
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Αμεεεεεε!Συνδεσε το με το καλωδιο,ανοιξε το πορτακι και θα σε ρωτησει αν θελεις να το συνδεσει και πατα οκ!Εγω απλα εβαζα το καλωδιο και δεν ηξερα για το μηνυμα.:lol:
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Εχει εχει!Για φτιαξε με!Το θεμα ομως ειναι οτι οτι βλεπει δυο αδειους φακελους μεσα.Εναν για εικονες κι εναν για ηχους.Αυτα που θα βαλεις δηλαδη.
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια τα φωτα σας. Θελω να αγορασω το εν λογω κινητο, και θα ηθελα να ρωτησω το εξης. Το μεγαφωνο για την ανοιχτη ακροαση (λογικα απο εκει θα ακουγεται και το ραδιοφωνο) που βρισκεται; Ειναι μαζι με το ηχειακι που ακουμε το συνομιλητη; Αποτελουν 2 ξεχωριστα ηχεια δλδ; Οταν κλεισουμε το καπακι απο που θα ακουγεται το ραδιοφωνο; Μηπως εχει στην πισω μερια ξεχωριστο ηχειο; Το λεω αυτο οσο και αν φαινεται αστειο γιατι το κινητο θα το εχω και στο γραφειο να παιζει ραδιοφωνο μεσω του μεγαφωνου, και φοβαμαι μηπως δεν ακουγεται καλα, η μηπως χαλασει το ακουστικο απο την συνεχη ακροαση ραδιοφωνου μιας και θα παιζει αρκετα δυνατα.... Αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο ειναι να μην μπουκωνει και τριζει το μεγαφωνο!!

Το εχει δοκιμασει η ακουσει κανεις το ραδιο στο w375 να μου πει εντπωσεις;;

Dust in the wind, all we are is dust in the wind..............
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Καλημερα σε ολους.Ειμαι καινουριο μελος και θα ηθελα λιγη βοηθεια

:O απο σας.Πως να κατεβασω φωτο απο το κινητο μου στο λαπτοπ.Εχω μονο το usb καλ.απο το κουτι του κινητου.Ουτε οδηγιες ουτε το cd.Υπαρχει λυση???

Ευχαριστω:O

Link to comment
Share on other sites

Δες αν το motorola mobile phoe tools αναγνωρίζει το κινητό σου.

http://perisdr.googlepages.com/mmptlinks.txt

Αλλιώς μετά θα δοκιμάσεις P2K προγράμματα.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Πως?Το εχω συνδεσει με το usb και πατωντας στο λινκ σου μου εβγαλε ενα password kai απο κατω uploaded to...66.2mb.Tι να κανω?Ειμαι τελειως ασχετη...
Link to comment
Share on other sites

Πως?Το εχω συνδεσει με το usb και πατωντας στο λινκ σου μου εβγαλε ενα password kai απο κατω uploaded to...66.2mb.Tι να κανω?Ειμαι τελειως ασχετη...

 

Ναι το link που σου έδωσα είναι για να κατεβάσεις το πρόγραμμα.Κοινώς πατάς εδώ http://rapidshare.com/files/9606952/mpt436c.rar.Στη συνέχεια πατάς το κουμπάκι που λέει free.Μετά θα περιμένεις να μηδενιστεί το χρονόμετρο και να εμφανιστεί η εικόνα.Στο κουτάκι πρέπει να γράψεις τα γράμματα της εικόνας.Μετά είσαι έτοιμη για download

 

Αφού κατεβάσεις το αρχείο πρέπει να το αποσυμπιέσεις (θα χρειαστείς το password για να κάνεις extract) και να το εγκαταστήσεις.

 

Αν σου φαίνεται δύσκολο μάλλον θα χρειαστείς βοήθεια από κανένα φίλο σου που ξέρει από υπολογιστές.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...