Jump to content

Με ποιο τροπο μεταφερετε τα mp3 στο κινητο?


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βλεπω τοσα κινητα που υποστηριζουν mp3 και αναρωτιεμαι πως ο καθε μη εμπειρος χρηστης το φορτωνει με mp3.

Καλα, οι εμπειροι το συνδεουν με το Pc και απο εκει μεταφερουν τα mp3 στο κινητο.

Οι αλλοι ομως?

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω τοσα κινητα που υποστηριζουν mp3 και αναρωτιεμαι πως ο καθε μη εμπειρος χρηστης το φορτωνει με mp3.

Καλα, οι εμπειροι το συνδεουν με το Pc και απο εκει μεταφερουν τα mp3 στο κινητο.

Οι αλλοι ομως?

Τα κατεβάζουν από κανά Live!, Plus+ κτλ

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα τα βαζω στη συσκευη με card reader για να τελειωνουμε γρηγορα-γρηγορα!;)

 

Κι εγώ την ίδια μέθοδο χρησιμοποιώ.

Είναι η γρηγορότερη και η πρακτικότερη.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την ίδια μέθοδο χρησιμοποιώ.

Είναι η γρηγορότερη και η πρακτικότερη.

 

στα συν οτι δε φθειρεις το καλωδιο και την υποδοχη pop port για τα nokia...

με καλωδιο κατα κυριο λογο περνουσα τα παντα στο 6230 μου και μετα απο 2 χρονια η υποδοχη του καλωδιου στη συσκευη ειχε αρχισει να τρεμοπαιζει.

Link to comment
Share on other sites

στα συν οτι δε φθειρεις το καλωδιο και την υποδοχη pop port για τα nokia...

με καλωδιο κατα κυριο λογο περνουσα τα παντα στο 6230 μου και μετα απο 2 χρονια η υποδοχη του καλωδιου στη συσκευη ειχε αρχισει να τρεμοπαιζει.

 

Ούτως ή άλλως,η υποδοχή Pop-Port φθείρεται από τα ακουστικά.Ελάχιστη ζημιά μπορεί να προκαλέσει το καλώδιο USB.

Άλλοι λόγοι με κάνουν να προτιμώ τον Card Reader.

Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως,η υποδοχή Pop-Port φθείρεται από τα ακουστικά.Ελάχιστη ζημιά μπορεί να προκαλέσει το καλώδιο USB.

Άλλοι λόγοι με κάνουν να προτιμώ τον Card Reader.

 

δεν ειχα γνησιο καλωδιο για το 6230 και αυτο τη χαλασε νωριτερα...:(

απο τοτε ομως εμαθα και πλεον εχω original.:D

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται card reader ειδικο για κινητο τηλεφωνο? (sorry δεν ειμαι τοσο σχετικος)

 

Όχι,ο Card Reader δέχεται τις κάρτες μνήμης,οι οποίες είναι συμβατές με κινητά τηλεφώνα και άλλες ηλεκτρονικές συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται card reader ειδικο για κινητο τηλεφωνο? (sorry δεν ειμαι τοσο σχετικος)

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=13&category=26174352&product=913839

για κατι τετοιο λεμε...;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω μεταφερω αρχεια απο κ προς το κινητο με οτι τυχει...Bluetooth/card reader/mini usb ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Με usb και γω επειδή στο 8310 είναι λίγο μπελάς να βγάλεις την κάρτα απο το κινητό για να την περάσεις στον reader.Για μικρά αρχεία εννοείται bt και μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω με Bluetooth και card reader.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Όταν θέλω να μεταφέρω ένα-δυο κομμάτια, χρησιμοποιώ το bluetooth. Αλλιώς card reader!

Mε διαφορά η γρηγορότερη λύση στα πολλά mp3! :)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

συνηθως με bt μιας και ποτε μου δεν περναω ολοκληρο τραγουδι μεσα στο κινητο,τα κοβω στα σημεια που θελω και τα στελνω στο κινητο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...