Jump to content

Τα πάντα για την καρτοκινητή Champion & Carrefour


elias_ps
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εξαιρετική προσφορά πράγματι.

Μέχρι 15 Σεπτεμβρίου είναι σαν να χει κάποιος 50% έκπτωση σε όλες τις υπηρεσίες αφού διπλασιάζονται οι κάρτες ανανέωσης από τα super market.

Ισχύει για όλες τις κάρτες ανανέωσης; Ή μόνο για τα μεγάλα ποσά;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 235
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

HELLO GUYS!

 

EIMAI FOITITIS AGGLIA KAI OPOY NANAI KATEVAINW ELLADA GIA SUMMER.

EXW FROG,ALLA I CHAMPION ME TO DIPLASIO XRONO OLO TO KALOKAIRI AKOUGETAI AXTIPITI PROSFORA!

APO FORITOTITA TI PAIZEI;

EPSAKSA TO SITE DEN LEEI TIPOTA!

POSO TIN XREWNOUN?

POU PREPEI NA PARW TIL?

RE PAIDIA,EDW PANW SE PLIRWNOUN KIOLAS NA KANEIS FORITOTITA!

ANTE,NA PROXWRISOUN TA PRAGMATA NA GINOUN ANTAGWNISTIKES OI TIMES KAI STIN ELLADA!!!

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνεις φορητότητα στην καρτοκινητή Champion/Carrefour, αν έχεις αριθμό που δεν είναι Vodafone, καλείς δωρεάν στο 13894 και τη ζητάς.

Παίρνει περίπου 2 εβδομάδες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η κάρτα αν περάσει 6 μήνες απο την ημερομηνία παραγωγής δεν υπάρχει δυνατότητα να λειτουργήσει;

 

Γιατί είδα να πουλανε λυγμένες κάρτες! :p

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Και γω στα Carrefour Αμπελοκήπων είδα ότι τα sim packs ήταν ληγμένα, εκτός κι αν έχουν πάρει παράταση.

 

 

Ξέρει κανείς αν έχουν πάρει παράταση; Εχουν 2 μήνες που έληξαν. Πάντως δεν μπορώ να καταλαβω γιατί ισχύουν μόνο 6 μήνες από την ημερομηνία παραγωγής

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

νομίζω οτι τα έχουν παρατήσει .

Πήγα να βάλω κάρτα για να εχω διπλάσιο χρόνο ομιλίας σε champion. επι 3 πρωινά ο υπευθυνος του καταστηματος μου έλεγε "δεν μπορουμε ,εχει πρόβλημα το σύστημα, περάστε το απόγευμα".

Τελικά βάζω απο περιπτερο κάρτα των 10ευρώ και δεν εκμεταλλευομαι ετσι την προσφορά οπότε θα κάνω φορητότητα το (ευτυχώς ) εύκολο νούμερο

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν έχουν πάρει παράταση; Εχουν 2 μήνες που έληξαν. Πάντως δεν μπορώ να καταλαβω γιατί ισχύουν μόνο 6 μήνες από την ημερομηνία παραγωγής

 

Ο μόνος που μπορεί να σου δώσει υπεύθυνη απάντηση, είναι η υποδοχή του καταστήματος, η οποία λογικά θα χρειαστεί να επικοινωνήσει με τη βόνταφον. Παρεμπιπτόντως, και σε μένα την ίδια εικόνα εγκατάλειψης έχουν δώσει. Ήθελα μία μέρα περιμένοντας στο ταμείο, να δω δίπλα αν παίζει κανένα καλό νουμεράκι τσάμπιον, αλλά αυτό ήταν αδύνατο, αφού οι ετικέτες στα περισσότερα είχαν ξεθωριάσει από τον καιρό και τη ζέστη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια , απ'οσο γνωριζω η υπηρεσια call me back δεν λειτουργει με καρτοκινιτη Vodafone Champion προς vodafone , ενω λειτουργει απο vodafone σε vodafone champion . Ξερει κανεις αν μπορει να γινει καποια ρυθμιση ;
Εικόνα εκτός ορίων.
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται σε περίπτωση που θέλουμε να κάνουμε αλλαγή από Vodafone Champion σε Vodafone a la carte; Γίνεται μέσω φορητότητας ή απλά με κλήση σε κάποιον αριθμό;
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι οι ενδοεταιρικές αλλαγές από τα "φθηνιάρικα" πακέτα στα "κανονικά"

πχ Champion -> A la carte ή CU

ή Frog -> Cosmokarta-What's up?

ή Momad, Q -> F2G

ή το αντίστροφο

δεν γίνεται...

 

Μόνο με διπλή φορητότητα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Διπλή φορητότητα; Μανούρα και δεν αξίζει τον κόπο. Απλά έτυχε να το πάρω φέτος που πήγα διακοπές και δεν είχα κάλυψη από την Cosmote γιατί ήταν η πιο φτηνή λύση. Θα καταναλώσω το υπόλοιπο και θα το αφήσω να λήξει.
Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που χάσεις την κάρτα sim και λόγω μετακόμισης δεν βρίσκεις το κουτάκι και το πλαίσιο της κάρτας sim αλλά θέλεις το νουμεράκι τι κάνεις; :(

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που χάσεις την κάρτα sim και λόγω μετακόμισης δεν βρίσκεις το κουτάκι και το πλαίσιο της κάρτας sim αλλά θέλεις το νουμεράκι τι κάνεις; :(

 

Έχεις δηλώσει στοιχεία στο νούμερό σου?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Όχι δυστυχώς αν και θα έπρεπε...

Μπορώ να τα δηλώσω τώρα με κάποιο τρόπο;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Όχι δυστυχώς αν και θα έπρεπε...

Μπορώ να τα δηλώσω τώρα με κάποιο τρόπο;

 

Θα πάρεις στο 13830 να σου πουν ως Champion ή Carrefour συνδρομητής........πως μπορείς να κάνεις αντικατάσταση κάρτας sim διότι την παλιά την έχασες αλλά λογικά θα συμπληρώσεις μία υπεύθυνη δήλωση κυριότητας καρτοκινητού ωστε να δηλωθούν τα στοιχεία σου και θα πληρώσεις την κάρτα sim περίπου 17.5 ευρώ.......

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Το 13830 είναι για Champion συνδρομητές έτσι; Το λέω γιατί στα frog/momad έχουν άλλο νούμερο από ότι στα κανονικά καρτοκινητά τους... :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Το 13830 είναι για Champion συνδρομητές έτσι; Το λέω γιατί στα frog/momad έχουν άλλο νούμερο από ότι στα κανονικά καρτοκινητά τους... :)

 

Είναι το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της VF θα σε εξυπηρετήσουν σίγουρα..........

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ναι, οπως εμενα, που δεν μπορω να δεχτω μηνυμα απο cosmote και wind παρα μονο απο vodafone.carrefour καρτα εχω, εχουν περασει σχεδον 2 εβδομαδες και δε μπορουν να λυσουν το προβλημα με τα sms... ευτυχως ερχεται νεο προστιμο απο εεττ, ετσι για να γουσταρουμε
Link to comment
Share on other sites

ναι, οπως εμενα, που δεν μπορω να δεχτω μηνυμα απο cosmote και wind παρα μονο απο vodafone.carrefour καρτα εχω, εχουν περασει σχεδον 2 εβδομαδες και δε μπορουν να λυσουν το προβλημα με τα sms... ευτυχως ερχεται νεο προστιμο απο εεττ, ετσι για να γουσταρουμε

 

Επομενως θα κατσουν να ασχοληθουν με το προστιμο και θα σε ξεχασουν εσενα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...