Jump to content

XDA Flame


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως, και χωρίς να μπορώ να το πω 100%, νομίζω πως το Tytn βγάζει λίγο καλύτερες φωτογραφίες. Όταν προβάλω νυκτερινές λήψεις από το Flame και το Tytn στην τηλεόραση μέσω του vga out του Flame, τα χρώματα του Tytn είναι πιο ζωντανά και οι εικόνες λίγο πιο καθαρές. Όμως αυτό δεν λέει ακόμα τίποτα γιατί δεν έχω τραβήξει με το Flame καλές φωτογραφές ημέρα, και γιατί μπορεί στην τηλεόραση να δείχνει η εικόνα καλή του Tytn, αλλά στην εκτύπωση τα πράγματα μπορεί να είναι διαφορετικά - μιλάω εκ πείρας...

Θέλω να τραβήξω μερικές καλές φωτογραφίες με το Flame, να τις τυπώσω και μετά θα σας πω εντυπώσεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 261
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μόλις παρέλαβα και το δικό μου flame και οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι άριστες όσον αφορά τις δυνατότητές του και το remote control που δοκίμασα. Περισσότερες λεπτομέρειες θα ακολουθήσουν κι από εμένα σε σύντομο διάστημα.
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!!!

Άλλος ένας! Φίλε μου είμαι σίγουρος πως δεν θα σε απογοητεύσει! Μου κάνει εντύπωση πάντως πως είναι τόσοι λίγοι οι οπαδοί αυτού του εργαλείου. Περίμενα να το δοκιμάσουν τουλάχιστον όσοι αγόρασαν το 9000 - και δεν είναι και λίγοι. Κάνει ότι και το 9000, απλά πολύ καλύτερα...

Παρακάτω ξαναλέω τι βρίσκεις στο Flame που δεν θα τα βρεις όλα μαζί σε κάποια HTC συσκευή - τουλάχιστον όχι ακόμα...

1. 2GB ROM για να μην κολλήσεις στο "ποια εφαρμογή στην κύρια μνήμη και ποια στην κάρτα μνήμης"...

2. 128MB RAM άρα μπορείς να φορτώσεις αρκετές εφαρμογές και να παίζουν άνετα ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ...

3. Μεγάλη οθόνη με δυνατότητα high resolution για πραγματικά άνετη πλοήγηση στο internet αλλά και άνετη προβολή XL αρχείων και τέλος πάντων άνετη προβολή για οτιδήποτε...

4. VGA Out για παρουσιάσεις και προβολή εικόνας και video σε τηλεόραση ή projector...

5. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ remote control και όχι τηλεχειρισμός απο 15 εκατοστά...

6. Ράδιο, το οποίο μου κάνει εντύπωση γιατί δεν είναι στάνταρ σε όλα τα PPC...

7. USB HOST - το οποίο είναι απαραίτητο κατά την γνώμη μου και αν για παράδειγμα έχει μαζί σου και ένα 32GB USB Stick έχεις και όλη την μουσική σου συλλογή μαζί σου on the road...

8. Aξιοπρεπές ηχητικό σύνολο στερεοφωνικά ηχεία με SRS Mobile HD surround sound...

 

Νομίζω πως από specs δεν έχει να φοβηθεί από κανένα PPC. Η μόνη έλλειψη είναι η απουσία του εσωτερικού GPS, αλλά αυτό εμένα δεν με προβληματίζει...

 

Χρόνια πολλά παίδες!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Νομίζω πως από specs δεν έχει να φοβηθεί από κανένα PPC. Η μόνη έλλειψη είναι η απουσία του εσωτερικού GPS, αλλά αυτό εμένα δεν με προβληματίζει...

 

Συμφωνώ απολύτως και προσθέτω στα "'έμμεσα" μειονεκτήματά του την παντελή έλλειψη εγγύησης εδώ στην Ελλάδα! :(

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απολύτως και προσθέτω στα "'έμμεσα" μειονεκτήματά του την παντελή έλλειψη εγγύησης εδώ στην Ελλάδα! :(

Εδώ έχεις δίκιο, αλλά ελπίζω να μην χρειαστεί κάτι...

Άσχετο, αλλά να κάτι άλλο που παρατήρησα. Το τηλέφωνο υποστηρίζει 3G download - δηλαδή μέχρι 384 kbps. Στο Spb GPRS Monitor είδα μέχρι και 260 kbps. Στην πράξη όμως η πλοήγηση και η ανανέωση του καιρού ή των rss feeds ήταν σχεδόν το ίδιο γρήγορη με το Tytn που υποστηρίζει πολύ μεγαλύτερες ταχύτητες. Επίσης δεν είδα διαφορά και όταν συνδέομαι με το ασύρματο του σπιτιού μου. Μερικές φορές ο καιρός είναι λίγο αργός αλλά εδώ παίζει ρόλο και το πρόγραμμα που έχω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχεις δίκιο, αλλά ελπίζω να μην χρειαστεί κάτι...

Άσχετο, αλλά να κάτι άλλο που παρατήρησα. Το τηλέφωνο υποστηρίζει 3G download - δηλαδή μέχρι 384 kbps. Στο Spb GPRS Monitor είδα μέχρι και 260 kbps. Στην πράξη όμως η πλοήγηση και η ανανέωση του καιρού ή των rss feeds ήταν σχεδόν το ίδιο γρήγορη με το Tytn που υποστηρίζει πολύ μεγαλύτερες ταχύτητες. Επίσης δεν είδα διαφορά και όταν συνδέομαι με το ασύρματο του σπιτιού μου. Μερικές φορές ο καιρός είναι λίγο αργός αλλά εδώ παίζει ρόλο και το πρόγραμμα που έχω...

Καλημέρα και χρονια πολλά σε όλους. Υπάρχουν WM6 για το flame;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αντικειμενικάτο flame τα έχει όλα, πλην gps support στην Ελλάδα και μικρό μέγεθος.

Μιας και παλιός χρήστης της σειράς 2020 μπορώ να πω πως αναλόγως τι ζητάς, αυτό παίρνεις από ένα ppc! Μια μεγάλη οθόνη είναι αλλιώς...;)

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρονια πολλά σε όλους. Υπάρχουν WM6 για το flame;

 

WM6 δεν υπάρχουν και δεν νομίζω ότι θα βγάλουν. Προσωπικά πάντως δεν μου λείπουν καθόλου. Υπάρχει ένα custom project για cooked WM6 από ότι ξέρω αλλά και να βγει μάλλον δεν θα αλλάξω την original rom άφού ουσιαστικές διαφορές δεν υπάρχουν στα WM6 και δεν έχω και όρεξη για πειραματισμούς. Και μονο τα 2GB RAM που έχει το κάνει φοβερό εργαλείο. Η VGA οθόνη του το κάνει εργαλείο για όλες τις δουλειές και η 128MB rom δεν αφήνει περιθώρια έλλειψης μνήμης.

Επίσης είναι ταχύτατο μηχάνημα και όσον αφορά την έλλειψη GPS έχω παραγγείλει αυτό το εργαλείο που πιστεύω πως θα είναι σαν να είναι ενσωματωμένο.

 

Με περισσότερες λεπτομέρειες θα επανέλθω μόλις το ψάξω λίγο παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!!!

Άλλος ένας! Φίλε μου είμαι σίγουρος πως δεν θα σε απογοητεύσει! Μου κάνει εντύπωση πάντως πως είναι τόσοι λίγοι οι οπαδοί αυτού του εργαλείου. Περίμενα να το δοκιμάσουν τουλάχιστον όσοι αγόρασαν το 9000 - και δεν είναι και λίγοι. Κάνει ότι και το 9000, απλά πολύ καλύτερα...

Παρακάτω ξαναλέω τι βρίσκεις στο Flame που δεν θα τα βρεις όλα μαζί σε κάποια HTC συσκευή - τουλάχιστον όχι ακόμα...

1. 2GB ROM για να μην κολλήσεις στο "ποια εφαρμογή στην κύρια μνήμη και ποια στην κάρτα μνήμης"...

2. 128MB RAM άρα μπορείς να φορτώσεις αρκετές εφαρμογές και να παίζουν άνετα ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ...

3. Μεγάλη οθόνη με δυνατότητα high resolution για πραγματικά άνετη πλοήγηση στο internet αλλά και άνετη προβολή XL αρχείων και τέλος πάντων άνετη προβολή για οτιδήποτε...

4. VGA Out για παρουσιάσεις και προβολή εικόνας και video σε τηλεόραση ή projector...

5. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ remote control και όχι τηλεχειρισμός απο 15 εκατοστά...

6. Ράδιο, το οποίο μου κάνει εντύπωση γιατί δεν είναι στάνταρ σε όλα τα PPC...

7. USB HOST - το οποίο είναι απαραίτητο κατά την γνώμη μου και αν για παράδειγμα έχει μαζί σου και ένα 32GB USB Stick έχεις και όλη την μουσική σου συλλογή μαζί σου on the road...

8. Aξιοπρεπές ηχητικό σύνολο στερεοφωνικά ηχεία με SRS Mobile HD surround sound...

 

Νομίζω πως από specs δεν έχει να φοβηθεί από κανένα PPC. Η μόνη έλλειψη είναι η απουσία του εσωτερικού GPS, αλλά αυτό εμένα δεν με προβληματίζει...

 

Χρόνια πολλά παίδες!!!

 

Το μόνο που θα με κάνει να το αλλάξω σε σύντομο διάστημα είναι προφανώς ένα XDA Flame 2 (ο λόγος που πιστεύω ότι δεν θα βγει επίσημη WM6 για το flame).

 

1. Ότι και να πω για τα 2GB ROM θα είναι λίγο. Πραγματικά τα περνάς όλα μέσα και δεν έχεις κανένα πρόβλημα για το τι θα περάσεις στην microSD και τι στην rom.

 

2. H RAM απλώς φτάνει και περισσεύει.

 

3. Την οθόνη χαίρεσαι και απλώς να την βλέπεις. Όσο για την πλοήγηση στο Internet... όλα τα λεφτά. Ειδικά με τον Opera, τι laptop, τι flame, το ίδιο αποτέλεσμα (σχεδόν).

 

4. Το VGA out μου προσφέρει την δυνατότητα να κάνω πλοήγηση από την 7άρα οθόνη του αυτοκινήτου μου. Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά θα είναι όλα τα λεφτά όταν γίνει.

 

5. Οι υπέρυθρες που διαθέτει είναι πανίσχυρες. Το έχω δοκιμάσει από την μια άκρη εως την άλλη του σαλονιού μου και πιάνει άνετα (περίπου 6-7 μέτρα). Εξού και η ενσωματωμένη εφαρμογή. Έχω εκπαιδεύσει και χειρίζομαι και τα Air Condition!

 

6. Το USB host δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα. Αλήθεια μπορείς να συνδέσεις εξωτερικό δίσκο; Μειονέκτημα το ότι δεν φόρτιζε με τον φορτιστή του Artemis (που με το ίδιο φόρτιζα και το Qtek 9000) παρόλο που έχει το ίδιο βύσμα. Απορώ για ποιον λόγο...

 

8. Τα ηχεία ακόμα δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά ακούγεται καλό...

 

Για το GPS αναμένω το εξωτερικό bluetooth που ανέφερα στο προηγούμενο post μου και είναι τόσο βολικό που αν συνδέεται και αμέσως με το flame τότε θα είναι σαν να είναι ενσωματωμένο σχεδόν αφού πιάνει λέει και από τα κλειδιά, από την τσέπη και από την τσάντα. Θα σας πω εντυπώσεις μόλις το παραλάβω.

Link to comment
Share on other sites

WM6 δεν υπάρχουν και δεν νομίζω ότι θα βγάλουν. Προσωπικά πάντως δεν μου λείπουν καθόλου. Υπάρχει ένα custom project για cooked WM6 από ότι ξέρω αλλά και να βγει μάλλον δεν θα αλλάξω την original rom άφού ουσιαστικές διαφορές δεν υπάρχουν στα WM6 και δεν έχω και όρεξη για πειραματισμούς. Και μονο τα 2GB RAM που έχει το κάνει φοβερό εργαλείο. Η VGA οθόνη του το κάνει εργαλείο για όλες τις δουλειές και η 128MB rom δεν αφήνει περιθώρια έλλειψης μνήμης.

Επίσης είναι ταχύτατο μηχάνημα και όσον αφορά την έλλειψη GPS έχω παραγγείλει αυτό το εργαλείο που πιστεύω πως θα είναι σαν να είναι ενσωματωμένο.

 

Με περισσότερες λεπτομέρειες θα επανέλθω μόλις το ψάξω λίγο παραπάνω.

 

Πραγματικά δεν θεωρώ τόσο απαραίτητα τα WM6 στο Flame όσο ήταν στο Tytn. Μην παρεξηγηθώ, τα 6 δουλεύουν καλύτερα από τα 5, απλά όπως και ο φίλος, αν δεν βγει επίσημη - που μάλλον την έχουν έτοιμη αλλά θα την δώσουν στο Flame 2 - δεν θα κάνω πειράματα...

Φίλε μου το gps που βρήκες είναι απίστευτο, και με βάζεις σε σκέψεις να το πάρω και εγώ!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

...4. Το VGA out μου προσφέρει την δυνατότητα να κάνω πλοήγηση από την 7άρα οθόνη του αυτοκινήτου μου. Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά θα είναι όλα τα λεφτά όταν γίνει.

 

6. Το USB host δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα. Αλήθεια μπορείς να συνδέσεις εξωτερικό δίσκο; Μειονέκτημα το ότι δεν φόρτιζε με τον φορτιστή του Artemis (που με το ίδιο φόρτιζα και το Qtek 9000) παρόλο που έχει το ίδιο βύσμα. Απορώ για ποιον λόγο...

 

8. Τα ηχεία ακόμα δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά ακούγεται καλό...

 

Λοιπόν φίλε μου...

4. Αν η οθόνη που έχεις στο αυτοκίνητό σου έχει video in τότε θα παίζει κανονικά - απλά μιας και όταν συνδέσεις την vga out επιβραδίνεις την λειτουργεία του Flame, από τις επιλογές της μπαταρίας επέλεξε performance για να τρέχει σφαίρα...

6. Μπορείς άνετα να συνδέσεις εξωτερικό σκληρό. Εγώ δοκίμασα ένα μίνι σκληρό των 80GB τον οποίο τον χρησιμοποιώ με το Zaurus. Τον είδε κανονικά, απλά επειδή αυτός χρειάζεται εξωτερική τροφοδοσία, έβαλα τον σκληρό σε ένα usb powered hub, και μετά το hub στο Flame - όπως κάνω και με το Zaurus. Πιθανά να μην χρειάζεται hub ένας σκληρός με εξωτερική τροφοδοσία...

8. Τα ηχεία είναι ότι καλύτερο έχω ακούσει σε PPC. Και το Surround πραγματικά δουλεύει...

 

Περιμένω νέα σου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φίλε μου...

4. Αν η οθόνη που έχεις στο αυτοκίνητό σου έχει video in τότε θα παίζει κανονικά - απλά μιας και όταν συνδέσεις την vga out επιβραδίνεις την λειτουργεία του Flame, από τις επιλογές της μπαταρίας επέλεξε performance για να τρέχει σφαίρα...

 

Περιμένω νέα σου...

 

Έχει αρκετές εισόδους (κάμερα παρκαρίσματος, navigation κλπ) εκ των οποίων και video in. Οπότε είδωμεν...

 

Θα ξεκινήσω με τις πρώτες αρνητικές εντυπώσεις που προσπαθώ να βρω λύση διότι οι θετικές είναι λίγο-πολύ γνωστές.

 

1. Έλλειψη smart dial. Έχω προσπαθήσει να βρω λύση με διάφορα που κυκλοφορούν χωρίς επιτυχία έως τώρα.

 

2. Έλλειψη φωνητικής κλήσης. Στην ουσία χρειάζομαι και την δυνατότητα με το πάτημα του κουμπιού του bluetooth handsfree να λέω το όνομα της επαφής και όχι μόνο από τη συσκευή όπου γι' αυτήν δούλευε το Cyberon Voice Speed Dial που εγκατέστησα.

 

3. Πρόβλημα με τις microSD SanDisk 2GB. Συγκεκριμένα με αυτές μία τις βλέπει και μία όχι. Πάντως με μία άλλη που έβαλα microSB SanDisk 1GB δεν υπήρχε πρόβλημα και από ότι έχω διαβάσει με άλλες μάρκες δεν έκει κανένα πρόβλημα ακόμα και στα 2GB.

Μικρό πρόβλημα μιας και με το 1GB και την εσωτερική υπερκαλύπτομαι. Τα δύο πρώτα με προβληματίζουν που χρησιμοποιώ καθημερινά και πρέπει να βρω λύσεις οπωσδήποτε για να το κρατήσω...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φίλε μου...

4. Αν η οθόνη που έχεις στο αυτοκίνητό σου έχει video in τότε θα παίζει κανονικά - απλά μιας και όταν συνδέσεις την vga out επιβραδίνεις την λειτουργεία του Flame, από τις επιλογές της μπαταρίας επέλεξε performance για να τρέχει σφαίρα...

6. Μπορείς άνετα να συνδέσεις εξωτερικό σκληρό. Εγώ δοκίμασα ένα μίνι σκληρό των 80GB τον οποίο τον χρησιμοποιώ με το Zaurus. Τον είδε κανονικά, απλά επειδή αυτός χρειάζεται εξωτερική τροφοδοσία, έβαλα τον σκληρό σε ένα usb powered hub, και μετά το hub στο Flame - όπως κάνω και με το Zaurus. Πιθανά να μην χρειάζεται hub ένας σκληρός με εξωτερική τροφοδοσία...

8. Τα ηχεία είναι ότι καλύτερο έχω ακούσει σε PPC. Και το Surround πραγματικά δουλεύει...

 

Περιμένω νέα σου...

Δώστε κάποιο Link e-shop για αγορά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1. Έλλειψη smart dial. Έχω προσπαθήσει να βρω λύση με διάφορα που κυκλοφορούν χωρίς επιτυχία έως τώρα.

 

2. Έλλειψη φωνητικής κλήσης. Στην ουσία χρειάζομαι και την δυνατότητα με το πάτημα του κουμπιού του bluetooth handsfree να λέω το όνομα της επαφής και όχι μόνο από τη συσκευή όπου γι' αυτήν δούλευε το Cyberon Voice Speed Dial που εγκατέστησα.

 

3. Πρόβλημα με τις microSD SanDisk 2GB. Συγκεκριμένα με αυτές μία τις βλέπει και μία όχι. Πάντως με μία άλλη που έβαλα microSB SanDisk 1GB δεν υπήρχε πρόβλημα και από ότι έχω διαβάσει με άλλες μάρκες δεν έκει κανένα πρόβλημα ακόμα και στα 2GB.

Μικρό πρόβλημα μιας και με το 1GB και την εσωτερική υπερκαλύπτομαι. Τα δύο πρώτα με προβληματίζουν που χρησιμοποιώ καθημερινά και πρέπει να βρω λύσεις οπωσδήποτε για να το κρατήσω...

 

1. Υπάρχει εφαρμογή για smart dial στο Ο2 Autoinstall, το Ο2 PhonePlus. Έχει και smart dial...

2. Δοκίμασε τα : α)VoiceDialIt, β)Microsoft Voice Command, γ)VITO VoiceDialer... κ.λ.π. Υπάρχουν πολλές εφαρμογές, αλλά εσύ θες χειρισμό από το bluetooth. Άσε με να το δω...

3. Το ίδιο γίνεται και σε εμένα. Απλά κλείσε και άνοιξε - όχι soft reset - το Flame και θα την δει αμέσως...

 

Πες μου να θες κάτι άλλο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

1. Υπάρχει εφαρμογή για smart dial στο Ο2 Autoinstall, το Ο2 PhonePlus. Έχει και smart dial...

2. Δοκίμασε τα : α)VoiceDialIt, β)Microsoft Voice Command, γ)VITO VoiceDialer... κ.λ.π. Υπάρχουν πολλές εφαρμογές, αλλά εσύ θες χειρισμό από το bluetooth. Άσε με να το δω...

3. Το ίδιο γίνεται και σε εμένα. Απλά κλείσε και άνοιξε - όχι soft reset - το Flame και θα την δει αμέσως...

 

Πες μου να θες κάτι άλλο...

 

1. Έχεις δίκιο, τώρα το βρήκα κι εγώ. Πρέπει να βρούμε έναν τρόπο να διαβάζει και τους Ελληνικούς χαρακτήρες. Έχεις κάτι υπόψη;

 

2. Είχα υπόψη να τα δοκιμάσω όλα αυτά αλλά θέλω οπωσδήποτε τον χειρισμό από bluetooth. Μάλλον κάτι πρέπει να παίζει με την registry...

 

3. Έβαλα μία 1GB και ησύχασα. Δεν χρειάζεται άνοιξε-κλείσε πλέον. Αυτό είναι καθαρά θέμα drivers πάντως. Αν βγάλουν κανένα rom update ίσως να το φτιάξουν.

 

Προς το παρών το ψάχνω ακόμα... Έχω κάνει unhide και unlock την extended rom και παίζω με τις ρυθμίσεις ώστε να απαλλαχθώ από τα άχρηστα προγράμματα της O2.

Link to comment
Share on other sites

Για την SunDisk μπορεί να είναι και κάποιο θέμα ασυμβατότητας. Θεωρείς πως αν δεν λύσεις απόλυτα τα δυο βασικά θέματα που αναφαίρεις πιο πάνω θα το δώσεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Θεωρείς πως αν δεν λύσεις απόλυτα τα δυο βασικά θέματα που αναφαίρεις πιο πάνω θα το δώσεις;

 

Αργά ή γρήγορα θα αναγκαστώ. Μπορεί να σου φαίνεται παράξενο διότι είναι λεπτομέρειες και μπορείς να κάνεις και χωρίς αυτά αλλά τα έχω συνηθίσει και τα θεωρώ απαραίτητα για την χρήση που κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Αργά ή γρήγορα θα αναγκαστώ. Μπορεί να σου φαίνεται παράξενο διότι είναι λεπτομέρειες και μπορείς να κάνεις και χωρίς αυτά αλλά τα έχω συνηθίσει και τα θεωρώ απαραίτητα για την χρήση που κάνω.

Στις αναφορές παράδοσης καθώς και στη λήψη των μηνυμάτων, sms και mms, δείχνει όνομα ή μόνο νούμερο; Επειδή είναι σημαντικό αυτό για μένα παρακαλώ μπορείς να μας πεις; Όπως γράφω παραπάνω με ενδιαφέρει και για τους δύο τύπους μηνυμάτων.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αργά ή γρήγορα θα αναγκαστώ. Μπορεί να σου φαίνεται παράξενο διότι είναι λεπτομέρειες και μπορείς να κάνεις και χωρίς αυτά αλλά τα έχω συνηθίσει και τα θεωρώ απαραίτητα για την χρήση που κάνω.

 

Τίποτα δεν μου φαίνεται παράξενο γιατί ο καθένας έχει τις δικές του ιδιεταιρότητες. Δες μια αυτό hχχp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=243884

Μήπως σου κάνει;

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Στις αναφορές παράδοσης καθώς και στη λήψη των μηνυμάτων, sms και mms, δείχνει όνομα ή μόνο νούμερο; Επειδή είναι σημαντικό αυτό για μένα παρακαλώ μπορείς να μας πεις; Όπως γράφω παραπάνω με ενδιαφέρει και για τους δύο τύπους μηνυμάτων.

 

Στη λήψη των μηνυμάτων sms γράφει όνομα. Για τα άλλα θα σου πω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Στη λήψη των μηνυμάτων sms γράφει όνομα. Για τα άλλα θα σου πω...

Σε ευχαριστώ. θα περιμένω για τα mms. Χρησιμοποιείς κάποια εφαρμογή τρίτου κατασκευαστή ή αυτή που έρχεται με το τηλέφωνο;

Και επειδή τρώγοντας έρχεται η όρεξη, με την αναφορά χαμένων κλήσεων τι γίνεται; Δείχνει νούμερο ή όνομα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. θα περιμένω για τα mms. Χρησιμοποιείς κάποια εφαρμογή τρίτου κατασκευαστή ή αυτή που έρχεται με το τηλέφωνο;

Και επειδή τρώγοντας έρχεται η όρεξη, με την αναφορά χαμένων κλήσεων τι γίνεται; Δείχνει νούμερο ή όνομα;

 

Σε όλα και στις χαμένες κλήσεις δείχνει και όνομα - αν το έχεις στον κατάλογό σου φυσικά...

 

Πιστεύω πως σε κάλυψα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πόσοι το έχουν αγοράσει; Αν δεν κάνω λάθος είναι ο Demon, o b_bil2 και εγώ. Μόνο;

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πόσοι το έχουν αγοράσει; Αν δεν κάνω λάθος είναι ο Demon, o b_bil2 και εγώ. Μόνο;

 

Είναι και κάποιοι άλλοι στο αντίστοιχο thread στο forum της ngi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...