Jump to content

[Επίσημο] HTC S710 (Vox)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επισκέπτης
Kαι εγώ επικοινώνησα και έλαβα την παρακάτω απάντηση....

 

Καλησπέρα,

 

 

 

Η θήκη δεν περιλαμβάνεται στη συσκευασία του S710. Είναι προαιρετικό αξεσουάρ και προσεχώς θα μπορείτε να τη βρείτε στο http://www.ezshop.gr.

 

 

 

Που ακριβώς είδατε να αναγράφεται κάτι σχετικό στο manual; Επίσης μπορείτε να μας δώσετε το ΙΜΕΙ της συσκευής σας;

 

 

 

Με εκτίμηση,

 

HTC Support Team

 

Πέταξέ τους στη μάπα το manual που αναγράφει τα περιεχόμενα της συσκευασίας! Εκτός αν στις νεότερες παρτίδες το αφαίρεσαν για λόγους ...οικονομίας! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 368
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μπορει και να ειναι ο,τι καλυτερο κυκλοφορει αυτη τη στιγμη...

Γιατι δεν ειναι 3g... γκρρρρρρρρρρρρρρ

:X
Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάντως που το αγόρασα από play 247, γράφει μέσα οτι η δερμάτινη θήκη δεν περιλαμβάνεται στη συσκευασία....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για διαβασέ το στο αγγλικό manual και θα το δεις...

Ναι, αλλά από τη στιγμή που μέσα υπάρχει άλλο χαρτάκι που λέει οτι δεν περιλαμβάνεται, με ποιο δικαίωμα εμείς θα την απαιτήσουμε; :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eίναι κοροιδια να βγάζουν από το αγγλικό μάνουαλ τη θήκη.Εφόσον υπάρχει στο αγγλικό μάνουαλ την δικαιώμαστε κανονικά,ας την βγάζαν και από εκεί...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kalhmera :D

 

To kinhto to exw , apo tote pou prwtovghke..

Exw na pw oti exoun veltiw8ei sxedon ola ta bugs kai oi elleipseis twn windows mobile 5.. (prwhn katoxos "prwhn" qtek 8310 ) :D

 

Alla exw ena parapono..

 

To kalymma ths mini usb 8yras einai apo lastixo , kai profanws , exei alloiw8ei

to mege8os tou h kati tetoio , xwris megalh dyskolia , ka8ws gia na mpoun ta akoustika , to lastixo proeksexei , kai mes sthn tseph yparxoun f8ores..

Ap ton prwto kairo loipon , den mou koumpwnei..kai an koumpwnei , einai gia ligo..

 

To idio kai h ypodoxh gia thn micro-SD..

Fovamai kiolas pou kai pou , kai kyttazw mhpws apo la8os vgei h karta kai psaxnomai.. :(

 

Ena provlhma epishs pou exw diapistwsei einai mia asymvatothta kata thn apenergopoihsh tou wmstorage ..

To kinhto pagwnei , kai monos tropos gia na epanel8ei einai na vgei h mpataria.. :rolleyes:

 

Kanenas allos paromoio provlhma? :confused:

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
kalhmera :D

 

To kinhto to exw , apo tote pou prwtovghke..

Exw na pw oti exoun veltiw8ei sxedon ola ta bugs kai oi elleipseis twn windows mobile 5.. (prwhn katoxos "prwhn" qtek 8310 ) :D

 

Alla exw ena parapono..

 

To kalymma ths mini usb 8yras einai apo lastixo , kai profanws , exei alloiw8ei

to mege8os tou h kati tetoio , xwris megalh dyskolia , ka8ws gia na mpoun ta akoustika , to lastixo proeksexei , kai mes sthn tseph yparxoun f8ores..

Ap ton prwto kairo loipon , den mou koumpwnei..kai an koumpwnei , einai gia ligo..

 

To idio kai h ypodoxh gia thn micro-SD..

Fovamai kiolas pou kai pou , kai kyttazw mhpws apo la8os vgei h karta kai psaxnomai.. :(

 

Ena provlhma epishs pou exw diapistwsei einai mia asymvatothta kata thn apenergopoihsh tou wmstorage ..

To kinhto pagwnei , kai monos tropos gia na epanel8ei einai na vgei h mpataria.. :rolleyes:

 

Kanenas allos paromoio provlhma? :confused:

 

Τα καλύματα της usb υποδοχής και της sd σε όλους σχεδόν τα ίδια παθαίνουν!

 

Και στο δικό μου μετά απο 10 μέρες χρήσης και χωρίς να πειράξω ποτέ το κάλυμα της sd (εκτός από την αρχική εγκατάσταση), μάκρυνε λίγο και κάνει ...κοιλια!:p Επίσης το λάστιχένιο κάλυμα της usb άρχισε να ανοίγει μόνο του και δεν αντεξα και το έβγαλα (βγάζεις το καπάκι της μπαταρίας και το σέρνεις προς τα πλάγια). :O

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε συμφορουμίτες,

 

 

Έχω πάρει την απόφαση να αγοράσω το εν λόγω κινητό και για το λόγο αυτό επισκέφθηκα το Γερμανό, όπου και μου είπαν ότι θα πρέπει να περιμένω μέχρι τις 20 του μηνός (άκουσον, άκουσον) για να το πάρω στα χέρια μου.

Πέρα όμως αυτού, φαίνεται να έχουν μόνο την έκδοση με τα μαύρα πλήκτρα και από τα βιντεάκια και τις φωτό που έχω δει τα ασημένια είναι πιο κυριλέ κατά τη γνώμη μου. Ποία η άποψη σας επ' αυτού;

 

Τα ασημένια πλήκτρα, σε όσους έχουν την έκδοση με αυτά, είναι προβληματικά; Για παράδειγμα ξεφτίζει εύκολα το χρώμα ή παρουσιάζουν κάποιο άλλο πρόβλημα;

 

Παρεπιπτόντως, δεν ξέρω πως σας εξυπηρετούν στα καταστήματα του Γερμανού που έχετε στην περιοχή σας, πάντως στην πόλη μου (Κομοτηνή) οι υπάλληλοι δεν ξέρουν που τους πάνε τα τέσσερα. Τους μιλούσα για το συγκεκριμένο κινητό και με κοιτούσαν λες και είμαι από τον Άρη!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε συμφορουμίτες,

 

 

Έχω πάρει την απόφαση να αγοράσω το εν λόγω κινητό και για το λόγο αυτό επισκέφθηκα το Γερμανό, όπου και μου είπαν ότι θα πρέπει να περιμένω μέχρι τις 20 του μηνός (άκουσον, άκουσον) για να το πάρω στα χέρια μου.

Πέρα όμως αυτού, φαίνεται να έχουν μόνο την έκδοση με τα μαύρα πλήκτρα και από τα βιντεάκια και τις φωτό που έχω δει τα ασημένια είναι πιο κυριλέ κατά τη γνώμη μου. Ποία η άποψη σας επ' αυτού;

 

Τα ασημένια πλήκτρα, σε όσους έχουν την έκδοση με αυτά, είναι προβληματικά; Για παράδειγμα ξεφτίζει εύκολα το χρώμα ή παρουσιάζουν κάποιο άλλο πρόβλημα;

 

Παρεπιπτόντως, δεν ξέρω πως σας εξυπηρετούν στα καταστήματα του Γερμανού που έχετε στην περιοχή σας, πάντως στην πόλη μου (Κομοτηνή) οι υπάλληλοι δεν ξέρουν που τους πάνε τα τέσσερα. Τους μιλούσα για το συγκεκριμένο κινητό και με κοιτούσαν λες και είμαι από τον Άρη!!!

 

Και εγώ από το Γερμανό το έχω παραγγείλει ήδη και παραλμβάνω στις 20 Ιουλίου. Με προβληματίζει αυτό που λες με τα μάυρα πλήκτρα. Δεν το εχω δει πουθενα έτσι. Μήπως έχεις μπερδευτεί με κάποιο άλλο παρόμοιο μοντέλο (το S730 που θα βγεί μελλοντικά και μοιάζει πολύ έχει μάυρο πληκρολόγιο)? Και στο site του γερμανού πάντως με σημένιο είναι.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, συγνώμη ρε παιδιά...κρατάς το κινητό και κρέμονται στην ουσία δύο κομμάτια λάστιχο? Τα δύο καλύματα από κάρτα και usb? Και αν πείς ότι τα βγάζεις χτυπάει άσχημα? Δεν βρωμίζουν οι υποδοχές?
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Δηλαδή, συγνώμη ρε παιδιά...κρατάς το κινητό και κρέμονται στην ουσία δύο κομμάτια λάστιχο? Τα δύο καλύματα από κάρτα και usb? Και αν πείς ότι τα βγάζεις χτυπάει άσχημα? Δεν βρωμίζουν οι υποδοχές?

 

Κοιτα της SD δεν το εβγαλα μιας και δεν πετάει πολύ (ακόμη), απλά κάνει μια καμπύλη λιγο προς τα έξω.

 

Το κάλυμα της usb από κάτω δεν το επηρεάζει καθόλου αν το βγάλεις! Εξάλλου πολλά κινητά με usb το έχουν ακάλυπτο!:)

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω δύο προβλήματα με την S 710 συσκευή μου, τα οποία μάλλον δεν λύνονται εύκολα, αλλά μπορεί κάποιος να έχει κάποιο tip.

 

1. Το activesync 4.5 αφήνει να συγχρονίσεις e-mail μέχρι 1 μήνα και μετά έχεις την επιλογή όλα! Δεν σου δίνει την δυνατότητα για ενδιάμεσα διαστήματα.

 

2. Στις αναβολές των υπενθυμίσεων, το κινητό έχει δύο φορές την επιλογή "αναβολή για 15' " και η αμέσως επόμενη είναι η μία ώρα! Που πήγαν τα 30' , χάθηκαν;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης

Η θήκη μου δεν ήρθε ακόμη αν και πέρασαν 2.5 μήνες από τότε που μου έστειλαν το mail λέγοντας ότι θα την παραλάβω σύντομα! Τους ξανάστειλα και πάλι χθες και ιδού η νέα απάντηση:

 

"Dear Mr ............

 

 

I apologise about your waiting to get the pouch, but please be aware we are working on it and we will send you the missing pouch as soon as we can.

 

Thank you for your enquiry, Should you have any other problem, please do not hesitate to call us. Your Local number can be found at <http://www.europe.htc.com/support/csbyphone.html>

 

Best regards,

Celia Bartolome

HTC Europe

callservice@htceurope.com

http://www.htc.com"

 

:O

Link to comment
Share on other sites

Meta apo polla xronia Nokia 8elo na paro ena kinito pou na exei wi-fi windows kai ktl.skeftomai na agoraso so S710 aksizei?? pernei gps module?? den mou aresoun ta touch giati eimai neyrikos.Mou aresei auto giati exei 2 keyboard.To proteinetai?????
Link to comment
Share on other sites

Αν θες ντε και καλά smartphone και όχι κάποιο PPC Phone, εγώ θα προτιμούσα το S620. Καλό και το S710 αλλά 2 πληκτρολόγια δεν είναι υπερβολή; Ενώ το S620 έχει ένα QWERTY πληκτρολόγιο και Landscape οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Paidia , oson afora to s710 san GPS client , exete na proteinete kati kalytero

apo ayto? (Anaferomai parakatw sto Destinator 6 gia Smartphones ) :happy:

http://www.ipmart-forum.com/showpost.php?p=1430538&postcount=40

Mporw na pw , oti ekei mporei na aksiopoih8ei plhrws to qwerty plhktrologio.. :cool:

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...