Jump to content

Μια ευκαιρία για να αλλάζατε κάτι απο το παρελθόν σας..


fagito2000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 55
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

E oχι και μας καίει, όποια δεν γουστάρει , πάμε γι άλλα... τα έχουμε πει αυτά....:p :p :p

 

Σωστο σε βρισκω... :up:

Αλλα αμα την εχεις δαγκωσει τη λαμαρινα:confused: :worry:

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα άλλαζα κάποιες λάθος επιλογές μου και σε κάποιες καταστάσεις θα συμπεριφερόμουν με μεγαλύτερη οριμότητα και εκτίμηση προς τον εαυτό μου!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Σωστο σε βρισκω... :up:

Αλλα αμα την εχεις δαγκωσει τη λαμαρινα:confused: :worry:

 

Ουτε λαμαρίνα παίζει ούτε τίποτα..... πάμε γι άλλα λέμε............:p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που θα άλλαζα είναι το γεγονός ότι έδωσα παραπάνω ευκαιρίες σε κάποιος ανθρώπους που δεν άξιζαν...

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα ήθελα να ξναζήσω τα τελευτάια δύο ΄χρόνια που πέρασαν, θα ευχαριστιόμουν τη ζωή πιο πολύ! και δεν θα αγχονώμουν για ασήμαντα πράγματα, θα μάθαινα να εκμεταλεύομαι τις ευκαιρίες και θα ζούσα τη στιγμή, ούτε θα άκουγα τις γνώμες των άλλων,
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Σωστο σε βρισκω... :up:

Αλλα αμα την εχεις δαγκωσει τη λαμαρινα:confused: :worry:

 

e wraia gia ti den anoigoume ena thread "osoi exete dagkwsei thn lamarina klayteite edw"

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα αλλαζα τιποτα απο το παρελθον μου απλα θα προσπαθουσα να ζουσα πιο εντονα καποιες στιγμες!!!!!!!! Τωρα συνειδητοποιω πως τα πραγματα αλλαζουν οπως και οι ανθρωποι αυτο που μενει ειναι μια γλυκια αναμνηση!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

εγω αμα γυριζα πισω θα αλλαζα την θεση που ηταν για μενα να παω στο ιρακ αντι για τον καλυτερο φιλο μου που εμεινε αναπηρος σε μια τυπικη ελληνικη αποστολη ειρηνης μην χεσω....:(
Link to comment
Share on other sites

η ουσια ειναι δυστυχως μια,δεν μπορουμε να γυρισουμε πισω στο παρελθον,το μον που μπορουμε να κανουμε ειναι οτι λαθος ειχαμε κανει στο παρελθον να μην το ξανακανουμε στο μελλον.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θα είχα βγεί βόλτα με τα πόδια και όχι με το αυτοκίνητο, αποφεύγοντας έτσι ενα δυστήχημα που δεν έχει ξεχαστεί ακόμα και μετά απο δύο χρόνια:(
Link to comment
Share on other sites

Aυτο που μου ερχετε πρωτο να αλλαξω δεν αλλαζει, δυστυχως, γιατι δεν εχει αιτια.
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ πως από τα λάθη μας μαθαίνουμε και ίσως γινόμαστε και καλύτεροι άνθρωποι αλλά μερικές ιστορίες που γράψανε κάποια παιδιά για τραυματισμούς και απώλειες αγαπημένων προσώπων, τότε σόρι αλλά σίγουρα αυτές είναι εμπειρίες που κανείς δεν θέλει να βιώσει από κοντά στη ζωή του.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που θα άλλαζα είναι το γεγονός ότι έδωσα παραπάνω ευκαιρίες σε κάποιος ανθρώπους που δεν άξιζαν...

 

δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ επιτέλους κατάφερα σήμερα να αλλάξω αυτό που ήθελα να αλλάξω.....

Είχα πάρει ένα καταπληκτικό καφέ τζην παντελόνι από ένα μαγαζί, αλλά λίγο μετά το μετάνοιωσα και ήθελα να το πάρω σε πράσινο.

Ευτυχώς δεν είχαν κανένα πρόβλημα τα παιδιά στο μαγαζί.....:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς τις αναμνήσεις μου και τα λάθη μου είμαι ένα τίποτα άρα....

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Eγώ επιτέλους κατάφερα σήμερα να αλλάξω αυτό που ήθελα να αλλάξω.....

Είχα πάρει ένα καταπληκτικό καφέ τζην παντελόνι από ένα μαγαζί, αλλά λίγο μετά το μετάνοιωσα και ήθελα να το πάρω σε πράσινο.

Ευτυχώς δεν είχαν κανένα πρόβλημα τα παιδιά στο μαγαζί.....:) :) :)

 

Να ένας άνθρωπος που κατάφερε ν' αλλάξει το παρελθόν του!

 

ΕΣΕΙΣ?!??!?!!? :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Εμεις δυστηχως πηγαινουμε σε μαγαζια που δεν δεχονται αλλαγες!:p

 

Σοβαρα τωρα, δεν θα αλλαζα κατι, γιατι πιστευω πως οτι γινεται(καλο ή κακο) μας μαθαινει κατι και μας κανει καλυτερους...Τα λαθη ειναι για να τα αξιολογουμε και να μαθαινουμε κατι απ' αυτα, οχι να τα αρνουμαστε...;)

 

Εξαλλου το παρελθον ειναι ενα κομματι του εαυτου μας...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς τις αναμνήσεις μου και τα λάθη μου είμαι ένα τίποτα άρα....

 

Συμφωνω!

Οντως ετσι ειναι, γιατι μεσα απο τα λαθη μας μαθαινουμε παρα πολλα!

 

Εγω δεν θα'θελα να αλλαξξω κατι απο το παρελθον μου, γιατι δεν ξερω τι επιπτωσεις θα'χε στο παρον...αφου ολες οι ενεργειες μας ειναι αλυσιδωτες..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Χμ!!!!

 

Εμένα μου τυχαίνει κάτι περίεργο... δεν θελω να αλλάξω τίποτα από το παρελθόν (εκτος ίσως από εκείνη τη μικρή στιγμούλα που συμπλήρωνα ένα Τζόκερ που δεν κέρδισε... ξέρετε τώρα...). Τέλος πάντων, αυτό που θέλω να αλλάξω βρίσκεται στο μέλλον... η μάλλον αυτά που θέλω να αλλάξω...

 

Ορίστε μια μικρή λιστα με πράγματα που θέλω να αλλάξω στο μέλλον: σπίτι, πόλη, χώρα, πλανήτη, hobbies, δουλειά, pc, κούρεμα (άντε επιτέλους ξαναβαρέθηκα το μακρύ μαλί... μπαρμπέρη σου 'ρχομαι), IQ, ρουχα, αυτοκίνιτο...

Αλλά αυτό που πραγματικά θέλει αλλαγή είναι το γούστο μου :):):)

 

Τι θα ήθελα να κρατήσω; Τίποτα που να θυμίζει εμένα... και τα πάντα που θυμίζουν εκείνη... ;-)

 

Αυτά τα ολίγα :)

Wherever you go, no matter what the weather, always bring your own sunshine.....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εγώ για 2 πράγματα έχω μετανιώσει..

1) Που δεν πήγα να σπουδάσω Εδινβούργο και ήρθα Πάτρα.. Του χρόνου θα έπαιρνα πτυχίο..

2) Που δεν άφηνα τον πατέρα μου να μας βγάζει φωτογραφίες μαζί...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Το παρελθον μας ειναι αυτο που οριζει τον εαυτο μας ...χωρις το παρελθον μας δεν εχουμε ταυτοτητα...
IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

2) Που δεν άφηνα τον πατέρα μου να μας βγάζει φωτογραφίες μαζί...

χμμ, σε καταλαβαινω :O

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Αν σας δινότανε μια μοναδική ευκαιρία (καλά λέμε τώρα..) να αλλάζατε μία και μόνο στιγμή από το παρελθόν σας, ποια θα επιλέγατε και γιατί?

 

Εγώ προσωπικά θα άλλαζα μια εντελώς παράλογη και ακατανόμαστη πράξη που είχα κάνει σε μια πρώην κολλητή μου, από απερισκεψία και δαιμόνισμο (όχι οτι μπήκε ο διάβολος μέσα μου...αλλά κάποιο κακό με είχε κυριεύσει) και τίναξε όλη μας την φιλία στον αέρα και με γέμισε με τύψεις μιας ζωής.

 

Θα ήθελα πολύ να μοιραστώ αυτό το θέμα μαζί σας!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Κι εγω ακριβως αυτο :(

Eιχα κανει μια απιστευτη μ@@κια... Συμβουλη..ποτε μην βαζετε γκομενους-ες πανω απο τους φιλους σας. :(

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

χμμ, σε καταλαβαινω :O

 

κρίμα.. μακάρι να μην με καταλάβαινε κανείς..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...