Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6300


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως απενεργοποιείται το screensaver??:blink:

 

Μενού -> Ρυθμίσεις -> Εμφάνιση -> Προστασία οθόνης -> Απενεργοποίηση ;)

Γυαλίζει ο Σιμ της μηχανής τα δυο ποδάρια,

ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

Μ' ένα φτερό ξορκίζει ο Γκόμπι τη μαλάρια

κι ο στραβοκάνης ο Χαράμ, πίτες ζυμώνει.

 

Ν. Καββαδίας 1910-1975

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω κ κάτι άλλο.. για να κατεβάσω θέματα για το κινητο, ποιά αλλα κινητά είναι συμβατά? Επειδή για το 6300 δεν βρίσκω αρκετά, να κοιτάξω κ για κανένα άλλο μοντέλο που να κάνει το θέμα του κ στο 6300 ..
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κ κάτι άλλο.. για να κατεβάσω θέματα για το κινητο, ποιά αλλα κινητά είναι συμβατά? Επειδή για το 6300 δεν βρίσκω αρκετά, να κοιτάξω κ για κανένα άλλο μοντέλο που να κάνει το θέμα του κ στο 6300 ..

Μπορείς να βάλεις όλα τα θέματα που αναφέρονται ως Series 40 3rd edition.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κ κάτι άλλο.. για να κατεβάσω θέματα για το κινητο, ποιά αλλα κινητά είναι συμβατά? Επειδή για το 6300 δεν βρίσκω αρκετά, να κοιτάξω κ για κανένα άλλο μοντέλο που να κάνει το θέμα του κ στο 6300 ..

 

Κάνουν τα θέματα του 5300

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί κάποιος να μου πει πόση αυτονομία έχει και με τι χρήση;

 

Εμένα μου κρατάει 2 μέρες με μέτρια χρήση (δλδ. περίπου 30-40 λεπτά ομιλία την ημέρα) και 3 μέρες εάν μιλάω μόνο 10 λεπτά την ημέρα.

Link to comment
Share on other sites

καινουργιο ακομα αλλα με λογικη χρηση 20λεπτα ομιλια και συνεχια ανοικτο 24ωρες 2μερες και η μπαταρια στη μεση!!
κοντος μεν αλλα οχι χαζος!!!!!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Για έναν μέσο χρήστη, η διάρκεια είναι 2 ημέρες. Από κει και πέρα παίζει από 1 έως 3, ανάλογα τη χρήση.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω άλλο πρόβλημα στην ομιλία... Μου ζεσταίνεται υπερβολικά απ' τα πρώτα 5-6 λεπτά!! Όλα έτσι είναι ή είναι προβληματική η συσκευή μου;;

Γυαλίζει ο Σιμ της μηχανής τα δυο ποδάρια,

ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

Μ' ένα φτερό ξορκίζει ο Γκόμπι τη μαλάρια

κι ο στραβοκάνης ο Χαράμ, πίτες ζυμώνει.

 

Ν. Καββαδίας 1910-1975

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω πόσο σου ζεσταίνεται αλλά όλα τα κινητά ζεσταίνονται λόγω της μπαταρίας.

 

Ζεσταίνεται αρκετά ώστε να με ενοχλεί. Δε νομίζω να είναι τόσο φυσιολογικό, εκτός κι αν -όπως προείπα- όλες οι συσκευές 6300 ζεσταίνονται πολύ απ' τα πρώτα λεπτά συνομιλίας. Στα προηγούμενά μου τηλέφωνα (nokia 7710, qtek 2020i) δεν είχα κανένα ιδιαίτερο πρόβλημα..

Γυαλίζει ο Σιμ της μηχανής τα δυο ποδάρια,

ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

Μ' ένα φτερό ξορκίζει ο Γκόμπι τη μαλάρια

κι ο στραβοκάνης ο Χαράμ, πίτες ζυμώνει.

 

Ν. Καββαδίας 1910-1975

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις όλα τα θέματα που αναφέρονται ως Series 40 3rd edition.

 

Παιδια γειά σας θα ήθελα να με βοηθήσετε αν μπορείτε. Είμαι fan της se και θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει theme creator για nokia όπως για τα SE. το κινητο το έχει ενα φιλαρακι και ειναι πολύ ικανοποιημενος Προσωπικά νομιζω οτι ειναι απο ταπιο ομορφα κινητα:)

vageliskr
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γειά σας θα ήθελα να με βοηθήσετε αν μπορείτε. Είμαι fan της se και θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει theme creator για nokia όπως για τα SE. Το κινητο το έχει ενα φιλαρακι και ειναι πολύ ικανοποιημενος Προσωπικά νομιζω οτι ειναι απο τα πιο ομορφα κινητα:)

Υπάρχει το Nokia Series 40 Theme Studio 2.2!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω παρη ειδηση κατι θα το παρακολουθησω και θα σου πω οσο αφορα την θερμοκρασια του 6300
κοντος μεν αλλα οχι χαζος!!!!!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω άλλο πρόβλημα στην ομιλία... Μου ζεσταίνεται υπερβολικά απ' τα πρώτα 5-6 λεπτά!! Όλα έτσι είναι ή είναι προβληματική η συσκευή μου;;

 

 

Αν σκεφτείς ότι η συσκευή είναι λεπτή και με μεταλικό κάλυμμα, λογικό είναι να ζεσταίνεται. Η θερμότητα του χεριού μας σε συνδυασμό με την μπαταρία δημιουργεί μια σχετική θερμότητα, αλλά σε λογικό βαθμό. Βέβαια παίζει ρόλο με ποιον μιλάς και τι λες, αφού όταν ανεβαίνει η αδρεναλίνη ανεβαίνει και η συνολική θερμότητα. :D

Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτείς ότι η συσκευή είναι λεπτή και με μεταλικό κάλυμμα, λογικό είναι να ζεσταίνεται. Η θερμότητα του χεριού μας σε συνδυασμό με την μπαταρία δημιουργεί μια σχετική θερμότητα, αλλά σε λογικό βαθμό. Βέβαια παίζει ρόλο με ποιον μιλάς και τι λες, αφού όταν ανεβαίνει η αδρεναλίνη ανεβαίνει και η συνολική θερμότητα. :D

 

Συμφωνω απολυτα με τον καθηγητη παραπανω. Επισης η θερμοκρασια της συσκευης που εχω παρατηρησει και εγω εντοντα στο 6300 ειναι σε πολυ μεγαλο βαθμο θεμα ψυχολογιας. Αν την ωρα που μιλας στο τηλεφωνο πεις στον εαυτο σου: Μιλαω 5 λεπτα και το τηλεφωνο μου ψηνει το κεφαλι, αμεσως η θερμοκρασια φτανει στα υψη ;)

 

Νομιζω οτι το θεμα του 6300 αρχιζει να γινεται πολυ εποικοδομητικο......:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Τι μαθαινει κανεις απο ενα 6300 :D !!

 

Εδω μιλαμε για ενα κινητο που προσφερει κοινωνικο εργο....:happy:

Επειδη ξεφυγαμε ομως να γυρισουμε στο θεμα μας για αυτο το υπεροχο κινητο.

 

Υπαρχει καποιο νεοτερο με το προβλημα που εχει στο ΒΤ HFREE ?

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν δημιουργη προβλημα μονο στη μηχανη επρεπε να βαζω το χερι και να το κραταω κοντα στο αυτι μου χωρις διακοπες και προβληματα μαλλον ειμαι απο τους τυχερους!!!το ΒΤ ειναι μοτορολα Η350 οσο για θερμοκρασια φυσιολογικη και μπαταρια να κραταη 3ημερες+
κοντος μεν αλλα οχι χαζος!!!!!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, σε προφίλ που χρησιμοποιώ στο κινητό βάζω έναν συγκεκριμένο ήχο να χτυπάει, ωραία? Όταν κλείνω το κινητό κ το ξαναανοίγω, πάει κμπαίνει αυτόματα το Νοκια tune! Γιατί? Κ πρέπει κάθε φορά να το αλλάζω!:mad:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!

μολις εκανα αναβαθμιση στην 5.50 εκδοση και... δεν εχει ελληνικα:wacko:

εχει κανεις καμια λυση για το τι μπορω να κανω για να αποκτησω παλι τα ελληνικα??? help please!!!!!

 

καλησπερα σε ολους!

μολις εκανα αναβαθμιση στην 5.50 εκδοση και... δεν εχει ελληνικα:wacko:

εχει κανεις καμια λυση για το τι μπορω να κανω για να αποκτησω παλι τα ελληνικα??? help please!!!!!

 

και παλι καλησπερα!

η λυση βρεθηκε! να ειναι καλα το ιντερνετ:)

 

ευχαριστω παντως!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και με την 5.50 ,πάλι αργει να σβήσει το φως του καντράν.

Άντε να μάθουμε και τις διαφορές με την προηγούμενη έκδοση

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...