Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6300


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θελει μονο αλλαγη οθονης ξερει καποιος να μου πει ποσο κοστιζει?

Ευχαριστω.

 

Αν δεν εχει καποιο αλλο προβλημα γιατι πιθανον να εχει και θελει μονο αλλαγη οθονης :

 

Ενδεικτικη τιμη για οθονη 40 Ε + εργασια

 

http://www.pds.com.gr/index.asp?mod=eshop_item&ID=59&p=5591

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έστειλα από το site της wind τις αυτόματες ρυθμίσεις για το Wap-Wind Plus. Πως μπορώ να ελέγξω αν έχουν περαστεί τα παρακάτω γιατί δεν το βρίσκω στις ρυθμίσεις ιστού;

APN: gwap.b-online.gr

Username: wap

Password : wap

Use proxy: Yes

IP address 192.168.200.10

Port number: 9401

Address: http://wapportal.wind.com.gr

Ευχαριστώ.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Η καινούργια έκδοση του λογισμικού τι προσφέρει παραπάνω? Αξίζει να κάνω την αναβάθμιση? Είδα κάτι καινούργια ΝΟΚΙΑ (τα πολύ φτηνά της όμως) και το μενού είναι ίδιο αλλά έχει κάποιες μικροδιαφορές στην αναμονή της οθόνης και στον τρόπο που εμφανίζει τα νέα μηνύματα και τις αναπάντιτες. Θα γίνει έτσι?
Link to comment
Share on other sites

ΑLPHA copy = ότι να ναι! και εξηγώ γιατί και πείτε μου αν εγώ είμαι περίεργος.

 

ΣΤΟΧΟΣ:Να πάρω μια πρόσοψη για το κινητό μου.

 

1ο μαγαζί ΝΟΚΙΑ ALPHA copy. Μου πουλάνε πρόσοψη, αλλά δεν έχουν το πίσω μέρος και το πληκτρολόγιο οπότε δεν την αγοράζω. Η πρόσοψη κόστιζε 14 ευρώ.

 

2ο μαγαζί ΝΟΚΙΑ ALPHA copy. ΔΕΝ μου πουλάνε τίποτα, γιατί πρέπει να μου τα περάσουν όλα αυτοι, γιατί είναι ανταλακτικά. :blink: Κόστος για όλα και περαστικά ο κούκος αϊδόνι. Φεύγω.:mad:

 

3ο μαγαζι ΝΟΚΙΑ ALPHA copy. Μου πουλάνε πρόσοψη μπροστά για 15 ευρώ. Αλλά μου λένε ότι αμα την περάσω μόνος μου θα χάσω την εγγύηση. Λέω δεν με νοιάζει και την αγοράζω. Τωρα πως θα χάσω την εγγύηση...μάλλον δια μαγείας αφού δεν έδειξα καν το κινητο μου. Μου λένε ότι το πίσω κάλλυμα μπαταρίας έχει 8 ευρώ, αλλά δεν είχαν.

 

Έχω πρόσοψη αλλά όχι κάλλυμα και πληκτρολόγιο. :(

 

4ο μαγαζί ΝΟΚΙΑ ALPHA copy. Ζητάω κάλλυμα και πληκτρολόγιο. Μου λέει κόστος 24 ευρώ! (Τρελαθήκαμε) Λέω πόσο έχει το καθένα. Μου λέει 4 το κάλλυμα και 4 το πληκτρολόγιο και τα άλλα περαστικά. Τελικά δεν μου πούλησε πληκτρολόγιο αλλα μόνο καλλυμα για 4 ευρώ.

 

Συμπέρασμα: Ο καθένας λέει ότι θέλει και πουλάει ότι θέλει σε όποια τιμή θέλει. Προσέξτε τις διαφορές στις τιμές. Που μπορώ να βρώ ενα κ$λ&πληκτρολόγιο?????HEEEELLPPPP:(

Link to comment
Share on other sites

ΑLPHA copy = ότι να ναι! και εξηγώ γιατί και πείτε μου αν εγώ είμαι περίεργος.

 

ΣΤΟΧΟΣ:Να πάρω μια πρόσοψη για το κινητό μου.

 

1ο μαγαζί ΝΟΚΙΑ ALPHA copy. Μου πουλάνε πρόσοψη, αλλά δεν έχουν το πίσω μέρος και το πληκτρολόγιο οπότε δεν την αγοράζω. Η πρόσοψη κόστιζε 14 ευρώ.

 

2ο μαγαζί ΝΟΚΙΑ ALPHA copy. ΔΕΝ μου πουλάνε τίποτα, γιατί πρέπει να μου τα περάσουν όλα αυτοι, γιατί είναι ανταλακτικά. :blink: Κόστος για όλα και περαστικά ο κούκος αϊδόνι. Φεύγω.:mad:

 

3ο μαγαζι ΝΟΚΙΑ ALPHA copy. Μου πουλάνε πρόσοψη μπροστά για 15 ευρώ. Αλλά μου λένε ότι αμα την περάσω μόνος μου θα χάσω την εγγύηση. Λέω δεν με νοιάζει και την αγοράζω. Τωρα πως θα χάσω την εγγύηση...μάλλον δια μαγείας αφού δεν έδειξα καν το κινητο μου. Μου λένε ότι το πίσω κάλλυμα μπαταρίας έχει 8 ευρώ, αλλά δεν είχαν.

 

Έχω πρόσοψη αλλά όχι κάλλυμα και πληκτρολόγιο. :(

 

4ο μαγαζί ΝΟΚΙΑ ALPHA copy. Ζητάω κάλλυμα και πληκτρολόγιο. Μου λέει κόστος 24 ευρώ! (Τρελαθήκαμε) Λέω πόσο έχει το καθένα. Μου λέει 4 το κάλλυμα και 4 το πληκτρολόγιο και τα άλλα περαστικά. Τελικά δεν μου πούλησε πληκτρολόγιο αλλα μόνο καλλυμα για 4 ευρώ.

 

Συμπέρασμα: Ο καθένας λέει ότι θέλει και πουλάει ότι θέλει σε όποια τιμή θέλει. Προσέξτε τις διαφορές στις τιμές. Που μπορώ να βρώ ενα κ$λ&πληκτρολόγιο?????HEEEELLPPPP:(

 

Θα πρέπει να αναφέρεις όμως και σε ποιών περιοχών τα καταστήματα επισκέφθηκες, αλλιώς δεν έχουν κανένα νόημα αυτά που καταγγέλεις παραπάνω. Μόνο όταν θα λέμε με τ' όνομά τους τα πράγματα οι παραπάνω "κύριοι" μπορούν να συμμορφωθούν, αλλιώς όλα θα είναι αοριστολογίες...

Link to comment
Share on other sites

Είναι γεγονός πως υπάρχουν αποκλίσεις ανά κατάστημα Nokia Shop/Store κτλ.

Οπότε οδηγούμαι στο συμπέρασμα πως έχουν το ελεύθερο από την Alpha Copy να διαμορφώνουν τις τιμές τους.

 

Αλλά πέρα από αυτό, είναι γνωστό πως η αντιμετώπιση που έχει κανείς από τα κατά τόπους Nokia Shops ή και την ίδια την Alpha Copy είναι εντελώς αντιεπαγγελματική κατά 90%.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Πήγα σήμερα να κάνω αναβάθμιση στο κινητό μ ου και ενώ έμεναν 5 λεπτά μου είπε ότι χάθηκε η σύνδεση με το κινητό και πρέπει να το αποσυνδέσω και να το ξανασυνδέσω. Αλλά μετά από αυτό ούτε ο υπολογιστής το αναγνωρίζει ούτε η συσκευή ενεργοποιείτε. Απλά μένουν για λίγο τα μπλε λαμπάκια αναμμένα και μετά σβήνουν. SOS….

Link to comment
Share on other sites

Άστο για κανά 5λεπτο χωρίς μπαταρία.

Μετά προσπάθησε να το ανοίξεις.

Αν δεν ανοίγει και δεν το βλέπει ο υπολογιστής, θα πρέπει να το πας σε Nokia Shop ώστε να στο φλασάρουν αυτοί με τον ειδικό εξοπλισμό που έχουν.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για το κινητό ενός φίλου.Πως μπορεί να μπλοκάρει κλήσεις απο ένα συγκεκριμένο αριθμό του κατολόγου του; Άν μπορεί να μου απαντήσει κάποιος θα ήμουν ευγνωμων(δεν ξέρω αν εχει απαντηθει σε προηγουμενες σελιδες αλλά το βιάζομαι κάπως).Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Πήγα σήμερα να κάνω αναβάθμιση στο κινητό μ ου και ενώ έμεναν 5 λεπτά μου είπε ότι χάθηκε η σύνδεση με το κινητό και πρέπει να το αποσυνδέσω και να το ξανασυνδέσω. Αλλά μετά από αυτό ούτε ο υπολογιστής το αναγνωρίζει ούτε η συσκευή ενεργοποιείτε. Απλά μένουν για λίγο τα μπλε λαμπάκια αναμμένα και μετά σβήνουν. SOS….

 

Θα σε απογοητεύσω αλλά και εγώ το ίδιο έπαθα και στο τέλος το πήγα στη nokia και μου το έκαναν. Προσοχή μόνο γιατί όταν το πήρα δεν μπορούσε να συντονιστεί με τις επαφές που είχα στο pc. Αναγκάστηκα να τους το ξαναπάω και το πρόβλημα λύθηκε κάνοντας το αναβάθμιση (free από την στιγμή που δεν μου το έφτιαξαν από την αρχή)

Ηθικό δίδαγμα: Αν δεν συντρέχει σοβαρός λόγος μακριά από αναβαθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Είμαι και εγώ κάτοχος του 6300. Το κινητό είναι πολύ ωραίο και με καλύπτει πλήρως. Έχω όμως τα εξής προβλήματα:

 

1. Bluetooth headset. Έχω δοκιμάσει 2 bluetooth, το ένα μάλιστα της NOKIA (καινούριο), και με όποιους μιλάω μου κάνουν παράπονα ότι έχει πάρα πολύ θόρυβο. Στο 6233 και τα 2 λειτουργούν τέλεια. :!:

2. Το κινητό που και που, κάνει μόνο ένα στιγμιαίο reset. Δηλαδή, με καλεί κάποιος, πάω να απαντήσω, σβήνουν όλα (φωτίζει μόνο η οθόνη) και βλέπω το μήνυμα της Vodafone "How are you?". Αυτό μπορεί να συμβεί και σε άσχετες στιγμές πχ. ψάχνοντας μέσα στο μενού ή στο τέλος μιας κλήσης. Κάποια στιγμή που έσβησα μια επαφή μου και συνέβη, μου διαλύθηκε ο τηλ. κατάλογος! Δεν έβλεπα όλες τις επαφές! Έχω κάνει πριν λίγο καιρό update σε ΝΟΚΙΑ Shop για αυτό το λόγο. Τζίφος.

Το κινητό "φοράει" την 7.21. Πως το βλέπετε; Να πάω για άλλο (5800...); Πραγματικά το 6300 το γουστάρω πολύ, κυρίως λόγω της ποιότητας κατασκευής και του μικρού όγκου του... Αναμένω ιδέες για τα "κουλά" του κινητού μου!...

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ! Ήθελά να ρωτήσω υπήρχε προσφορα με μόνο 100 ευρώ το 6300? ή κάνω λάθος? που μπορώ να το βρω πιο φθηνά?

 

ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ! Ήθελά να ρωτήσω υπήρχε προσφορα με μόνο 100 ευρώ το 6300? ή κάνω λάθος? που μπορώ να το βρω πιο φθηνά?

 

ευχαριστώ:)

 

Το απλο 6300 ξεκιναει απο 109 Ε

 

Το 6300i απο 175 Ε

 

http://www.skroutz.gr/s/112/Nokia-6300.html?keyphrase=6300

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ! Ήθελά να ρωτήσω υπήρχε προσφορα με μόνο 100 ευρώ το 6300? ή κάνω λάθος? που μπορώ να το βρω πιο φθηνά?

 

ευχαριστώ:)

 

99€ πετυχα το 6300 στο media markt και λιγο παραπανω

το ι . Το δειγμα παντως που ειχαν ,δεν ηταν Ελληνικη συσκευη .

Δεν ρωτησα παραπανω ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εχω ενα νοκια 6300 και ενα ζευγάρι hands free τα βάζω αλλά δεν τα αναγνωρίζει η συσκευή τι να κάνω?

Έκανα και μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και τώρα δεν μου βγάζει στο μενού ρυθμίσεις τα εξαρτήματα τα βάζω τα βγάζω τα ακουστικά αλλα δεν φαίνονται στην οθόνη τι στο καλό να συμβαίνει???:O

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εχω ενα νοκια 6300 και ενα ζευγάρι hands free τα βάζω αλλά δεν τα αναγνωρίζει η συσκευή τι να κάνω?

Έκανα και μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και τώρα δεν μου βγάζει στο μενού ρυθμίσεις τα εξαρτήματα τα βάζω τα βγάζω τα ακουστικά αλλα δεν φαίνονται στην οθόνη τι στο καλό να συμβαίνει???:O

Πιθανόν να έχει χαλάσει το βύσμα σου. Πήγαινε το σε ένα ΝΟΚΙΑ κλάμπ και θα στο φτιάξουν. και γω αυτό έκανα. μου αλλάξαν βύσμα.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν να έχει χαλάσει το βύσμα σου. Πήγαινε το σε ένα ΝΟΚΙΑ κλάμπ και θα στο φτιάξουν. και γω αυτό έκανα. μου αλλάξαν βύσμα.

 

Ευχαριστώ φίλε μου για την απάντησή σου :)

Βυσμα τι εννοείς? τα ακουστικά? γιατί τα βάζω και σε άλλη συσκευή και τα αναγνωρίζει κανονικά εννοείς την την υποδοχή όπου έχει η συσκευή? και αν είναι αυτό είναι μεγάλο το κόστος η να το πετάξω καλλίτερα?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου για την απάντησή σου :)

Βυσμα τι εννοείς? τα ακουστικά? γιατί τα βάζω και σε άλλη συσκευή και τα αναγνωρίζει κανονικά εννοείς την την υποδοχή όπου έχει η συσκευή? και αν είναι αυτό είναι μεγάλο το κόστος η να το πετάξω καλλίτερα?:rolleyes:

Βύσμα εννοώ την υποδοχή που μπαίνει το hands free σου στο κινητό! εκεί δίπλα από την υποδοχή του φορτιστή!

 

αυτό το πρόβλημα το έχει παρουσιάσει και σε άλλους 2 φίλους μου! αυτοί δεν ασχοληθήκαν. σε μένα μια το έκανε μία όχι. ε μετά το είχε πιάσει και δεν το έπιανε.

 

μάλιστα είχα 2 hands free το ένα δεν το έβλεπε ποτέ το άλλο που και πού.

 

δεν πλήρωσα κάτι γιατί ήταν μέσα στην εγγύηση οπότε δεν ξέρω πόσο θα σου στοιχίσει!

 

2 χρόνια εγγύηση έχει. το έχεις παραπάνω?

Link to comment
Share on other sites

Βύσμα εννοώ την υποδοχή που μπαίνει το hands free σου στο κινητό! εκεί δίπλα από την υποδοχή του φορτιστή!

 

αυτό το πρόβλημα το έχει παρουσιάσει και σε άλλους 2 φίλους μου! αυτοί δεν ασχοληθήκαν. σε μένα μια το έκανε μία όχι. ε μετά το είχε πιάσει και δεν το έπιανε.

 

μάλιστα είχα 2 hands free το ένα δεν το έβλεπε ποτέ το άλλο που και πού.

 

δεν πλήρωσα κάτι γιατί ήταν μέσα στην εγγύηση οπότε δεν ξέρω πόσο θα σου στοιχίσει!

 

2 χρόνια εγγύηση έχει. το έχεις παραπάνω?

 

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολλή φίλε μου:)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

 

Πριν από 2 εβδομάδες αγόρασα το Nokia 6300 Black. Παρατήρησα ότι δεν εμφανίζεται η επιλογή για αναφορές παράδοσης στα μηνύματα κειμένου. Συγκεκριμένα ακολουθώντας τη διαδρομή Μενού -> Μηνύματα -> Ρυθμίσεις Μηνυμάτων -> Μυνήματα κειμένου δεν εμφανίζεται η επιλογή 'Αναφορά παράδοσης'. Αντιθέτως για τα Μηνύματα multimedia εμφανίζεται. Το αποτέλεσμα είναι ότι στέλνω SMS και δεν λαμβάνω ειδοποίηση για την παράδοσή του.. άρα η αναφορά παράδοσης είναι απενεργοποιημένη και δεν υπάρχει τρόπος να ενεργοποιηθεί..

 

Το λογισμικό που φοράει η εν λόγω συσκευή είναι V07.21 (05-11-08) ενώ το Product Code είναι το 0560197 (Made in Hungary).

 

Καμιά ιδέα; Έχει κανείς άλλος Nokia 6300 με ίδια version λογισμικό που να εμφανίζεται η επιλογή για αναφορά παράδοσης στα μηνύματα κειμένου;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μηνύματα > Αναφορά παράδοσης. Εκει βλεπεις αν παραδόθηκαν τα μηνύματα. Αν δεν το εχει, δοκιμασε να το γυρισεις στην αγγλική γλώσσα. "Φοραω" την ιδια firmware. Μηπως το εκανες αναβάθμιση μεσω Internet? Γιατι καμμια υπάρχει πρόβλημα με αυτην την διαδικασία..
Link to comment
Share on other sites

Μηνύματα > Αναφορά παράδοσης. Εκει βλεπεις αν παραδόθηκαν τα μηνύματα. Αν δεν το εχει, δοκιμασε να το γυρισεις στην αγγλική γλώσσα. "Φοραω" την ιδια firmware. Μηπως το εκανες αναβάθμιση μεσω Internet? Γιατι καμμια υπάρχει πρόβλημα με αυτην την διαδικασία..

Ο συγκεκριμένος φάκελος που αναφέρεις παραμένει άδειος στο κινητό μου γιατί για να αποθηκεύονται εκεί οι αναφορές παράδοσης πρέπει με κάποιο τρόπο πρώτα να τις ενεργοποιήσεις. Όμως λόγω απουσίας της επιλογής αναφοράς παράδοσης από το μενού φαίνεται ότι είναι ανενεργή και ότι δεν υπάρχει τρόπος να την ενεργοποιήσεις..

 

Κι εσύ έχει την F/W v7.21; Υπάρχει η επιλογή για αναφορά παράδοσης στα μηνύματα κειμένου; Μήπως παίζει ρόλο το product code;

 

Μηνύματα > Αναφορά παράδοσης. Εκει βλεπεις αν παραδόθηκαν τα μηνύματα. Αν δεν το εχει, δοκιμασε να το γυρισεις στην αγγλική γλώσσα. "Φοραω" την ιδια firmware. Μηπως το εκανες αναβάθμιση μεσω Internet? Γιατι καμμια υπάρχει πρόβλημα με αυτην την διαδικασία..

Το κινητό το έχω 2 εβδομάδες και δεν έχει γίνει αναβάθμιση. Είχε εξ αρχής την v7.21.

 

Δοκίμασα τώρα και άλλαξα τη γλώσσα σε Αγγλικά και Γερμανικά και πάλι το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο. Η επιλογή Μηνύματα -> Αναφορές παράδοσης υπάρχει και όταν μπαίνω μέσα λέει (κενός) που σημαίνει ότι παρά του ότι έχω στείλει επιτυχημένα SMS ο φάκελος αυτός μένει άδειος. Η επιλογή που δεν υπάρχει είναι η επιλογή 'Αναφορά παράδοσης' στο Μηνύματα -> Ρυθμίσεις Μηνυμάτων -> Μυνήματα κειμένου. Όταν πηγαίνω δηλαδή στις ρυθμίσεις μηνυμάτων κειμένου η πρώτη επιλογή που εμφανίζεται είναι 'Κέντρα Μηνυμάτων' αντί 'Αναφορά παράδοσης'.. Έτσι δεν έχω τρόπο να ενεργοποιήσω την αναφορά παράδοσης για SMS.

 

Έχεις το ίδιο product code με μένα;

Link to comment
Share on other sites

Έτσι δεν έχω τρόπο να ενεργοποιήσω την αναφορά παράδοσης για SMS.

 

Καλημερα !

Μηπως εχεις sim cosmote ?

Εαν ναι , βαλε μια καρτα αλλου δικτιου

και λογικα θα εμφανιστει ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !

Μηπως εχεις sim cosmote ?

Εαν ναι , βαλε μια καρτα αλλου δικτιου

και λογικα θα εμφανιστει ..

 

Σωστο και αυτο, δοκιμασε και πες μας newtox:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !

Μηπως εχεις sim cosmote ?

Εαν ναι , βαλε μια καρτα αλλου δικτιου

και λογικα θα εμφανιστει ..

Ναι έχω sim cosmote και δοκίμασα αυτό που προτείνατε. Έβαλα στο κινητό μια sim vodafone και η επιλογή για αναφορές παράδοσης στα SMS εμφανίστηκε! Την ενεργοποίησα και μετά έβαλα πάλι την sim μου οπότε το κινητό πάλι δεν εμφανίζει την επιλογή για αναφορά παράδοσης αλλά είναι σαν η default επιλογή να είναι ενεργή. Δηλαδή στέλνω SMS και λαμβάνω αναφορά!

 

Δοκίμασα τρείς sim cosmote. Με καμία δεν ήταν εμφανής η επιλογή για αναφορά παράδοσης. Δοκίμασα μια περσινή vodafone και φάνηκε κατευθείαν η επιλογή. Το παράξενο είναι ότι φίλος μου έχει το Nokia 6300 (όχι το Black) με F/W v7.00 στο οποίο βάλαμε την cosmote sim μου και η επιλογή για αναφορά παράδοσης εμφανιζόταν κανονικά. Καταλήγω στο συμπέρασμα ότι πρόκειται για κάποιο bug τις v7.21. Εσείς τι λέτε;

 

Σας ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή. Από εδώ και πέρα θα λαμβάνω αναφορές παράδοσης! :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...